Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

mongrana-- gin mi powiedzial, ze mam zrobic test 26 dc. ze w tym czasie juz wykaze czy jestem czy nie. ja w sumie po rozmowie z mezem i "oczyszczajacym" wyplakaniu sie na ostatnim odcinku "6 stop..." mam podejscie do zajscia dosc spokojne. zaczelam sie rozgladac za uczelnia na ktorej moge zrobic doktorat. w lipcu jade spotkac sie z jednym z prof. ktory teraz prowadzi mojego meza do inz. a mnie moze pomoze znalezc jakiegos prof co mnie poprowadzi z doktoratem. wiec ogolnie zajelam sie dalsza kariera. co nie zmienia faktu, ze nadal wcinam tab ktore maja mi pomoc zajsc. ale juz sie tak nie spinam, ze to ma byc juz. robie co mi gin mowi i nastawiam sie pozytywnie i szukam materialow do publikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- ja ostatnio jak bylam to tez bylam w dniu owu, albo dzien po, tez bylo staranie sie co prawda wieczor wczesniej, bo przed sama wizyta to nie bardzo mi sie widzialo i gin nie nie mowil, zreszta stwierdzxil, ze nadal mamy sie intensywnie starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Vix, z uzbrajaniem chodzi ogólnie o to, że po dostaniu się do wnętrza plemniki muszą się przygotować do zapłodnienia... dlatego też najlepiej starać się 1-2 dni przed... bo one sobie potem posiedzą w ciepłym przyjaznym śluzie i jak jajeczko wypadnie do nich to będą gotowe do działania i któryś na pewno się przebije :) Sipp, masz dobre bardzo podejście :) mi się też tak spieszy też dlatego, że mam pracę, której nie cierpię a nie chcę z niej odchodzić wiedząc, że lada chwila może się pojawić dzieciaczek.... nie jest to dobry moment na szukanie nowej pracy... a na rozkręcanie własnego interesu też nie, bo jak nie pracujesz, nie zarabiasz... a mój m. ma taką pracę, że w jednym miesiącu jest super a w drugim beznadziejnie, prowadzi salon fryzjerski a tu idzie falami... i ja wiem, że to nie jest właściwy powód, ale również z tego powodu chciałabym jak najszybciej być w ciąży... żeby móc skupić się na ciąży i póxniej na dzieciaczku a nie na myśleniu skąd wziąć kaskę na spłatę kredytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Xenia, ginek chyba wie, że jak para się stara to uprawia seks, myślę, że jest przyzwyczajony... podejrzewam, że gorsze rzeczy zdarza mu się w życiu oglądać, niż pozostałości starania się ;) i wydaje mi się, że gmeraniem też nic nie popsuje, przecież kobiety w ciąży też się badają... ale jak masz wątpliwości to możesz go uprzedzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
no i stalo sie jestem w ciazy tak wykazal mi test elektroniczny, ale jestem szczesliwa,.jupi test robilam kilka minut temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
brzuch mnie boli mocno i to mnie skusilo ze biegem poszlam do apteki i kupilam najlepszy test jaki jest.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszlam looknac co nowego sie pojawilo, i taka mila informacja. super! teraz duzo spokoju Ci zycze i bardzo nudnej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje ira1 mamy 10 mamusię:):) która następna:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ira! dobrze, ze nie wzielas tego antybiotyku :-D a ginekologa musisz chyba szybko zmienic, jak Ci ciaze chciala leczyc srodkiem jelitowym :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- prawie poplulam monitor ze smiechu z tym srodkiem na jelita na leczenie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Ira, gratuluję dziesiątego miejsca w naszej tabelce! no i nie powiem, troszkę zazdroszczę :) ale cieszę się razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
No i od razu opisuj.. jaki to był ból brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
dzieki wam nie wzielam tych lekow pozniej sprawdze w necie co to za swinstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, naczytałam się i namyślałam Wiem, ze myslenie szkodzi, ale jak tu nie myslec, kiedy czlowiekowi tak zalezy. Staram sie juz od jakiegos czasu. Ostatnio nawet kupilam test owul. No i tak wycyrklowalam, ze pasowaloby ze to był "ten dzien'. Choć starania zaczeliśmy dwa dni wczesniej, przerwa i w "ten dzien". Mniej wiecej po 5 dniu zaczal mnie pobolewac nieco brzuch i tak do dziś. Mam dostac jutro lub pojutrze @ i licze, że nie przyjdzie. To, co mnie zastanowilo i troche optuje za tym, iz to faktycznie ciąża to: - piersi, ktore nie bola jak na normalny okres tylko wewnetrzni swedza. Prawa wydaje sie nieco wieksza niż lewa. Brodawki stały się jakby nabrzmiałe, rozpulchnione i uczulone na dotyk. Jeśli zaboli, to ukłucia. I nie są twarde, a dziwnie sprężyste. - 14-go maja, czyli ok.9-8 dni po domniemanym zaplodnieniu, poczulam skurcz w jednym miejscu brzycha. Jakby ktos od plecow wlozyl sznurek i ciągnąl mją macice. Po kilku godzinach przeszlo bez sladu - codziennie mam ponad 37 tem (wahania od 37,2 do 36,9) - jak zaczynam sikac, to wlasciwie moglabym nie schodzic bo po trzy kropelki caly czas. - zmienil mi sie swiatopoglad, stalam sie jakas dziwnie tolerancyjna... przestala wnerwiac mnie tesciowa... Heh wlasciwie ten ostatni objaw jest najbardziej niepokojący No i tak oto opowiedzialam Wam moja historie wielkiego oczekiwania na brak @ i dwie kreski. (oczywiscie swiadoma tego, ze na tesy zbyt wczesnie... zrobilam i wyszly negatywnie, coc ostatni... jaby sie tak uprzec to cien kreski...) tale nie bede zezowac na tes, ma byc widoczny i juz Pozdrawiam wszystkie oczekiwaczki i byc moze mialyscie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, to nie w monitor trzeba pluc ale w lekarza, ktory stawia takie diagnozy ;-) ira - kafeciocie zawsze do uslug :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek powinnam Wam wszystkim pogratulować :) Pozwolicie,m że się Wam wepcham w temat, ale bedzie mi razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa - "wpychac" sie mozesz ale gratulowac to tu wiekszosci z nas nie ma (jeszcze) czego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
dokladnie tydzien temu bolal mnie brzuch bol jak na miesiacze ale mocniej.. A no i przy bolu brzuch mam pelny twardy no i wysadzony co mnie bardzo dziwi. Bol byl przerywany kilka godzin bolal a potem cisza tak jak teraz to jest dzieki testom robilam pierwszy raz i wyszlo a owu mialam 10dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem zawsze raźniej, na tym topiku sa same fajne dziewczyny i same przyszłe mamusie jak widac:):) starani abędą wynagrodzone niektórym nawet podwójnie:):) jesli chcesz mieć bobaska to chyba dobrze trafiłas:):) mni eteż przygarneły jakiś czas temu z załamaniem nerwowym:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa a Ty ile się starasz?? a ile masz lat może dopisz się do tabeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vixwoman - przyznam, ze czytalam juz kilka forow, ale wlasnie tutaj postanowilam dluzej pozostac. Milo tu i sympatycznie :) Bardzo mi zalezy, staramy sie z mezem od grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......? możesz się dopisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
wszystkie zaciaza na tym forum na kazdego jest czas. Test mi wykazal ze to 4/5 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Zatem do dzieła... NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO ira1..................6............26...........19.05.11 .........UK Ania29..............12...........29...........23.05.11... .......rzeszów Kotomirka.........14............21...........23.05.11... ......ok.Bydgoszczy kozza...............3.............27...........25.05.11 .........okolice Łodzi Madzii22............4............22...........26.05.11... .......Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. .........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90............lipiec.........21...........30.05.11 ..........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. .........Antwerpen Maria.D83..........3.............27............2.06.11 ..........Koszalin mongrana..........3.............32............2.06.11.... .......pod Berlinem Greczen...........12............29............2.06.11.... ......wielkopolska Kinga1988........2lata..........23...........4.06.11. .........Jastrzębie Zdrój vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ajlin.................4.............23............5.06.11 ..........Wrocław cocacolagirl.......15............26............6.06.11 ...........Łódź klara1984..........9.............27............7.06.11... ........lubelskie Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław Sippelsweg.........6.............28............8.06.11 ..........świętokrzyskie gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............25...........11.06.11.. .......Warmińsko-Mazurskie BlackRossa..........6...........27............19.05.11.........Rzeszów NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Pechowa............1............22...........15.05.11 .........śląsk Kreyyzolka ......w lipcu.......22............5.05.11...........st-g czerwonag.........1............27............5.05.11. .........warszawa 192837465.........12..........26...........30.04.11. . . ......śląsk madzia..............1............21...........27.04.11 ..........warszawa ChceByćMamą...początki.....27...........13.04.11... . ......UK Cherry22...........2............24..........6/7.0411 ..........wielkopolska monia_aa......3/przerwa.....23...........21.03.11..... . ...OK/KALISZA zuza22............rok...........23...........14.03.11. . .......Częstochowa frycia.1987........1............24................???.. ...........słupsk ANUSIA86...........1............25................???.. ...........zielona góra Milenkaaaaa........2............22...............???... ..........szczecin Fistacja............25...........??? ...............???..............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa...4.........24.12.11........???......... ..4........gdańsk katja27...............???............???............???.. ........rok.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira teraz oby tylko wszystko było dobrze:):) musisz dbac o siebie i dużo wypoczywać:) teraz ni ejestes już sama:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×