Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ira1
brazowe plamnienie moze oznaczac zagnierzdzanie sie zarodka.... a ktory to twj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brazowe plamienie moze oznaczac tez za niski progesteron. jak w moim przypadku. niby w normie, ale za niski na utrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
a ja ma do was pytanie bo mi tu szwagierga zrzedzi ze tak powiem ze w 4 tygodniu jak ja jestem ze cos powinno juz byc widac ona w sumie miala w 5 robione usg no to pechezyk byl ale ja jestem w czwartym tc to jeszcze chyba za wszenie na moje co wy myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira dzisiaj mam 12 dc... no mozliwe ze to za niski progesteron nigdy nie badałam wiec nie wiem.. W 4 tygodniu ponoc jeszcze nie widzi lekarz...ale mowil jej gin ze ma powiekszona macice ze raczej to ciaza ale nie moze dac 100% pewnosci i dopiero w 5 cos widział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Kinga, ja czytałam, że jak zagnieżdża się zarodek to plamienie może się pojawić, ale takie czerwone, w żywym czerwonym kolorze... a brązowe oznacza właśnie za niski progesteron i raczej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki:) widzę, że od rana gorąca rozmowa.. co do testowania to ja w 36 dc już bym nerwowo nie wytrzymała, bo co ma być to jest, a może niespodzianka czeka:):)nie ma co się bać ira jeszcze raz gratuluje, to super że którejś z nas się udało:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira a co do usg to moja koleżanka w 7 tyg miała delikatnie widoczny zarodek, lekarz kazał jej za 2 tyg przyjść na potwierdzenie a tam szok dzidzia jak malowana i zarodek tak pięknie rozwinięty, że nie wiem, tylko się stresu najadła przez te 2 tyg czekania..no a teraz od 7 m-cy ma już córeczkę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć to czy widać zarodek i na jakim etapie ciąży wpływa wiele czynników, czy kobieta jest przy sobie czy raczej szczupła, jak zarodek się ułożył i takie tam mi się wydaje że jak test wyszedł pozytywnie i nadal nie ma @ to nie ma się co martwic:) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam jeszcze pytanko czy jest możliwe aby mieć dni płodne bez płodnego śluzu?? bo mi teraz wypadają płodne dni a śluz jest "nijaki", w zasadzie wcale go nie ma i ja nie wiem o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Vix, moim zdaniem jest to możliwe... niektóre kobiety mają mniej śluzu, niektóre więcej, pewnein lekarz powiedział "taka już ich uroda".... ja np. jestem z tych, co mają mniej i ja tego śluzu płodnego nie jestem w stanie przyuważyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vixwoman z tego co ja wiem to może tak być wtedy lekarz powinien Ci przepisać coś na poprawienie śluzu lub sama spróbuj brać wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja pierwszy raz mam tak, że nie widzę różnicy, zawsze ona jest przynajmniej dla mnie wyraźnie widoczna a co do wiesiołka to będę brała ale po @ bo czytałam, że nie można w trakcie owu i po też nie, że bierze się tylko do owu a co do mojego śluzu to jest to co najmniej dziwne:(może nie mam wcale owu teraz..:(:(czyli nie mam dni płodnych wcale w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem Tygrysku od kolejnej @ zaczynam testy robić, biorę wiesioła i wszystko inne, bo teraz to i tak już za późno pozostało poczekać cierpliwie na @ a Wy testy gdzie kupujecie??w aptece czy na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
ja w aptece, kosztują ok. 22 złotych za 5 pasków... nie ufam lekarstwom i testom kupowanym w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te testy to jak się dokładnie robi, raz dziennie z samego rana, czy dwa razy rano i wieczorem??i jak jest już druga kreseczka to oznacza że owu jest teraz czy dopiero będzie w ciągu kilku godzin od testu?? i należy się starać przed tymi kreseczkami 2 czy po albo w trakcie:) bo ja nigdy jeszcze nie robiłam se testu owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
ja robię tak... testy owu należy robić raz dziennie, zawsze o tej samej porze, lepiej po południu, ja staram się koło 15... jak się pojawią 2 kreski to znaczy, że owu będzie w trakcie 24-36 godzin, czyli warto się starać :) bo największe prawdopodobieństwo zajścia jest przy stosunku na 1 dzień i na 2 dni przed owu... czasami jets trudno zinterpretować, bo np. kreska testowa jest troszkę jaśniejsza, ale w każdym razie jak się zacznie pojawiać mocna kreska to warto się przytulać ile wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
a przestać się przytulać dopiero wtedy, kiedy kreseczka zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja Wam powiem, ja tu widze jeden morał należny się przytulać codzienni eo tej samej porze, najlepiej wieczorem, to wtedy prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest największe,. bez testów bez mierzenie temp, bez wiesiołka, i tak az do skutku przez cały czas choć by nawet przez kilka m-cy to na bank zajdziemy w ciążę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Cześc dziewczyny :) fajnie piszecie z tym przytulaniem :) mój M wczoraj wrócił późno z pracy, i niestety nic mu się już nie chciało :) a ja nawet się nie wkurzałam jak to zawsze :) chyba wyluzowałam :)a dzisiaj zresztą bedzie tak samo pewnie, więc nawet nie nastawiam się na przytulanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) piesek musi poczekać niestety :( ale tylko kilka miesięcy, to przynajmniej oczytam się o nich :) ja niestety nie miałam za wielu zwierząt- jedynie tyle ile udało mi się rodziców namówić, a że mieszkaliśmy w bloku, to największym osiągnięciem była fretka :) teraz jak się wyprowadziłam to mam zwierzyniec, który zawsze poprawia mi humor :) nigdy nie jestem sama i zawsze jest ktoś do pocieszania :) sippelsweg co do clo, to gin sama powiedziała, że jeżeli tym razem znów @ nie przyjdzie to mi przepisze, ale do tego jeszcze daleko, bo muszę choć do 40dc poczekać. To czekanie mnie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
no niby tak, morał jest taki i tak by było najnaturalniej i najlepiej :) Niestety, mój mąż nie jest aż tak chętny do codziennego przytulania się, dużo pracy, zmęczony, bla bla bla i tak dalej, więc u nas jest rzadziej... czasem przez tydzień nic... :( dlatego właśnie ja decyduję się na testy... bo wiem, że inaczej jest mała szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
ja mojego ostatnio oświeciłam kiedy będę mieć prawdopodobnie dni płodne i zobaczymy czy będzie działał :) jeśli nie to trudno, urlop zaczynam pod koniec czerwca to wtedy ja mu nie dam spokoju :P:P:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie codziennie wypytywał czy robiłam test owu i jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie poinformowałam mojego M, ze tym tyg musi być do mojej dyspozycji bo mam do niego "sprawę niecierpiąca zwłoki", a on na to, że da z siebie wszystko co najlepsze:):):) nawet jak sie nie uda, to chociaż poprawił mi humorek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
vixwoman, ajlin to działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po działaniach, ale owu raczej nie było, więc nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam pytanko do wszystkich, mianowicie czy pijecie alkohol albo czy palicie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
vixwoman ja tez nie mialam sluzu plodnego mialam mleczno-bialy wodnista, juz myslalam ze przez to plemniki nie przezyja zbyt dlugo, ale jednak to nie przeszkadza bo zaszlam.... ale sproboj wiesiolka, tez chcialam sprobowac ale teraz juz nie musze..... powiedzcie mi tylko czy moge wziasc nospe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×