Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Klara, ja tez sie podłamałam, jak zobaczyłam wyniki mojego m, ale lekarz zapisał mu leki, no i zobaczymy... Na pewno Wam się uda - popatrz na barberę. Ty chyba masz blizej np do Warszawy, do jakiejs kliniki, ale ta we Wrocławiu Polmed tez jest ponoć dobra. Ja się tam zapisałam, no ale najpierw poczekamy n a te leki czy coś dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) @ przylazla heh NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Xenia33.............5............33............ 8.06.11..........Wrocław gosia 34.............4............34........... 8.06.11........ ..O-E Panterka1981......5............29............9.06.11.. .... ...małopolska Katii82...............1............29...........10.06.11. .........Pomorskie/Trójmiasto Mloda Mama2010...3...........26...........10.06.11...........UK ada111..............6............23...........11.06.11 ..........zachodni Tygrysek333.......3............26...........11.06.11.. ........Warmińsko-Mazurskie Sephora............16...........24.......ok.13.06.11..... ......Bielsko-Biała BlackRossa..........7...........27............14.06.11... .......Rzeszów Ania29..............13...........29...........19.06.11... ........Rzeszów świeżynka..........4............30.......19/20.05.11 ..........warszawa Kotomirka.........15............21...........20.06.11.... ......ok.Bydgoszczy Kinga1988........2lata..........23...........21.06.11. .........Jastrzębie Zdrój ajlin.................5.............23...........22.06.11 ..........Wrocław AniaMyszula........7............23...........23.06.11. .........Koszalin Pechowa............2............22...........23.06.11.... ......śląsk Greczen...........13............29...........27.06.11.... ......wielkopolska ewuś90............lipiec.........21...........28.06.11 ..........Żory Maria.D83..........5.............27..........30.06.11 ..........Koszalin Moniczka22........8.............23............1.07.11.... ......Mielec Madzii22............5............22............1.07.11... .......Wielkopolska Sippelsweg.........7.............28............3.07.11 ..........świętokrzyskie klara1984..........10.............27...........6.07.11.. . ........lubelskie cocacolagirl.......16............26............7.07.11 ...........Łódź anvers..............6.............26...........11.07.11.. .........Antwerpen NICK........CYKL STARAŃ....WIEK.....W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO vixwoman...........1............25............5.06.11.. ........śląsk ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . .....UK **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera............29.............8.12.11........??? .......długo......wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........04.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7.........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3.........ok.Szczecina pani_biedronkowa..24........24.12.11........???.......... .4.........gdańsk Ira1..................???.............???............???. .........6.........UK kozza...............27..............???............??? ..........3.........okolice Łodzi moniaa_aa.........23..............???............???..... ......1.........wielkopolska frycia.1987........24..........12.02.2012.......???... .......3........Słupsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
Hej Dziewczyny :) Nie wiem jakoś czuję, ze w tym miesiącu się nie udało :( od paru dni nie bolą mnie piersi, tylko są pełniejsze ale to może, że przytyłam w tym mies z 1 kg ale to tylko dlatego,że jadłam jak koń (to chyba jakaś psychoza) i po prostu trochę mi urosły.. Ale @ mam dostać za 2 dni i dziś mnie boli podbrzusze dokładnie jakby już miała przyjść @ :( to 28 dc, a 15 dzień po możliwym zafasolkowaniu* zrobiłam 2 różne testy dziś z rana negatywne :( mimo tego,że nic jeszcze nie potwierdzone jakoś smutno i czuję, że jednak @ przyjdzie na czas. Przy pierwszym dziecku rok czasu się staraliśmy z mężem za nim zaskoczyłam.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas masakra normalnie, dzwonilam wlasnie do gina i najwczesniejszy termin mam w polowie lipca! cholerka wszystko zajete, no nic bede czekac i moze w tym cyklu owu sama sie pojawi i na wizyte z fasolka juz zajde, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katii ja tez mialampiersi jakes pelniejszei nic z tego, dzis @ i czuje jakby opadaly do swego rozmiaru heh, ta @ to sprytna klamczuszka jest heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)kochane ❤️ przykro mi ze Wam sie nie udało:)ale nie poddajmy sie i walczmy dalej:)o to maleńkie szczęście które przyniesie nam mnóstwo radości:)ja dziś mam końcówke @ :) teraz czekam na owu:)i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii82
anvers, @ ona robi z nami co chce... :( Jakoś z sił opadłam :( Ale jeśli do piątku nie przyjdzie @ pójdę i zrobię bete i resztę badań,które zlecił mi gin. Ale coś czuję,że przyjdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wcale sie nie zalamuje, tylko dlugo czekac mam na wizyte, ale juz w necie doczytalam sie ze po odstawieniu clo jest mozliwe szybkie zajscie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zdziwiona moim podejściem do dzisiejszego testu. Zrobiłam, polozylam na blacie w lazience, przyszłam za 5 min... Aha ujemny... i łup go do kosza, umyłam ręce i poszłam szykować dziecku sniadanko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wczoraj ucieszylam jak dostalam @, czulam sie juz taka podminowana, ze masakra. cala wode jaka moj organizm mogl zatrzymac to zatrzymalam, czulam sie jak wieloryb, a dzisiaj juz lepiej:) brzuch boli ale idzie przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro moj mezulek dostanie na swoje urodziny test z 1 kreską - specjalnie go zrobie jeszcze raz i mu pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- nie ma to jak chlop podpadnie w takiej sprawie. czasami to ja im wspolczuje tej bezmyslnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja się czuję wypompowana. Ciągle boli mnie brzuch i jajniki :( jakiś gorszy miesiąc :( Czekam czy łaskawie owu przyjdzie czy znów nie. Strasznie źle się czuję, ale nie wiem czy to z nerwów czy wynik ćwiczeń i diety. Pewnie to i to. A tu widzę jakoś smutno :( Gdzie te fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja mam jeszcze 4 dni do @ ale już czuję że zbliża się wielkimi krokami :( no cóż nowy cykl nowa nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam dzis 21 dc. Co bedzie ... nie wiem. Juz zgłupiałam. Z temp. nie ma co, bo takiie upały, to ciągle mam 37. Piersi ogromne, twarde, ale nie bola całe tylko brodawki okrutnie. Zeby sie nie wkrecac zabralam sie dzis za porzadki :) W koncu sezon truskawkowy, to przygotowalam zamrażarkę do przyjęcia pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa witaj masz podobnie jak ja :) też w 21 dniu bolały mnie brodawki :) dzisiaj 24 dzień i piersi bolą ale tak samo jak zawsze przed @ tez już sama nie wiem co będzie . Co mam być to i tak będzie nic już nie zmienimy :) Ja też wzięłam się za porządki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ale tu cisza od wczoraj....:)ja dzis z rana troche sie wystraszyłam:(bo miałam dziwne plamienie...takiej ciemnej krwi...:(ale poczytałam w necie ze z odstawienia tabletek anty tak jest...a ja przeciez kilka dni temu przestałam brać:)wiec poczekam do następnego cyklu:)i zobacze jak będzie:)pozdrawiam:)i życze wszystkim miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katii82
A mnie dzisiaj jakoś już brzuch nie boli, wczoraj z godzinę w ciągu dnia mnie bolał tak jak na @ a dziś jakoś normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki, ja juz licze godzimy do @ :) Dzisiaj zrobiłam test dla meza i dalam mu na urodziny 1 kreskę :) Tak dla mobilizacji, zeby sie bardziej starał... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej ..eh dziś trochę mnie kłuje z prawej strony brzuszka, tak od czasu do czasu..nie wiem dlaczego..i czy tak czasem bywa..dobrze, że jutro mam wizytę u lekarza.Trochę się martwię..w sumie dobrze, że jestem na zwolnieniu to nie muszę się przemęczać, mogę poleżeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Xenia-- i jak maz zareagowal?? u mnie @ w pelni, wczoraj musialam co chwila latac do lazienki bo mnie zalewalo masaklrycznie, dzisiaj na szczescie juz luzik. cisnienie idzie na leb na szyje w dol, wiec ja jestem nieprzytomna na maxa:( chyba bede musiala zaczac pic kawe 2 w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. Sipp - szybko 2 nastepne recepty sobie zapakował do portfela i powiedział ze po pracy jedzie do apteki - a teraz mi mowił, ze czytal na temat leków, ktore dostał i ponoć bardzo poprawiają jakość... I ze musi się postarać, zeby juz na urlopie (sierpień) nie meczyla sie z podpaskami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- hehe:) widac zrozumial przekaz:) ehh te chlopy, trzeba nimi od czasu do czasu potrzasnac to wtedy sie dopiero budza... a moze my tez powinnysmy tak po prostu przespac te plodne dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę szkoada gadać... jakby na nich spoczywał obowiązek ciązy i porodu, to ludzkość wyginęłaby jakies 5 tys lat temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu cicho ostatnio :( ja czekam na owu, ale jakoś nie mam wrażenia, że się zbliża :( Nic dziś 15 dc to czekam Kupiłam wczoraj mojej kotce drapak na pierwsze urodziny i reakcja moich kotek była przecudna. Kiedy kurier postawił paczką na korytarzu (wielką bo prawie 20kg) to Samantha popatrzyła na niego i na paczkę i zaczęła żebrać (ona prosi jak pies - staje na tylnych łapkach i macha przednimi). Kurier się uśmiał i my też :) Potem oczywiście skręcały drapak z nami :) Gabi się rzucała na te "rurki" w amoku i ogólnie jak naćpana wyglądała :) Za to nasza jubilatka - Lusia, wlazła na samą górę - pod sam sufit i leżała dumnie, nie byłoby to dziwne gdyby nie fakt, że jest ragdollem, które NIE lubią wysokich miejsc :) no ale chyba to NIE lubienie nie tyczy się ragdolli wychowanych przez dwa oszalałe dachowce :) no to tak na poprawę humoru - z cyklu opowieści dziwnej treści :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Ajlin ze zwierzakami - u nas poki co, to nie damy nic. Maz jest psiarzem i chciałby psa, Młody kota, a ja nie wiem, po ktorej stronie sie opowiedzieć, lubie i psy i koty, ale jakby nam doszedł dzidzius i jeszcze pewnie zwierzak spadłby z czasem na moja glowe- to dziekuje bardzo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najchętniej to bym cały dom zwierzakami zawaliła :) ale to dlatego, że bardzo je lubię, a jak mieszkałam z mamą to nie mogłam mieć (góra rybka i raz wywalczyłam fretkę). Z nią mieszkałam 19 lat, a z moim dopiero 4 więc jeszcze się nie "wyżyłam zwierzakowo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- ja ze swoim wywalczylam pierwsza kotke i dostalam ja na urodziny, a druga miala byc towarzyszka starszej a okazala sie przymilna kotka spiaca na kolankach, albo w nogach:) tez nie wyobrazam sobei domu bez zwierzakow. zawsze to weselej, zwlaszcza jak adhd ich lapie i szaleja. chociaz dzisiaj po raz setny stlukly dioniczke drzewka szczescia i chyba po prostu wyrzuce tego kwiatka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×