Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

sipp, no znamy sie:) tylko nie byłam pewna, czy Ty to Ty:D a u mnie dziękuje, nie najgorzej, siedzimy nadal u szkotów, pracujemy( chociaż ja ostatnio bezrobotna, bo już po sezonie:/), dwa lata po ślubie, to już najwyższy czas o maleństwo, więc sie staramy...jak narazie bez skutku, niestety:( Jak pisałam w Pl dopiero w styczniu, więc wtedy będę wiedziała co sie dzieje, zresztą wiesz z moimi przebojami nadżerkowymi,a ostatnio nawet miałam endometriozę, i kolejny zabieg:(a teraz jeszcze tak mi włosy wychodzą, że nie mogę sobie poradzić.biore witaminy, ale jak narazie nic nie pomagają i chyba będę musiała iść od naszego ośrodka zdrowi, niech mi zrobią jakieś badania,albo co, bo będę łysa jak pojadę do Pl:/ A co u Ciebie? zaglądasz jeszcze na nasze forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly apel. Dajcie sobie spokoj i nie reagujcie na zaczepki. Badzmy dorosli, szkoda czasu i zdrowia na przerzucanie sie obelgami typu "sram na Ciebie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - ale beta moze byc MEGA wysoka we krwi a do moczu sie moze przedostac malo (niektore kobiety tak maja) - odstawisz luteine, okaze sie ze za wczesnie i tragedia? No jak dla mnie to niepotrzebne ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka-- na topik tamten nei wchodze od dawna, ja tez staram sie juz jakis czas o potomstwo, juz raz poronilam, wiec mozna powiedziec, ze przynajmniej potwierdzenie plodnosci mam - doszukuje sie pozytywow:). po poronieniu wlosy mi garsciami zaczely wychodzic. zaczelam stosowac dercos aminexil i witaminy i jakos na razie sie wszystko unormowalo. mongrana-- poprzednio sikaniec pokazal grube kreski, wiec teraz tez powinien jak jestem zaciazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, bardzo mi przykro powodu poronienia:( ta jak piszesz,chociaż wiesz,że nie masz problemów z płodnością. a wiesz jaka była przyczyna? Ja na topik tylko zaglądam, ale nikt nie pisze, nie będę sama ze sobą gadać:D Czytałam dobre opinie o tym dercos aminexil, więc może też spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka-- ja dercosu juz uzywalam kiedys dawno temu i zdzialal cuda, teraz tez pomaga, wiec moge z czystym sumieniem polecic:) a co do przyczyn poronienia to nie ustalono. ze bylo pierwsze i w pierwszym trymestrze to moze w gruncie rzeczy byc wszystko. jeden z lekarzy zlecil dodatkowe badanie ktore teoretycznie robi sie po 2-3 poronieniu, ale wyszlo ok, wiec przyczyna nadal nie znana. staram sie na tym nie skupiac i isc do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki w ciąży:)mam pytanie dotyczące tego białego śluzu:)od kiedy żeście go zaobserwowały u siebie??czy był od razu po owu czy raczej przed @ dopiero??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia! Masz?:) Ja nie mam.. i czuję, że nic z tego nie będzie.. pobolewają mnie jajniki, brzuch, ogólnie... nie za fajnie, mimo, że do okresu jeszcze ponad tydzień, to czuje się jakbym miała go dostać jutro. Chyba jednak coś mi tą Fasolkę blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biały sluz u mnie był przed samym okresem, pierwszy objaw ciazy, test był jeszcze negatywny a sluz juz był i ja miałam go az do 3-4 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrozby tanie allegro!!!!
ZAPRASZAM NA KORZYSTANIE Z TEJ O TO WROZBY!!!! TAROT 10pytań +analiza problemu+tarot na miesiąc http://allegro.pl/tarot-10pytan-analiza-problemu-tarot-na-miesiac-i1909437393.html TAROT 15 ANALIZ Bardzo Obszernie Moje Podsumowanie http://allegro.pl/tarot-15-analiz-bardzo-obszernie-moje-podsumowanie-i1912906078.html TAROT Konkretna Analiza problemu ODP DO 1 GODZ http://allegro.pl/tarot-konkretna-analiza-problemu-odp-do-1-godz-i1914979317.html TAROT (To Dla Was Kochani) Pyt 1 ZŁ NAJTANIEJ http://allegro.pl/tarot-to-dla-was-kochani-pyt-1-zl-najtaniej-i1915499377.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taki śluz.ale wiem też że on pojawia się po owu.więc jedynie jak narazie świadczy o tym że ona była:)wiem że każdy organizm i każda ciążą jest inna ale zawsze ma się jakieś porównanie z innymi dziewczynami:)a może to akurat twoje bóle to znak że to może fasolka:)ale na to jeszcze stanowczo za cześniej by snuć jakiekolwiek domysły.musimy być cierpliwe i czekać na termin @ czy się pojawi czy też nie:)oczywiście ją wolałabym te druga opcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tez wolalabym druga, ale ja podobne bole mam prawie przy kazdym cyklu. Ja tez pisze z telefonu, wiec sie nieprzejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pechowa - tak mi przykro, sciskam cie mocno, trzymaj sie dzielnie mongrana - zalatwilas zlo skutecznie hehe brawo!!! milego weekendu tym co nie zajrza tu przez ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam :) mam nadzieje ze zane zlo juz nie bedzie kasowalo nas :) NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Sippelsweg........29..........10............7.11.11..........świętokrzyskie Xenia33...........33...........7............10.11.11..... ....Wrocław Malinowa1986....25..........6............13.11.11..........Warszawa staraczka Monisia...23.......5.........ok15.11.11..........podkarpacie luska46............20..........2............18.11.11..........Słupsk ania29.............29..........19...........25.11.11..........Rzeszów NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........5-7/przerwa.......---........Żory Greczen...........29..........17..........28.09.11...........wielkopolska anvers.............26..........7............25.09.11..........Antwerpen AniaMyszula......23..........8............17.09.11...........Koszalin gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11............Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11............Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11...........Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11............UK Pechowa..........22........4..............3.08.11...........śląsk BlackRosssa......27.........8.............7.07.11............Rzeszów Panterka1981....29.........5...............???................małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......???.............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......???.............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewczynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wielkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopczyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......???.............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???.............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???............gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12.......???...........UK moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek.........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek.........okolice Łodzi vixwoman...........25........1........9.02.12....dziewczynka....śląsk ChceByćMamą......27.......???...........???...........???............UK klara1984...........27........10..........???...........???............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12........???............zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12........???............Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........???............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........???............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st-g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???............dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???.............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa przykro mi trzymaj się mocniutko dziewczyny mam takie pytanko do was ,a raczej proźbę jeżeli któraś z was a raczej mąż którejś z was miał żylaki jąder ,jak to wygląda w praktyce z usuwaniem tych żylaków ogólnie wszelkie informacje. Bo wiadomo na necie czytałam o tym ale chciala bym wiedziec jak to jest z opowieści od kogoś kto już to przeszedł. Byłabym wdzięczna za jakie kolwiek informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu aniu, na tym forum jeszcze zadna nie pisala o zylakach jader, wiec obawiam sie, ze zadna nie miala z tym bezposredniej stycznosc. A co wygooglowalas - dobre sa rokowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam to po zabiegu jakos plemników znacznie się poprawia,tylko lekarz troche nas nastraszyl ze czasem po usunieciu zylaków moga pojawic sie jakies wodniaki,no ale jak chcemy miec dziecko trzeba je usunąc,bo prawdopodobnie to one sa przyczyna tego ze tak dlugo sie staramy i nam nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabieg jest ambulatoryjny na miejscowym znieczuleniu? A jak dlugo maz bedzie dochodzil do siebie? Pewnie, ze warto, jak ma to pomoc, zwlaszcza w takiej sprawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakosc plemników poprawia sie okolo 80 dni po zabiegu.Zabieg mozna wykonac w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. narazie ma brac tabletki i za miesiac do kontroli i moze wtedy sie wyjasni co dalej u mnie znowu jest za niski progesteton i podwyzszona prolaktyna ale mam nadzieje ze sie z tym uporam bo tabletki juz biore. Ach jakie to zycie jest cięzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczescie w nieszczesciu jest takie, ze prolaktyna i progesteron poprawiaja sie natychmiast, w tym cyklu, w ktorym sie je bierze (no chyba, ze bylaby silna hiperprolaktynemia ale to na szczescie nie Twoj przypadek), wiec to sie da latwo opanowac, jak sie wie, ze z tym jest klopot. A maz mial bardzo zle wyniki? Moze wystarcza mu witaminki i jak Ty poprawisz swoje wyniki? Hormony u meza w porzadku? A po zabiegu musialby na cos uwazac (np. zakaz seksu czy sportu przez jakis czas?) czy wszystko sie szybko goi? Przeciez oni w tamtych rejonach tacy wrazliwi... No ale grunt, ze wiecie o sobie coraz wiecej - predzej niz pozniej musi to przyniesc wymarzone rezultaty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie mąż mial robione tylko usg jąder no i wyszły te zylaki ,badania nasienia jeszcze nie mial ale mam nadzieje ze jak pojdzie za miesiac na wizyte dostanie skierowanie.Bo tak w sumie to nie wiadomo jakie te plemniczki ma ,jedna wiadoma rzecz to te nieszczesne zylaki. Z tego co wyczytałam to przez około 2 tygodnie nie wolno współzyc zreszta po takim nacieciu chyba nie był by w stanie ,bo ranka napewno boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to troche dziwna kolejnosc badan... Moim zdaniem najwazniejsze jest nasienie - nie wiadomo przeciez, na ile te zylaki maja wplyw (objawow zylakow, jak rozumiem, nie mial?), jesli wyniki bylyby kiepskie to hormony (tsh, fsh, testosteron i prolaktyna) a potem dopiero usg. A w kazdym razie poczekac z decyzja o zabiegu do reszty wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, pisze z pracy z telefonu, Co do bialego sluzu, to jest on zaraz po owulacji, u mnie bylo tak ze jak @ miala przyjsc to robilo sie calkiem sucho dzien przed, potem troche przezroczystego I okres, a tym razem bialy sluz byl, dzien po spodziewanym okresie jeszcze wiecej. Musze isc x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luteina25
Witam. Mam 25 lat :) zaczynam starania....mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×