Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

ada tygrysku możecie teścik dla pewności zrobić, ale nie ma się co wkręcać @ może być różna i nie zawsze musi trwać 7 dni może się zdarzyć o wiele krótsza, z drugiej strony może w okolicach terminu @ wystąpić krwawienie implantacyjne, ale wtedy temperatura spada na 1 góra 2 dni i później znów jest na poziomie wyższych mierzycie tempke? ale myślę że najlepszym rozwiązaniem by ni e myśleć i nie zastanawiać się jest teścik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemi witaj :) cieszę się że skorzystałaś z zaproszenia :) u nas kilka się stara, anvers czeka na @ która mamy nadzieję nie przyjdzie a monia i kreyzolka podobnie jak ty zaczną starania trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka ja sie nawet nie nakrecam ze to ciąza bo juz mam dosyc tego wkrecania bardziej sobie wkrecam jakies choroby o których czytam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze tez mam jakies problemy w tym mies z owulacja niby bolal mnie brzuch w dniu kiedy miala byc ale kontroluje sluz i kurcze wcale nie przypomina plodnego sluzu nie plodnego tez nie na zadna infekcje tez nie mam zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka tez miala dziwne krwawienie chyba 2 dniowe i bardzo male ilosci robila test nic pozniej drugi nic miesiac pozniej znowu @ slaba testy negatywne przy w kolejnym mies @ sie nie pojawila zrobila test ciaza poszla do gina a on ze to juz 13 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że jest realne że jest niby miesiączka a to krwawienie implantacyjne ale ono musi być naprawdę skąpe, a aduś dlatego lepiej zrobić testa i się uspokoić a o chorobach nie ma co czytać!! bo tylko się człowiek nakręca i wyszukuje objawów u siebie heh ;/ kreyzolka a mierzysz temperaturę? ja np widzę u siebie owulacje po temperaturze nie po śluzie bo mam go mało i raczej nie wylatuje na bieliznę czuję tylko takie naoliwienie jakby w tych dniach ( zaczełam łykać wiesiołek może zwiększy ilość śluzu) więc może miałaś go mniej w tym cyklu ? anvers mam nadzieję że cię nie uraziłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to owu była kochana więc się nie martw i nie wymyślaj :P ale ty narazie czekasz na @ taaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko sluz mie martwi od kiedy pamietam mialam taki sam a tu jakis dziwny, i nie swiruje tu ze ciaza bardziej sie obawiam czy wszystko ok tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyzolka moze napisz nam cos o sobie skąd jesteś ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata jestem ze stargardu szcz. od 6 lat jestem z moim M jestesmy od ponad roku po cywilnym w tym roku koscielny planujemy wlasnie w lipcu z tad termin staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my planujemy ślub na październik 2012 :) dlatego staramy się do sierpnia tego roku a jeśli się nie uda to przerwa na rok i znowu ale wtedy już pod nadzorem lekarza, ale mam nadzieję że się uda i że maluch w dniu ślubu będzie już z nami :) nie którzy zarzucają nam że najpierw powinien być ślub ale skoro tak chcemy to chyba inni nie mają co wtykać nosa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez chcielismy w przyszlym roku a w tym dzidzie ale pozniej stwierdzilismy ze nie wiadomo ile to potrwa i czy uda mi sie po ciazy na czas slubu wrocic do wagi tak wiec slub teraz i zaraz staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to i ja myślałam że wystarczy odstawić zabezpiezenie i rach ciach i będzie ciąża a okazało się, że to nie tak hop siup i na dodatek przez tarczycę mogę mieć problemy z ciążą, ale zostajemy przy swoich ustaleniach bo na ten rok nie damy rady z kasą na wesele a poza ty mieszkam w Angli do PL latam 3 maksymalnie 4 razy w roku i nie zdążę i tak już nic załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no my szczerze to od dawna sie nie zabezpieczamy jedyne co to to ze wiem kiedy mam owulke wtedy uwazamy no i stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki, mam 25 lat miesiąc temu zaczeliśmy starania o dzidziusia, ostatni okres miałam 18 stycznia teraz powinnam mieć ok 16 lutego a jest 23 a okresu niema robiłam test ciążowy jest druga kreska ale dość balada, czy możliwe że to ciąża udało się za pierwszym razem?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooo naczytałam się na różnych forach i nie sądziłam że uda się tak szybko, byłam wczoraj u gina ale jak mu powiedziałam to odesłał mnie do domu że za wcześnie na cokolwiek w sumie to już chciał iść do domu i mnie olał, jak myślicie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze muszę poczekać, dzięki za informację ;):) owocnych starań życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja ja miałam bardzo bladą drugą kreskę i poszłam prywatnie bo tak samo jak Ciebie lekarz odeslal mnie do domu mowiac ze za wczesnie. Prywatnie powiedziala mi ze 5 tydzien :) więc jak chcesz się przekonać to idz. Ale mysle ze jestes w ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja jesli to ciaza to serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll
hej ja też się staram, od sierpnia, na razie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll
nie wiem dziewczyny ile wy się staracie bo dopiero zaczęłam czytać, ale chętnie się przyłączę. Razem łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×