Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Rudka ja powiedziałam mężowi, ze jak do 35 lat się nie uda to ja pasuję.... Nie chce potem chodzic do przedszkola jako Babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia, do przedszkola to jesze luzik, ale pomysl co bedzie w szkole :D ja się śmieje, że jak mój M (on ma juz 42 lata) pójdzie za 10 lat na wywiadówkę ... to dopiero będa mówić, że przyszedł Dziadek :D na szczęście sporo wokół mnie "późnych" rodziców więc, jeszcze staram się nie łapać dołów :) Xenia, a to starania o pierwszego dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale wsciekla jestem 2 tyg czekam na zaproszenia wkurzylam sie i zadzwonilam do baby a ona ze zle formularz wypelnilam ze takiego w zyciu na oczy nie widzieli itp krew mnie zaraz zaleje powiedzialam by w dupe wsadzila sobie ten formularz ze rezygnuje dobrze ze nie placilam za nie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka, mam juz 5 letniego synka, a 2 lata temu poroniłam :( dwa lata mi zajęło żebym znowu zdecydowała sie próbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia, strasznie mi przykro z powodu straty dzieciatka :( :( To takie smutne :( Mam nadzieję, że niedługo Ci sie uda i będziesz szęścliwa mamusia po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudka masz racje z tymi późnymi rodzicami - najgorsze jest to ze mam wiele koleżanek , które starają się o pierwsze dziecko - maja po 33-34 lata i nie mogą zajść w ciążę... Stres, pogoń za pracą, jej utrzymanie, sztuczne "żarcie" - a potem są efekty..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyyzolka co to za zaproszenia, bo chyba nie jestem w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie przejmuj sie - teraz pełno jest nierzetelnych firm Kogucików - ale na szczęście konkurencja duża i można wybrać kogoś innego :) Łachy nie robiąąą - nie chcą zarobić - ich problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze wiekszosc zaproszen musimy wyslac juz w marcu by goscie w wakacje mogli sobie czas zarezerwowac urlopy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreyyyzolka, a zamawiałeś je przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co, oni nie sprawdzili Twojego formularza przed przyjeciem zlecenia? popatrz na allegro - tam jest dużo ofert na zaproszenia a do tego mozna poczytac opinie o firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia zaakceptowali wszystko mniej wiecej rozrysowalam jak chcem zeby wygladalo zaloze sie ze zapomnieli o nich i krecic zaczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Rudka , a wracając do allegro to ja juz jestem taka leniwa, ze niedługo papier toaletowy będę kupować przez Allegro.... nie chce mi sie wędrować po galeriach, - wole kupować rzeczy na allegro albo na eBayu, często kupuje za granicą, bo nie oszukujmy się te rzeczy które są u nas rarytasem (szczególnie te znanych firm), na Zachodzie już wyprzedają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia nie martw sie ja tez wiekszosc zakupow na allegro moja ciotka co przyjezdza to zonk -a z kad ty masz takie buty ja tez chce -''z allegro '' ;p na cywilny tez kiecka z allegro prawie wszystko to allegro nawet psiak ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, tak myślę że się udało, pójdę do lekarza w przyszłym tygodniu, cały czas bolą mnie piersi, nic nie przechodzi, dziewczyny głowy do góry uda się na pewno, mnie tyle znajomych mówiło że tak trudno zajść w ciążę, nie myśłałam o tym no może troszeczkę i nie sądziłam że uda się od razu a jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fistacja nie ma Cie w tabelce? Robiłaś juz testy? :) A kiedy powinnac dostac @? W kazdym razie GRATULUJE !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasze pierwsze staranie @powinnam mieć ok 16 lutego hmm i chyba już na razie nie dostane ;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam dwa oba jasne, byłam u lekarza ale mnie wygonił że za wcześnie pójdę prywatnie w przyszłym tygodniu, na razie biorę folik 0,4 3 razy dziennie tak czy siak na pewno nie zaszkodzi, na początku myśłałam cały czas teraz trochę mnie ale chyba jestem w ciąży a Ty ile już się strasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;);) nie będę już robić testów pójdę do lekarza ok wtorku myślę i będzie jasne na pewno się z Wami podzielę co i jak się okaże ;) dni płodne miałam od ok27,01 do 06,02 no to mogę być już prawie miesiąc jeżeli tak to się liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niecierpliwe jesteście ;) ja poczekam na wizytę u lekarza dam znać na pewno a teraz zmykam bo wyjeżdzam na weekend trzeba się szykować pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×