Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hej dziewczynki barbera trzymam kciuki z fasolki ;] zuza ty placisz ty wymagasz jezeli mowi ci lekarz ze masz czas to ja powiedziala bym na twoim miejscu ze to moja sprawa i ze chce miec dziecko a on jest od tego jak du*pa od srania by dowiedziec sie i sprawdzc czemu nie wychodzi. Wczoraj bylam u swojegoo gina i pytalam co jak nie bede mogla zajsc powiedzial ze jak juz zaczne starania i po 3 mies nie uda sie zafasolkowac to zaczynamy badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, po ostatniej weekendowej wizycie u rodzinki, gdzie wszyscy byli chorzy coś i mnie rozkłada...i ogólnie czuje się fatalnie, nie wypisuje się z tabelki staraczek,ale chyba będę zaglądała tu rzadziej i dam znać czy sie udało,czy nie...to stałe bycie tu na forum jest z jednej strony pomocne,ale niestety nie pozwala wyluzować, człowiek się nakręca....a ja nie chce bo tylko doły łapię i tracę podwójną energie by zwalczyć je w zalążku.... ehh jakaś taka na nie jestem i juz sama nie wiem kiedy ta owulacja u mnie wypada jak taki zwariowany ten cykl buuuuu, czasami myślę,że może jestem tym przypadkiem, któremu nie dane jest dziecko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl dużo odpoczywaj, wyluzuj się i zrób sobie przerwę od forum bo to rzeczywiście nakręca jak się naturalnie stara :D a wszystko samo przyjdzie a na pewno każdej z nas jest pisany prędzej czy później jakiś dzidziuś :) pozdrawiam cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacola trzymaj sie i nie trac nigdy nadziei ;] szczerze wiem co masz na mysl z tym nakrecaniem dlatego i ja zbastowalam z forum ;] ale wierze ze kazda z nas w swoim czasie zostanie mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochane, dzięi za otuchę, ja z Wami jestem cały czas, nawet wchodze i poczytuje co jakiś czas, ale sama pasuje z postami...ogólnie przeraża mnie fakt ,ze tyle jest staraczek....że tyle osób czeka i często co cykl przechodzi taki zawód, że to znów nie jej czas....ja wierze,zę w końcu się uda,ale nie mogę nadal zrozumieć, że tyle jest niechcianych wpadek...a my czekamy i czekamy i działamy i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zastanawiam sie czemu tak dziwnie jest tyle dziewuch porzuca usmierca badz wpada i zneca poznies sie nad swoimi dziecmi czy to psychicznie czy fizycznie nie wazne, a z drugiej strony jest tyle kobiet ktore pragna wyczekuja, a nie moga zajsc lub bardzo szybko traco malenstwa dla mnie to niesprawiedliwe jest i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak już skonstruowawny jest ten świat, teraz mnie natchnęło,ze może dlatego tyle czekamy bo ktoś na górze wie, że jak już zajdziemy to będziemy meeeegaśnie mocno kochać te dzieci, może jeszcze tak naprawdę gotowe nie jesteśmy, może to jeszcze nie ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... :) moze faktycznie macie race... moze to nie czas dla nas jeszcze...tylko kiedy? jak tu takie wielkie pragnienia mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz wiem ze mi sie przesunie termin @ bo testy owu nie pokazuja nic, pewnie przez moja chorobe, ciekawe tylko ile sie przsunie. Nie lubie jak mi sie cos takiego dzieje w organizmie. Jestem oglupiona teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej brzuch boli :( ale chyba wreszcie plamienie przeszło :) teraz się zastanawiam co to mogło być? jajnik mnie boli od wczoraj... może jednak na owu? ale 3 dni... no nic, byleby @ przyszła w miarę w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyki, Rzadko sie udzielam na forum ale czytam regularnie :) U mnie również cykl w plecy :( Co prawda jeszcze 2 dni do @ ale test negatywny. Zreszta wszystkie znaki wskazują, że @ nadchodzi wielkimi krokami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wróciłam z masażu gorącymi kamieniami i każdej która jeszcze nie była poooolecam :-D. Ja na maxa się zrelaksowalam, a miałam podobno straaasznie napięte mięśnie. Nawet 2x w trakcie zasnelam ... :-D Do tego drenaż limfatyczny twarzy i dekoltu podczas którego zasnelam tylko raz ....hihii. ;-) Potrzebowalam takiego czegos, 2 godziny się ktoś zajmował tylko mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o super ;) ja się właśnie chciałam wybrać na taki masaż, ale się trochę boje... to nie boli, te gorące kamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację z tym nakrecaniem się, u mnie dopiero 2 cykl a już to czuje ;-) Ale ja podejde to tego w ten sposób że jak dzidzius będzie miał być to będzie a jak nie tym razem to się extra zajmę sobą, może jakieś spa :-D. A net i tak będę czytać bo to mój nałóg :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw masazystka rozgrzewa plecy normalnym masazem, potem chwilę kamienie, potem znów normalny i tak na przemian godzinke. Rzeczywiście pierwszy dotyk jest dziwny bo kamienie na serio są gorące ale jednocześnie jest to tak przyjemne i miłe bo one są gladziutkie.. A na końcu kładzie kilka tych kamieni na całych plecach i przykrywa kocem na 10 min.... Jeeeej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w kwietniu jadę nad morze do spa to sobie wezmę te kamienie :) mojemu marzy się kąpiel w piwie (bo tam serwują)... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć dziewczyny no ja dzisiaj test robiłam no i co ? no i co.........? ha no i nic lipa jedna kreska, wiecie idę we wtorek do ginekologa byłam w styczniu i znów ide bo coś ten lewy jajnik mnie coraz bardziej boli zazwyczaj tak mam w połowie cyklu na owulke a dzisiaj jest dopiero 8 dc a owulacja kolo 15-16 dc chyba jakoś tak bo cykl teraz mój trwał 28 dni zeszły 30 no i weź tu traf bo ja tylko staram się dzień przed owulacją w owulację i dzień po bo chcemy mieć synka córcie już mamy, może nam nie wychodzi bo źle wyliczam owulke bo nie używam testów tylko na podstawie np śluzu i szyjki. powiem lekarzowi że boli ,mnie jajnik i zrobi mi usg i zobaczę w jakim stanie jest pęcherzyk i kiedy będzie mniej więcej owulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka8512 ja tam się nie znam bo mnie jajniki cały czas bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
a może ten jajnik mnie boli bo ten bromergon biorę od kilku dni a kwas foliowy to już od stycznia. a może owulacja będzie wcześniej nie wiem już nic pójdę do gina to się wyjaśni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulka się mogła przesunąć... a może w tym miesiącu po prostu boli kilka dni przed owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jeśli coś jest inaczej niż zwykle to lepiej to sprawdzić u lekarza.. No i dokładnie zobaczyć kiedy jajeczko idzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
dzięki dziewczyny za wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jajniki nie bolą na owulkę tylko z tego powodu, że pęcherzyki rosną i to jest dobry objaw i sobie nie wmawiajcie jakiś dziwnych chorób bo to jest normalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×