Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ira1
dziewczyny ja jutro zaestuje to bedzie na dwa dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, Tygrysku...ja bym zrobiła z a kilka dni betę i sprawdziła przyrost. co 48 godz powinien się podwajać. Ja w 27 dc miałam betę 56, ale u Ciebie mogło być później zagnieżdzenie. dlatego też test w tym momencie Ci nie wyjdzie za bardzo. Mnie przy becie 56 test z moczu wychodził bladziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego linka wynika że jestem w 3 tygodniu ciąży i dodzwoniłam się do lekarza i powiedział że maleńko ale że jak do poniedziałku nie dostanę @ to mam powtórzyć badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
tygrysek- gin powiedział że śluzówka jest dość gruba na becie nie byłam wnioskuje po teście że hormon ma większe stężenie bo na drugim teście kreska była mocna nawet ciemniejsza jak kontrolna niz jak było w pierwszym tescie te dwa tygodnie mnie wykończą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka mi też właśnie powiedział że wszystko jest pogrubione i na @ się nie zanosi. A Ty Karolka w którym jestś tc z Twoich obliczeń?? Milenkaaaaaa nie wiem czy jest czego gratulować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
gratuluje tagrysku333 napewno bedzie ladnie wzrastac Ohhh jak ja juz bym chciala zobaczyc dwie kreseczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
kazde laboralorium na swoje normy-powinnas miec podane jaki wynik wskazuje na ciąż(tc)lub jej brak.u mnie w laboralorium np.wynik ponizej 2 -brak ciązy.jak zadzwonisz do gina to myslisz ze co ci powie?myslisz ze zna normy ze wszystkich labor w miescie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja właśnie wróciłam z pracy i pędzę do szkoły, gratuluje Tygryskowi. Niestety rzadko mam czas teraz pisać szkoła, praca nadchodzące święta... jednym słowem istny pogrom, ale cały czas czytam. Pozdrawiam Was Moje Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
a jaki masz wynik ocznaczony jako brak ciąży? u mnie było >2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
o przepraszam-u mnie był taki podział: nieciezarne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
nieciezarane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
cos kafe mi wiesza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie doczytałam na tych wynikach jest: kobiety nie ciężarne: < 5,3 3 tydzień 5,8-57 i tak dalej a mi wyszło 5,27 teraz już jak doczytałam wszystko to wiem że nie jestem w ciąży :( teraz to już tylko czekam na @ i trzymam za resztę dziewczyn mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
moze do zaplodnienia doszło pozniej niz myslisz.ja mialam na poczatku ciazy tydzien roznicy miedzy terminem z OM a usg.pozniej termin wyrownal sie.wiem ze sa dziewczyny ktore maja 2 tyg roznicy (na poczatku)miedzy OM a usg.teraz dbaj o sibie,nie podnoś rąk do góry i nie kąp się w gorącej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już przestałam wierzyć że mogę być w ciąży trudno się mówi. a dlaczego w razie czego nie mogę podnosić rąk do góry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
a moze jestes???? w tabeli co ci wyslalam jest co innego napisane niby dlaczego.... albo za wczesnie jeszcze.....trzymam kciuki jak i za reszte starajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
wiesz co,to niekoniecznie oznacza brak ciązy.przeciez to jest tylko 0,3 roznicy.moze jest tak jak napisalam-do zaplodnienia doszlo pozniej niz myslisz?ja akurat znam termin poczecia dziecka,a mialam na usg wychodzilo ze doszlo do niego pozniej.kazda ciaza rozwija sie inaczej.jak poszlam na usg w 5 tc to tez nie bylo zarodka,tylko pęcherzyk ciązowy.to byly najgorsze 2 tyg w moim zyciu-bo z 14 dni mialam rzyjsc zeby sprawdzic czy to aby nie puste jajo plodowe.obecnie skonczylam 18tc i wszystko jest ok.glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babole:))Póki co to niesmiało grratuluje tygryskowi:) Trzymam kciuki za milenkee Karolka jest i tak w ciazy to zycze nuuudnej ciąży:) Wszedzie wkoło pełno brzuchatek:))) Pozdrawiam was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka tobie gin powiedział ze masz dwurożna macicę ale cos na ten temat powiedział jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
wiesz na poczaatku(najwazniejszy jest pierwszy trymestr)nie wskazane jest podnoszenie rak do gory bo to moze spowodowac poronienie...tak wiec nie podnos rak do gory(w sensie jakbys chciala cos wieszac wysoko,itp)ja np.nawet prania nie wywieszalam (bo mam wysoko grzejnik zawieszony,a pierwszy trymestr przypadl mi zima).mnie kolezanka uprzedzila o tym zanim poszlam do lekarza.powiedziala ze moze wszystko "poleciec".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tygryska....
wiesz co ja nigdy nie mierzylam tem i nie badalam sama szyjki,ale jak gin mnie bada i pozniej wszystko wypisuje w karcie to mam napisane tak:ujscie zewn.zamkniete,kanał szyjki-zamkniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×