Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

owszem (mam niedoczynnosc subkliniczna) i wlasnie sie oto rozchodzi - jestem na etapie poszukiwania lekarza, ktory mi szybko przepisze wlasciwy specyfik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
chyba juz was nie ma, zmykam mężusiowi grzać obiadek :) dopiero wraca z pracy :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
Do Ira 1. Mój 32 dc, 4-5 kwietnia miałam owulację ( robilam testy owulacyjne), kurcze lekarz mi kazał dopiero przyjść 9 maja ( ih znowu zrobiłam test - pozytywny) może dziewczyny to jest wariactwo ale same się pewnie długo staracie i też byście szalały jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ja wedlug kalendarzyka mialam 5,6 kwiecien niestety test w 28dc wyszedl negatywny raczej nici z tego ymmm.... gratuluje ci ... ile razy dziennie pic len i w jakiej ilosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bysmy szalaly! :-) idz do laboratorium na bete. Jak pojdziesz potem do lekarza (np. w maju), tez Ci kaze zrobic bete - wazne jest miec badania co jakis czas, zeby sprawdzic, czy hcg prawidlowo przyrasta. Takze: szoruj na bete (nie musi byc na czczo) i potem nam sie pochwal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
mongrama a w jakich ilosciach pic len

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealnie to pic lyzke siemienia zalana pol szklanka wody - glosy sa podzielone, czy gotowac, czy nie. Ja do tego czesto uzywam oleju lnianego w kuchni (specyfika regionu pochodzenia mojego meza :-) ) i dodaje ziarenka do muesli (prawie codziennie lyzke) - bo nie zawsze chce mi sie gotowac (ciezko domyc garnki). Nei wiem, co na prawdce ma dzialac: sluz z wygotowanych ziarenek czy olej. Lepiej cale czy mielone? Nie wiem, wiec cszesto uzywam lnu pod kazda postacia - jest bardzo zdrowy, wiec niczym nei ryzykuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ok sprobuje ymmm dziewczyny pisaly ze jest niesmaczny bede musiala to jakos przebolec he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaczny - mielony z woda ma smak orzechowy a cale ziarenka sa bez smaku. Tylko sluz jest dosc obrzydliwy (przy rozgotowanym lnie) - ale to kwestia przyzwyczajenia i... determinacji. A olej jak olej. UWAGA: wartosci odzywcze lnu NIENAWIDZA temperatury, wiec olej tylko na zimno! Takze wygotowany len jest bezwartosciowy ale ma duuuuuuzo sluzu. A w kazdej innej postaci niemal bez sluzu ale za to smaczny i zjadliwy. Dlatego ja jade na wszystkie fronty :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! niestety, ale zdjecia psiakow wrzucilam dopiero teraz, wczoraj nie mialam sily nawet palcem ruszyc a co dopiero siasc przed kompem. polazilismy z mezem z kijkami, tak sie zmachalam jak kon wtrakcie westernu. https://picasaweb.google.com/MlodeJeze/Mesu# ajlin-- moj tez miala kiedys ochyl od normy i mi wyskoczyl, ze mnie to chyba nie zalezy. to powiezialam, ze skoro tak to odstawiam wszystkei prochy, koncze z ginem, wracam do strzelenia sobie drineczka io strzelenia papieroska jak mam na to ochote. szybko sie odstosunkowal. anvers-- mnie przepisal na wywolanie, bo ja mialam cykle bezowulacyjne, cykle trwaly albo mniej niz 25 albo wiecej niz 35. teraz na piatek sie umowilam z wynikami meza i na pogadanke, czy moze z moim progesteronem cos przypadkiem nei jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny.... ja juz pije kawusie wiekszosc pewnie jeszcze spi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja27
Hej dziewczynki. Ja też dospać nie mogę. Pierwsze co zrobiłam po wstaniu to sprawdziłam czy kreski nie znikły. Lecę na tą betę. Pewnie zrobie i znowu się będę bała że nie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoja juz po kawusi :) sippelsweg podobno ten lek jest bardzo dobry, okaze sie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pieski, jakie fajniutkie :) ciekawe co sie dzieje z barbera??????? barbera odezwij sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki "stare" :p i nowe :) Ja zaczęłam łykać wiesiołek - zobaczymy co będzie u mnie - czy mnie wypryszczy, czy cykl rozreguluje :) W tym cyklu mam jakiś taki totalny zlew z tym staraniem, po za tym owu wypada mi w niedziele wielkanocna, do tego mamy gości - wiec skreślam ten cykl całkowicie. Przygotowanie świat a potem obecność gości napewno nie sprzyja atmosferze, wiec dam sobie spokój tym razem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenkaa szkoda ze nie wyszlo, moze teraz cie sie uda xenia no to w wielka sobote albo w poniedzialek wilekanocny, nie rzeygnuj tak latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście siedzą do poniedziałku do wieczora, wiec "po herbacie" :( Milenka, szkoda, bo juz bylo tak blisko...... :( jeszcze ten test narobił Tobie i nam nadziei... Sipp, urocze pieseczki, takie mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie gin powiedzial, ze przy tych prochach powinno byc ok, biore juz 3 cykl teraz i jak na razie 2 kresek nie widzialam, no ale widac jeszcze nie nasza kolej. u mnie owu wypadnie juz po swietach, poza tym w tym roku gosci u nas w domu nie bedzie tylko u rodzicow wiec ogolnie luzik:) moze w tym cyklu sie uda. psiaki zaczely juz ostrzyc zabki i gryza wszystko i wszystkich, a dzisiaj jedziemy do weta z nimi na pierwsze odrobaczanie, ciekawa jestem co to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć dziewczynki! ja już od dawna na nogach, ale dopiero teraz do kompa zasiadam :) Anja, trzymam bardzo mocno kciukasy za betę, na pewno będziesz miała dla nas dobre wieści :) xenia, ja też mam tak jak ty, owu będę miała jakoś w okolicach niedzieli wielkanocnej, będziemy akurat u teściów w anglii, nie byłam tam jeszcze nigdy, ale mam nadzieję, że będą warunki, żeby w odosobnieniu starać się o dzieciaczka :) mi już po tym wiesiołku buzia się uspokoiła, wręcz jest o wiele łądniejsza niż była, widocznie ten wiesiołek też jakoś oczyszcza organizm i po prostu wszystkie te toksyny musiały się jakoś wydostać... teraz łykam oeparol do owu, od dziś popiję też siemię lniane, będę musiała się do niego przemóc... i działamy.... :) ależ dziś piękna pogoda! słońce, cieplutko, aż się chce żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogodę można porównać do OWULACJI :D Słońce jak jajeczko próbuje się przebić już jakieś 2 godziny, ale mu pęcherzyk nie chce pęknąć :D :D : D już ZBOCZENIE ZAWODOWE hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Hi hi, xenia, to u nas owulacja w pełni :) słońce dawno się przebiło i świeci sobie cierpliwie na niebie :) ale to faktycznie zboczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana jak sie pojawisz mam pytanko do Ciebie bo pisalas ostatnio o badaniu TSH i ze masz stwierdzona subkliniczna nadczynność tarczycy .kiedy robiłas to badanie i w ktorym dc to było? i czy byłas juz z tymi wynikami u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
częśc wszystkim w ten piękny dzionek u mnie dzisiaj piękna pogoda jak latem siedze sobie własnie przed domkeim na ławeczce z laptopkiem i czytam co tam u was słychać milenka przykro mi że nie wyszło w tym cyklu tygrysek - normalnie byłam w szoku jak napisałas że dostałas @ Jdę z dzieckim dzisiaj do lekarza bo tak ją cos wysypałao że mi już ręce opadają nic nie działa żadne kremy maści itp najpierw pediatra potem dermatolog zobaczymy co bedzię żeby co jej dała żeby jej pomogło bo drapie sie niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
no i przyszla wredna malpa wpisze sie do waszej tabelki nie chce rezygnowac z tego forum.. NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1....................6..............26..........19.05.11...........UK anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira zła tabelke wkleiłaś, popraw i wklej ostatnią (tam gdzie pani biedronkowa jest na dole :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
TA BYLA OSTATNIA ALE JUZ JEST POPRAWNA NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05.11...........UK anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11.......???......... ..4..........gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×