Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość kozza
ah bo jak wcześniej byłam w ciąży to test również nic nie wykazał tydzień po @, dopiero pani gin. stwierdziła, że jest takie małe ziarenko..ale niestety byłam taka przeziębiona że organizm nie dał rady.. więc mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie super .. jakiś czas temu( dokładnie w terminie w którym się staraliśmy) miałam lekcję w-f na dworzu i dosłownie nad moją głową przeleciał piękny dorodny bociek! :) pierwszy w tym roku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wtorkowo:) co do samochodu to tez uwazam, ze najwazniejsze, ze mezowi nic sie nie stalo. ale on teraz chodzi i przezywa, a do mojego samochodu boi sie za kolko wsiadac, ze ten tez rozbije... no i nie da sie przetlumaczyc. dzisiaj idzie do naszego agenta ubezpieczeniowego i do likwidatora szkod, ciekawa jestem jak to wszystko bedzie sie dzialo. mam nadzieje ze ok. co do libido mojego meza, to jak mu jeszcze wzrosnie, to ja dziekuje ja postoje. on i bez tych prochow ma bardzo wysokie, wiec jak mu jeszcze sie podniesie to... ja w tym cyklu pierwszy raz robie testy owulacyjne, ale to chyba bardziej dla wyznaczenia terminu, czy mi sie pokryje z ostatnim cykyklem, bo i tak przytulamy sie codziennie albo co drugi. dzisiaj mam 14 dc wiec owu powinnam miec pojutrze, testy na razie negatywne, zobaczymy jaki wyjdzie dzisiaj. kozza-- daj znac jaki wynik dala beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim staraczkom, witam nowe dziewczęta :) Dobrze Sipp ze wszystko ok z mężem. U mnie tak jak mówiłam WIELKIE DNO, w niedziele byla owu, ale nie bylo staranek - po pierwsze goscie, no i moj srający tym samochodem- cały cykl w pizd...... moge czekac na @, jestem wkurzona na maxa.... Dzisiaj już po herbacie - a moj wczoraj w łóżku pyta, jaki kolor dywaników ma kupić, czarny czy szary... Myślałam ze go zabije.. Juz mi sie naprawdę coraz mniej chce tego dziecka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
HEj, właśnie wróciłam z badania, ale wyniki najwcześniej jutro po 11. Ale jak pani pobierała krew to poprosiłam żeby zrobiła test "pozytywny" :) więc moje męki trwać będą do jutra.. @ nadal nie ma ..i to jest plus. Faceci i samochody..jejku my też jakieś dwa tyg.temu kupilismy auto..matko wyraz jego twarzy jak jedzie..i ciągle że to felgi nowe , że środek do tapicerki itd... eh..wiedziałam, że auto dla faceta jest ważne, ale żeby aż tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- Twoj o kolorze dywanikow a moj o tym, ze samochod ma 2 miesiace i juz rozbity. chodzi zly jak cholera, a ja chyba znalazlam wkoncu dobry magnez i wszystko lata mi kolo dupy. przytulamy sie bardziej pod katem samego przytulania niz pod katem dziecka. biore od 2 tygodni lacibios femine i sluzu mam wiecej i jakis ladniejszy. grubosc endometrium mam podobno trioche za mala, no ale poprzednio mialam duzo grubsza a nic nie wyszlo. 22 dc mam isc zrobic progesteron i estradiol. wypada akurat 4 maja, na szczescie juz nie bedzie swiat wiec na spokojnie bede mogla zrobic badanie, ale mam pytanie cy sa jakies wskazania czego nie nalezy robic przed tym badaniem (np tak jak przy badaniu prolaktyny nie wolno sie sexix, stykmulowac piersi, denerwowac itd). w necie nic nie znalazlam, a gina zapomnialam sie zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta mam pytanie? jestem w 34 dniu cyklu owulke mialam juz ok 10 dc ( ze sluzu wnioskuje ) były wtedy staranka! ) @ powinna byc 21 kwitnia! 24 wieczorem zrobiłam test i po kilku godzinach wydaje mi sie ze pojawila sie druga bardzo blada kreska, wiec rano 25 polecialam po dwa testy i na obydwoch wyszło tak samo po kilku godzinach wydaje mi sie ze pojawila sie blada bladoszka, czy po tak długim okresie od owulacji moge miec tak mało tego hormonu ciazowego ze nie ma wyrazniejszej kreski jesli bylabym w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alcia-- z tego co gdzies wyczytalam to po kilku godzinach test moze byc falszywie pozytywny, wiec nie nalezy go odczytywac po 30 minutach. zrob badanie z krwi, bedzie 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia - nigdy nie odczytuj testu po czasie - bo sobie nadziei niepotrzebnie narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp w takim razie u mnie teraz to by jednostek zabrakło na moją prolaktynę przy moim nerwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- normalnie wzrasta 2-5 razy przy nerwie, jak ma sie hiperprolaktynemnie to wzrasta wielokrotnie bardziej:) u mnie 20 razy wzrosla przy badaniu z obciazeniem. ja wcinam magnez na zmniejszenie objawow stresu. dziala troche tez na zasadzie placebo bop wierze, ze mi pomaga jak biore. w aptece farmaceutka dala mi jakis najlepiej przysfajalny i rzeczywiscie wyluzowalo mnie:) prochy na pr tez pewnie swoje robia, wiec ogolnie lus blues:) teraz napilabym sie jeszcze jakiegos dobrego winka i poczytala dobra ksiazke, a nie siedziala w robocie... a od wieczora 6 dni brania lekow rozluzniajacych jajniki co mnie na sama mysl trafia,... zamiast przepisac mi normalne tab to mi przepisal czopki, bo mniejsza szkodliwosc na uklad no i duzo lepsze dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
eh od wczoraj boli mnie głowa..kurde tyle, że dziś to łupieee strasznie, dobrze, ze jeszcze dziś chwila wolnego..oby do jutra minęło..ciekawe czy ma to coś wspólnego z ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozza-- kazda z nas juz przeszla faze ze byle objaw czekokolwiek byl objawem ciazy. nie nakrecajs ie, bo im bardziej sie nakrecisz tym bedzie nieprzyujemniej jak sie okaze ze jednak lipa. lepiej sie milo zaskoczyc. wez apap i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczyny po kawę, zaraz usnę normalnie - ciśnienie poleciało w dół - u nas pogoda do d..... ponuro i kropi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
macie rację lepiej sobie odpuścić i co ma byc to będzie..:) a u mnie pieknie słonecznie i cieplusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda cudna, bezchmurne niebo i pierkne sloneczko, w sobote za to byl dramat w 3 aktach. w nocy tak grzmialo i walilo piorunami, ze koty spaly wtulone we mnie nie dajac mi tym ramym spac. maz wlasnie do mnie dzwonil zalamany totalnie, rzeczoznawca bedzie w czwartek dopiero szacowal koszty naprawy. co tym samym wydluza cala procedure. pozniej swieta i znowu 2 dni robocze wypadna, w pracy prezes po nim pojezdzil jak po burej suce no i stwierdzil, ze wszystko idzie zle i ze on sie tak nie bawi... i nei reaguje na zadne argumenty, ze damy rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) ja to po świętach czuje sie totalne wykończona,nic mi się nie chce:)czekam tez na @ i mam nadzieje ze w koncu przyjdzie bo u mnie juz 40 dc dziś!dwa dni temu odstawiłam luteine no i chce zeby @ juz przyszła zebym mogła sie odnowa starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysek-- daj znac jak sie mama czuje. co teraz jej zaproponowali? chemia czy inne leczenie? przesylam Tobie i jej pozytywna energie i duzo sily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp a mój mi napisał na GG w którym miejscu ma zestaw głośnomówiący zainstalować..... No i znowu mi ciśnienie podniósł, ze chyba mi ta kawa niepotrzebna. Odpisałam mu, ze ... NA CZOLE najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu samochodo - nerwowo :) nasz odmówiła posłuszeństwa tuż przed świętami, ale na szczęście szybko go zreanimowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnei sie dowiedzialam,z e prawdopodobnie nasz pojdzie na zlomowanie. czyli szukanie samochodu trzeba bedzie zaczac od nowa... az mi sie zrobilo goraco. podobno dla nas bylo by to najlepsze wyjscie ale jak na razie to nie dociera do mnie informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję... eh najgorsze jest jak wydarzy się coś takiego nie z naszej winy... niby jakby życie było proste to by było nudne... ale nie może być tylko odrobinę prostsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajlin-- jakby bylo prostsze to bysmy sie chyba nudzili, chociaz ja bym sie z checia ponudzila troche:( wszystkiego dowiem sie w tym tygodniu najdalej w przyszlym. no ale humorek juz mam mniej wiosenny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uderzyl w tylnei drzwi, nie wiadomo czy nie uszkodzil slupka, jak uszkodzil slupek to moze byc szkoda calkowita bo to oznacza uszkodzenie klatki (bezpieczenstwa). niby samochod nadaje sie nadal do jazdy, ale bezpieczenstwo juz jest inne. jak sie dowiem cos wiecej to dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... jak po swietech... :) znowu pare kilo wiecej >... :P heheh na nic to odchudzanie.. przyjdzie 2 dni swiat i znowu sie wraca do normy :P Tygrysek bardzo wspołczuje mamie... najwazniejsze nie poddawac sie i walczyc bo wiele osob wychodzi z tej choroby... Ailin taka tragedia .... eh kto by pomyslal ze mozna zrobic tyle krzywdy drugiej osobie jak tak mozna w ogole... :( przykro mi z powodu kolezanki :( :( Co do samochodow to nasz wczoraj tez nie chciał cos odpalic ale na szczescie szybko sie zrehabilitował i sie udało... :/ Sipp cale szczescie ze mezowi nic sie nie stało.... bo auto to juz tam kij z nim... wazne zycie i zdrowie jest.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widzę że nie tylko my mamy problem z autem- nasze też nie chciało odpalić i łożysko trzeba wymienić bo piszczy a to ponoć źle. Ja zapisałam się do nowego gina w innej przychodni bo moja gin na..... macierzyńskim. Chce popytać się czy wszystko ok u mnie, może jakieś badania zleci. Kurcze ostatni cykl miałam 40 dni poprzednie po 20 lub 55 ja nie wiem kiedy mam dni płodne teraz mam już 32 dzień przytulaliśmy się od 15 dni co 2 dni i jakoś nie czuję aby @ miała nie przyjść. Poprzednio 5 lat temu gdy byłam w ciąży to wiedziałam po tygodniu, trudno to opisać ale po prostu wiedziałam że jestem w ciąży, i to wcelowaliśmy za pierwszym razem, niestety w 12 tyg poroniłam :(. Od tamtego czasu bardzo bałam się zajść w ciążę , bałam się że znowu będę szczęśliwa, i wszystko pryśnie. W sumie od 2 lat się nie zabezpieczamy stwierdziliśmy co będzie to będzie, a od tego miesiąca zaczęliśmy się starać na poważnie. Jejku ale się rozpisałam, ale komuś chciałam się wyżalić, a dziś widziałam tyle ciężarnych albo z wózeczkami, że jakoś mi smutno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :) swieta swieta i po swietach i kilo przybylo heh :P witajcie nowe dziewczyny :) uaktualniam tabelke :P Aniamyszula i madzia jak tam u was? jutro macie sadny dzien hehe trzymam kciuki :) NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO AniaMyszula..........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa Kotomirka............13............21.........28.04.11... .........ok.Bydgoszczy Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . ........śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka.............2.............30...........4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........05.05. 11 ... ......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... ......pod Berlinem ada111................6..............23...........07.05.1 1...........szczecin Greczen...............9..............29..........7.05.11 ...........wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11...... . ...O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ..........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11...........UK anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Ania29.................11............29..........14.04.11 ............rzeszów Cherry22.............2..............24..........6/7.04.11 ..........wielkopolska ajlin.....................3.............23...........6.04 .11.............dolnoslaskie monia_aa.......3/przerwa........23...........21.03.11.. . .......OK/KALISZA zuza22................rok...........23...........14.03.11 . .........Częstochowa Katie84.................5.............27.........25/26.0 3 .11.......Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22..........25.02 .11 ..........Wielkopolska frycia.1987..........1...............24................?? ?.. . .........słupsk ANUSIA86.............1...............25...............??? .. .. .........zielona góra Milenkaaaaa.........2...............22...............??? . ..............szczecin Fistacja.............25..............??? ..............???.................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11.......???. ..........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11........???..... ......7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11.......???......... ..4..........gdańsk katja27...............???............???.............???. ..........rok........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×