Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Wiesz nie wiem czytałam wczesniej jakąś wypowiedz na forumi komuś rozwalił.Wiesz troche sie boje żeby nic nie namieszał.Zobacze jeszcze co z tym fantem zrobić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dzis znowu mialam sluz delikatnie zabarwiony tym razem na braz, ale to bylo slabsze niz wtedy, z rana zrobilam test i wynik negatywny, sutki okropnie swedza, znowu powracaja do mnie te nic nie znaczace objawy, no nic czekam dalej, zaraz chyba padne jestem taka spiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers Kochana może czas pójść do gina, może usg wszytsko wyjaśni?? albo na beta hacg? Trzymam mocno mocno mocno kciuki!!!!! A może zacznij mierzyć temperaturkę rano przed wstaniem z łóżka to już coś bedziemy wiedziały czy podwyższona?? a te plamienie... kurcze naprawdę może umów się do lekarza... bo jakby się okazało,że się udało i jesteś w ciązy ale moze masz zbyt niski progesteron na utzrymanie to bys dostała już duphaston albo coś innego ja tak miałam i teraz już skończyłam 10 tc i nadal biore duphaston... ale plamień już nie mam od 1,5 tygodnia. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongrana.
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25..........6..............13.11.2011.... .Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7............25.09.11... .......Antwerpen **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO moniaa_aa............23........1........28.01.12.......sy nek...........wielkopolska Katii82................29.........4............26.05.12.. .... .......???............Pomorskie cocacolagirl..........26........15...........26.05.12.... .... .....???............Łódź hej usuwam te co sie nie odzywaja tylko tabele zasmiecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to NIE BYLAM ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przykre, ze ktos z naszego topiku (wszak musiala ona znac i moj nick i to, ze czasem sie tabelke aktualizuje - aczkolwiek NIGDY w TAKI sposob) podszywa sie tandetnie pod pomaranczke. Pytanie tylko po co? Zeby namacic? Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczescie w nieszczesciu, ze zauwazylam we wlasciwym momencie - zanim ktos sie poczul urazony. Dziewczyny - najlepiej ignorujcie tego rozchwianego psychicznie (bo komoz normalnemu sprawialyb yradosc takiego dziecinne gierki?) i po prostu zwracajcie uwage, czy w nicku jest O (oryginalne mongrana), czy A - jak u podszywa. Latwo sprawdzic klikajac w nick: u mnie jest ponad 1000 wpisow, u niej - ten jeden jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka katii - do gina mam isc jak @ przyjdzie, a czuje ze to bedzie dluuuugi cykl, watpie zeby beta cos pomogla wykryc, a te zabarwienie sluzu to nie plamienia bo zdarzylo mi sie 2 razy i tylko z rana a pozniej normalny sluz byl, byc moze castagnus zaczyna cos tam dzialac w moim organizmie i stad te zabarwienie, dodam ze nigdy odkad dostalam pierwszy raz w zyciu @, nie mialam zadnych plamien przed i w srodku cyklu, poczekamy zobaczymy, nie nastawiam sie na nic, jestem cierpliwa mongrana - nigdy bym nie uwierzyla ze moglabys tak zrobic, a tu jakas podszywka wstretna myslala ze nabierze nas, glupia jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po staremu. Jesien sie robi, to sie rozleniwilam ;-) Anvers - no wybitnie masz cos z hormonami. Nie po raz pierwszy z reszta. NAwet nie masz pojecia jak bardzo Ci zycze, zeby to sie wreszcie obrocilo na Twoja korzysc! Ewus - a co u Ciebie? Mezczyzni jesli chodzi o ich dziecko maja ponoc czasem lepsza intuicje niz kobiety i przechodza ciaza urojone jak ich partnerki spodziewaja sie dziecka :-) Oby to byl u Was znak :-D Moj stety-niestety z gatunkow tych pozbawionych kompletnie intuicji - w zadnej dziedzinie ani mru mru a jeszcze mi nei chce uwierzyc i nadziwic sie nie moze jak ja cos czasem przeczuje - dla niego to "szkielko i oko", z "irracjonalnym" radzi sobie fatalnie :-o :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)no mongrana masz racje:)olać tego kogoś..widocznie bardzo sie komus nudzi...i to widocznie z naszego forum..i sobie zarty robi...jaki w tym cel??nie rozumiem...ja zaczęłam starania pełna parą:)powiem Wam że mi sie coraz bardziej podobaja:)hiwczoraj było cudnie:)będzie mi ich brakować jak ju z zajde...a takie pytanie jeszcze:)czy castgnus może jakoś wpłynąć na cykl badz owu??wydłyżyć badź skrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anvers za zaufanie :-D Anusia - obys dobrze znosila bromergon! Ja norpolak znosilam marnie (bralam go juz polspiaca zeby ograniczyc mdlosci po nim :-o jak sie spi, to mdlosci daja czlowiekowi na ogol odetchnac :-D choc bywa, ze sa tak silne, ze az budza w nocy :-o ) a ma podobno mnie skutkow ubocznych jak bromergon (ale jest drozszy) - no ale to sprawa indywidualna, nie kazda sie meczy z bromkiem. Najwazniejsze, zeby pomogl! :-D A lekarz Ci nie dal od razu luteiny? Zazwyczaj jeden lek daje sie z drugim, bo po zajsciu musisz odstawic bromergon a jak prolaktyna wtedy skoczy na powrot, moze zbyt obnizyc progesteron i doprowadzic do nieszczescia... Masz troche czasu, bo luteine bierze sie dopiero po owu ale ja bym sie na Twoim miejscu zastanowila, czy jej nie wydebic od lekarza jeszcze w tym cyklu. Luteina nie szkodzi, moze tylko pomoc. Moze warto? Z tym wiesiolkiem to cykle rozwalal on u mnie (a nie mialam przez niego ani dudu wiecej sluzu!) ale zdaje sobie sprawe, ze jestem w tym wzgledzie w zdecydowanej mniejszosci. Skoro jednak zaczynasz teraz z "ciezka artyleria" (bromek), lepiej chyba nie ryzykowac i nie mieszac za duzo metod i z wiesiolkiem sie wstrzymac. Na suchosc pochwy mozna uzywac tez miescowych srodkow - jak wspominany przeze mnie, choc drogi, zel LUB (podobno) bialko kurzego jaja (sparzonego wrzatkiem, oczywiscie) - ma ponoc taka sama konsystencje jak plodny sluz i zawiera l-arginine (jak ow zel) odzywiajaca plemniki. My z bialkiem probowalismy dwa razy - faktycznie nawilza calkiem przyzwoicie (i tanio! :-) ) ale wowczas nie zaszlismy. No ale wtedy nie bralam tez zadnych lekow ani castagnusa, wiec nic dziwnego - samo bialko cudow nie zdziala, jak reszta szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JESTESCIE WSZYSTKIE W TABELI I NIKT WAS NIE ZAMIERZA WYRZUCAC UAKTUALNIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...........Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Xenia33...........33......7/przerwa.......9.08.11....... ....Wrocław Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......???..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......???..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewzynka.......wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chłopczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......???..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......???..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.............gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12........???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......synek..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......synek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewczynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???...........???.............UK klara1984............27.......10............???............???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........???............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........???............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........???............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............st-g Ewelina..............27.........7............???...........???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys o tym pisalam, odswiezam: castagnus nie popsuje owu ale moze wydluzyc faze lutealna (jesli byla za krotka), czyli o 1-3 dni wydluzyc cykl ale to jego zaleta, bo wtedy latwiej o zagniezdzenie. Co do tabelki - faktycznie nie byla dawno aktualizowana ale ja bym sie jeszcze z tym wstrzymala, dopoki nasz nowy troll sie nie znudzi. Potem mozemy wspolnie sie naradzic co do tabelki - jesli wiekszosc tak zdecyduje. Sa tam moze 3-4 staraczki, ktore nie odzywaja sie ponad 2 miesiace ale na pewno nie cielabym jej tak radykalnie jak moj "sobowtor w krzywym zwierciadle". Wszystkie mamusie powinny zostac :-D Poki co najwazniejsze nie karmic trolla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANGRANA - chyba jestes strasznie zdesperowana zeby zajsc w ciaze, zazdroscisz naszym mamusiom ze maja juz ciazowe brzuszki i nie masz gdzie sie juz wyzyc to probujesz rozbic nasza tabelke ale nie uda cie sie to bo dziewczyny nie sa na tyle glupie zeby ci uwiezyc!!! proponujke udac sie do kliniki bezplodnosci moze tam ci pomoga bo takim zachowaniem fasolki sie nie dorobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. I jeszcze zeby byla jasnosc - nie wyrzucalabym w zadnym tych dziewczyn, ktore maja przerwe (np. Tygrysek, Xenia, Swiezynka, Pechowa). Jesli co to tylko zawiesic te, ktore zniknely wieeeeele tygodni temu (przynajmniej kwartal) jak kamien w wode a i to z opcja przywtania ich z otwartymi ramionami, gdyby zechcialy do nas kiedys wrocic (najlepiej od razu do ostatniej tabelki :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTUALNIAM!!! NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO ania29.............29..........18!!..........29.10.11.... ......Rzeszów Sippelsweg........29..........10.............7.11.11... .......świętokrzyskie Malinowa1986....25...........6.............13.11.11...... .....Warszawa luska46............20...........2.............18.11.11... .......Słupsk NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO ewuś90............21...........4.............24.10.11 ..........Żory Greczen...........29...........17...........28.09.11..... .....wielkopolska anvers.............26...........7.............25.09.11... .......Antwerpen AniaMyszula......23...........8.............17.09.11.... ......Koszalin gosia 34...........34...........7............. 7.09.11............O-E Świeżynka........30...........6..............5.09.11 ...........Warszawa Tygrysek333......26...........6..............4.09.11.... .......Warmińsko-mazurskie natka89...........22...........2............10.08.11 ...........Starogard Xenia33...........33......7/przerwa.......9.08.11....... ....Wrocław Virtualia..........33...........2.............6.08.11.. ....... .UK Pechowa..........22...........4.............3.08.11.... ... ...śląsk BlackRosssa......27...........8.............7.07.11.... .... ..Rzeszów Panterka1981....29...........5...............???........ .......małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka................27........3......25.11.11.......? ??..............MANCHESTER Katie84.................27........5......30.11.11.......? ??..............Kraków olcik777....... ........26........5........4.12.11....dziewczynka ....Małopolska barbera ...............29.....dlugo......8.12.11....dziewzynka...... .wielkopolska nietoperek333........28........2........8.12.11.....chło pczyk........Bielsko-Biała Ania282................27........7.......11.12.11.......? ??..............małopolska Karolka8512..........25........3.......18.12.11.......??? ..............ok.Szczecina Pani_biedronkowa...24.......4........24.12.11.......???.. ...........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... .???..............UK moniaa_aa...........23........1........28.01.12......syne k..........wielkopolska kozza.................27........3.........3.02.12.......s ynek..........okolice Łodzi vixwoman............25........1.........9.02.12....dziewc zynka.....śląsk ChceByćMamą......27.......???............???........... ???.............UK klara1984............27.......10............???.......... ..???............lubelskie ada111...............23.........7.......14.03.12........? ??............zachodnie Maria.D83...........27.........6.........7.04.12........? ??............Koszalin Katii82...............29.........4.......26.05.12........ ???............Pomorskie cocacolagirl.........26........15.......26.05.12........? ??............Łódź Kreyyzolka .........22.........1........29.05.12........???............ st-g Ewelina..............27.........7............???......... ..???............dolnyśląsk Mloda Mama201...26.........6.........8.06.12..........???......... ...UK żeby nie było to nie znaczy ze jestesmy w ciązy to mamy zniknąc z tabelki mi sie to nie podoba i tak łatwo tej tabelki nie odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, u mnie starania już się zaczęły i też były bardzo przyjemne. Prawdopodobnie mój M wyjeżdża w nocy w delegacje na 4 dni i będę sama z psiakiem :( ale jak wróci to będzie radość. Bo akurat natrafiłby na TE dni :) może teraz się uda. Jestem dobrej myśli... Nie chce często tu zaglądać żeby sobie nie wkręcać czasami zajrzę ale nie robię już tego nałogowo... Działamy i zobaczymy tego efekty 18.11.2011 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej Luska:)no faktycznie ze ostatnio nie pisałaś:)wiesz ja sie nie moge powstrzymać:)i codziennie tu zaglądam:)fajne dziewczyny są tu i chce wiedzieć co tam u nich:)trzymam kciuki za ciebie:)ja też już zaczęłam starania:)i mam nadzieje że wkońcu coś z tego będzie:)ja dobrze że już weekend:)w moim przypadku długi:)bo do pracy dopiero w środe:)i akurat ten czas płodny przypada:)także lepiej nie mogło trafić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie 11dc, więc działamy już od dwóch :) Temperatura cały czas 36,6 , ale pocieszam się, że jest jeszcze czas na "skok" i, że owulka mnie nie zawiedzie :) Życzę miłego dnia i .. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! widze, ze jakiemus jeleniowi sie nudzi i podszywa siep od mongrane... no coz, zawsze jakis sie trafic musi, chociaz na tym foirum dluzszy czas byl spokoj. ja sie nie odzywalam bo w sumie to u mnie nic nowego sie nie dzieje, bylam u gina na monitoringu, pecherzyki mam dziwnego ksztaltu, jakies nerkowate, ale wg gina wszystko ok i pekly. mam testowac w przyszlym tygodniu. anvers-- te Twoje dluuuugasne cykle nei sa normalne i powinnac zapytac gina czy nie da sie ich jakos uregulowac, albo zrobic monitoring jakis, tylko nie wiem jaki bo w sumie to kij wie kiedy, no ale tak od 10 dc co 2-3 dni wtedy moze wyjdzie, ze coas jest albo z pecherzykami albo z pekaniem. Anusia-- ja bralan norprolak i nei mialam zadnych efektow ubiocznych, znajoma brala bromergon i tez nie miala, ale inna brala i zygala non stop a do tego miala zaburzenia koncentracji i rownowagi.. wiec jak widac kazdy organizm moze inaczej zareagowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sipp, trzymam kciuki za sukces :-) A teraz bierzesz jakies leki, czy wszystko idzie samo z siebie gladko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana-- biore clo na wywolanie i luteine i aspiryne protekt, a co by nie bylo za rozowo to po poronieniu cos mi hormony sie calkiem popieprzyly i wlosy mi zaczely wychodzic na potege, wiec przepisal mi gin do tego tab na wzmocnienie wlosow i powiedzial coby stosowac dercos aminexil, jak na razie wypadanie czesciowo opanowane i nie dostaje zawalu po kazdym myciu glowy. a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez hormony szaleja i sa momenty, kiedy czuje sie tym wszystkim po prostu zmeczona ale moja ginka mi wmawia, ze to dobrze, wiec sie jakos pocieszam i zaciskam zeby. Mojemu tez sie to daje w kosc, bo co to za frajda miec niedysponowana zone :-o No ale nikt nie obiecywal, ze powolywanie do zycia dziecka bedzie proste ;-) A jak Ci wlosy wypadaja to moze masz nadmiar testosteronu? Moze dzieki clo bedziesz miala na oslode w finale blizniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×