Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

3 tydzien od zaplodnienia to 5 tydzien ciazy Bo ciaze liczy sir od terminu ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he, tuz przed godzina duchow wywolalam pablinke :-p A czemu Ty sie martwisz za wysoka beta? Ech, babom dogodzic... Jedna rwie wlosy z glowy ze za mala, druga, ze za duza... Moze to blizniak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie martwię się za dużą betą tylko że pęcherzyk za mały heh ale to już pewnie moje wkręcanie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinka nie martw się anvers ma rację ja mam dzisija 17 dzień od zapłodnienia (bo to u mnie wiadomo na 100% :D) a zaczął mi się 5 tydzień i wg bety też tak wychodzi :D życzę zdrówka i nudnej ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. :) Barbera spac nie moze :P:P Nietoperek a ty masz jakies objawy ciazy??? bo nic tu o objawach nie mowicie... my tez bysmy chcialy wiedziec :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi objawami to nawet cycki mnie dobrze nie bolą a brzuch coraz mniej pobolewa, ja więcej miałam komplikacji po in vitro niż objawów ciąży tylko osłabienie i temperatura, no i brzuch strasznie bolał jak na @ i kłucia miałam a teraz to już luzik wszystko się stabilizuje i wracam do żywych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno jak już się zajdzie to na pewno będziesz wiedzieć bo pierwszy raz się tak czułam a wierz mi ,że tyle razy się wkręcałam i na bank są to inne odczucia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o fajnie.. :) zeby tylko ciaza łagodnie przeszła bo to ponoc tez wszystko wysiada... i nic sie nie chce... :P Nietoperek wczoraj pisałas ze najprawdopodobniej bedziesz miala cesarke z powodu wady wzroku... kolezanka moja ma toksoplazmoze (jej mama sie zarazila jak byla z nia w ciazy) i poszło jej na oczy.. bardzo słabo widzi i ma na jednym oku lekkiego zeza... ona urodzila normalnie dziecko 4250 nie miala cesarski... wiec nie wiem czy tak do konca sie na nia nastawiac... ja tez myslalam ze jak bede w ciazy to tylko cesarka bo z powodu tarczycy.. ale duzo osob mowilo ze rodzi sie naturalnie.. :/ eh wiadomo ze co kobieta to inny przypadek... Barbera a kiedy sie dowiesz ile jest fasolek ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo pobudka :) ja dopiero wstalam i pije kawe, dzis umnie ma byc kolo 25 stopni, juz slonce swieci ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiem się za jakiś tydzień bo pierwsze usg można robić jak beta jest powyżej 1500 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera ja nie mam zadnych objawow ciazy.. wiem ze dostane @ jutro albo jeszcze pozniej dzisiaj... :) nawet sie nie nastawiam... :) kazda moja kolezanka mowila podczas staran ze tak inaczej wyjatkowo sie czuly ze juz wiedzialy ze to ciaza jest... tylko czasami jak sobie nie wkrecac skoro wiekszosc z nas nie zna tego uczucia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers u mnie dzisaij ponuro za oknem ale ciapło jest bo juz z pieskiem bylam na dworze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała pablinka.............27.............???..............???...........3..........MANCHESTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtaj, wita, u nas pochmurno, ale dzisiaj jedziemy do Poznania na zakupy poszaleć :D bo niestety w żadne spodnie nie wchodzę i jakieś buciki na płaskim bo uwielbiam chodzić na korku a M mnie opiepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a ile bys chciala zeby bylo ?? :P:) ja bede trzymała kciuki za cała trójeczke oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ja też nie wierzyłam bo koleżanka też po kilku dniach już to czuła i rzeczywiście to się wie i ty też w końcu to poczujesz bo pierwsze zmienia się smak itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile będzie to będzie :D poszły konie po betonie :D każda ilość zadowoli :D ale myślę, że bliźniaki :D chociaż wózek już sobie upatrzyłam dla pojedyńczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulokowalam pablinke jako pierwsza w tabelce dolnej bo ma mniej wiecej taki termin porodu, a teraz bedziemy czekac ktora pierwsz urodzi ok? NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera............29.............8.12.11.........???.... .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... ....2..........Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak... chociaz sama wiesz ze po tak długim czasie rozne rzeczy sie wkreca.... :) Mi jak narazie sie smaki nie zmienily... :) oczekuje ciagle na tą @ niech szybko przyjdzie bo chce kolejna owu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera a czy juz zauwazyłas zmiany brodawki sutkowej??? jedyna rzecz co mnie niepokoi troche to to ze mam 37.5 temperaturke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnych zmian w cyckach nie zauważyłam :D nawet mi trochę oklapły w porównaniu z początkiem już nie są takie napompowane a tempkę masz jak w mordę na ciąże z tym, że nie wiem jaką masz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazaniem do cc
nie jest duza wada wzroku,tylko zagrożenie odklejenia siatkówki w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mniie dziś pogoda do d.... Ponuro i kropi.... Zaraz się biorę za sprzątanie :) przede mną teraz najgorszy tydzień czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez moge powiedziec ze najgorszy tydz oczekiwania bo bede czekac na wywolana @ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera moja normalna tempka to ok 36,4 cos takiego przewaznie.. chociaz powiem ze az tak bardzo nie zwracam uwagi na nia... pewnie i tak spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze raz zmierzylam choc wiem ze o tej godzinie wynik nie jest miarodajny... to mam 37,7 tempke.. a pod pacha mierzylam bo myslalam ze moze przeziebiona jestem i dlatego tak wysoko 36,2... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziękuje dziewczyny! co do objawów to jeśli o mnie chodzi to było tak że zrobiłam test bo kupiłam swoją ulubioną kanapkę w mc i wylądowała w śmieciach bo mi nie smakowała no i były 2 kreski ale jedna ledwo widoczna, ale w tej chwili piersi bolą tylko jak dotykam, nie mam żadnych mdłości, sutki się nie zmieniły kompletnie nic nie czuje jedyne co nie mam ochoty na słodycze i mogłabym ciągle jeść ziemniaki z gziką :) moja beta 2598 a nasza kropka ma 6,5 mm :) Barbera skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablinak ja jestem z Leszna i mam tak samo jak ty ze smakami :D słodycze odpadają a byłam strasznym łasuchem i mi znowu śledzie i takie ostre i kwaśne rzeczy smakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×