Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Barbera no tylko takie wiesci to milo czytać :):):) gratuluje:) nietoperek wiem ze zamisiowalas bo jakby nie bylo 2 krechy to juz bys byla nabuzowana wiec gratuluje ale mi sie niestety nie udalo:( w tym cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperek ale jestes!!!! :P skołowałas nas;] ja tez bym chciała spasc na dół do tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nietoperek gratulacje i ciesze sie bardzo, podaj nam date porodu i w ktorym cyklu sie udalo bo nie wiem czy cykle byly uaktualniane dolaczysz do szczesliwej tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A nie mówiłam nietoperek! Ja pierwsza ci przepowiedziałam ciążę. P.S. Może to głupie pytanie, ale jak zrobić się czarną z pomarańczowej? Próbuję na wszystkie sposoby i nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi przynajmniej długo nie byłam samotna tak na dole !!! moje gratulacje !!!! już robię słabą kawkę dla koleżanki w naszej tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapeszajac termin z jakiejś wyliczanki 8 grudnia a cykl tak jak jest 2.. Jutro idę na bete żeby potwierdzić. Myślicie że powojnami iść do lekarza skoro poręczy raz też się udało ale po tygodniu poszło..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wypijemy sobie razem mam nawet ciasteczka do kawy, ale niestety nie zjem ich bo już mi się zachcianki zaczęły i kompletnie słodkie mnie odrzuca co mnie bardzo cieszy bo straszny łasuch ze mnie był a za co ryby, ryby, ryby w każdej postaci a najbardziej koreczki po kaszubsku hihi :D a co będzie później to już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda Mamo a moze test jeszcze nie wykrył ciazy moze za kilka dni powtórzysz.. :D jakies mam dziwne przeczucie ze ci sie udało.... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, robiłam już 3 testy owulacyjne (paskowe) wszystkie pozytywne wychodzą i druga kreska coraz mocniejsza, cały czas mi niedobrze i taki dziwny ból w podbrzuszu. Testy ciążowe negatywne i nie wiem co myśleć. Poleciałam do sklepu i kupiłam jakieś najlepsze testy owulacyjne - elektroniczne i wychodzi, że nie mam owulacji, ale wykrywa coś, bo druga kreska się pojawia. (robiłam wiele testów owulacyjnych poprzednio i nawet miałam je, wszystkie razem ułożyłam i oglądałam i żadne tak nie wyszły jak te trzy dzisiaj). Kurcze, naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja za ciatseczka dziekuje,przydaloby mi sie zrzucic troche kilo, wiec zjadlam banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23...........3.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój. Maria.D83.............2.............27............4.04.11 ...........Koszalin cocacolagirl..........13............26............4.04.1 1............Łódź Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.04.11............st-g ajlin.....................3.............23...........6.04 . 11.............dolnoslaskie 192837465...........11.............26...........6.04.11.. . ........śląsk Karolka8512......... 3 ............ 25 ......... 8.04.11 .......ok. Szczecina Xenia33...............3..............33.......... 8.04.1 1 ..........Wrocław Pechowa..............1..............22...........9.04.11 ...........śląsk ewuś90..............lipiec...........21...........9.0 4.11 ... .......Żory mongrana.......1/przerwa?.......32...........9.04.11... .........pod Berlinem ada111................5..............23...........10.04.1 1...........szczecin klara1984.............7..............27..........12.04.11 . .........lubelskie gosia 34...............2..............34..........12.04.11...... . ...O-E Sippelsweg...........5.............28............13.04.11 ..........świętokrzyskie Tygrysek333.........2..............25..........14.04.11. ..........warmińsko-mazurskie Panterka1981........4..............30..........14.04.11.. .... ....małopolska ChceByćMamą....początki........27..........14.04.11.. . .......UK Greczen...............9..............29..........14.04.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa...4.............24..........16.04.11.. .. ......gdańsk AniaMyszula...........5.............23..........27.04.11. ..........Koszalin Charlotte27............4.............27..........29.04.11 . . ........Lublin NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Mloda Mama 2010....1.............26..........31.03.11............UK anvers........4/przerwa..........26..........3-6.04.1 1............Antwerpen pablinka...............3.............27...........21.03.1 1 ...........MANCHESTER monia_aa.......3/przerwa........23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA zuza22................rok...........23..........14.03.11. .........Częstochowa Katie84.................5.............27..........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22........3/PRZERWA.......22.........25.02 .11 .........Wielkopolska frycia.1987..........1.............24..............???.. . ............słupsk ANUSIA86.............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra KIE olcik7777.............5.............26.............??? . ..............Małopolska Milenkaaaaa.........???............22.............??? . ..............szczecin Fistacja.............25.............??? ............???.................Skarżysk NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO barbera............29.............8.12.11.........???.........długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???..........2..........Bielsko-Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie też nie tylko ricorre cienkie z mlekiem bo ma 30 % kawy rozpuszczalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mamo przenioslam ce w srodkowa bo termin @ minal a jak test ciazow potwierdzi to cie szybciutko ulokujemy w szczesliwej tabelce :D no dziewczyny ja kocham kawke, pije po 3 dziennie, nie jest taka mocna ale kawa, jak bede w ciazy zamierzam tez pic ale bezkofeinowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu ostrzegam nikt nie moze sie wypisac z dolnej tabeli hihi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj anvers to zależy czy ci będzie jeszcze smakować :D bo wierz mi smaki się tak zmieniają , że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze nie moge tego sobie wyobrazic hehe mam nadzieje ze mnie nie odrzuci od kawusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przeniesienie mnie do drugiej tabelki, zobaczymy co z tego wyjdzie, pozostaje mi czekać... Co do kawy, ja w ciąży wcale nie piłam, ani jednej, jakoś nie chciałam dzidzi pobudzać, i teraz też sporadycznie pije, choć przed ciążą bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nietoperku tak tylko napisałam o porodzie , że w tym samym terminie :D a ja też nie wiem czy będę przeć bo jak będzie więcej niż jedno to też cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUSIA86
Nietoperek gratulacje:)) Aż humorek mi sie poprawił skoro już 2 kobietke mamy zafasolkowaną:)) Czyli mloda mama szykuje sie następna. W końcu cos się ruszyło,to chyba te fluidki wysyłane przez barbere:) Nietoperek powiedz nam lepiej czy tylko łykałaś kwas foliowy czy dodatkowo cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×