Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Aniu anvers ma rację też słyszałam że jak się bierze tabletki anty to zaraz po odstawieniu się przeważnie zachodzi w ciążę Może warto spróbować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja bralam tabletki antykoncepcyjne przez 5 lat w marcu 2010 roku odstawiłam i zaczelismy stanania o dziecko ale jak widzicie mi sie nie udalo do tej pory .zobaczymy w srode pewnie pojde do innego lekarza i zobacze co on mi powie.ale wiecie co mnie jeszcze zastanawia bo przez 2 miesiace bylam w belgi i tam miałam chyba ta nieszczesna owulacje miałam duzo sluzu płodnego(tylko niestety byłam bez meza i nie było staranek) no a tu w polsce mam susze ze sluzem .czy znacie jakies normalne wytlumaczenie tego zjawiska,czy klimat mogl wpłynac jakos na owulacje czy co.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
tygrysek- gratuluje to na pewno ciąża u mnie tak sutki bolą jak nie wiem co , ciągle mnie suszy chce mi się jeść i spać i latam często do łazienki bo dużo piję i wiecie ide jutro do lekarza bo nie wytrzymam do następnego tygodnia gdzieś czytałam że w piątym tygodniu już można zobaczyć zarodek na usg i może kartę ciąży mi założy bo u mnie jakoś tak wychodzi 5tc rano zrobię jeszcze test jeden i pokaże mu stresa mam już jak nie weim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu29- ja mialam cykle bezowulacyjne, dostalam anty na miesiac i do tego clomid,lekarz mi powiedzial ze powinnam od razu zajsc, idz do innego lekarza,przedstaw mu cala sytuacje, zobaczysz co ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mieszkałam 24 lata na Podkarpaciu :) Mogę Ci polecić bardzo dobrego ginekologa ale nie jestem pewna czy on przyjmuję w Rzeszowie na pewno w Krośnie. Leczyłam się u niego tylko że ja chodziłam do niego prywatnie ale naprawdę się opłaca bo jak kiedyś zadzwoniłam do niego o 24 i powiedziałam tylko imię i nazwisko a on wiedział co mi dolega i jak mnie do tej pory leczył. Jak mi robił ale już na nfz drożność jajników to położył mnie w szpitalu i tak się mną opiekował że babki które ze mną leżały myślały że to mój tata albo wujek jak po głupim jasiu źle się czułam i spałam to on siedział przy moim łóżku i trzymał mnie za rękę. To jest lekarz który z tego co wiem to jest najlepszym ginekologiem na Podkarpaciu który leczy niepłodność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jeszcze was spytam czy lepiej isc do ginekologa kobiety czy faceta bo dotej pory chodzilam do kobiety .niektore dziewczyny uwazaja ze guinekolog facet jest lepszy ja niestety nie mam porownania a w jak myslicie? dzieki dziewczyny za rady troszke juz lepiej sie na duszy czuje.przedtem to nawet nie pomyslałam zeby isc do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do innego lekarza a moze akurat ci pomoze i szybko zajdziesz w ciaze, jak nie sprobujesz to mozesz zalowac pozniej a co do gina to w polsce byl facetem a teraz w belgii tez jest facetem, kiedys se mowilam ze nigdy w zyciu do faceta bo sie wstydze, ale jednak, moze dlatego ze kiedys wpolsce byla tez babka ale podobno bardzo niedelikatna i chyba dlatego pszlam do plci przeciwnej heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka8512 no widzisz a mnie nie bolą sutki tylko ogólnie piersi dookoła i w środku ale sutków w ogóle nie czuję. A Ty robiłaś w którym dc testa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za bledy, spacja mi troche szwankuje, ja juz uciekam spac dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wojujace z tarczyca, powiedzcie mi co mam o tym myslec: odebralam dzis wyniki TSH i mam 3,2 (norma 0,4-4,0). Niby w normie ale 2 lata temu mialam jedynie 1,5... Przeczytalam, ze najlatwiej zajsc w ciaze majac wyniki 1-2. Czy ja mam sie niepokoic czy jak????? Oj, chyba bede musial w PL odwiedzic caly sztab lekarzy, bo tu w DE to same oszolomy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
tygrysek ja robiłam test dokładnie w niedziele zeszłą 31dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana masz zbyt wysokie ths!!! Ja mam 3,45. Jest to lekka niedoczynność. Lekarz powiedział, że wynik, owszem, w normie, ale dla pana w wieku 60-70 lat. Dla kobiety starającej się o ciążę musi wynosić góra 1,5. Gin powiedział, że taki wynik może ale nie musi utrudniać zajście. Gdybym zaszła, większe ryzyko poronienia, gdyż brakuje ważnego hormonu. Ja od miesiąca biorę lek. Jak zajdę, mam mieć zwiększoną dawkę. Także mongrana, może niech ktoś idzie do lekarza z rodziny i Ci prześle lek skoro faktycznie tam nie masz możliwości zbyt dużej. Jeśli chodzi o płeć gina, zawsze chodziłam do kobiety i szukałam idealnego gina dla siebie. To pierwszy facet, u którego jestem i już go nie zamienię na innego lekarza :) Ale to po prostu trzeba trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez cala noc nei spalam przez to TSH, naczytalam sie 1000 stron, wyryczalam wiadro lez i wiem jedno - gdybym mieszkala w USA tego samego dnai oskarzylambym te suke! JA TSH maialam badane w pazdzierniku!!!!!!! Ta pinda mi nei pokazala wynikow, tylko powiedziala, ze wszystko ok., tylko cholesterol podwyzszony. Widziala, ze sie staramy!!!! Tak z glupia frant wzielam wczoraj kopie wynikow i widze, ze mam 3,2. Wszedzie jest napisane, ze to fatalny wynik. Musze dzis jechac do pracy a jestem polprzytomna po pol godzinie snu. Dlaczego mi TSH wzroslo o ponad 100% w ciagu dwoch lat? Ja nigdy nie maialam problemow! Wyc mi sie chce. Dzieki barbera za pocieszenie ale ja wszedzie niestety widze tylko takie zdanie jak u charlotte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilu lekarzy tyle punktów widzenia, ważne chyba żeby trzymać się swojego lekarza. Poza tym powiedział mi, że aby stwierdzić, że ponad 3 dla kobiety planującej dziecko to za dużo trzeba mądrego endokrynologa. Wysłał mnie zatem do endo i kobieta powiedziała, że koniecznie musimy obniżyć i że przychodzę w odpowiednim momencie. No ale tak jak piszę, każdy lekarz twierdzi co innego w wielu sprawach. Ja postanowiłam mojemu w pełni zaufać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte - po jakim czasie uda mi sie zbic to TSH? Tygodnie, miesiace? Czy w Polsce jest drogie badanie przeciwcial tarczycowych (w zwiazku z hashimoto)? Ja dostane obledu :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana spokojnie, ten wynik jest tylko leciutko zawyżony. Normalnie na wizycie kobieta przepisała mi hormon na obniżenie, powiedziała, że ze dwa tygodnie i powinien opaść. Badałam tylko TSH, FT3 i FT4, no i przeciwciała - jakieś 80 zł za całość. Kazała zrobić USG tarczycy. Wszystko w jeden dzień. Ale jak zajdę podwyższy mi lek, żeby nic mi nie brakowało. Ja też wpadłam do niej prawie z płaczem, ona mnie uspokoiła. Zresztą, biorę od miesiąca i już czuję się lepiej. Nie jestem taka senna jak byłam. mongrana nic strasznego się nie dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×