Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

MłodaMamo,ja majówki nie mam,tym bardziej mój mąż też nie. Zaciskam,więc za Ciebie i nie tylko ciebie,aby wyszły wam dwie kreseczki. :) A teraz co u mnie.Nuda,tzn było miło,bo byłam na zakupach,zakupy udane.No,ale mój humor się zjebał :( bo byli znajomi,którzy znają znajomego męża i jego zone i co się dowiedzieliśmy,że ona jest w ciąży,spodziewają się córeczki.Jeszcze maż rozochocony,ze taka wiesc i ze może pojedziemy ich odwiedzic,Jasne,podwijam kiece i lece,powiedzialam ze nigdzie nie jade.A on no to sam poajde,w myslach sobie powiedziałam z Bogiem.Ja wstrzymywałam się bo juz miałam łzy w oczach.Teraz rycze,jak nic @ przyjdzie,no bo nie ma tak super ze raz się ze mną bzyknie i będzie dziecko.Mam doła jak niewiem :( Jeszcze raz ktos z jego rodziny zapyta czy brzuch mi rosnie,to nie recze za siebie i powiem ze moj maz klamie bo to nie jest staranie sie,chyba ze wieszy ze dzieci przynisza bociany albo są w kapuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzy* I jak pisałam wyżej tak też zrobiłam bo juz mam dosc.Napisałam do jego brata,by nie pytali czy mi brzuch rośnie,bo mój maz kłamie ze staramy się o dziecko.No,chyba że maz wierzy w to,ze bociany przynosza albo lesza w kapuscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykreście mnie z listy,bo widnienie na niej nie ma sensu.Bzykanie raz na ruski rok i pierdolenie się staramy,zenada.Ja nigdy nie bede mamą.No cos. :( Musze się przedstawic teraz anty,wmowic sobie ze anty dzieciata jestem i tyle. Właśnie wygarnełam męzowi wszystko,żeby skonczył pieprzyc ze się staramy.A ten a komu mowie?Nosz qrwa świętemu alojzemu,jasny gwint.Powiedzialam mezowi tak:twemu braciszkowi napislaam,zeby skonczyli pytac czy brzuch rosnie,bo to nieprawda ze sie staramy,noi ze rady iz mamy się nie skupisc moga sobie wsadzic gdzies!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce byc mama: widze, ze hormony sie u Ciebie kotluja... A moze po prostu... odstaw meza od sypialni. Szlaban. Mierz sobie precyzyjnie owulke i dopuszczaj go tylko w jej trakcie - jak bedziecie porzadnie wyposzczeni to chocby padal ze zmeczenia czy mial inne powody/wykrety to i tak powinien stanac na wysokosci zadania :-p Niet dla seksu, kiedy on chce, tylko wtedy kiedy Ty chcesz (a to, ze Tobie sie najbardzoej chce w dni plodne to nie tylko wyrachowanie ale i naturalny poped - zawsze sie chce najbardziej w TE dni :-D ) Moze go to zmotywuje do porzadniejszych staran a moze chociaz uda Wam sie trafic zamiast "roztrwonic" te rzadkie razy w dni nieplodne... Ale podstawa jest precyzyjny pomiar. Ja moge polecic Fertility Monitor firmy Clear Blue - nie jest tani ale w Waszym przypadku inwestycja chyba ma sens - ustrojstwo wyswietla czarno na bialym, kiedy jest godzina W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś,tzn jak mi o tej nowinie mąż powiedzial,to się ucieszyłam njapierw,a za chwile nagle przyszedl mi dol,lzy w oczach.Jeszcze maz widzac co sie dzieje,mnie rpzytulal,dotykal a ja mialam mu ocohte powiedziec by spadal tzn mnie nie dotykal. Ide spac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana,on robi po 12 h w tygodniu-5 dni,ostatnio 6,wiec zmeczony. Kohamy sie jak mamy w sumie obydwoje ochote.Powiem ci szlabanu nie musi byc,bo i tak seks jest raz na ruski rok.I on mysli,ze tym sposobem zrobi dziecko,poprostu zalosne jak dla mnie.A to fakt,mi teraz hormony buzuja,do okresu mam 11 dni,a czuje się jak przed@ i jakbym miala dostac takie mam PMsowe zjebane humory teraz :/ Dziękuje za posta :kwiatek:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile taki monitor kosztuje?Chociaż,nieiem czy chce,czy mam ochote w monitorowanie się "bawic"........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak jest w UK ale w Niemczech bardzo latwo mozna dostac zwolnienie lekarskie - wystarczy powiedziec, ze jest sie przemeczonym i chce sie odpoczac albo ze szef denerwuje :-p Moze niech Twoj wezmie sobie wolne na tydzien w czasie spodziewanej owulki, je codziennie tone jajek (dobre na potencje i jakosc nasienia) i bedzie mial sile, czas i ochote w tym czasie. Wiesz, szasne masz nawet przy rzadkim seksie ale moze powinnas poszukac jakiegos sposobu zeby jednak te szanse zwiekszyc. Moj teraz tez wiecej pracuje niz wczesniej i ja sie juz burze i kazalam mu porozmawiac z szefem :-p Czas dziala na nasza niekorzysc, nie warto poddawac sie zbyt wczesnie :-) Dobra, ide spac, bo pies mi juz rzuca teskne spojrzenia ("zgas te swiatlo"). Tak, tak, pies (a dokladniej suczka), maz znowu w rozjazdach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monitor kosztowal ponad 100 euro a do tego testy, co miesiac 15 do 30 euro. Ale jesli zrobic badania hormonalne czy monitoring owulacji u ginekologa to Ci powinno to samo wyjsc, co na monitorze, urzadzenie jest wiec wiarygodne a co nie bez znaczenia: wyswietla wynik, nie trzrba sie wpatrywac w te wieloznaczne paseczki na testach. No troche zabawy z tym jest (10 lub 20 testow w meisiacu, zaleznie, czy cykle sa regularne czy nie) ale za to nie przegapisz tego najwazniejszego dnia. A mysle, ze to jest decydujaca sprawa przy rzadkim wspolzyciu :-) Ja sie tym mierze, bo moj jest czesto w delegacjach i musze wiedziec, czy mam wszystko rzucac i... jechac z nim :-p Teraz to juz na serio wylaczam kompa, pa, pa i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje.... tempka 37, zaczeły mnie wczoraj wieczorem sutki swedziec i tak do teraz.... wrrr zadrapalam bym sie na smierc masakra jakas... no i @ brak.... czy moge podejrzewac ze test mnie oklamał... ja juz zaczynam wariowac ... test negatyw a tu @ nie ma... moze zrobic jutro bete wyszło by juz cos w razie co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana,dziękuje za wszelkie.Masz racje,z tym większeniem szansy,test by się taki przydał.No,ale mam to gdzieś.Jestem wściekla,zdołowana i co chwile ryczeć mi się chce nadal :( Do tego stopnia,że mam ocohte wyjac sobie macice,bo nie jest mi ptrzebna bo i tak mama nie bede.Mam dosc pytan,czy jestem w ciazy,czy brzuch rosnie i pierdolenia, że się staramy,a to gowno prawda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) uaktualniam NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Maria.D83............3............27............4.05.11 ...........Koszalin świeżynka............2............30............4.05.11 ...........warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............9............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Kotomirka..........14...........21............25.05.11... ........ok.Bydgoszczy Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin ewuś90..............lipiec.........21............30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. ..........Antwerpen ajlin.................4.............23.............5.06.1 1...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO Kinga1988........2lata..........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12...........26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1...........21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???...........??? ..........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełną parą zaczęłam przygotowanie organizmu, biorę folik i femibion 1 i bardzo skupiam się na obserwacji cyklu. Myślę, że uda nam się jak najszybciej to czekanie mnie zabija:P Gratulejszyn dla nowych mamusiek(którym ja spóźniona jeszcze nie życzyłam). Kinga idź na bete, nie zadręczaj się dziewczyno!! ChceByćMamą więcej wiary w siebie i w Was. Najpierw może rozwiąż ten problem z partnerem, bo nie warto się męczyć i zmuszać. Poczęcie to ma być przyjemność. Mój mąż np. stwierdził, że już mu się to powiększanie rodziny podoba. Bo przeczytałam niedawno w książce( W oczekiwaniu na dziecko), że częstsze współżycie także przed planowaną ciążą może mieć pozytywny wpływ na zapłodnienie. Więc tak jak dziecko ma być przyjemnością, tak i jego poczęcie powinno takie być. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Cześć Dziewczynki... Możecie mi wpisać następny termin @... przylazla wstretna dzisiaj... więc na 28-29 maja poproszę następną @ wpisać... :( Mongrana, a powiedz mi, ten monitor mierzy też, podobnie jak testy paskowe, tylko poziom hormonu, tak? tego czy pęcherzyk pęka czy nie pewnie już nie mam mocy wysondować... tak podejrzewam, ale wolę się upewnić... Chcę być mamą... ja mam podobną do ciebie sytuację... mój też dużo pracuje a na dodatek mamy remont w domu i wielkie sprzatanie w ogrodzie, domu, komórce i wszędzie, gdzie się da... i on też mówi, że chce dzidziusia a jak przychodzi co do czego to mi zasypia... nigdy nie byliśmy mistrzami częstotliwości, ale ostatnio to już mnie strasznie wkurza i frustruje... wiem, że to tylko zmęczenie, bo jak już to jest wspaniale, ale czasem czuję się jak jakaś wariatka, co to tylko chodzi za mężem i nagabuje go o seks.... Więc rozumiem Cię i tak samo mam nadzieję, że się mój mąż ocknie... bo on na dodatek ma błędne wyobrażenie, które już wiele razy próbowałam mu złamać, że jak popości tydzień to później jego plemniki będą bardzo mocne, jak już wylecą... a niestety nie w tę stronę droga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
Słuchajcie, a mam jeszcze jedno pytanie... ze względu na to, że u mnie ze śluzem jest czasem kiepsko, czasem stosujemy z m. płyn albo żel nawilżający... czy wiadomo wam coś może na temat tego, czy może mieć on wpływ na poczęcie? zastanawiałam się nad tym... niby na opakowaniu jest napisane, że ten żel nie działa plemnikobójczo, ale mimo wszystko może zmienia jednak środowisko na mniej przyjazne plemnikom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
znalazłam w necie info nt. takiego płynu pre seed, który ponoć ma imitować naturalny śluz, zwiększając tym samym szanse poczęcia... czy słyszałyście kiedyś o czymś takim? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja nadal nic.. zauwazyłam za to biały śluz... i straszne swedzenie piersi masakra jakas.... Jutro jak nie dostane @ to ide na bete... zobaczymy... ale bardzo dreczy mnie to ze ten test wyszedł negatyw... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
kinga, idź na betę to rozwiejesz swoje wątpliwości... wiele już razy słyszałam o przypadkach, kiedy w dniu spodziewanej @ test wychodził negatywny a ciąża i tak była :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeżynka ja @ mialam 29 dostac a test robilam wczoraj (ale moczu popoludniowego)... czy myslisz zeby sie pomylił ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga jasne, że mógł się pomylić! U mnie właśnie pada śnieg:O w Maju:O Maskra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaij strasznie leje... nie mozna przejsc z klatki do klatki ... bo jakby ktos wiadro wylał na Ciebie... Oby sie mylil test jutro sie okaze wszystko :) chyba ze @ nadejdzie jeszcze dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga,idz na bete :) Swedzące sutki,gdzies czytałam ze to objaw ciążowy,bo ktoś tam taki mial. Ewo,cięzki mi uwierzyć,w to że nam się uda.Jak się bzyka zaprzeproszeniem raz na miesiac a mąż gada sie wkolo ze się staramy,a tak nie jest.Ja mam dosc,bo w ostatnimi czasu usłyszalam o 4 ciazach :( A my nic :( świezynko,witam w klubie.Ja meza nie zamierzam zmuszac.Aczkolwiek moglby zaprzestac pierdzielenia o staraniu sie,bo m,nie wkurwiaja pytania czy brzuch mi rosnie. Nadal mam dola,nerwy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dosyc ładna,pogoda slonce swieci,ale ta pogode to mam od wczoraj i dzisiaj gdzies....nawet komedie oglądnelam i mnie smieszyla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomniałam Wam wczoraj napisać,maz juz spał albo zasypial.Ja tu Wam się wczoraj żaliłam,tak ze mąż sę przebudzil obrocil i patrzy co pisze,to go zjechałam że ma mi tu nie zagladac co pisze,cos tam zagadal,zapytal ale nie dosłyszałam i pytałam co mowiles,a on nic niewazne.Domniemam,ze domyslil sie ze ciaza jego kolego zony mnie dobila. :( Mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej następnym razem skwituj jego powiedzenie, że się staracie, hasłem " No tak raz w miesiącu". Chociaż ja jestem raczej za szczerą rozmową, albo faktycznie bierzecie się do pracy, albo niech nie wmawia wszystkim, że się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jest tak, że on nie czuje się facetem, bo macie się kochać tylko w dni płodne itp.??? Musicie naprawdę szczerze pogadać faceci są bardziej emocjonalni niż nam się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeżynka staraczka
u mnie jest o tyle "dobrze", że poprosiłam m., żeby nikomu nie mówił, że się staramy.. właściwie wie tylko jedno nasze znajome małżeństwo, ale oni akurat nawet nie mają pojęcia jak się określa kiedy są dni płodne i kiedy należy się starać, więc mało mnie obchodzi co sobie pomyślą... a tak, to nie powiedzieliśmy nawet rodzicom... nie chcę nikogo rozczarowywać miesiąc po miesiącu, wystarczy, że sama się rozczarowywuje... mnie dopadł dół dzisiaj... siedzę i myślę, że nigdy nie będę miała dziecka... :( kinga, oczywiście, że to możliwe, mojej przyjaciółce test wykrył dopiero 10 dni po spodziewanej @ a za tydzień rodzi :) i udało się jej w pierwszym cyklu mimo nieregularnych i baaardzo długich, ponad 45 dniowych cykli... szczęściara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×