Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

dlaczego sie nie odzywa to nie wiem?? a wiem z innego topiku aniołkowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajlin będzie dobrze, wkońcu się uda! Ja o pierwsze dziecko starałam się 10 miesięcy, miałam zaburzenia okresu oraz tyłozgięcie macicy, testy owulacyjne ciągle wychodziły ujemne, a z powodu przypadłości męża mogliśmy się starać tylko raz w tygodniu i udało się nawet nie wiem kiedy (tzn mam te dwie przypuszczalne daty:) , Także głowa do góry, będzie ok. Który dzień cyklu masz? Pozdrawiam A u mnie znów test owu ujemny, choć mam dużo przezroczystego śluzu, ale nie rozciągliwego, więc już sama nie wiem. Z przytulanek dzisiaj nici były, bo męża boli i musimy czekać do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodaMama10 jak poradziłaś sobie z zaburzeniami? Ja już drugi raz miałam @ wywoływaną :( dziś dopiero 3 dc i @ mnie trochę męczy - ale sztucznie wywołana to nawet krwi mało. Nie wiem sama co myśleć :( boje się, że się nigdy nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . .......śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ............Koszalin świeżynka............2..............30............4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11.............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........5.05.1 1.............Żory czerwonag...........1..............27............5.05.11. ............warszawa mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... .......pod Berlinem ada111................6..............23...........7.05.11 ............szczecin Greczen..............9..............29...........7.05.11 ............wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . ..........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11.............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11........ ....O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. .........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11............UK Ania29...............12..............29..........23.05.11 ...........rzeszów kozza.................3..............27..........25.05.11 ............okolice Łodzi Kotomirka...........14..............21..........25.05.11.. . ........ok.Bydgoszczy AniaMyszula..........6.............23..........28.05.11. ..........Koszalin anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen ajlin...................4...............23..........5.06 .11...........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa ChceByćMamą....początki.......27..........13.04.11.... .........UK Cherry22.............2.............24..........6/7.04.11 ...........wielkopolska monia_aa.......3/przerwa.......23..........21.03.11...... .......OK/KALISZA zuza22...............rok...........23..........14.03.11.. ...........Częstochowa Katie84...............5.............27.........25/26.0 3 .11........Kraków Madzii22.......3/PRZERWA......22...........25.02 .11 ...........Wielkopolska frycia.1987..........1............24................???.. ..............słupsk ANUSIA86.............1............25................???.. ..............zielona góra Milenkaaaaa.........2............22................???... .............szczecin Fistacja.............25...........??? ................???................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER barbera.............29............8.12.11.....bliźnięta .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... .....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11........???.... ........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11.........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 ........???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ ...4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ...........rok........??? Jak już uaktualniacie tabelki to chociaż te nowe... Anvers wstawiła jakąś starą z moimi złymi danymi i ktoś mnie przepisał do tabelki oczekujących na @ a tak nie jest... już od 3 dni... W ogóle wszystko jest do d... Powinnam od jutra zacząć brać leki a mój lekarz wyjechał i mam przez to cykl w plecy... Chyba nie będę nigdy mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu dziś pesymistycznie, zobaczycie dziewczyny - wkońcu się uda i nam! Ajlin ja brałam mnóstwo ziółek, nawet jakieś chińskie ohycdtwo piłam, poza tym wyjechałam na tydzień do mamy i starałam się nie myśleć o tym, tylko jadłam dobre żeczy i starałam się być w dobrym humorze i w następnym cyklu zaskoczyło. Sama nie wiem co wkońcu pomogło. Okres miałam rozlegulowany po odchudzaniu, przez wiele miesięcy to albo go nie było, albo jakiś dziwny. Przestałam myśleć o figurze i zdrowo i dużo jadłam. Jak jesteś dopiero w 3 dc, to dobrze się odżywiaj i jak przyjdzie czas to działaj, trzymam mocno kciuki za ciebie. (dziewczyny się śmieją, ale ja myślę, że coś w tym jest - lody waniliowe lub śmietankowe pomagają:) dają przyjemność i podobno wspomagają zajście w ciąże - można nie wierzyć, ja jadłam codziennie gałkę na wszelki wypadek. Trzymaj się Ajlin, już niedługo się uda! Może nawet w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlodaMama10 dziękuję. No nie wiem czy w tym cyklu. Zaraz majówka się skończy wrócę do domu i znów przez uczelnię będę kłębkiem nerwów. eh... zazwyczaj nie jest tak źle, ale dzisiaj mam jakiegoś mega doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki kotomirka gapa ze mnie, zapomnialam zmienic :) dziewczyny w maju musi sie udac, kwitna bzy jest pieknie i zielono, dolna tabelka sie powieksza wiec i my wkoncu do niej dolaczymy, spokojnie na kazda z nas przyjdzie odpowiednia pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
hej kobitki..ja jestem tego samego zdania, bedzie dobrze..musi być, grunt to nie dać się zwariować.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję barbera. Masz podwójne szczęścia. Zobacz sobie tutaj wózek dla Twojej dwójki, jak dal mnie jest święty i cena nie jest najgorsza http://allegro.pl/leviroo-divi-spacerowka-gondola-2-foteliki-i1576531777.html U mnie dziś 20 dc więc już zbliżam się do głównego punktu czyli okresu. W tym cyklu starłam się z mężem już od 8 dc i do 19 prawie codziennie. Mam nadzieję że się uda. Ale już pomału tracę nadzieję. Też mam dziś kiepski dzień, w pracy szef dał mi wycisk a w domu mąż mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej no i zrobilam test owu druga kreska ledwo co widoczna..uznalabym wynik na negatywny jestem zla ze nie mierzylam tempki powiedzcie czy to normalne zeby owulacja byla w 10 dc a no i predzej mnie nic nie bolalo tylko wczoraj no i dzisiaj boli mnie brzuch a tu juz po owu.. ryczec...... mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira nie denerwuj sie, byc moze owulacja jeszcze przed toba, testy pokazauja najpierw od slabych kresek po ciemniejsza a pozniej znow bledna, wiec owu mozesz miec na dniach, jesli mialas juz sluz plodny to tez nic nie znaczy ze byla owu bo sluz rowniez moze pojawic sie wczesniej tak jak kreska na testach, nie denerwuj sie i obserwuj, i jutro znow zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
hej dziewczyny :) gratuluje wszystkim przyszłym mamom :) a tobie Barbera szczególnie :) mam siostry bliźniaczki :) fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
ale ja nawet nie mam sluzu mam zadki mleczno bialy dzieki zobaczymy i czemu teraz n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara1084 wózek świetny nie znalazłam nigdy takiego jak by mi się zdarzyły bliźniaki to taki bym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka1981
Dziewczyny napiszcie mi czy jeśli jest coś z hormonami nie tam, czy są jakieś objawy...bo ja nie badałam sobie nigdy hormonów, a z @ nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotomirka tam na aukcjach są i takie pojedyncze. W przyszłości jakbym była w ciąży to zastanowiłabym się nad takim wózkiem. Zwłaszcza ze widziałam taki na żywo i wygląda świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za dobre słowo ania ja mam owulacje i to jest najdziwniejsze mam mega dużo plodnego śluzui bol podbrzusza w 18-19 dniu cyklu jak na owulke ..wiec nie wiem o co chodzi, a jak odebrałam wyniki badań to tam mialam od razu normy i wychodzi że prolaktyna ok, tylko ten progesteron do kitu właśnie się pakujemy bo jutro z rana nad morze ruszamy,a mialy być góry..tylko nam wypowiedzieli noclegi w ostatniej chwili bo im się trafiła grupa 20 osobowa wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocacolagirl ściskam cie mocno.. mi czasami tez jest baardzo smutno i popłakuje ale wiem ze jestesmy młode wiec kiedys bedziemy mamami. Trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
cocacola - nie martw się, ja również..miałam chwilę kryzysu..ale myślę, że nie ma co się dołować i popadać w rozpacz..bo kiedyś przyjdzie i na nas pora.. :) naprawdę w to wierzę..choć czasem jest ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawdę wkońcu nam wszystkim się uda! Cocacola miłego wyjazdu życzę, odpręzyj się, a na pewno pomoże :) Ja robiłam kolejny test owu, i nic. To już 17dc... będziemy próbować rano, choć myślę, że chyba przeoczyliśmy - może owu była podczas wyjazdu? Czy możliwe, żeby aż tak się przesunęła? No nie wiem, wszystko wskazuje, że jednak nadejdzie, ale dobijają mnię kolejne negatywne testy - czy to owu czy ciążowe, zawsze negatywne, no nic jutro nowy dzień, wszystko jakoś się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że dzisiaj nie tylko ja mam takie zwątpienie :( może to przez pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Zniknęłam stąd jakiś czas temu, od paru dni Was podczytuje i w końcu postanowilam napisać- zresztą nawet coś ktoś dziś o mnie wspominał ;) anvers nie odzywałam się bo stracilam już jedna ciążę i jakoś tak nie wchodziłam na neta, chyba musiałam sama w to uwierzyć że się udało ale teraz już wierzę że będzie ok. U mnie zaczął się 10 tydzień- termin porodu 30.11. Z całych sił trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które czekają na 2 upragnione kreseczki i oczywiście za te którym się udało by miały spokojną ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam długi list,wysłalam,ale nie wpisałam nika i mi zjadlo ehhh nie bede sie już powtarzać bo chyba nawet by to sie nie udalo generalnie najwazniejsze w tym wszystkim bylo to ze Wam dzięŻuje za slowa otuchy Katia gratuluje i sie szzerze ciesze, w ogole super ze sie powieksza dolna tabelka, pisze to ze szczera radoscia,zazdroscia ale tą pozytywną pisze z kompa meza i tak tu ciezko chodzi kalwatur ZE GRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie84 rozumiem cie i zagladaj do nas czesciej i pisz jak sie czujesz i co u ciebie, zycze spokojnej ciazy :) NICK............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . .......śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ............Koszalin świeżynka............2..............30............4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11.............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........5.05.1 1.............Żory czerwonag...........1..............27............5.05.11. ............warszawa mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... .......pod Berlinem ada111................6..............23...........7.05.11 ............szczecin Greczen..............9..............29...........7.05.11 ............wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . ..........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11.............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11........ ....O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. .........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11............UK Ania29...............12..............29..........23.05.11 ...........rzeszów kozza.................3..............27..........25.05.11 ............okolice Łodzi Kotomirka...........14..............21..........25.05.11. . . ........ok.Bydgoszczy AniaMyszula..........6.............23..........28.05.11. ..........Koszalin anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen ajlin...................4...............23..........5.06 .11...........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa ChceByćMamą....początki.......27..........13.04.11.... .........UK Cherry22.............2.............24..........6/7.04.11 ...........wielkopolska monia_aa.......3/przerwa.......23..........21.03.11...... .......OK/KALISZA zuza22...............rok...........23..........14.03.11.. ...........Częstochowa Madzii22.......3/PRZERWA......22...........25.02 .11 ...........Wielkopolska frycia.1987..........1............24................???.. ..............słupsk ANUSIA86.............1............25................???.. ..............zielona góra Milenkaaaaa.........2............22................???... .............szczecin Fistacja.............25...........??? ................???................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER Katie84.............27............30.11.11........???...........5..........Kraków barbera.............29............8.12.11.....bliźnięta .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... .....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11........???.... ........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11.........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 ........???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ ...4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ...........rok........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko tak jeszcze krociutko,zycze wszystkim udanej majowki,pewnie nie bede miala dostepu do neta wiec do kolejnego razu w srode pozdrawiam serdecznie i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara dzięki za linka już oglądałam ten wózek i niestety ma nie dobre opinie i straszna tandeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×