Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość ira1
dziendoberek ja juz przy kawusi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
anver a jak u ciebie ja wczoraj przeczytalam odnosnie sluzu ze plemniki w sluzie i mleczno bialym przezywaja max 3 gogdz. i pewnie u mnie tak jest ymm w nastepnym cyklu bede brala wiesiolek w kapsulkach i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ok dzis osttnia tabletka anty i czekanie na @ i zaczynam, z tym sluzem to roznie jest, kazdy organizm jest inny, ale plemniczki napewno przetrwaja do dwoch czy trzech dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... :) Jak narazie u mnie cisza z @... tempka nie spadła z 37... wiec dzis moze nie dostane @ ale pewnie jutro spadnie no i super... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Gratuluje wszystkim dziewczynom którym się udało. Ja skończyłam ostatnie opakowanie tabletek anty w niedziele. I od wtorku zaczynamy ostre starania o dzidzie. Mam nadzieje że tym razem się uda. Anwers możesz mi zmienić dane w tabelce? Data następnej @ 26.05.11 Może będę miała prezent na Dzień Mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzii juz poprawilam, dawno cie tu nie bylo napisz chociaz nam co sie z toba dzialo :D NICK............CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Kinga1988...........2lata...........23..........30.04.11. ...........Jastrzębie Zdrój 192837465...........12.............26...........30.04.11. . . .......śląsk cocacolagirl..........14............26............3.05.11 ............Łódź Maria.D83.............3.............27............4.05.11 ............Koszalin świeżynka............2..............30............4.05 .11............warszawa Kreyyzolka ........w lipcu.........22............5.05.11.............st-g ewuś90..............lipiec...........21...........5.05.1 1.............Żory czerwonag...........1..............27............5.05.11. ............warszawa mongrana.......1/przerwa?.......32...........5/8.05.11... .......pod Berlinem ada111................6..............23...........7.05.11 ............szczecin Greczen..............9..............29...........7.05.11 ............wielkopolska klara1984.............8..............27...........8.05.11 . ..........lubelskie Mloda Mama 2010....2.............26..........10.05.11.............UK Xenia33...............4..............33.......... 11.05.11 ..........Wrocław gosia 34...............3.............34...........11.05.11........ ....O-E Sippelsweg............5.............28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4..............30..........12.05.11.. .... ....małopolska Pechowa..............1.............22...........15.05.11 ...........śląsk Tygrysek333.........2.............25...........15.05.11.. .........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6...............26..........19.05. 11............UK Ania29...............12..............29..........23.05.11 ...........rzeszów kozza.................3..............27..........25.05.11 ............okolice Łodzi Kotomirka...........14..............21..........25.05.11. . . .......ok.Bydgoszczy Madzii22.............4...............22...........26.05.11 ..........Wielkopolska AniaMyszula.........6...............23..........28.05.11. ..........Koszalin anvers................5..............26...........1.06.11 . .........Antwerpen ajlin...................4...............23..........5.06 .11...........Wrocław NICK.........CYKL STARAŃ.......WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO madzia................1..............21..........27.04.11 ...........warszawa ChceByćMamą....początki.......27..........13.04.11.... .........UK Cherry22.............2.............24..........6/7.04.11 ...........wielkopolska monia_aa.......3/przerwa.......23..........21.03.11...... .......OK/KALISZA zuza22...............rok...........23..........14.03.11.. ...........Częstochowa frycia.1987..........1............24................???.. ..............słupsk ANUSIA86.............1............25................???.. ..............zielona góra Milenkaaaaa.........2............22................???... .............szczecin Fistacja.............25...........??? ................???................Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK......DATA PORODU.....PŁEĆ.....PO KTÓRYM CYKLU ......MIASTO pablinka.............27...........25.11.11........???. ..........3..........MANCHESTER Katie84.............27............30.11.11........???.... .......5..........Kraków barbera.............29............8.12.11.....bliźnięta .....długo......wielkopolska nietoperek333.....28............8.12.11.........???...... .....2..........Bielsko-Biała olcik777............26............11.12.11........???.... ........5..........Małopolska Ania282.............27...........11.12.11.........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ...........18.12.11 ........???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ ...4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ...........rok........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty bedziesz miala prezent na dzien mamy a ja na dzien dziecka moze hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! my wczoraj bylismy na operetce "ksiezniczka Czardasza" po pierwszym akcie malo nei zrezygnowalismy, ale 2 pozostale okazaly sie warte poswiecenia siedzenia na pierwszym, usmialismy sie do lez. wy wczoraj mialyscie dzien na placzki a mnie dzisiaj od rana jest niedobrze kreci mis ie w glowie i mma ochote plakac z byle powodu. juz spielam sie chyba z 10 razy z mezem, wkoncu zrezygnowal i pojechal na zakupy. za godzine musze jechac do pracy, a tak mi sie nie chce, ze masakra, no ale dodatkowa kasa zawsze sie przyda. co do dola, ze nigdy nie bede miec dzieci to tego stadium jeszcze nie osiagnelam, ale czasami mam ochote odpuscic sobie te wszystki prochy badania i testowania. zycze wszystkim milego dlugiego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten słoneczny poranek! No ja już wczoraj straciłam nadzieję na owu, test o 11 wieczorem znowu był negatywny, nawet cienia drugiej kreseczki nie było... Dzisiaj rano i tak się poprzytulaliśmy, ja potem nogi w górze i przez 2 godziny nie wstawałam z łóżka. Rano miałam zrobić kolejny test owu, ale skończyły mi się paskowe i przygotowałam sobie ten elektroniczny i jak poszłam siusiu to zapomniałam... A potem już nic nie mogłam wydusić. Zrobiłam test z drugiego moczu około 11 niczego się nie spodziewając a tu pokazał się piękny uśmiech :) Potem listonosz przyniósł te paskowe i dla pewności zrobiłam jeszcze jeden i dwie piękne krechy. Tak się cieszę, może więc to nasze ranne przytulanie będzie owocne? Powtórzymy jeszcze raz, a potem tylko czekać pozostanie. Poszłam za radą Barbery i wypiłam winko wczoraj i tak się rozluźniłam, że chyba wkońcu musiało puścić i owu przyszła. Życzę wszystkim owocnych staranek i miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
cześć wszystkim chcialam wam życzyć wszystkim, miłej ,udanej i ciepłej majówki. u mnie dobrze tylko mdłości dają popalić całt dzień potrafią męczyć a z rana to już na muszli wiszę, masakra no nic nie będę was zanudzać trzymajcie się a do kingi a może u ciebie to ciąża zrób test ja też miałam taką tempke 37 i po dwóch dniach od terminu @ były dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka8512
młoda mamo trzymam kciuki za dwie kreski tzn za dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja w tym cyklu biore wiesiolka i spotkalam sie z dwoma wersjami jak go nalezy brac .wiec albo po jednej tabletce dwa razy dziennie albo po dwie tabletki dwa razy dziennie,i tak sie zastanawiam jak go brac ,jezeli ktoras z was go bierze to w jakiej dawce? a poza wiesiołkiem to biore tez casnagnus ale co do dawkowanie go jest tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu 29 ja brałam rano 2 tabletki od razu bo wieczorami bym zapominała i udało mi się zafasolkować w 2 cyklu z wiesiołkiem :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja od wczoraj siedzę i tylko płacze... Znów mnie dopadła myśl, że nigdy nie będę mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anvers u mnie nic ciekawego. Tylko praca a po pracy sprzątanie na budowie. Dopiero co wróciłam z działki, bo myłam okna od kleju i tynku. Z jednej strony dobrze bo nie myśle w kółko o dziecku. Właśnie zaczęłam brać wiesiołka w kapsułkach 3 razy dziennie po dwie. I nie wiem czy nie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się tak czuję w tym cyklu :( nic mi się nie chce :( biorę castagnus i wiesiołka ale jakoś nie działa jak placebo, bo boję się, że nigdy nie uda mi się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie wstrzymam sie Karolka z testem bo pewnie juz nadejdzie niebawem... narazie nic... ale sie nie łudze... Ty tez tak ponoc mialas ale Ty czulas ze jestes w ciazy a ja nic nie czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pablinka jak tamsie czujesz?? Madzii a dlaczego bierzesz tabletki anty, powiedz cos wiecej Kotomrka, ajlin i Kinga nie lamcie sie dziewczyny bo to tylko bedzie gorzej was blokowac psychicznie, wiem ze jest ciezko przestac tak myslec ale zrobcie to zmysla ze wtedy napewno wam sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avers ja tam sie nie łamie choc wiele osob mi sie dziwi... :) ze tak dlugo a tu jednak nastawienie pełne podziwu (nie chwalac sie) ... Uwazam juz ze jesli jest mi dane to bede mama.... :) A co do @ to miala byc wczoraj bo zle spojrzałam na kalendarzyk... bo ja mam 27,28,27,28 i tak mi skacze.. no i teraz powinnam miec wlasnie 29.04 .... przechodzilam obok aplteki ale stwierdzilam ze jak jestem w ciazy to pedzej czy pozniej sie o tym dowiem.. a tak narazie to szkoda kaski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam tabletki anty ponieważ miałam torbiel ale na szczęście się wchłonęła. I lekarz mi je przepisał na 2 miesiące na uregulowanie hormonów. Stwierdził, że szybciej zajdę w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga nie gniewam sie tez czasem sie myle Madzii to masz podobnie jak ja tez mialam tabletki anty na wyregulowanie i ze niby szybciej zajde tylko ja dostalam na miesiac plus clo i dzis mam ostatnia anty czekam na @ teraz i bede dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja @ mam już 3 dzień . A od wtorku działam. Nie wiem kiedy mi wypadnie jajeczkowanie więc będę męczyć mężulka co 2 dni. A ty jak sobie liczysz owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tak do konca nie wiem kiedy ona nastapi jak wogole nastapi, ale zaczne dzialac tuz po @, dodatkowo bede robic testy owu tak 10 dnia zaczne, wtedy moze zauwaze kiedy bedzie, ale zamierzam dzialac tak czesto jak tylko bedzie sie dalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz kazał na początku maja. Podobno owulacja może się pojawić już na następny dzień czyli 9 dnia po odstawieniu. Ale zobaczymy. Też będę korzystać z testów owul. Mój gin uznał że jak w tym miesiącu się nie uda to od lipca stymulacja jajeczkowania. Mam obawy czy to nie za wcześnie. Stymulacje stosuje się przy niepłodności a ja przecież staram się dopiero 4 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i stosuje sie przy nieplodnosci ale jesli to ma ci pomoc to lekarz dziala szybciej i nie bagatelizuje sprawy i bardzo dobrze bo niektorzy kaza czekac rok czy dwa a dopiero wtedy zaczynaja takie leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym miesiacu napewno kilka z nas dolaczy do dolnej tabelki, w tamtym tak wyszlo to i w tym, nie ma innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×