Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

hejo kobietki :) ja dzis doczekalam sie @ jeszcze clo od 3 do 7dc i dzialam :D kinga no szkoda ale wynik bety nie swiadczy o tym ze juz wiecej nie uda sie, glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam :) NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83............3............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Kotomirka..........14...........21............25.05.11... ........ok.Bydgoszczy Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90..............lipiec.........21.........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11............Antwerpen ajlin.................4.............23............5.06.11...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Kinga1988........2lata...........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ..........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga od wczoraj trzymałam kciuki i będę dalej trzymać,a to już za następny raz, napewno się wkońcu uda! Barbera, nie mogę uwierzyć, że to już 12 tydzień! Ale ten czas leci! ChcęByćMamą - cieszę się, że u ciebie już lepiej z humorkiem, zobaczysz, że się uda wkońcu. A tak na marginesie nawiązując do wczesniejszych rozmów, ja myślałam, że to ja mam przerąbane z moim mężem, nie dośc, że może się kochać tylko co drugi dzień, to jeszcze ma obniżone libido, ze względu na stres w pracy, i jak ja nic nie zainicjuję, to nici z seksu... Przez długi czas wkurzałam się na maksa, robiłam mu awantury, chodziłam naburmuszona i nic nie pomagało - dopiero szczera rozmowa i wytłumaczenie o co chodzi pomogły. Mężczyźni są niestety bardzo mało złożeni, potrzebują, żeby im jasno rzecz przedstawić, oni nie potrafią domyślić się, o co nam kobietom może chodzić, tego się nauczyłam przy moim mężu - kawa na ławę i już. Więc jak zapragnęłam mieć drugie dziecko powiedziałam mu otwarcie, że będzie musiał się trochę do tego przyłożyć, i jest ok, bardzo się stara, choć wykład o jajeczkowaniu i dniach płodnych mu oszczędziłam, bo i tak nie spamięta, więc ja trzymam rękę na pulsie. Faceci naprawdę nie mają pojęcia o tych rzeczach, im się wydaje, że to hop siup i jest, dlatego trzeba im jasno przedstawiać o co nam chodzi. Rozpisałam się, ale tak czytałam i czytałam i pomyślałam, że dodam coś od siebie. Poza tym dzisiaj rano oglądałam wiadomości - powrót żołnierzy do kraju po 6 miesiącach nieobecności i była tam scena, że jeden z nich widzi po raz pierwszy swoją nowo narodzone dziecko - a mi łzy po twarzy jak grochy poleciały, nie mogłam powstrzymać, na co mój mąż - oho, hormony ci szaleją, może się udało? Śłodki, chciałabym. Ktoś jeszcze pisał o braniu wiesiołka i castagnusa - ja też biorę, ale tylko do owulacji, potem już nie, bo podobno wpływają na skurcze macicy, co może zaszkodzić w zagnieżdżaniu się zarodka. Świeżynka chyba pytałaś o clear blue digital testy owulacyjne - ja to stosuje. Mam też paskowe, więc jak tylko paskowe zaczynają pokazywać 2 kreski, to sprawdzam elektronicznym i tam pojawia się uśmiech jak już jestem gotowa. A u mnie nuda oczekiwania, nienawidzę tego okresu, tak jakby się było w jakimś zawieszeniu. Niby do okresu mam 6 dni, ale owulacja była przesunięta 4 dni, więc podejrzewam, ze @ też będzie (oby jej jednak nie było). Dzisiaj już kupiłam test wykrywający wczesną ciąże. Liczę, że to ja zajmę to 10 miejsce, choć Wam wszystkim też tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozza
Hej dziewczyny..no tak czytam i czytam..i szkoda, że nie ma nowej fasolki wśród nas starczek, ale spokojnie pewnie w maju obrodzi.Nie wiem jak to się stało, bo po ostatniej nieudanej próbie miałam niezłego doła, ale obecnie staram się optymistycznie do tego podchodzić, jak ma być to będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamo zaczął się 10 ale przez bliźniaki wszystko wygląda na 12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, co za koszmarny dzien, staram sie nie skupiac na tym ze wciaz nie dostalam @ ale to jest baaaaardzo trudne. Raz na jakis czas przychodzi i maci w glowie. Zaczyna mnie to wkurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera - a czy to zawsze trwa 4 miesiace zanim jajniki dojda do siebie po punkcji, czy Ci sie to przesunelo ze wzgeldu na to, ze Ci sie udalo zaciazyc? U nas w klasie w podstawowce byly blizniaki i zawsze sie sprzeczali (chlopak i dziewczyna), ktore pierwsze wyszlo z mamy na swiat :-) A u ciebie dodatkowo jest fakt, ze jedno juz na starcie jest starsze o 3 dni. Oooo, juz moge sobie wyobrazic te wieloletnie dyskusje miedzy nimi, jak troche podrosna :-D No tak to jakos na naszym forum jest, ze albo cala grupa zaciaza niemal na raz albo nikt. Musi ktoras z Was zaczac nowa serie :-) Na mnie nie ma co liczyc, bo cykl stracony (w moja owu dzielilo nas ponad 600km) :-o ale plus jest taki, ze w tym miesiacu nie zchizuje :-p A ze nastroje ogolnie u wiekszosci lepsze niz zima, to nic dziewnego - w koncu mamy MAJ :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jutro do lekarza, tak mi smutno bo mam poczucie pewnej porażki w kwestii ciąży, jak jutro dostane okres bo wszystko na to wskazuje to rozpoczne 15 cykl staran, normalnie mi smutno, ajeszcze bardziej mi smutno bo mąż nie widzi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana tak jak mówisz zagnieżdżone zarodki napędzają jajniki bo jak nie dochodzi do zapłodnienia to przy okresie wszystko się oczyszcza . Pewnie i tak po porodzie nie będzie wiadomo który jest który chyba, że będzie parka :D bo jak tak dalej pójdzie to pewnie różnica 3 mm wzrostu zatrze się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga przykro mi, ale pamiętaj to nnie koniec swiata i w koncu musi sie udać, Barbera fajnie,ze Twoje fasolki się rozwijają, ehh pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja chyba schizuje bo zaczelam rzucac sobiie dzis monetą i za każdym razem wychodzila mi ciąza, a zmienialam co jakis czas na orła,raz na reszke a w ogole to u nas w pracy jest jeden dział w którym zaciązyła ponad polowa kobitek (czyt.4 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc tak idzie tasmowo,jak jedna zaciązy,to kolejne również :) Fajnie by było :) że się tak powtórze :) Ja w zeszłym roku?Głaskałam dwa brzuchu,ponoć zaraźliwe ale nie w moim przypadku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jakby ktoś aktualizował tabelkę to niech zmieni z 25 maja na 23... Źle policzyłam. Siedzę i się uczę, a raczej udaje, że to robię... Tak strasznie się rozmarudziłam, że sama ze sobą nie mogę wytrzymać... Niedługo zablokują mój profil za zbytnie marudzenie... Jutro mam się spotkać z koleżanką która dzielnie znosi moje marudzenie, ale to do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotomirka jesli potrzebujesz zaktualizowac tabelke w kazdej chwili zmieniaj sama, a gdyby blokowali za marudznie to polowy z nas juz dawno by tu nie bylo, nie zauwazylam zebys jeszcze marudzila strasznie :) a co do zachodzenia w ciaze to tez to slyszalam ze jak jedna to i nastepne sie sypia, wiec kto teraz? nie ukrywajcie sie dziewczeta, wyskakiwac z brzuchami heheh:D barbera a wymyslilas juz imona?? NICK..........CYKL STARAŃ......WIEK......DATA NAST @........MIASTO Maria.D83............3............27............4.05.11 ...........Koszalin Kreyyzolka ........w lipcu.......22............5.05.11............st-g czerwonag...........1............27............5.05.11. ..........warszawa mongrana.......1/przerwa?.....32..........5/8.05.11... ........pod Berlinem ada111................6............23............7.05.11 ..........szczecin Greczen..............10............29............7.05.11 ...........wielkopolska klara1984............8............27.............8.05.11 . .........lubelskie Mloda Mama 2010...2............26...........10.05.11............UK Xenia33...............4...........33........... 11.05.11 ...........Wrocław gosia 34...............3...........34...........11.05.11........ ...O-E Sippelsweg............5...........28...........12.05.11 ...........świętokrzyskie Panterka1981........4...........30...........12.05.11.. .... .....małopolska Pechowa..............1...........22...........15.05.11 ............śląsk Tygrysek333.........2...........25...........15.05.11.. ..........Warmińsko-Mazurskie ira1...................6............26...........19.05.11 ............UK Ania29...............12...........29...........23.05.11 ...........rzeszów Kotomirka..........14...........21............23.05.11... ........ok.Bydgoszczy kozza................3............27...........25.05.11 ...........okolice Łodzi Madzii22............4............22............26.05.11.. .........Wielkopolska AniaMyszula........6............23...........28.05.11. ...........Koszalin świeżynka..........3............30.......28/29.05.11 ..........warszawa ewuś90..............lipiec.........21.........30.05.11 ...........Żory anvers..............5.............26............1.06.11.. ..........Antwerpen ajlin.................4.............23............5.06.11 ...........Wrocław NICK........CYKL STARAŃ....WIEK......W OCZEKIWANIU NA @......MIASTO cocacolagirl.........14............26............3.05.11 ..........Łódź Kinga1988........2lata...........23...........29.04.11. ..........Jastrzębie Zdrój 192837465.........12............26...........30.04.11. . . ........śląsk madzia...............1............21...........27.04.11 ............warszawa ChceByćMamą...początki......27...........13.04.11... . ........UK Cherry22............2............24..........6/7.04.11 ............wielkopolska monia_aa......3/przerwa......23...........21.03.11..... . ......OK/KALISZA zuza22............rok............23...........14.03.11. . ..........Częstochowa frycia.1987.........1............24................???.. .............słupsk ANUSIA86............1............25................???.. .............zielona góra Milenkaaaaa........2............22.................???... ...........szczecin Fistacja............25...........??? ................???...............Skarżysk **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..............WIEK.....DATA PORODU....PŁEĆ....PO KTÓRYM CYKLU .....MIASTO pablinka............27...........25.11.11........???. .........3.........MANCHESTER Katie84.............27...........30.11.11........???.... ......5.........Kraków barbera.............29...........8.12.11.....bliźnięta .....długo.....wielkopolska nietoperek333....28............8.12.11.........???...... ....2.........Bielsko-Biała olcik777............26...........11.12.11........???.... ......5..........Małopolska Ania282.............27..........11.12.11........???.... . .....7..........małopolska Karolka8512.......25 ..........18.12.11 .......???...........3..........ok.Szczecina pani_biedronkowa...24.........24.12.11........???........ .4..........gdańsk katja27...............???............???..............??? ..........rok.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zastanawia mnie wciąż jedno.A nie chce się nakręcacą,bo nie ma sensu.Tylko odrazu przepraszam za obrazowosc sytuacji w detalach. Na drugi dzień po stosunku ( był 24 ) czyli 25 kwietnia byłam siusiu i podcierając się na papierze miałam śluz biały,mleczny,wziełam ten papier złożyłam i otworzyłam,poczym ten sluz był biały przezroczusty,rozciągliwy.Nie kumam tego,czy to był plodny czy nie. I wiecie co siedzialam,natym kiblu patrze naten cholerny papier ze śluzem i mysle no colhera co jest grane,przeciez nie zrobie tego fotki i nie wrzuce na forum by zapytac.I tak za chwile wstalam i wyszlam z lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcebycmama tez takmam na drugi dzien po stosunku, podejrzewam ze to resztki meskiego nasienia :P no chyba ze w tym czasie mialas dni plodne, wiec moglbyc to tez sluz plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może szkoda,że nie zrobilam fotki bo bylby dowod ze sobie tego nie uroilam hehe Szukam czegos takiego na necie i nic nie moge znalesc,bo albo sluz jest bialy,albo przezroczysty czyli ten plodny. A ja to jakis fenomen,ktory bialy sluz sie rozciaga i jest przezroczysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszukaj se w google, moze znajdziesz wytlumaczenie na to bo ja nie twierdze ze u ciebie musi byc jak u mnie, no ja uciekam spac dobranoc dziewczyny i milych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.embrion.pl/npr/sluz.htm cytuje: Śluz obserwujemy u wejścia do pochwy przecierając jej ujście papierem toaletowym i oglądając starannie ten papier TAK WLASNIE ROBILAM,WGAPIALAM SIE W TEN PAPIERJAK PIZ..W SZPAK I WIEM ZE NIC NIE WIEM,SLUZ BIALY ROZCIAGLIWY KTORY SIE ROBI PRZEZROCZYSTY BUAHHA KOMEDIA NORMALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szykam,czytam w google i nic nie widze na taki temat. Swoja droga,może ja bezpłodna jestem :( bo nigdy nie zaobserwałam u siebie przezroczytsego sluzu :( Wiecznie widze mleczno-biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak sie zdarza taka mieszanka biało rozciagliwa:)ale u mnie to tylko po stosunku . chcebycmama a moze to były dni płodne twoje bo ja kiedys czytałam gdzies ze to tez moze oznaczac dni plodne taka mieszanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYCZYTAŁAM Z INNEGO FORUM,JAK KTOS PISAL,ŻE: o ja juz sie postaram odpowiedziec:) na wkladce widzisz, czy juz cos jest, tzn czy jest sluz, natomiast jak sie wycierasz (ale to smiesznie brzmi) to czujesz, czy jest "poslizg", czli, czy jest slisko na papierze. no i patrzysz na papier, rozchylasz go i jesli sie sluz rozciagnie, na kilka cm, to znaczyze jest okres plodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU,dzięki za odpowiedz.O widzisz,może tak jest tylko po stosunku. W sumie nigdy aż tak nie obserwowałam swój sluz ( porażka wiem ) ale że na drugi dzien po stosunku podczas podicerania wydzielilam to i owo,to chcialam zobaczyc. A co pldodnosci mieszanki sluzu,to ześ mnie lekko zeschizowała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak już na poważnie,to pewnie jest tak jak piszecie,żeto tak jest postosunku. :) Anvers dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam taka wypowiec o śluzie ,, Śluz płodny ma choćby JEDNĄ z cech: przejrzysty, rozciągliwy, mokry, śliski, wodnisty. Jeśli jest np biały, gęsty ale lekko rozciągliwy to śluz płodny. Tak samo, jeśli jest nierozciągliwy ale przejrzysty - też sluz płodny, bo zawiera wspomnianą minimum jedną z cech plodnych.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg Aniu,zabiłaś mnie tą wypowiedzią teraz o tym sluzie. Ja myśle,że to sluz też okołoowulacyjny. około owulacji odczucie mokrości, naoliwienia; śluz rozciągliwy, przejrzysty, Ok,okaże się wkrótce :) Nie moge się yyy napalać,bo nic niewiadomo :) Jutro 11 dni po stosunku ( 24.04-w 12 dniu cyklu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×