Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Szczerze mówiąc nie zauważyłam jakiejś spektakularnej różnicy jeśli chodzi o śluz. Ale ja ten wiesiołek brałam pierwszy raz, więc może trzeba kilka cykli odczekać, żeby taką zobaczyć. Co do testów na allegro ja brałam od tego sprzedawcy : http://allegro.pl/test-owulacyjny-testy-owulacyjne-dyskretnie-w-24h-i2013928670.html Ale dodatkowo jeszcze wczoraj wpadła mi w ręce gazetka SUPERPHARM i tam akurat są testy owulacyjne płytkowe przecenione z 34 zł na 8.99 zł - dzisiaj po nie biegnę, bo z tamtymi na allegro, mimo, że wychodziły jak na razie się nie udało. Chcę sprawdzić na innych, a jak wiadomo takie są dość drogie. Więc promocja super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popytaj jeszcze o OEPAROL Femina - może nie ma jakiejś strasznej różnicy w cenie, a Femina ma dodatkowo jeszcze kwasy omega - 3 i omega - 6. Ja jak mi się skończy ten zwykły OEPAROL to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:)zapytam:)im więcej witamin tym lepiej:)a ja teraz wcinam ouste kalorie:)kebaba:)muszę się najeść nim zajde w ciążę bo takie rzeczy potem nie wskazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może będę kiepską matką, ale nie zamierzam rezygnować z kebabów itp :P Wiadomo, że trzeba jeść więcej owoców, warzyw itp, ale kebab raz na jakiś czas nie zaszkodzi :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój, laski piją, palą w ciązy i dzieci też bardzo czesto rodzą się zdrowe. Myslę, że kebab jest dużo mniej niebezpieczny od fajek. Więc nie popadajmy w paranoję, bo ciąża to nie choroba. A jesli tak, to ja chcę już zachorować na najbliższe 9 miesięcy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu masz rację tylko ze efekty palenia w i picia w ciąży często dopiero daja o sobie znać w późniejszym wieku dziecka np kiedy ma problemy z koncentracją ,z nauką..często są to też problemy zdrowotne:(więc lepiej unikać tego świństwa w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęscie nie palę a alkohol to tylko od wielkiego święta. Więc nie będę mieć problemu z rzuceniem jakby co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej kochane:)wreszcie to kafe dziła:)malinka jak tam??psm jest??trzymasz sie jakos??mnie też coś tak okresowo brzuch pobolewa ale to raczej za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwile:)cos to forum ucichło ostatnio:(widać ze prawie wszystkie forumowiczki zaciążone i zapomniały o tych co jeszcze się starają o to szczęscie:(troche to przykre ale nic na to nie poradze:( Życze Wam wszystkim udanego Sylwestra oraz żeby ten Nowy 2012 Rok był lepszy od tego porzedniego:)kobietkom w ciąży życzę spokojnej ciąży,łatwego porodu i zdrowych dzidzi:)a tym co sie jeszcze starają żeby jak najprędzej dostały to szczęście:)zwłaszcza Ty Malinowa:)moja forumowa przyjaciółko 🌻 pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu, dziekuje :) Ja Tobie rowniez zycze, zebys jak najpredzej zobaczyla na tescie 2 kreseczki :) Ja niby jutro chcialam dla pewnosci zrobic, ale brzuch mnie pobolewa coraz czesciej, wczoraj jak lezalam to czulam takie mega silne klucie, a dzisiaj czuje sie jakbym miala Niagare tam nisko (przepraszam jesli kogos obrzydzam) :D Tak wiec czekam na okres w poniedzialek, wtorek i zaczynamy od poczatku. Monisiu, moja znajoma ostatnio zalozyla sobie, ze zajdzie w ciaze i udalo jej sie w pierszym cyklu. Z tym, ze kochali sie z mezem codziennie przez 8-9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na Twoim miejscu bym zrobiła dla pewnosci...chociaż niewiem czy nie za prędko..ale moze by juz wyszedł:)bo u mnie napewno nie..@ dopiero 8 stycznia ma być..wiec nie będe jutro szaleć z alkoholem:)a zawsze miałaś takie objawy przed @??czy trochę inne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym tak jak ta Twoja zanajoma:)ale wiem ze będzie wtedy kiedy przyjdzie na to odpowiedni zcas:)a mi pozostaje cierpliwie czekać do tego momentu:)wiem ze warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wzdety, piersi mnie prawie nie bola, zawsze bylo sucho, nie nastawiam sie jednak na nic innego niz okres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×