Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Kochane Kobitki :-D Konczymy ten rok co prawda z lekkim odcieniem pomaranczu (modera widze byla w akcji ;-) ) ale ciesze sie, ze sie w ostatnim dniu wspolnie przezytego roku jeszcze raz spotkalysmy :-D Wszystkim razem i kazdej z osobna zycze udanego, szczesliwego 2012 roku i mam nadzieje, ze pozostaniemy w kontakcie :-D Mozemy sie spotykac tu, zalozyc nowy topik albo nawiazac kontakt mailowy - jesli jest zainteresowanie to dajcie znac, mozemy pomyslec jak to zorganizowac. W kazdym razie mam nadzieje, ze bedziemy mialy okazje wymieniac sie tylko dobrymi nowinami :-D :-D :-D Udanego Sylwestra, buziaki**** :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana dziękuję i Wam też zdrówka, szczęśliwego rozwiązania i wesołego mamusiowania :):):) i Wam wszystkim dziewczyny - dorodnych, zdrowych brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż dziewczyny na początku życzę Wam szczęśliwego całego roku i spełnienia marzeń a co do wpisów również się zgadzam... dlatego przestałam w ogóle pisać bo pod wpływem tego forum zaczęły się u mnie depresyjne myśli. Owszem jest mi przykro po każdym nie udanym cyklu, ale to tylko dzień, dwa i znowu jest nowa nadzieja. Narazie nie udało się Nam ale wiem że przyjdzie Nasz czas. Dziękuję Wszystkim starym forumowiczkom dzięki którym nie zwariowałam. Pozwalałyście mi myśleć pozytywnie, dzięki mongranie zrobiłam badania co wskazało mi że powinnam zacząć brać castagnusa i zaczęłam też pić herbatki ziołowe-ze względu na poronienia. To forum dawało konstruktywną krytykę dla Naszego "biadolenia, rozczulania się" dzięki czemu większość odpuściła i w końcu udało się im zajść w ciąże, żałuje że nie ma już tamtej atmosfery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny! Najlepszego w Nowym Roku! nie pisalam dluzszy czas, bo szczerze mowiac nie bylo o czym, nadal z reszta nie ma, aktualnie dostalam/dostaje @. jestem po pierwszej serii tab antykoncepcyjnych i teraz mam brac druga, pozniej powrot do staranek. popierniczyl mi sie calkiem cykl nawet ze stymulacja. prawdopodobnie stres+choroba cos pomerdaly z moimi hormonami i sie porobilo malo fajnie - stany depresyjne itp. ale teraz czuje sie juz ok widac tabsy podzialaly na moja gospodarke hormonalna dobrze. gratuluje wszystkim ktore zobaczyly 2 kreski podczas mojej nieobecnosci. podczytywalam was ale nieregularnie, wiec nie wiem dokladnie co, gdzie i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- jak znajdziesz jakis nowy temat lub postanowisz zostac na tym to daj mi znac bo z checia bym sie powspierala w pozytywnym nastawieniu do zycia i starania:) a tak poza tym to jak przezylyscie sylwestra?? bo ja mimo zaawansowanego przeziebienia bawilam sie super. niby tylko domowka, ale z tancami i fajerwerkami, ze wczoraj jeszcze bylam lekko gluchawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jestemm u was 1 raz wczesniej bylam u innych dziewczyn ale najezdzaja jedna na druga szkoda gadac a jak im sie powie prawde to sie oburzaja duzo ich jest tam w ciazy i tylko o tym gadaja a starajace sie maja gdzies-jestm starajaca sie od 20 cykli wlasnie czekam na @ mam problemy z hormonami biore bromergon i duphaston. Moge z wami czasami popisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - bede tu zagladac od czasu do czasu :) Wiesz, wszystko sobie przemyslałam i sadze ze ktos tam na gorze jednak nie pozwolił mi zajsc w ciaze w 2011 roku, bo przez to, co przezylam w zwiazku z mezem, to bylaby jakas masakra. Nie wiem, co bym czuła stojąc nam nim w szpitalu i bedac w ciązy. Tak stres by mnie zabił :( Nowa Kolezanko - witam, jednak chyba trafilas na zly moment, bo to forum "umiera smiercia naturalną".. Szskoda, bo w lutym, jak się tu znalazłam, żyło pełnią zycia.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia-- widac ten na gorze ma jakies swoje plany co do kazdej z nas, moja mama ostatnio stwierdzila, ze ma chyba za duzo na glowie w zwiazku z tymi katastrofami, kleskami i wojnamyi i sie nei wyrabia zeby obskoczyc male szare jednostki. no ale lista oczekujaca moze sie w koncu zmniejszy i dojdzie do nas:) tak poza tym to miejmy nadzieje, ze ten nowy rok bedzie przynajmniej nie gorszy niz ten co byl. a druga kreska na tescie pojawic sie w koncu musi bo laski nei robi. nowa kolezanko-- witamy aczkolwiek nie wiem czy forum nadal dziala, bo sama nie uczestniczylam dluzszy czas, a z tego co widze to aktualnie jakies niesnaski sie pojawily zamiast wzajemnego wspierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu założyć takie forum : BEDĘ W CIĄZY, JESTEM , BYŁAM :) Wtedy moze wszystkie znow się spotkamy, dziewczyny ktore urodziły pokaża nam swoje Skarby (Barbera, Nietoperek), cięzarne bedą pisać co u nich (mongrana, Charlotte, cocacolagirl, Kreyyzolka..) oraz my ktore jeszcze się starają...Sipp, Anvers, Malinowa, Moniczka itd... :) I BEDA TAM OBOWIAZYWAŁY ZASADY :) -zero marudzenia i dołów - gadamy o wszystkim, a nie tylko o liczeniu i owulacji :D Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisac sie pod tym moge rekami i nogami (krzyzyk powinno mi sie udac narysowac nawet obiema stopami: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitacja trwa, powoli, powoli - prawa stopa jest nie do końca sprawna. Lekarze wrozą na dwoje... Ale jestesmy pozytywnie nastawieni.... :) Sipp poczekajmy co powiedzą inne Dziewczyny, zebyśmy tylko dwie nie zostały na nowym forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja nie mam nic przeciwko tej zmianie:)tylk oze ja juz wogóle boje sie pisać..bo moim zdaniem pisałm całkiem normalnie..a mi tu jakas pomarancza wyjeżdża ze tylko biadole....a Wy forumowiczki to potwierdzacie:(czy ze mna naprawde jest cos nie tak??ja tylko chce być matka i mieć z kim wymieniać sie doświadczeniami jeśli chodzi o starania....ale JEDYNĄ staraczka która się udzielała była Malinowa...pozostałe wpadały tylk ozmienić dane w tabelce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, to zrozumiałe, ze chcesz sie wymieniać doświadczeniami na temat starań... Tylko każda z dziewczyn ma inne problemy i trzeba jakoś to wypośrodkować. Nie możemy gadać ciagle o śluzie, temperaturze i pękaniu jajka... bo co za dużo... to wiadomo :) przecież na tych 400 stronach tysiące razy poruszałyśmy te tematy. Kazda tez jak zobaczyła jedną kreskę, to próbowała biadolić, ale inne ją naprostowywały... Jednak Dziewczyny znudziły się gadać ciągle o tym samym... Moze tez odpuściły sobie forum, bo za bardzo się nakręcały, albo zaczęło je to irytować... Ja dostałam najgorszą formę szkoły, jaką moglam sobie wybrac w celu oderwania się od tematu starać - fizycznie i psychicznie... Ale teraz wiem, ze to naprawdę pomagai podchodze do tematu na luzie, bardziej na zasadzie, .. jak się uda to ok.... W moim przypadku jedno dziecko - super, dwoje tez super.. niech więc samo się toczy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by było fajnie gdyby dało radę tak jak kiedyś :) mi bardzo brakuje tych czasów, naprawdę, wspominam je z sentymentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
DO JUSAND Pzeczytałam twój post i zdecydowałamsie odpisać, dlatego że też miałam taki problem. Miałam niedobór i chyba wciąż mam progesteronu dlatego brałam duphaston. Starałam sie 14 mc i.... w końcu sie udało tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Moge ci doradzić że dobrze jest wyjechać gdzieś, zmienić klimat... Powiem tak: 02/12/2011 miałam ostatnią @ a 19/12/2011 wyjechałam na 8 dni do anglii i to właśnie ten wyjazd sprawił że sie teraz ciesze z tym że mam nie regularne cykle od 27- 36 dni więc dlatego wyjechałam dopiero 19 i dostałam prezent pod gwiazdkę. Mówiłam, że chyba nadal mam niedobór dlatego że lekarz kazałał brac duphaston do 12 tyg. ciąży. Mam nadzieję że uda sie wam i moze warto wyjechać.... kto wie a może sie uda????? Pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO anvers............26..........8........... 30.12.11..... .... .Antwerpen Bajbajka1986... 25..........9.............02.01.12....... ...UK Malinowa1986.....25.........8............03.01.12........ ..Warszawa Ania29............29.........20.............06.01.12..... .....Rzeszów Rybka1991.........20.......długo.........16.01.12...... . ...mazowieckie mycha11986 .... 25..........9............19.,1.2012............Łódź NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK vixwoman...........25........1........26.01.12....dziewczynka....śląsk moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12.......chł opiec........Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............ hej Dziewczyny:) nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, ale zmieniam swoje skromne miejsce w tabelce skoro tam jestem to chyba nie jest tak źle:):)właśnie 26 stycznia urodzi sie moja córeczka:):)na ten dzień mam cesarkę długa droga za mną ale jeszcze pare dni i koniec:) chciałam pozdrowic wszystkie dziewczyny z którymi kiedys pisałam, które mi pomogły przetrwać ten czas starania i oczekiwania, oraz gratuluje przyszłym mamusią i ciesze sie bardzo że aż tyle czeka w kolejce na rozwiązanie:):)oby tylko dobrze poszło wszystko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc widze ze topik upada puk puk jest tu ktos :) dzisiaj jade na wizyte kontrolna do lekarza mam nadzieje ze wszystko jest dobrze oststnio miałam taki ból brzucha ze aż z łózka nie mogłam wstać ból okropny ale na szczescie przeszło jeszcze tylko 9 tygodni albo i troszke mniej :) pozdrawiam was i odezwijcie sie czasami ja rzadko pisze bo nie iwem czy moge pisac kiedys pisałam bo starałams ie o ciąze a teraz w niej jestem i nie chce nikgo urazic wracam w niedziele i mam nadzieje ze zastane tutaj kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Coś ostatnio ciuchutko na forum. Ale jakby któras tu zaglądneła i wiedziała cos na temat upłynnienia nasienia byla bym bardzo wdzięczna. Dokladnie to chodzi mi o to że u mojego męża upłnnienie jest po ponad 60 min a normy są do 60 min. Czy jest jakis sposób albo jakies tabletki które moga przyspieszyc to upłynnienie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania jesli dobrze kojarze, to uplynnienie ma cos wspolnego z gestoscia spermy i iloscia plemnikow: http://www.rodzinko.pl/plemniki-strajkuj/7531-up-ynnienie-nasienia.html Moj mial GIGANTYCZNA ilosc plemnikow i moj gin-endo mu zalecil picie 3 x dziennie na 3 dni przed planowana akcja "zapladnianie" guajazylu (syrop) :-) Te sama funkcje spelniaja zele ulatwiajace zaplodnienie (chocby pre seed, nazwe tego drugiego maniakalnie zapominam ;-) ). Zele sa drozsze ale przyjemniejsze dla mezczyzn (syrop jest paskudny :-p ) no i maja dodatkowe funkcje, jak chocby odzywianie nasienia i wspomagania kobiecego sluzu (zwlaszcza gdy go malawo albo cos nie halo z jego konsystencja) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada - i jak tam wizyta? Huhu, to Ty juz niedlugo :-) Lekkiego i terminowego porodu Ci zycze :-) U mnie podobnie, tj. tez mam wrazenie, ze niektore dziewczyny frustruja sie czytajac o ciazach innych :-o Kiedy sama bylam staraczka to lubilam czytac, co slychac u forumowych ciezarowek - chlonelam dobre wiesci jak gabka :-) (teraz oczywiscie interesuja mnie takie nowiny jeszcze bardziej :-D) Poza oczywistym faktem, ze ogolnie fajnie sie czyta dobre wiesci:-D pocieszalo mnie to, ze ciaza jest zjawiskiem realnym, nie abstrakcyjnym :-) Ale kazda przechodzi swoje starania inaczej i ma inne odczucia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus dzieki za mile slowa :-) Mam nadzieje, ze niedlugo przeczytam od Ciebie dobre wiesci :-) Sipp moze to progesteron na Ciebie dzialal depresyjnie? No to niefajnie... Oby sie udalo wszystko szybko wyprostowac :-) My Slywestra spedzilismy w domku z bezalkoholowym (absoulutnie paskudnym w smaku) szampanem a fajerwerki ogladalismy przez okno (zeby psa nie zostawiac samego w domu) ale nie byly przez to mniej piekne :-p Xenia pewnie i tak jest jak piszesz. Teraz z mezem coraz lepiej to mozna na nowo myslec o ukladaniu zycia :-D Nie wiem, czy „stare dziewczyny znalazlyby nas nas nowym topiku i tez nie bardzo wiem, czym mialby sie roznic stary od nowego (poza nazwa) ale wiem, ze nie chcialabym z Wami tracic kontaktu - czy tu czy gdzie indziej :-) Chce przeczytac, ze kazdej ze „starej brygady sie udalo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ciężko mi myśleć pozytywnie, taki mam teraz czas niedowierzania, ale cóż widocznie dziecko narazie jest nie dla nas... musimy korzystać z tego co narazie daje nam Bóg, cieszyć się sobą i teraźniejszością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) ja tez tutaj czesto zagladam, ale rzadko sie udzielam :) pozdrawiam mongrane, bo to ona jakis czas temu mi doradzala :) u mnie narazie bez zmian, w listopadzie najprawdopodobniej poronilam, tzn. testy wykazaly ciaze, po czym po paru dniach zaczelam krwawic no i dupa blada, lekarz powiedzial ze tak sie zdarza - samoistne poronienie, od tego czasu mija 2 miesiac i cisza. W tym czasie zrobilam badania, mam podwyzszona prl i obecnie jestem na bromku, co bedzie dalej? Jestem raczeh zrezygnowana, wydaje mi sie ze nigdy nie zajde w ciaze Dziewczynom zycze nudnych ciaz i szybkich porodow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pechowa za pozdrowienia :-) ewus i pechowa - obie jestescie na szczescie mlode (wiadomo, ze z latkami bywa trudniej), obie probujecie mniej niz rok (w sensie mniej niz 12 swiadomych prob trafien, o ile tabelka jest w miare aktualna ;-) ), obie zaszlyscie juz w ciaze (a to podobno najtrudniejsze, choc po stracie nie chce sie w to wierzyc - wiem na wlasnym przykladzie) i obie macie nie do konca w porzadku hormony. A to daje calkiem dobre podstawy na realna nadzieje, ze sie uda :-) Trzeba tylko znac przyczyne, usunac i jak sie do tego jeszcze uda uzyskac odrobine luzu to widoki sa dobre :-) Ja tez jestem z natury daleka od hurra-optymizmu. Takie ala amerykanskie na sile "bedzie dobrze, musi byc dobrze" wydaje mi sie, ze jest sztuczne. A juz z pewnoscia nie lezy w polskiej mentalnosci ;-) Wazne jest, zeby sie nie zalamywac, nie rezygnowac - po prostu nie popadac w skrajnosci - ani nie oczekiwac za duzo ani sie nie dolowac. No i probowac roznych metod az sie uda :-) Moze skusicie sie na przyklad na ten drogowaty zel? My go uzylismy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkiego dobrego kobietki w nowym roku :) zaczne od tego ze osobiscie nie mam nic przeciwko mamusiom zeby sie odzywaly co sie z nimi dzieje, mnie to nie doluje a wrecz przeciwnie cieszy mnie to ze jeszcze chca do nas napisac, bo niektore nie znalazly dla nas czasu zeby powiadomic nas o porodzie, co do zalozenia nowego tematu tez nie mam nic przeciwko, jesli taki ktoras zalozy napewno bede tam stalym gosciem :) a tak pozatym u mnie wszystko dobrze, zajmuje sie swoimi sprawami, u lekarza nie bylam ale oczywiscie wybiore sie ale jeszcze nie teraz, chce troche od tego odpoczac, narazie ciesze sie zyciem i zbieram sily na nowe starania hehe pozdrawiam was i uaktualniam tabelke NICK............WIEK....CYKL STARAŃ....DATA NAST @........MIASTO Rybka1991.........20.......długo.........16.01.12...... . ...mazowieckie mycha11986 .... 25..........9............19.,1.2012............Łódź NICK.............WIEK......CYKL STARAŃ......PO @............MIASTO Ania29............29.........20.............06.01.12..... .....Rzeszów Malinowa1986.....25.........8............03.01.12........ ..Warszawa Bajbajka1986... 25..........9.............02.01.12....... ...UK anvers............26..........8........... 30.12.11..... .... .Antwerpen BlackRosssa......27..........12...........25.11.11....... .....Łódź Sippelsweg........29..........10............7.11.11...... ....świętokrzyskie ewuś90............21.....5-7/przerwa.......---.......... ....Żory Greczen...........29.........17..........28.09.11........ ...wielkopolska AniaMyszula......23..........8...........17.09.11........... Koszalin Gosia 34..........34..........7............ 7.09.11............O-E Świeżynka.......30..........6.............5.09.11...... .....Warszawa Tygrysek333.....26..........6.............4.09.11........ ....Warmińsko-mazurskie natka89...........22.........2............10.08.11....... ....Starogard Virtualia..........33.........2.............6.08.11...... .. ...UK Pechowa..........22........4..............3.08.11........ ... śląsk Panterka1981....29.........5...............???........... .....małopolska **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK.....WIEK....PO KTÓRYM CYKLU.....DATA PORODU....PŁEĆ...MIASTO pablinka..............27........3......25.11.11.......??? .............MANCHESTER Katie84...............27........5......30.11.11.......??? .............Kraków olcik777..............26........5........4.12.11...dziewc zynka ....Małopolska barbera .............29.....dlugo......8.12.11....dziewczynka....wie lkopolska nietoperek333......28........2........8.12.11.....chłopc zyk......Bielsko-Biała Ania282..............27........7.......11.12.11.......??? .............małopolska Karolka8512.........25........3.......18.12.11.......???. ............ok.Szczecina Pani_biedronkowa..24.......4........24.12.11.......???... .........gdańsk Ira1....................27.......6........25.01.12....... ???...........UK vixwoman...........25........1........26.01.12....dziewczynk a....śląsk moniaa_aa...........23.......1........28.01.12......synek .........wielkopolska kozza.................27........3........3.02.12.......synek .........okolice Łodzi ChceByćMamą......27.......???...........???...........? ??............UK klara1984...........27........10..........???...........? ??............lubelskie ada111..............23.........7......14.03.12.......chł opczyk.....zachodnie Maria.D83..........27.........6........7.04.12.......chł opiec........Koszalin Katii82..............29.........4.......26.05.12........? ??............Pomorskie cocacolagirl........26........15......26.05.12........??? ............Łódź Kreyyzolka .........22.........1......29.05.12........???............st -g Ewelina.............27.........7........3.06.12........???.. ..........dolny śląsk Mloda Mama201...26.........6........8.06.12........???............UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, i znów nie pisałam, bo miałam mnóstwo kłopotów rodzinnych i nawet do kompa nie siadałam. Mąż w koncu przyjeżdza, ale teściowie zabronili mi przyjeżdzać. Jak powiedzieli: nie chcą mnie oglądać przez kilka lat... Cóż, jakoś to przełknę... nie są mi potrzebni do niczego. A teraz Kochane bomba informacyjna. M był ze mną na Sylwestra i wiadomo, że przytulanko musiało być, bo jakżesz to tak w rozłące itd. Kłopoty jakie mialam z rodzeństwem mym, zepchnęły myśli o dzidzi na drugi plan. Dziś 29 dc. @ mam zawsze 27dc no ewentualnie 28dc. Dziś śniły mi się dzieci, małe, duże, bliźniaki itd. Więc rano pomyślalam, a zmierzę tempkę, bo dawno tego nie robiłam. A tu - 37,2. @ nie ma nadal, to kupując proszek w Rossmannie zakupiłam test. Zrobiłam go bez przekonania, a tu niespodzianka: DWIE WYRAŹNE KRESKI. No to się popłakała, ogarnęłam i pobiegłam po innej firmy. Zrobiłam jeszcze dwa różne i tam też po dwie kreski, różnej wyraźności, ale są.... Boję się cieszyć, bo staramy się ponad rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×