Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

Gość Panna z problemem...
jaka jest możliwość że ona jest? powinnam mieć już jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulałam sie z mężem 25 lutego, a 27 lutego miałam owulacje, dziś minęło mi 6 dni od przytulania i rano nagle poczułam ból brzucha poszłam do wc i zobaczyłam kulkę krwi ala bąbelek i potem tylko brązowe brudzenie, tak tyci tyci tych brązowych śladów na podpasce...sama nie wiem co to może być, czyżby implantacyjne plamienie? Nie chce się nakręcać...ale pierwszy raz mam takie coś malutkiego...zaznaczam, że okres powinnam dostać 15-16 marca.... teraz cisza i żadnych brudzeń, skończyły się tak około południa... dodam,że staramy się z mężem od kwietnia 2010 roku... lekarka dała nam jeszcze 3 miesiace i potem wysyla na wszelkie badania i leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11.. . ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......1........25...........19.03.11.... . ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29..............??? ................Londyn Beata127................2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ??... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ................Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . ............śląsk zolta....................0..............25..............? ??...............Gdańśk Maria.D83.............1..............27.............07.03 .............Koszalin cocacolagirl..........12............26.............15.03.............Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to ja się nie przywitałam nawet,tylko tak wparowałam i od razu ze swoimi sprawami, witam serdecznie wszystkie starające się panie;) ja co cykl mam schizy i w koncu chcialabym by to bylo to na co czekamy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cocacolagirl, ja tez jestem tu nowa. Ja mam baardzo ostre schizy, wmawiam sobie ze kolejne cykle staran bede lepiej przechodzic:), ale jak czytam twoj wpis to mam coraz mniejsza wiare ze z biegiem czasu zapal mi opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Maria, nie spadnie tylko co cykl będziesz mieć większą nadzieję, ja wyczytałam z forum ,ze ten mój dzisiejszy poranny objaw to wygląda na plamienie implantacyjne, teraz czysto, rano bąbelek krwi na papierze i potem tylko brązowy ślad na wkładce ale niewiele i teraz cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe staraczki:) To link na mój profil na nk...http://nk.pl/profile/1876652 Ja też strasznie pragnę dziecka, tylko wiem że murze zaczekać do września, ale staranie zaczynamy jak już będziemy na wakacjach więc liczę że uda się od razu:D A potem bankowo musimy pisać o przebiegu ciąży i rozwoju naszych maluszków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to sie raczej nie udalo w tym cyklu, no ale kazdy mi powie ze to przeciez pierwszy cykl staran. Ja to wiem, staram sie zrozumiec, ale w uczuciach jest masakra. Ja tak naprawdę to w ciąże chcialam zajsc juz od 2 lat tylko zwlekalam z powodu wagi, wiec moj instynkt jest baaaardzo nadwyrężony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wieku to się nie martw ja dopiero skończę 21 lat w tym roku, a jestem pewna tego że chce tego dziecka, naszego pierwszego aniołka nosiłam pod serduszkiem kiedy miałam jeszcze niespełna 19 lat i też czułam że byłam gotowa, poprostu w życiu każdej z nas, i w życiu większości kobiet przychodzi taki czas, wspaniały czas że pragnie dać nowe życie symbol wspólnoty i miłości jaka jest pomiędzy partnerami. niezależnie od wieku nasz instynkt budzi się przecież w różnym wieku. Są dziewczyny w ciązy które mają 16 lat a czasem kobiety w wieku 40 lat i każda jest wspaniałą matką. Więc wiek nie ma tu nic do rzeczy, ważne by partnerzy(oboje) tego chcieli, bo jeśli jedno nie chce to potem cierpi dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwszego aniołka mieliśmy w pierwszym cyklu starań:) głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś90 aż tyle będziecie czekać? dasz rade ;) generalnie ja wiem ze swojego doświadczenia ,że nie ma co czekać bo potem jakoś to opieszale trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna z problemem, wiesz każda kobieta ma różnie z ciążą...i wiesz możesz być tym przypadkiem który przechodzi ją bezobjawowo na początku, w ogóle to zrób test będziesz wiedziała i najlepiej z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś90 to Ty już dośiiwadczona jesteś ;) i mega szczęściara,że tak sprawnie Wam wychodzi przytulane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, musimy odczekać pół roku bo pierwszego aniołka straciliśmy w listopadzie:( To jest mniej więcej maj/czerwiec. A na przełomie kwietnia/maja 2012 skończymy dobudowe do domu rodziców. Więc tak chcę by nasze maleństwo urodziło się jak już będziemy mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny 22 letnie wielki szacun,że już tak poważnie myslicie o dzieciach, ja w waszym wieku jeszcze żyłam tylko studiami, a moze własnie trzeba bylo wtedy zacząć starania to może teraz w końcu bym zaszla a teraz to taki znak zapytania kiedy to nastąpi, zwłaszcza,że teraz mam takie jazdy i się pojawił plamienie i nie iwem czy to jest ta implantacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś przykro mi , myślałam,że tego aniołka urodziłaś ...jakiś czas temu stwierdzilam że teraz to jest wielkie szczęście jak się zajdzie i siędonosi...a płeć to już szczegół ewuś życzę Ci z całego serca byś ww końcu miała swojego aniołka na tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie wyszło, ale niestety źle się skończyło:( I teraz się przygotowuje, zrobię wszystkie badania, zamierzam od wiosny zacząć bardziej ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać żeby stworzyć mu najlepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz ja po poronieniu dużo czasu spędzałam na forum dla kobiet z tym problemem i tam były kobiety które poroniły nawet po trzy razy:( ale ja wierzę w to głęboko że my będziemy mieć tą naszą liczną rodzinkę i już nigdy nie będę musiała przechodzić przez to co wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak koniecznie musi być do pary;) albo nawet do trójkąta i czworokąta ;-d wiesz ja mam dziś taki dylemat z tmy co się rano powiawiło, czy to była implantacja czy jakieś zaburzenia ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe: Marie i cocacole :) wstawilam was wedlug kolejnosci @ :) NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465...........10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... ......SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu..........22..........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??..............22.........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Maria.D83.............1.............27..........07.03.11 .........Koszalin Milenkaaaaa.........???.............22..........7-8.03.11. .......szczecin Kinga1988..........2lata............23..........9.03.11. ........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32.........10.03.11. ........pod Berlinem klara1984.............6.............27..........11.03.11 . ........lubelskie ChceByćMamą.....początki......27..........13.03.11.. . ......UK zuza22..............rok............23..........14.03.11. .........Częstochowa Xenia33................4............33.........15.03.11 ..........Wrocław cocacolagirl..........12...........26..........15.03.11 ..........Łódź nemi...............sierpień........30..........17.03.11...........śląsk tygrysek333..........1............25..........19.03.11.... . ....warmińsko-mazurskie Greczen...............8............28..........19.03.11 ...........wielkopolska pani_biedronkowa....3...........24..........20.03.11.. .. ......gdańsk Rudka...................3...........33..........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka................3...........27...........21.03.11 ...........MANCHESTER monia_aa........3/przerwa......23..........21.03.11.. . .......O K/KALISZA Katie84................5.............27.........25/26.03.11.......Kraków AniaMyszula ..........4.............23.........31.03.11............Koszalin nietoperek333.......2.............28..........31.03.11. .........Bielsko-Biała anvers.................3.............26............???. ...............Antwerpen frycia.1987...........1.............24............???.. . .............słupsk Fistacja...............1..............25...........??? .................Skarżysk barbera...............70.............29...........???.. . .............wielkopolska kiki007.................4............29..............??? ................Londyn Beata127...............2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1............25.............???.. .. ............zielona góra syll......................5.............28.............???... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... ............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ..............Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . .............śląsk zolta....................0..............25..............???................Gdańśk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czasem taka plamka pojawiła się przy owu( tak może z trzy razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam wszystkie nowe dziewczyny starające się o dzidziusia. Ja kończe 22 lata w październiku a mam już 2,5 letnią córkę i najchętniej zrobiłabym to jeszcze raz :) Nie żałuje swojej decyzji i jestem gotowa na drugą pociechę.Byłam na teście w pracy wynik będę znała jutro :P Trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś to nie jest owulacja na pewno bo mam 0 śluzu, a miałam ją na pewno w sobote bo były sorry że to nappisze ciągnące gluty z nitką,a teraz dzisiaj to rano skurcz jak na okres klulkka krwi potem tylko brązowe brudzenie na wkladce i teraz cisza Milenka gratuluje córci i gratuluje,dziękujemy wszystkim za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka trzymamy i czekamy na wieści..... ja w szawce mam już test,ale zrobie go nnajwcześniej w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zarodek się zagnieżdża to też może pojawić się taka plamka, więc życzę Ci tego. A dzieje się to przeważnie między 4-6 dniem od poczęcie więc by pasowałao:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też to wyczytałam na forach...ale boje się nakręcać, cieszyłabym się bardzo, zaczęłam już rzucac sobie monetę lol orzeł ciąża reszka brak ...wyszła ciąża chciałabym kupić mężowi koszulkę z napisem będziesz ojcem w końcu i ośwadczyć mu ,że są dwiee kreski na teście,albo kupić małe skarpetusie i doczepić karteczke z informacją i włożyć np. do szuflady ze skarpetkami gdize zagląda codizennie ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że najgorsze jest to czekanie:/ No to fajne pomysły na przekazanie tej radosnej nowiny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×