Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

A to bardzo bym chciała. Moje kumpele twierdzą, żebym jeszcze poczekała, wyszalała się. Ale ja nie chce. Nie kręci mnie to. Myślę, że już dojrzałam do dziecka. A warunki mam. Jestem 1.5 roku po ślubie. Oboje pracujemy. Kończe licencjat i jeszcze w tym roku przeprowadzamy się do naszego domu.Więc myślę, że to dobry czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziii ja też mam 22 lata ale nie chcę dłużej zwlekać z dzieckiem oboje z mężem jesteśmy gotowi żeby mieć już maleństwo a Ty jak jesteś gotowa to nie słuchaj koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzii ja tez mam 22 lata w czerwcu, wydaje mi sie ze to odpowiedni czas, ani za wczesnie ani tez zbytnio za pozno, musisz pamiec ze jakbys teraz zaciazyla to i tak urodzisz pod koniec roku czyli juz prawie bedziesz miec 23 lata :P ja w sierpniu slub, tez juz od dawna z facetem mieszkam i czuje sie gotowa na dziecko :) mojej @ dalej nie ma... bierzesz folik? zapewne tak, ja od 10 dni. musialam go na dzis schowac bo zawsze lezy na kuchni, ale dzis przyjezsza tesciowa, a ona wscibska i zaraz by wypytywala o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam 22 w styczniu i nie mogę się doczekać jak będę w ciąży. Ja też biorę kwas foliowy ale jakiś inny. Lekarz mi kazał po 2 tabletki i mąż 1 bierze bo to dobre na plemniki. Nikt nie wie, że się staramy bo chcę żeby była niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, ja skonczylam 26 i nie wiem czy nie jest czasami za pozno, jakies takie glupie mysli chodza po glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kwas foliowy biorę już od 5 miesięcy a 22 lata kończę we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno 26 nie jest za późno na ciąże. Zobaczysz nie długo będziemy oglądać nasze maleństwa na usg. Moja przyjaciółka miała 26 lat i w 1 cyklu starań zaszła w ciąże. Więc to nie zależy ile masz lat tylko od organizmu i okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anvers nie przesadzaj z tym za późno teraz jesteś w najlepszym wieku mozliwości spadaja powoli po 30 tce ,ale tak całkiem źle dopiero jest po 35 więc takimi rzeczami sie nie przejmuj masz jeszcze dużo czasu na starania :D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż cały czas mówi, żebym wyluzowała i nie przejmowała się na zapas i na pewno się uda. Więc dziewczyny wyluzujmy a na pewno będą 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to co robic zeby nie myslec o tym, zeby sie wyluzowac, na wakacje niestety jeszcze za wczesnie, nie wiem czym powinnam juz sie zajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć, trudno zrobić nie? ja na razie na głowie mam pracę licencjacką, więc tak dużo nie myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki żeby tak. Mi się okres spóźnia 7 dni ale niestety nie jestem w ciąży. I to po luteinie ( 4 tab. na dzień)tyle dni się spóźniał to nie do wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11.. . ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......1........25...........19.03.11.... . ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29..............??? ................Londyn Beata127................2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............???... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26..............???. ................Małopolska Madzii22...............3..............22..............???................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . ............śląsk zolta....................0..............25..............???...............Gdańśk dziewczyny poprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Nie jestem zwolenniczką pączków ale szef w pracy stawiał więc nie wypadało odmówić. Ja właśnie mam remont w domu i co najzabawniejsze, że dałam kiedyś mojemu mężowi testy ciążowe żeby mi schował, żeby mnie nie kusiły. No i tak je schował że sam nie wiedział gdzie są. I dziś po 1,5 m-c znalazłam je porządkując szafki haha. Najgorsze jest to ze obiecałam nie robić ich do przyjścia @ ale oczywiście już kuszą. A mam jeszcze 8 dni do @, mam nadzieje że wytrzymam, bo to rozczarowanie patrząc na jedną kreskę jest okropne. Ale pewnie jak dla każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh padnieta jestem eh i to wszystko przez mojego m ;p caly dzien okna pootwierane mialam jak przyjemnie bylo w domciu a sloneczko tak prazylo ze jak bym sie uparla to twarz bym opalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo tu topik o staraniach ciazowych i ciazy a nie o wrozbitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tłusty czwartek. Dla mnie to był koszmanry dzien, bo jestem na diecie odchudzającej. Ważym baaardzo duzo, teraz tez nie jest najlepiej ale postanowilam rozpocząć starania, moze sie uda. Caly dzien w pracy paczki. Myslalam ze oszaleje. Mam je teraz przed oczami:) Do @ mam jeszcze 4 dni, oszaleje do tego czasu. Objawy mam jak na @, bolace piersi, poddenerwowanie, pobolowenia w podbrzuszu. Raz sobie mowie, ze sie nie udalo, bo przeciez czuje ze zbliza sie @ a innym razem jakas nadzieja sie tli bo przeciez jest tak ze objawy moga byc takie same jak na @ a okazuje sie ze jest ciąza. Boje sie ze oszaleje do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrozki... eh.....nastepny dodatek do nakrecenia sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....CYKL STARAŃ....WIEK....DATA NAST @....MIASTO 192837465............10.............26..........3.03.11.. .........śląsk ada111................4..............23..........6.03.11 .... .....SZCZECIN Kreyyzolka ........w lipcu.........22...........6.03.11...........st-g dz.portuga...........??.............22..........6-7.03.11 . .......Sesimbra-Portugal Milenkaaaaaaaa.....??..............22..........7-8.03.11. ........szczecin Kinga1988.............2lata.........23...........9.03.11. .........Jastrzębi Zdrój mongrana.............1..............32..........10.03.11. .........pod Berlinem klara1984..............6.............27..........11.03.11 . ..........lubelskie ChceByćMamą.....początki.......27...........13.03.11.. . ........UK zuza22................rok...........23..........14.03.11. ...........Częstochowa Xenia33.................4............33..........15.03.11 ...........Wrocław nemi................sierpień.........30.........17.03 .11............śląsk tygrysek333......1........25...........19.03.11.... . ......warmińsko-mazurskie Greczen..................8...........28...........19.03.1 1 ..........wielkopolska pani_biedronkowa......3............24..........20.03.11.. .. .......gdańsk Rudka.....................3.............33.........20.03. 1 1.... ......Wawa pablinka..................3.............27...........21.0 31 1 ...........MANCHESTER monia_aa.........3/przerwa........23..........21.03.11.. . ......O K/KALISZA Katie84..................5.............27..........25/26. 03 .11.......Kraków AniaMyszula ............4.............23..........31.03.11............Ko szalin nietoperek333.........2.............28..........31.03.11. ..........Bielsko-Biała anvers...................3.............26............???. ................Antwerpen frycia.1987.............1............24.............???.. . .............słupsk Fistacja.................1.............25............??? ................Skarżysk barbera.................70...........29.............???.. . .............wielkopolska kiki007..................4............29..............??? ................Londyn Beata127................2...........22..............???. . ..............okolice Dębicy ANUSIA86...............1.............25.............???.. .. ...........zielona góra syll.....................5...............28.............? ??... ..............zachpom Nikea82..............28..............28..............???. ...............ŚLĄSKIE ewuś90...........wrzesień..........21..............??? ... .............Żory olcik7777..............5..............26..............??? . ................Małopolska Madzii22...............3..............22..............??? ................Konin Pechowa...............1..............22..............???. . ............śląsk zolta....................0..............25..............? ??...............Gdańśk Maria.D83.............1..............27.............07.03.............Koszalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z problemem...
Witam Panie bardzo serdecznie i oczywiście na wstępie życzę Paniom efektownego starania się o dzidziusia Ja mam problem następujący i bardzo chciałabym abyście wyraziły swoją opinię na ten temat. 4-8 stycznia tego roku miałam miesiączkę. Wcześniej brałam tabletki anty przez pół roku, jednak przerwałam je końcem 2010r. Od styczniowej miesiączki niestety nie ma ani jednej czerwonej kropelki Ostatnio miałam troszkę stresu, ale stres minął dość dawno, a jej jak nie było tak nie ma. Robiłam dwa testy ciążowe różnych firm ale wyszły negatywne. Zapisałam się na wizytę u ginekologa ale termin dopiero 15 marca, a ja tu oszaleję. Mam miesiączki nieregularne ale nie aż tak bardzo. Kocham się z moim facetem dość często bez zabezpieczenia i kończy we mnie. Hm... Czy powinnam mieć jakieś objawy już jeśli do zapłodnienia doszło załóżmy około 20 stycznia bo wtedy miałam płodne? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×