Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

no wiesz tyle już za mną cykli gdzie miałam zawsze cichą nadzieję, że w końcu może się udało ,że pomysly zaczęły się gromadzić w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem.. ja to nawet myślałam że już mi na głowę padło, bo ciągle tylko oglądam rzeczy dla dzieci, ale dziewczyny mnie pocieszyły że one też tak mają:) na szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obaw ja tez ogladam rozne rzeczy dla dziecka, to chyba normalne dla nas staraczek :) te malenkie ubranka sa takie slodkie ze czasem mam ochote kupic, ale sie powstrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyyyzolka jak tam samopoczucie byc moze przyszlej mamusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jestem po pierwszym zastrzyku, który nic nie bolał a ręce mi się trzęsły jak cholera :D więc zaczynam hodowlę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie, ja nie oglądam nawet ubranek...ale..wszędzie widzę kobiety w ciąży i z wózkami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :D a co do kobiet z wózkami to się dzisiaj napatrzyłam, że aż przeklinałam :D bo myłam sobie okna i co chwila jakaś przechodziła musiałam szybko skończyć to mycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreyzolka to dobry objaw jak cię wszystko boli :D trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera by byla jak najliczniejsza napije sie pseudo drinka soczku pomaranczowego ktoras dolaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się dołączam bo akurat winko sącze na endometrium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popijam colę zero to w sumie prawie drink bez wkładki a tak szczerze wczoraj popijałam likier toffi i dzis mam wielkie wyrzuty sumienia, bo jeżeli dosłżo do zagnieżdżenia i coś stanie się z zarodkiem ?? Barbera a c to za zastrzyk, bo cofnełam sie o kilka podstron tego forum,ale sie nie dokopałam, krejzolka podobno tak jest ,że jak się jest w ciązy to też objawem początkowym jest taka niby grypa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocacolagirl to jest puregon którym będę hodować przez najbliższe dwa tygodnie jajeczka, bo podchodzę do in vitro niestety albo stety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nowe staraczki. ;) Cocacolagirl te gluty ;) co pisalas nie oznaczają ze mialas w tym dniu owulacje, gdyż może ona nastąpić dopiero 2-3 dni po najlepszym sluzie plodnym czyli tych glutach. Jedynie testy mogą Ci pomoc w szacowaniu. Mi zawsze wychodzą dodatnie własnie 2 dni po glutach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie w ogole nie pije alkoholu,ale wczoraj mialam wolne i naszła mnie taka meeega ochota na likier,że musiałam iść do sklepu, ale tylko 4 kieliszeczki i się zasłodziłam... nałogowo to popijam cole ;-d Barbera to ja trzymam kcuki by sie wszystko udało, szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia o in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej żebyś nie musiała wiedzieć:D i szybko zafasolkowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, lekarka powiedziała,że daj nam jeszcze 3 miesiace na starania a potem już konkretne badania, więc modle sie o te fasolinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest dużo możliwości przed in vitro wszystko zalezy od wyników badań więc trzymam kciuki za najbliższe cykle i do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie krechy z czego testowa mocniejsza, klujacy prawy jajnik,i bol brzucha, tomusi byc owulacja, mialam dzialac wczesniej ale jakos sie nie zlozylo na to, wiec zadzialam pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj cykl tak swiruje ze ja sama jestem jakas zakrecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze owocnych wieczorów,ja uciekam,czekam na męża bo wraca z delegacni 4 dniowej...wiec moze podzialamy tak asekuracyjnie lol udanego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frycia.1987
i znowu nic z tego...w 52 dc dostalam @, a juz mialam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×