Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pablinka

ZACZYNAMY STARANIA 2011/2012

Polecane posty

mongrana nie brzydze, sprobuje do pojemniczkaod jutra, zrobie wszystko co sie da aby co wyszlo hehe charlotte, dokladnie nic nie boli, i trwa bardzo krotko, mialam robione kilka razy, nie ma sie naprawde czym przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie zwrocilam uwagi, zeby mialo to ksztalt penisa :-D Musze sie tym nastepnym razem obowiazkowo zainteresowac :-p W kazdym razie jest to cienkie. Mam nadzieje, ze wyniki bedziesz miala wzorcowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Oby były dobre, chociaż z moim szczęściem coś pewnie będzie nieteges. No ale już się nie martwię, jak będzie coś nie tak, to po to idę żeby zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana taki ma kształt do żeby pasowało :D a wiadomo co tam pasuje :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na bieżąco bo mam robione teraz co drugi dzień i ostatnio się zdziwiłam jakie to długie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, barbera, Ty nam tu zarazaz narobisz niezdrowej ochoty na to USG :-p Jak sie nasi mezowie dowiedza, co oni z nami w tym gabinecie wyprawiaja, to nas wiecej nie puszcza :-D A mowiac serio: no, wydaje sie to logiczne. Nie wiem tylko, czemu TAKI szczegol przegapilam ;-) Musze sie nastepnym razem lepiej przyjrzec roznym ginekologizcnym urzadzeniom, ze tak, ehem, powiem, spojrzec na nie pod innym katem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mongrana byleby na lekarza nie patrzeć inaczej :D ale na szczęście chodzę do Pani doktor :D a ostatnio niestety się wygadałam mojemu M, ale przez przypadek jak wygląda to USG bo on był święcie przekonany, że Pani doktor mi po brzuchu jeździ tym urządzeniem :D no myślałam, że padnę ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ciezko sie czuje z kazdym dniem coraz bardziej zmeczona, dzis czuje jakby mi ktos pompowal balon w brzuchu, i czulam jakies dziwne uczucie w pochwie kilka razy po kilkanasie sekund, nie wiem co to bylo, nie wiem czy se to wymyslilam, ale wydawalo sie prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :-D anvers - a jakie uczucie? Mnie w tym miesiacu cos klulo i tez nie wiem, co o tym myslec, bo mialam to pierwszy raz ale w kazdym razie klucia w pochwie z ciaza w zaden sposb nie kojarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak :) Mam nadzieję, że potwierdzi owu :) Problem jest jeszcze jeden. Teściowa. Mieszkamy jeszcze przez 5 miesięcy z teściami. I teściowa wpada do nas do pokoju bez pukania 40 razy dziennie :) I jak tu się nie stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala28
hej dziewczyny,ja mam 28 lat i 3 synów w domu(6,4,3) i pomyślelismy zmężem że chyba warto by jeszcze raz zawalczyćo córe,ale przez ostatnie 3 lata brałam tabletki,organizm mi sięrozstroił i chyba jestem chwiłowo(mam nadzieje że chwillowo) bezpłodna,zawsze zachodziłam w ciąże za pierwszy razem,albo nieświadomie, a teraz za nami4 miesiące ciągłych prób i nic(mam strasznie nieregularne cykle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to odczucie takie dziwne jakby jakies dreszcze przeszly takie jak po ciele przechodza, takie lekkie, nie wiem ale nie bolaly, tylko czulam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kala ja tez mam nieregularne cykle,ale ja dopiero 3 cykl tak silnie sie staram, moze cos teraz wyjdzie moze jeszcze nie, i jesli dasz rade to walcz o corke, moze akurat sie uda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte - a jak byscie zainstalowali zamek to sie obrazi, co? anvers - nie pomoge, mam pojecia jak mozna odczuwac dreszcze w pochwie i co by mogl yoznaczac. Brzmi jednak zabawnie ;-) witaj kala. Gratuluje przychowku! Fakt, tabsy moga namieszac ale skoro urodzials juz trojke zdrowych urwisow to powinno Ci sie wszystko w ciagu kilku cykli unormowac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charlotte ja miałam to samo bo mieszkaliśmy z rodzicami przez dwa lata i mój ojciec tak wpadał aż raz wpadł podczas i od tego czasu mieliśmy spokój :D bardziej był zmieszany od nas :D kala 28 witaj z tymi cyklami to się też zmienia z wiekiem a ty po trzech ciążach to organizm całkiem mógł się przestawić, ale na pewno wam się uda tylko i trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba se za duzo znowu wmawiam ale czuje ze mnie sutki bola bardziej z dnia na dzien, no i swedza, z rana czuje mdlosci lekkie ale przechodza, czasem cos kluje na jajnikach, no ja musze byc w ciazy, nie moge juz se dluzej wmawiac bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrób test bo jak masz takie objawy to na pewno to pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamek był, się popsuł, daliśmy spokój na ten moment, teraz inwestujemy w to, żeby się wyprowadzić jak najszybciej :) My nie dość że musimy odkryć owu, to jeszcze musimy ją zgrać z dniem kiedy teściowa ma nockę :) anvers, ja też tak nie miałam, ale miałam różne inne rzeczy, które zaczęłam dostrzegać dopiero odkąd zaczęliśmy się starać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam ze mam niezaly tydz do okresu, na test za wczesnie, zwykle siedzialam do 24.00 a teraz juz padam normalnie, wczoraj ak samo, ale to smieszne bo napewno za wczesnie na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze bardziej sie nakrecam bo na testach owul. codziennie sa kreski slabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na testach owu mam ciągle, także z tym to chyba różnie bywa, spokój nas jedynie może uratować. Także trzy wdechy i spróbuj. Jeszcze parę dni. Ja już staram się tak nie wsłuchiwać w mój organizm bo odczuwam oznaki nawet podczas okresu :) Mi gin powiedział, że przy takim sraczkowaniu się nie uda :) anwers, będzie dobrze, coś czuję, że mogło Ci się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×