Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Tak,moje panie nie jest dobrze.Do tej pory Was tylko podczytuję i widzę że klimat się lekko popsuł.Rozumiem,ze ktoś się chyba nudzi lub ma inne problemy ale nie pojmuje obrazania innych ludzi.Pomysł z przeniesieniem na wizaż jest chyba dobry. Ja zaczynam diete od dzisiaj,bo kurcze juz mam dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurka wodna Max
i Ciebie tu przywiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też!!
ja też!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie czytam tych wtracanych postow od nie wiadomo kogo, niemiej to psuje strukture naszego watku. Poki co chyba stanelo na tym ze bedziemy miec nadzieje ze wiecej juz takich dwustronicowych zapychaczy nie bedzie :P jak znowu sie pojawia, to warto na prawde sie zastanowic nad zmiana strony, zwlaszcza ze jesli ktoras z was dotychczas nie ma konta na wizazu to wg mnie powinna to szybko nadrobic :D u mnie niespodziewanie bo dwa dni wczesniej pojawil sie @, wiec jakos nie chcialo mi sie nawet pobierac pomiarow centymetrem, ale moze zaraz sie zmusze :) A w poniedzialek zdam pierwsza relacje z rezultatow mojego odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Witam nowe osoby na topiku :-) Dietka dziś wzorowa, mino wizyty u Babci. Babcia jest nieustępliwa jeśli chodzi o częstowanie gości, ale jakos mi się udało jej wytłumaczyć, że tym razem nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga gratuluje samozaparcia. U mnie też z dietą dość dobrze , ale boli mnie gardło od wczoraj to i jeść mi się nie chce . Jutro dopiero się ważę. Pozdrawiam stare i nowe dietowiczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jutro dzien wazenia a ja mam jakeis niedoparte wrazenie ze chyba nic mnie nei ubywa. Musze kupic sobei hula hop koniecznei bo jakiejs wiekszej motywacji nei mam do ciwczen a i pytanie co zrobic z cellulitem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już zważyłam, wiedziałam że tak będzie 😭 po dobrym jedzonku na P+W, i oczywiście po weekendzie bo to u mnie norma waga większa o 40 dkg 😭 no nic dzisiaj P i mam na dzieję, że w piatek ( jak nam pomarańczki topiku nie rozwalą) podam mniejszą wagę a teraz paluję przy kawce - jak rozłożyć w tym tygodniu gimnastykę ??? bo mam i ochotę na rowerki (spining), i na jogę i na pilates, może trochę maszyn i ćwiczeń z taką gumą :D no i sauna, no nic na coś napewno pójdę, dobrze by było żeby 4 razy w tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 paczki za dużo - Dukan mówi że najlepsza na cellulit gimnastyka przed śniadaniem, ale nie sprawdzałam jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja łikend tragicznie przeżyłam, zarcie jako tako , ale alkohol był i to nie mało, waga troche spadła ale nie zapisuje , moze jednak w piątek sie z ważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Jowita mnie gardziołko bolało w tamtym tyg, neoangin bez curu pomógł :-), zdrówka Ci życzę. Basia, alkoholou zazdroszczę :-P nie piłam od wielu miesięcy najpierw strałam się zajść w ciąże, później w owej ciąży byłam, później karmiłam, a następnie przeszłam od razu od karmienia do diety i guzik! Diety się trzymam, ale zważyć się nie zważę, bo dostałam spóźnionego @... Miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wazeniu no i d.upa bo tylko 1 kg mniej przez tydzien ale wiem czemu tak po pierwsze jestem tuz przed okresem po drugie bardzo grzeszylam w weekend . koniec teraz w tym tyg dam z siebei iwecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 paczki za duzo, ja się w piątek wściekałam, że schudłam tylko 1kg, a w niedzielę dostałam @, zobaczymy jak będzie w tym tyg. Głowa do góry! Zauważam juz efekt diety w lustrze, a to dla mnie wielka motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to msuze zaczac cwiczyc bo kurcze jzu sie starzeje chyba widze jak z dnai na dzien moj cellulit sie powieksza i cialo takei sflaczale sie robi tostraszne bo mam dopiero 21 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w weekend byłam u mamy większość czasu a te dziwne wiadomości od dziwnych ludzi jakoś mnie troszkę zniechęcają do pisania...A nie mówiłam,ze lepsze ważenie w piątek ja tez dziś nie wpisze bo tez przez tragiczny weekend nic nie spadło ;( będę wpisywać w piątki bo w poniedziałki jak dla mnie to mogę pisać,żeby się załamać więc to nie ma sensu...I tak już będę robić a w poniedziałki to w ogóle chyba wagę schowam cały tydzień zadowolona a dziś tylko pretensje do siebie o taką sobotę i niedzielę :( Muszę to pisać bo bez tego motywacja spada, ale klimat tu gorszy niż na początku...MI się wydaje,ze od wizażu lepsza by była vitalia bo tam tylko o dietkach można prowadzić swój blog jest też oczywiście forum i rożne fajne dodatki. Wagę podam w piątek bo poniedziałek to pod każdym względem nie fajny dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa nie ma się co zniechęcać, mam nadzieję, że osoby, które używały naszego topiku do wzajemnych wyzwisk gdzieś się w końcu przeniosą. Jesli oczywiście bedziemy je ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja najlepiej po prostu to zignorowac i tyle. Ja juz jestem od paru dni na vitali i jest spoko tam pameitnik tez mam swoj i naprawde zachecam do zalozenia tam stronki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie po tygodniu waga odnotowala spadek -2,80 :) Jestem zadowolona, choć marzylo mi się pełne 3. Nigdy dość heh :D Więc ten tydzień będzie schodzeniem do 7 z przodu. A potem będzie już z górki. @ daje mi dopalić, nie biorę teraz tabsów to przeżywam koszmar. Wiec następne 203 dni będą pewnie ultra lajtowe, ale po nich zaczynam swój plan treningowy. 3-4 razy w tygodniu wycisk a w inne dni 30 min ćwiczeń z gumą i rozciąganie. Walczmy dalej! Zdrowia życzę Wam, już niedługo moja upragniona wiosna :D paczki na cellulit: po pierwsze dieta, po drugie masaże, po trzecie kosmetyki, po czwarte ruch! Dodatkowo można brać suplementy ale wierz mi tylko pełny zestaw przynosi skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kurcze leniwa jestem ale ktos mi polecil fajny program biegowy i od jutra chce go zaczac koneicznei ytmbardziej ze slonce sie pokazalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merody moje gratulacje, oby tak dalej. Teraz kolacja, galaretka z kuraka. I może jeszcze coś, ale sama nie wiem na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jest nas tu coraz mniej szkoda bo ten topik dawał mi dodatkową motywacje a tera tak cicho i jeszcze dolina po weekendzie nigdy więcej tyle nie zjem :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja tez polecam vitalie, wczoraj zalozylam pamietnik i juz dokumentuje swoje zarlo :) fajnie jesli kazda z nas by taki miala, moglybysmy w spokoju sie wspierac, kafe jest fajna gdy potrzebujemy szybkiej odpowiedzi na jakies pytanie (niekoniecznie dot. diety), ale wkurzaja te reklamy dookola i slaba forma rozmowy, ciagle logowanie sie tez doprowadza mnie do obledu :D ale jesli sie nie zdecydujecie to ja bede tu zagladac za kazdym razem jak wejde na neta, chcialabym by cala nasza grupa osiagnela swoj cel i sie nie poddala do samego konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu. piszmy
Dobry wieczór! Niestety nie ma mnie tak często, jakbym chciała, ale to przejsciowe. Załatwiam pewne sprawy, znów musiałam wyjechać. Dopiero teraz dotarłam, przeczytałąm szybciutko i zaraz idę spać, ale na pewno więcej pisanaia bedzie z mojej strony, jak pozałatwiam wszystko. Ha, ciekawa jestem jak tam basen, mamy chodzić od marca. Czytałam o waszych spadkach, też nie będe sie rozpisywać, ale cieszy kazdy spadek, a i kilogram to tyle, ile powinno być. A ja dałam plamę i się nie zwazyłam, ale sytuacja wyjątkowa, naprawde musiałam jechać. Hm, nie wiem, jak tam na wadze, bo w podrózy trudniej o dietę, chociaż dzis zjadłam tylko 3 małe posiłki. Nie wiem, co tu się działo, ale piszecie, ze się działo. Na kafe są takie oszołomy, często jest to jedna osoba, ktora pod wieloma nikami rozbija topik. Wiele osób przeniosło się już gdzie indziej, tam, gdzie coś takiego nie ma wstępu i ja jestem też za tym, bo tutaj zaraz nie będziemy miały ochoty pisać, także czekam tylko na decyzje od Was. Dzis mówię dobranoc, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam nick i teraz bede pisac juz tylko pod tym reszta to podszywy tego oszoloma wiec nie czytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tu. piszmy najlepiej by kazda z was wypowiedziala sie czy zgadza sie przeniesc na vitalie. Mozemy tam utworzyc wspolny watek na forum, oraz miec wlasne pamietniki. Ja moge byc tutaj i tam. Ale nie powiem na vitalii jest latwiej, mozna zamieszczac zdjecia i edytowac posty, nie ma reklam. a wiec poki co czekamy na decyzje kazdej z was, a potem cos postanowimy. :) ale najwazniejsze trzymam kciuki za PONIEDZIALKOWE dietowanie ^^ Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupiszmy
Dzień dobry, ktoś chętny na kawę z samego rana? Dziś będę w domu wcześniej. Ciekawe, kiedy będzie trochę cieplej. Ja tez popieram Merody, dobrze, żeby każda dziewczyna wypowiedziała się, czy przechodzimy gdzieś. Ja jestem jak najbardziej "za", tym bardziej, że ktoś zaczernia moj nik, czyli tu piszmy. Ten czarny, to nie moj. Ktoś ma zamiar sie pode mnie podszywać, dobrze znana robota, żeby rozwalić topik. Napiszę więc, żebyście miały swiadomość, że przynajmniej przez kilka ladnych godzin mnie tu wcale nie będzie i nawet nie mam pojęcia, co tu edzie pisane. W kazdym razie, to na pewno nie ja. Jak widzicie, pisanie powoli staje się niemożliwe, wiec ja jestem jednak za przejściem gdzieś, żebysmy mogły sobie popisać we własnym gronie o odchudzaniu i nie tylko, a tej osobie, ktora nie ma swojego życia i siedzi tu po to, żeby psuc, z radością pokazać 4 litery na pożegnanie. To napiszcie, co o tym sądzicie, życze miłego dnia i do poźniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×