Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

tu piszmy dlaczego nie zaczernisz nika? Ja się nie przeniosę na inne forum, bo i na to nie mam za wiele czasu, mam małe dziecko i wkrótce wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, troche mnie nie było, widze ze jakieś ekscesy tu były?!, jestem zdania ze jeśli sobie ktoś wypisuje to sie to zgłosi usunie, i po sprawie, ja raczej też wolała bym zostać tu Waga trochę w dół, ale piatek bedzie dniem(moim ) ważenia zaczyna sie marzec i nowe postanowienia , teraz dam z siebie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na vitali ale jakoś nie podoba mi sie, zostaje tu, chyba ze poinstruujecie starą koleżanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Basiu widzisz coraz bardziej tu smutno coraz mniej wpisów itd. Tu piszmy może pisz w końcu z 1 konta albo ja będę czytać twoje wypowiedzi tylko te czarne bo już naprawdę mam wątpliwości czy to co pisali że byłaś pod innym nickiem i też zawsze na topicu były wyzwiska to prawda bo już naprawdę nie wiem co myśleć...Skąd mamy wiedzieć która to prawdziwa tu piszmy, która nie... Ja mogę się przenieść przynajmniej zawsze będzie wiadomo kto jest kto i może topic będzie bardziej żywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merody podaj linka do swojego pamietnika to odrazu cie do znajomych wrzuce :) Basia na vitalii moje pierwsze wrazenie tez nei bylo fajne ale trzeba polatach po tych opcjach i wszystko bedzie grac. Fajne jest to ze mozna tam osbei zrobic takei pasek postepu naszej wagi :) dla chetnych podaje linka do mojego pameitnika http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/1073938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu. piszmy nie obrażaj się, Allesa sie nie czepia tylko sugeruje, żebys pisała pod jednym zaczernionym nikiem, wtedy nikt nie bedzie sie pod Ciebie podszywał. A przyznasz sama, że juz dwa razy zaczerniałaś, a i tak czasami piszesz na pomarańczowo. Ja również Cię proszę, żebyś zawsze pisała na czarno. Basiu nie uciekłam i nie zamierzam :-) ja będę się ważyć po dniach proteinowych, bo jak mówi Elamela po P+W są zastoje albo nadwyżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga72 brak czasu to akurat wymowka,bo zmiana strony zajelaby nie wiecej niz 5 minut, wiem ze przy dziecku jest masa roboty podniesiona do kwadratu, ale to zajmuje na prawde malo czasu a komfort rozmowy jest zupelnie inny... to jest tylko moja opinia, w zadnym wypadku nie chce cie urazic Basia9999 hmm zalozyc konto na vitalii zawsze mozna, a czy bedzie sie z niego korzystac to juz inna kwestia :D jak dla mnie to najlepsze (z dotychczasowych witryn) miejsce na dietowanie. A co nalezy zrobic -> wejsc na strone, kliknac u gory strony "rejestracja", wypelnic co niezbedne (oznaczone gwazdka), dokonac autoryzacji konta mailowego, wypelnic dane o wadze aktualnej i upragnionej :) Gdy juz sie zalogujesz strona automatycznie przeniesie cie na strone ----Moje konto---- Aby wrocic do tego miejsca trzeba kliknac w gornym prawym rogu Moje konto :) poniewaz tam ma sie dostep do najwazniejszych paneli na stronie, czyli: Moja Dieta | Mój Fitness | Pomiary i wykresy | Model 3D | Vitaaktywność | Pamiętnik | Moje grupy | Znajomi | Płatności | Ustawienia konta najwazniejsze z nich to: ----Pomiary i wykresy---- z mozliwoscia wpisania wymiarow dokonanych centymetrem, oraz po kliknieciu na to pojawiaja sie pod spodem inne mozliwosci m.in. PASKI POSTEPU, te slynne paski :P, klikajac w nie, wybierasz ich wyglad, i czy maja byc widoczne w pamietniku, i na forum, ----Pamiętnik---- dodawanie nowych wpisow, ----Znajomi---- osoby ktore dodajesz, ----Moje grupy ---- to moglybysmy byc my :D ----Ustawienia konta---- hasła etc calosc zajmuje jakies 10-15 minut, plus czas na zaznajomienie sie ze strona czyli chocby odwiedzenie forum (ostatnia pozycja na zielonym pasku) no tak rozpisalam sie ale moze sie przyda, jesli nie to szkoda, ale szanuje decyzje kazdej z was :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i merody oczywiscie juz ma mnei w znajomych. Ja bardzo poelcam vitalie naprawde fajnie sie clzowiek motywuje dzieki temu pameitnikowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu.. piszmy
Dziewczyny, posłuchajcie! Rozmawiacie z podszywem, ja czyli autorka topiku nie zaczerniłam nigdy nika! Osoba, ktora pisala wczoraj na czarno i dziś po 16 min. do Alllessy, to podszyw. Ja mam problem z zaczernieniem, bo otrzymuję komunikat, że podane hasło jest błędne, co oznacza, że ktoś musiał gdzieś namieszać, ale mniejsza. W każdym razie Alessa piszesz, że jakoby ja gdzieś byłam i były awantury, a skąd to wiesz? Bo napisała to osoba, która podszywa się pode mnie i pisze bzdury, kiedy mnie nie ma. Mowiłam, że dziś będę poźno i jestem dopiero teraz. Podchwyciałam pomysł merody, żeby się stąd przenieść, bo w ten sposób uniknełybyśmy nieproszonego gościa, ktory zrobi wszystko, żeby popsuć atmosferę, zresztą to już się stało. Poniewż faktycznie nie rozróżniacie podszywu ode mnie, wiecej rozmaiwaicie z ta osobą, a co gorsza "kupujecie" to, co ona wam sprzeda (chodzi o to, co napisała Allessa), to ja nie mam tu co robic. Z checią będę pisała gdzie indziej, ale nie tu. W kazdym razie, jeśli tu zostaniecie, to życzę powodzenia w walce z kilogramami i jednocześnie zaznaczam, że jest to moj ostatni post, zebyscie nie myliły mnie z podszywem. ( Moze jeszcze 1 się odezwę, jesli zdecydujecie się przenieśc) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu piszmy ciekawe skąd byś Ty wiedziała który to podszyw skoro w jednych i drugich wiadomościach nie ma nic złego... Tu piszmy kiedyś zaczerniła nick ale potem zapomniała hasła..Więc tu naprawdę nie wiadomo komu wierzyć na vitalii z tego co widzę też będzie tu piszmy i tu.piszmy no cóż musimy chyba zacząć traktować Was jak bliźniaczki ;) bo kto jest kto to trudno powiedzieć...Merody może załóż tam nasz topic to dziewczyny przyjdą jeśli chcesz oczywiście no i daj namiary jak wolisz Ty nie to ja to mogę zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allesa oczywiscie ze moge zalozyc :) dam znac za chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aby link dzialal nalezy po forum13 usunac spacje, ten blad byl ode mnie niezalezny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj juz nie piszmy
Tak, a zatem podszywacz działa na całego. Ostatnie wpisy to podszyw, np ten o 20.04. Poprostu miejcie głowy otwarte. Ja mam pytanie do Merody: czy z tamtego forum da sie usunąc niechciana osobę? Czy jest to forum zamknięte? Wiem, ze wiele dziewczyn odeszło stad na tego tupy fora, bo tu nie dało się pisac. Tak wiec pisanie tam, tylko wtakim przypadku ma sens. Pytacie, czemu nie napisałam tu na czarno. News z ostatniej chwili: na nowym forum już jest osoba, ktora sie pode mnie tu podszywa, ma moj nik, czyli tupiszmy i wlasnie oswiadczyla, ze jednak mi sie tam nie podoba i nie bede tam pisac.... Ja zalogowałam sie na troche innym niku, ale jeszcze nic nie napisałam. Wolę wam np podac nr gg albo maila, zanim tam cokolwiek napiszę, ale najpierw pytam Merody- jakie są mozliwosci usuniecia intruza?? Czy tamto forum jest zamkniete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj juz nie piszmy
Cze jastrząb, witka:) No tak, ale nowe osoby na forum niewiele wiedzą o tym, jakie tu może być bagienko. Naprawdę nie wiem, ludzie nie mają swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie przenoszę na inne forum. Bardzo dziękuje wszystkim miłym osobom, które spotkałam na tym topiku. Zyczę Wam zwycięstwa w walce z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie zgłaszać do usunięcia poki sie nie pozbieramy gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry dziewczyny, że się wtrąciłam. Widziałam kiedyś podobna akcję, temat topiku, 20, 30 kg. wtedy shane załozyła nick i udawała jedną z dziewczyn na topiku bez mydła wchodzila w d.pe załozycielce az w kocu zaczeła mieszac. Dziewczyny się wtedy przeniosły. Ta gnida tylko tym się zywi, do tej pory jak widzę:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem na vitali bo coś mi się wydaje,ze z tego topicu to już mało co da się uratować mam nadzieję,że będą tam wszystkie dziewczyny, które tu były dopóki było jeszcze fajnie :) W końcu tamta stronka jest cała o dietach a na kafe ludzie nie którzy zakładają fajne topici inni po prostu chyba się nudzą.Do prawdziwej tu piszmy ja oczywiście do tej prawdziwej absolutnie nic nie mam i fajnie się z Tobą pisało dopóki komuś nie spodobało być się Twoją bliźniaczką...No nic jeśli tam nie dołączycie to trudno życzę Wam powodzenia kobietki :) Ale ja uważam,że dobrze by było bo tu po prostu jest najdelikatniej mówiąc dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam aż minie burza :-P a w tym czasie schudne pare deko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj juz nie piszmy
Allessa ja jutro napiszę tam, ale bardzo poźnym wieczorem, bo też niestety po pracy musze wyjechać do innego miasta. Niestety to dla mnie takie bardzo nerwowe 2 tygodnie, gdzie musze coś załatwić i nie wiem, czy mi się uda. Mam ogromny stres, a tutaj to nawet nie ma co pisac co i kto. Widzę, że tam na vitalli jest wiele też fajnych topików. Acha, mam nadzieję, że tam będą pisac dziewczyny z topiku, tylko jeszcze raz niech Merody napisze, czy tam mozna eliminowac skutecznie niechciane osoby z tematu. Jeszcze raz napiszę, choć to chore jest nawet, że tam jest już osoba o niku tupiszmy i to nie jaoczywiscie. Ja mam tutajpiszmy :D i będę jutro najwcześniej po 20. Zobaczymy, jak to wyjdzie, ale tutaj (mi) pisanie nie wyjdzie na pewno. Ja parafrazując Merody napiszę nie tylko, że niewazne od keidy, ale tez niewazne gdzie, wazne, by schudnac. Dzis ktos znow mnie pochwalił, ze schudlam. Oczywiscie chodzi o całokształt, bo ostatnio jestem troche zabiegana. Dobranoc i żegnaj kafe :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kawka się parzy i kolejny dzień dietki przede mną :-) Basia jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jak miło ze ktoś został, mi tu dobrze było pisać , waga spada pomalutku może akurat ktoś dołączy?! do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×