Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Allesa nei jestes beznadziejna ja tez tak mam dlatego chce biegac z samego rana kiedy ludzie w pracy i mnei widac nei bedzie. Bo u mnei na osiedlu to same plociuchy sa ale mam o tyle komfortowa sytuacje ze niedaleko las wiec moge isc do lasu biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to fajne jak zjesz tak mało a czujesz się maks najedzona a zjadłam 4 wasy i sałatkę z łososia 160g a czuje się taka pełna jak kiedyś po dużym zestawie w mcdonalds ;) Wczoraj pół jogurtu wyrzuciłam bo już nie mogłam. To mój 4 tydzień diety i już nie wiem co to głód, wiec 2 paczki bo Ty dopiero zaczynasz jeśli będziesz mieć kryzysik, a chyba każdy niestety to przechodzi ja oczywiście tez były dni,że czułam się bardzo głodna,ale przetrwaj go, a zobaczysz Twój brzuszek przyzwyczai się do mniejszych ilości jedzenia na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 pączki dzięki za słowa otuchy! A powiedz mi bo z tego co pamiętam też masz psa będziesz biegać z nim bo ja się nad tym zastanawiam czy nie brać mojego zawsze raźniej. U mnie nie ma lasu mieszkam w małym miasteczku i ja za to myślę o biegani bardzo późno wieczorem, ale pogoda musi się zmienić bo przy -15 to trudno mi na dłużej niż 10 minut z psem wyjść na jego toaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak owszem mam psa. Ale moj pies ma juz 10 lat i jest maly wiec juz troche za stary na bieganie ze mna. Zreszta troche zimno mu by bylo :) Ostanio jak weszlam z nim po schodach na 5 pietro ( mieszkam na tym pietrze) to strasznei sapal wiec mysel ze juz staruszek jest wiec odpada. Na poczatek bede chciala robic marszobiegi by sie przyzwyczaic do tego i meisnei tez. moja kondycja jest bardzo slaba bo nei cwicze na codzien a po za tym pale wiec bede miala jeszcze wieksze utrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu piszmy.. no tak
Zrobilam stopke i zapoomniałam hasła chyba. Napisałam, posta i utraciłam, wiec teraz w podpunktach to samo. Dieta ok, samopoczucie złe. Allessa, tez wstydziłam sie chodzic po chodniku, kiedy wazylam kilkanascie kg wiecej. Teraz jest inaczej, bo w płaszczyku wygladam w sumie dobrze, ale dotrwac z taka waga do lata nie moge. Nie patrzyłam na ludzi, po czesci jeszcze mi to zostało. No nic musze pomyslec, jakie to bylo hasło. P.s. zapisałysmy sie od marca z kolezankami na aqua aerobic, ciesze sie bardzo. Kiedys nie poszłabym na basen, ale juz jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz kolacyjka postna,i dzionek całkiem ok, bede rano papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że jutro mam juz fazę P, bo jakoś lepiej mi się chudło,a chcę mieć sie czym pochwalić prz najbliższym ważeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie pomdlały z głodu i wycieńczenia?, Ja dziś troche zaspałam, wstałam o 5:40, ale wyrobiłam sie z gimnastyką, i jest ok, nie moge sie doczekać poniedziałku izobaczyć ile spadło, bo po ubraniach widać, obym wytrwała w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawka :D Basiu napewno nie wymiekniesz - jesteś bardzo zmotywowana :D wczoraj byłm w klubie na rowerkach ( spining) wszystkie miejsca zajete, spoceni faceci 😭 pod koniec myślałam że sie uduszę w tej salce. Waga dzisiaj nie zauważyła moich męczarni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przecież wiem, że nie powinnam się ważyć codziennie, ale i tak rano ( no jak dzień mam "bezgrzeszny) właże na wagę :P natomiast w dni gdy dieta leży gdzieś po szafą - nikt nie może mnie zapędzić na wagę - no bo po co sie denerwować chyba musze przemeblować sobie w główce co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda , zeby sie nie ważyć codziennie, ja już sobie wytłumaczyłam ze nie wolno,i mam nadzieje ze z wami tu wytrwam i to bedzie dieta ostatnia w moim życiu(hahahha) musimy dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trochę magii :P dzisiaj bedzie dobry dzień :D mam w lodówce trochę "dukanowego" jedzonka ( watróbka w zalewie musztardowej czeka na uduszenie, tortille z kurczakiem wedzonym na póżniej) :D teraz zwlokę dupsko i pójdę na godzinną gimnastykę ( trochę orbitreka, bieżni, wioseł i ciężarki na koniec) to bedzie dobry dzień :D czego i wam życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam sie nad DD ale chyba troche za monotonne, a moze więcej szczegółw? , w sumie lubie mięso i mam nawet 2 książki DD, ale narazie dobrze mi idzie na 1000, a szybki spadek wagi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ranne Ptaszki :-) Podziwiam zapał do ćwiczeń mnie w domu trudno się zmobilizować, a póki co na basen nie mogę chodzić :-O Czekam na wiosne wtego razem z córą codzienne megaspacery. Dla DD nie jest monotonna, wymyślam różne cuda. Co do szybkości gubienia kg, to wypowiem sie za 2tyg ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Na dd jest moja mam i ladnei schudla :) ok 10 kg w ciagu 3-4 miesiecy ale to wszystko zalezy od osoby wieku i predyspozycji organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączuszku masz rację :D basiu ja na 1000 chodziłam głodna 😭 dzisiaj na gimnastyce byłam flak [beksa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze przepraszam :D czemu ja cię czytałam 2 pączki za dużo ????? czy - 2 paczki za dużo - kurcze jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w programie Mieszy kuchnią i Salonem była pani dietetyk i wypowiadała sie na temat diet. Najlepsze diety wg niej to diet 1000-1500 kal i wg grupy krwi . Ma sie jeśc wszystko tylko mało i tego trzeba się trzymać. U mnie tak średnio z dietą . W pracy tylko owsianka a najgorzej jak wracam do domu . Zjem warzywa z mięsem albo z rybą i za chwilę znowu jestem głodna . Ani ocet jabłkowy mi nie pomaga na apetyt . Muszę chyba co innego zastosować. Może Wy mi coś doradzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie coś , nudno sie robi, ja na 1000 głodna nie chodze, moze teraz bo obiad porcja jak dla ptaszka a kaloryczny, ale nie długo juz nastepny posiłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie! Dopiero jestem bo poszłam spać po 3 i to z maksymalnie bolącym kręgosłupem i nogami taki wczoraj miałam zapieprz w domu dziś zresztą ciąg dalszy ;( Ale dzisiejsza wagę muszę wpisać w stopkę bo tak jak pisałam mnie do nie grzeszenia motywuje to,ze codziennie się ważę, a tak to bym mogła grzeszyć i myśleć ee tam ważenie dopiero za kilka dni to i tak spale, a tak walczę by codziennie było mniej, a dziś już było 74,2 !!!! Jupi :D ale się cieszę nie pamiętam kiedy ważyłam poniżej 75 chyba ze 4 lata temu ja wiem,że to dużo, ale wierzę,że już za kilka tygodni będzie 6 z przodu :) Ok zabieram się do pracy muszę coś zjeść, ale będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elamela dobrze przecyztalas chodzi o pączki bo to wlasnei tak do mojej wagi sie smieje ze ja tam jestem tylko o dw pączki za duzo :P Ja tez jakas glodna dzisiaj. Latam caly dzien i zalatwiam papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem sumienne dietowiczki, którym to głód nie straszny. Ja jakoś dziś nie mam apetytu, w sumie mało zjadłam,a przypominam, że jestem na samych proteinach. Na kolację wymodziłam omlet z otrębami orkiszowymi, czosnkiem i oregano, zrobiłam go na suchej patelni teflonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo tak jak pisałam nie znam się na gotowaniu mam kilka pytań taki omlet ma mało kalorii? A na suchej patelni się nie spali? I mała prośba poproszę przepis na taki omlecik dokładnie jak się go robi zwłaszcza ciasto? Będę wdzięczna bo ja lubię omlety, ale robić go nie umiem :( Będę Ci wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omlet trzy jajka+dwie łyżki mleka, roztrzep trzepaczką albo widelcem, do tego pół łyżeczki proszku do pieczenia, trzy łyżki otrąb (drobnych) lub maki orkiszowej. do smaku dodajesz co chcesz ja dodałam troche soli, czosnku granulowanego i oregano, do tego można jeszcze szynkę posiekaną w paseczki lub wersję słodką z odrobiną słodzika. Możesz zjeść z surówką lub w wersji słodkiej ze słodzikiem lum niskosłodzonym dżemem Piekłam na patelni teflonowej (nie przykleja się) po przykryciem ładnie wyrósł, przewróciłam go drewnianą łopatką na drugę stronę (jeśli będziesz widziała, że się nie uda obrócić, to podziel go łopatką na części, albo zrób małe placuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingo dziękuję fajnie tłumaczysz wydaje się takie proste :) pewnie jeszcze w tym tygodniu napiszę Ci jak mi poszło z omletem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Allesa, polecam się na przyszłość :-) Polecę Ci jeszcze inne szybkie danie, możesz je konsumować samo lub jako dodatek do gotowanego lub grillowanego mięsa Ryż z curry Gotujesz w osolonej wodzie woreczek ryżu, na patelnie dajesz max łyżeczkę oliwy, zabek lub dwa czosnku posiekane na grubsze paski, jak zaskwierczy wrzucasz ryż, do tego 1-2 łyżeczki curry lub kurkumy, ewentualnie pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki , że dobre przepisy sobie podajecie. Jutro spróbuję zrobić tego omleta , bo musi być smaczny. Ja w ogóle jak zjem jajka to jestem najedzona . Alessa , ja też waże się codziennie . Dziś rano było 74,4 kg . Ja się cieszę z każdego nawet 10 dag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć j a z kawką , nie ćwicze dziś, musze odpocząć jeden dzieńa wstałam jak co dzień, ale leniuchuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×