Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu piszmy

20, 30 za dużo i nie wymiękniesz po 2 tygoniach?

Polecane posty

Lubie pisac tu i tu, jeśli masz ochote to zapraszam, piszę jeszcze w dwóch Schudnąć połowe i dukan II faza. Temu topikowi nie pozwolę paść dla zasady, bo nie zamierzam wymiękać :-) A jak Wam idzie na Vitali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę tu pisac, bo czasami topiki padaja no i chyba nie zawsze będę na Dukanie, a chce schudnąć około 30, to i temat się zgadza. Jowita gdzie Ty się podziewsz? Ciekawa jestem jak Ci idzie, mam nadzieję, że trzymasz dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 27
hej . też mam taki sam problem . tyle że jestem w 7 m-cu ciąży i ważę 94 kg . zachodząc w ciążę ważyłam 80 . jeszcze 3 m-ce a na pewno przekroczę 100 kg jejku szok. wiem że po urodzeniu cześć się zrzuca kg , ale to co poszło mi w uda czy tyłek to dłużej się zrzuca o ile się zrzuci . ale maksymalnie mam zamiar ważyć 70 kg , nie wiem jak jeszcze to zrobię i kiedy , ale musze .mam 170 cm wzrostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, ja jestem po dwóch ciążach. Odchudzanie zaczęłam po odstawieniu dziecka od piersi. Tak, że spokojnie, urodzisz i wtedy pomyślisz. Zapraszam do odwiedzania tego wątku, pewnie jeszcze długo po Twoim porodzie będę tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ciagle zastój :-) nie moge się juz doczekać kiedy waga znowu ruszy. Chyba wyeliminuję ryby wędzone, na jakis czas przynajmniej. Zacznę tez jeść więcej jajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 27
inga a naczym twoje odchudzanie polega? co jesz? czy dodatkowo jakiś sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie dukana, jest książka opisująca zasady tej diety "Nie potrafię schudnąć" około 19zł w empiku. W googlach też znajdziesz informacje. do diety narazie spacery z dzieckiem, będzie tez basen, jak już wrócę do pracy i będzie niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny słuchajcie byłam taka dzielna wczoraj na imieninach ze szok, jadłam kurczaka pieczonegoze skórą, ale obdarłam go z niej i gotowałam kilka min.i tłuszczu troche wypłyneło i sos z serka wiejskiego na to i cały wieczó przy tym wysiedziałam(4 kawałki) i alkoholu oczywiście zero, każdy w szoku ze ja tak postnie, ale wytrwałam dziś teżładnie dzionek idzie , ok 400 g dziennie chudne, w środe kończe uderzeniową faze, to bedzie wiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie też mam jeszcze jakie 30 parę do zrzucenia ,takze bede też tu trwała, moze jakieś dziewczyny sie dołączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jescze naistotniejsza sprawa NIE MA NIE ŚWIEŻEGO ODDECHU a bardzo sie obawiałam tego a tu miłe zaskoczenie imam nadzieje ze nie bedzie GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Basiu :-) Dumna jestem z Ciebie, że się nie dałas na imieninach ponieść pokusom. Ja tez byłam w gościach w sobote i tylko kawe wypiłam. Ładnie chudniesz na uderzeniówce, ciekawa jestem do ilu dobijesz. Nowe osoby zapraszamy oczywiście, ale i dziewczyny, które poszły na Vitalie tez zaprawszam jeśli zechcą popisać tutaj. Zajrzałam na tam wczoraj i widzę, że topik umarł. Szkoda, bo grupa była fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie było , ale może jeszcze tak będzie a i jescze jedno upiekłam tort , taki wypasiny z bitej śmietany i nawet palca nie oblizałam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla tego ze mnie nie ciągnie do słodkiego, a na dukanie czytam ze wy coś tam pichcicie a mi sie nie chce i grilowane mieso jem,żeby nie za dużo roboty ,moze jak mi sie znudzi te jedzenie to zaczne kombinować ale na razie radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam nieodpartą ochotę na coś słodkiego, to robie taka paciaję z odtłuszczonego mleka w proszku, kakao, ciut mleka 0,5%, słodzik i juz jestem osłodzona. Teraz mam przestój to za karę zero słodkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana, Kolejny dzień dietowania przede mną, waga nadal ani drgnie. Natepne ważenie zrobie po dniach P w sobotę rano. Akurat z okazji zastoju zaczełam sie maniacko wazyć :-O a dobrze wiem, ze nie powinnam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście już przed 6 tu byłam ale nie chciałam was STRASZYĆ! hihi jeszcze jutro ostatni dzień p. a już bym zjadła ogórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczynki, że nie pisałam ,ale miałam kłopoty z internetem . ja mam radiówkę i czasem mi wariuje. Ja jesem dopiero drugi dzień na norweskiej . Narazie 1,2 kg mniej . Ale myśle ,że wytrzymam do końca i jeszcze schudnę. Wczoraj spotkałam koleżankę . Nie widziałam jej chyba z pół roku . Patrzę a ona taka chuda jak nigdy. Schudła na Dukanie 20 kg przez trzy miesiące. Ale była trzy tygodnie na uderzeniówce .Pozdrawiam was serdecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też znałam taką jedną
nawet więcej schudła na dukanie w krótkim czasie, zmarła tydzień temu.uwazajcie dziewczyny z tym białkiem, rozwalcie sobie wątrobę i trzustkę nie wspominając o nerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny, pisze na tyle na ile dziecko pozwoli :-) Jowita dobrze, że jesteś spowrotem:-) Trzy tygodnie uderzeniówki? można max 10dni. też znałam taką jedną DD jest dobra jak sie przestrzega zasad i różnicuje posiłki. Krzywdę robią sobie ci, którzy jedzą tylko twaróg, jogurt i jajka Basiu ile Cie już mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rano 94, ale zobaczymy co w czwartek rano , bo zaczynam warzywa wtedy i zobaczy sie jak to bedzie po warzywach leciało ,stało zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też znałam taką jedną
Basia nie wiem, różne chodzą wersje, że hipoglikemia, że z powodu trzustki. Ostatnio był tu topik o ostrych biegunkach które miały dziewczyny na dukanie, podobne do biegunek tłuszczowych przy niewydolności trzustki. Myślę, że bombardowanie organizmu taką ilością białka, a tu jak słyszę je się samo białko 10 dni a nawet dłużej, nawet jeśli zróżnicowanie stosowanie to i tak jest SAMO białko, nie ma cukru, nie ma tłuszczu i węglowodanów. Samego Dukana też podobno ta dieta wykończyła. Efekty są szczegolnie na początku ale jakim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efiedusiek90
Heja :) Miło mi do was dołaczyć :) w "kupie" siła :) Moj problem to 158 cm wzrostu i 64 kg wagi :( trzeba to szybko zrzucic :P Dzis zjadłam od rana jedno jabłko o 9 i niedawno swiezego ogorka :) Powiem szczerze ze jakiegos wielkiego glodu nie czuję, piję duuuużo wody:) Więc dzień pierwszy leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja koleżanka jak na razie dobrze się czuje. Ale ja też uważam ,że trochę przesadziła będąc 3 tygodnie na uderzeniówce .Ale to jej sprawa jak dobrze się czuje to najważniejsze. Różnie się o Dukanie wypowiadają , ale każdy organizm jest inny .Ja na norweskiej też dużo jajek jem . Na razie nie czuję głodu i dobrze się czuję na niej. Białka o tyle dorze robią ,że człowiek po nich jest syty . Dziewczynki trzymam za Was kciuki , bo wiosna dużymi krokami idzie , amy mamy być piękne i szczupłe . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reine to prawda. każda dieta jest na pewno nie do końca zdrowa .Najlepiej jest stosować mż. Ja na przykład muszę co jakiś czas być na jakiejś diecie . Chudnę te 4kg lub 5 kg i próbuję to utrzymywać mniej jedząc. Tak mi to najlepiej idzie. Ile twój kolega schudł na tej norweskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×