Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość decorations;ss

Jak mają na imię wasze dzieci, dzieci z waszej rodziny, znajomych?

Polecane posty

Gość ewka-marchewka12
Głupia Jagoda nie wpadła na to - lepiej utopić bo przecież jest tyle zła to ona może jeszcze trochę złego też wyrządzić. Jagoda jest usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka-marchewka12
A podoba Wam się imię Olaf????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam ani jednego
u mnie w rodzinie w najmlodszym pokoleniu wystepują: Kinga, Liliana, 2 Natalie, Wiktoria, Kewin (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumperka:28:
Moje dzieci: Konrad i Klara w mojej rodzinie: Dawid, Artur, Marcel, Oskar, Lena, Emilia, Zosia, Magda, Oliwia, Paula, Karolina w rodzinie męża: Patryk, Klaudiusz, Sebastian, Amelia, Aleksandra, Iza u znajomych: Leon, Maciej, Mikołaj, Dominik, Aleksander, Ania, Maja, Klaudia, Kinga, Basia, Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w mojej rodzinie: Liliana, Martyna, Szymon, Magdalena U znajomych: Filip, Weronika, Kuba, Wojciech, Kamil, 2x Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge powymieniać rodzeństwami:
1) Michał i Karolina 2) Aleksandra, Mateusz i Karol 3) Maksymilian i Lena 4) Maciej i Zofia 5) Mikołaj i Maksymilian 6) Michał i Jakub 7) Patryk (3 jedynaków) 8) Wiktoria, Emilia i Zofia 9) Aleksander i Sebastian 10) Konstanty i Szymon 11) Nikodem i Dominik 12) Natalia i Ksawier 12) Nikodem i Sonia 13) Karolina 14) Hanna 15) Salwador 16) Sonia i Igor 17) Katarzyna i Antonina 18) Piotr i Kinga 19) Cyryl 20) Katarzyna i Weronika 21) Katarzyna i Monika 22) Anna i Weronika 23) Łukasz 24) Joanna i Filip 25) Mateusz, Paulina i Zuzanna 26) Julia (2 jedynaczki) 27) Mateusz i Zuzanna 28) Julia i Dominik 29) Jakub i Michał 30) Zofia 31) Mirella i Aleksander 32) Natalia 33) Bartosz i Barbara 34) Agata i Jowita 35) Sandra 36) Katarzyna, Karolina i Klaudia 37) Dagmara i Malwina ...i pewnie więcej by się tego nazbierało + niektórzy się dalej porozmnażali, ale już straciłam rachubę i się tak bardzo nie interesuję imionami tych najnowszych nabytków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge powymieniać rodzeństwami:
A... i jest jeszcze: 38) Maksymilian i Rita 39) Albert, Adrianna i Julita 40) Iwan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge powymieniać rodzeństwami:
Jeszcze u sąsiadów: 41) Oskar i Wiktor 42) Karina i Jakub 43) Marta 44) Gabriela 45) Przemysław 46) Piotr, Jakub i Milena 47) Maurycy i Milena 48) Angelika (Andżelika?) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moge powymieniać rodzeństwami:
I jeszcze: 49) Stanisław 50) Laura i Amelia Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liweczka90
- Lena - Maja - Oliwia x2 - Zuzia x3 - Julia - Zosia x2 - Vanessa - Basia - Victoria - Maksymilian - Tobiasz - Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoootka
artur, natalia,seweryn,dawid,karol,przemek,wiktoria,karolina,jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel x 2 , Oskar x 2, Mikołaj, Olaf, Beata, Ania, Paweł, Piotrek x 3, Kasia, Krzyś, Marek, Dagmara, Ewelina, Remigiusz x 2, Arkadiusz, Patryk x 3, Lena, Julia x3, Martyna, Adaś, Jaś, Klaudia,Zuzia,Mateusz, Michał, Wiktoria, Aurelia, Szymon, Bartek, Jakub,Oliwier, Nadia, Igor x 3,Emilia x 2,Tobiasz, Żaneta, Alicja, Maja, Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michał,aleksandra,zuzia,julia,adrian,konrad,adrian,joanna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma na imię Hania (5l) Moja najstarsza siostra ma syna Krzysztofa (20l) a on ma córkę Nikolę (2l) Moja następna siostra ma Bartosza ( 12l?) i Wiktora ( 5l) Kolejna siostra ma Wojciecha ( 5l), Cezarego ( 3l), Macieja (2l) Mój teść ma Mikołaja (2l) to by było na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra niech bedzie ale troche tego jest. 1 Moj synek Mikołaj 2. Potem Mateusz 3. Nikola Sebastian Anita 4 Kinga Dawid 5 Adrianna i Angelika 6 Patrycja i Martyna 7 Bartłomiej 8 Abigeil i Nicolas ( ale to kuzynka mieszka w Anglii i ma meza Anglika) 9 Patryk Jessica 10. Kacper 11 Rafał Artur 12 Szymek i Bartek dobra wiecej mi sie juz wypisac nie chce bo za duzo tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......nitrogen
Rodzeństwa: Julita i Paulina Agnieszka, Magda (nie Magdalena), Kamil i Nina Wioletta (albo Wioleta) i Patrycja Damian, Dawid i Patryk Jakub i Dawid Arkadiusz i Arianna (nie Adrianna) Andżelika (nie Angelika), Eliza i Norbert Mateusz, Hubert i Rafał Diana, Daria i Dominika (trojaczki) Ewa, Beata, Edyta i Helena Marceli i Anna-Maria (podwójne, w skrócie Ama) Iwan, Nikodem i Mikołaj Monika i Maryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margarytkaa
u mnie sa 3 Wiktorie 2 Kingi, 2 Agaty 1 Anie Edyta 2 Kasie Ola Malgorzata Monika Karolina Emilka Dawid Kamil Patryk Krzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijevna
sama jestem ciekawa... Martyna, Michał, Szymon, Franciszek, Antoni, Jan, Stanisław, Józef, Hubert, Paweł, Alex, Igor, Maciej x2, Bianka, Lena x2, Amelia, Kornelia, Kalina, Natalia, Urszula, Maja, Alicja...to dzieci urodzone w ostatnich latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa to Iga dzieci z mojej rodziny/; Alicja, Kasia, Sylwia, Jan, Dobromiła z rodziny męża: OLIwia, Nikola, Wiktoria, Ola, DOminoka, Wiktor, JUlia Mateusz Angelika dzieci znajomych: Olaf, Gabrysia, Igor, Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie w sąsiedztiwie jest
5 dziewuch bo mieszkają 2 rodziny: - Ela i Ania - Ukrainki - Natalia, Partycja i Agata - Polki Na przeciwko jest też jeden chłopiec: - Łukasz Więcej nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie w sąsiedztiwie jest
A w najbliższej rodzinie jest: - Iwona i Staś - Mikołaj, Michalina i Kamil - Zosia i Hania - Tatiana, Mikołaj i Michał - Darek i Krzyś U przyjaciół i znajomych z pracy: - Iwan, Ignac i Karina - Beata i Marta - Ala i Damian - Luiza, Radek, Rafał i Romek - Kinga - Stefa - Ula i Franek - Jaś i Adrian - Ola - Olek - 2xMarlena - Milena - 3x Natalia - 3x Oskar - Ewa - Gabryś - Tomek - Tymek - Marek - 5xPatryk - Adela - Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minaaku88
Ja mam Anastazje i Tymona. A dzieci wśród znajomych rodziny: 4 Julie, 3 Aleksandry, 2 Zuzanny, 2 Aleksandrów, 2 Laury, Emilia, Jan, Maria, Mia, Nikolas, 3 Nikole, Alan, Patryk, Piotr, Hubert, Franek, Weronika, 2 Leny, Karina, 2 Amelie, Gabriela, Klara, 4 Bartków, Michalina, Kaja, Seweryn, Filip,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci kuzynki Wojtuś i Weronika(bliźniaki)2 lata -//- Kornel i Ksawery(bliźniaki)4lata -//-Konstanty i Kajetan(Bliźniaki)1 -//-Igor(7) i Patryk(3,5) -//- Antoś (6 msc) -//-Gabriela(8l)Oluś(2) -//-Wiktoria (9)Kamila(4) -//-Daniela (11)Dominik7 -//Aleksaner (9)Maksymilian(7)Artur (5,5)Anita(3) -//-Filip(6)Alan(1) W rodzinie u męża -Natalia (8)Karol(3) -Natalia(9)Miłosz(7) -Mikołaj (4),Daria(2) -Krystian Adrian blizniaki (8) -Szymon (2) Maria(2msc) Sąsiedzi Emilka 5 Krzyś 5 Kamil i Natalka (blizniaki 5) Patryk (5) Piotruś 4 Dawid 1 Dalsza rodzina Piotr i Paweł (7) Kacper 12,Oliwier 9 Julka 9,Wiktoria 5msc Natalka 7msc Oliwier 2l Bartuś 3 Iza 6msc Miłosz 2l i dziewczynka będzie na dniach (Milena) Bartuś 4 Jaś i Małgosia bliźniaki 5lat Kornelia i konstancja -blizniaczki 9 msc I tak pewnie nikt nie przeczytał , do tego mogłabym wymieniac bez konca bo mam wrażenie że w mojej rodzinie dzieci rodzą się cały czas;) Do tego moja rodzina sklada się głownie z bliźniąt a niebawem będą też trojaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdelkaaa
Mikołaj, Kacper, Patrycja, Tamara, Zuzia, Szymon, Natalia, Hubert, Lenka, Igor, Artur, Julka, Kuba, Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość taki mały ktoś
dzizas jak wam czasu nie szkoda na wypisywanie tych imion...a na poważnych topikach 1 góa 2 madre odpiwedzi a tak to tona mułu, brudu i wodorostów...żal mi was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś po prostu szuka inspiracji na imię dla swojego dziecka?I wie ze jak zapyta o ładne imiona wtedy wy bedziecie najazd robić to patologia tamto oklepane,inne to dziwne,trudne ...A tak to zapytała dzxiewczyna o imiona z rodziny i tam widzi które imiona sa czesto wymieniane a inne mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×