Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaktusowata

10kg mniej do wakacji :) dam rade

Polecane posty

Gość Stokrotka987987
Mam identyczne założenie czyli 10 kg mniej do wakacji, więc się przyłączę. Tak jak Ty kaktusowata i Porzadna Obywatelko jestem po ciazy i mam synka :) Moje dane: 168, 66 kg, chce wazyc 56, bo tak najlepiej wygladam. Moja dieta to MŻ i w miarę regularnie. A więc do dzieła! :))) Pędzę na obiadek póki Młody śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
PorządnaObywatelka; - święte słowa te Twoje myśli - mam identyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AP Edukacja
KURSY: Urody, komputerowe, firmowe, fotograficzne i inne. AP Edukacja ul. Chopina 21F, 62-507 Konin, tel 63 244 98 86/99, 506 080 495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla
moim marzeniem jest 10 kilo przytyć do wakacji nie daj boże być za szczupłym ważę 46 kilo i mam 153cm wzrostu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Kulka :)
Modyfikacja diety Dukana , czyli dostosowuję ją do swoich upodobań . I faza mi nie za bardzo odpowiada ,bo jest bez warzyw, a ja obiadu bez zieleniny i chwastow nie wyobrazam sobie :P. Takze omijam ta pierwsza fazę i robię II ,tam moge jeść warzywa i bez trudu mogę ją utrzymać . Poza tym , nie jem smażonego , ziemniaków , normalnego pieczywa a chleb piekę wg. przepisu Dukana . Moim nałogiem jest kawa z mlekiem :). Zamiast cukru używam słodziku . A jeśli mam ochotę na coś słodkiego to kupuję czekoladę 0 % albo Pepsi light . Kiedys biegalam min. 3 razy w tygodniu , od ponad pol roku mam takiego lenia ,ze sie w glowie nie miesci , dlatego musze sie zmobilizować i zacząć biegać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja schudłam 15 kilo w miesiac ale to niebylo madre,włosy i paznokcie łamały sie .Pozniej oczywiscie przytyłam ale zaczełam sie odchudzac z glowa tzn. mniej jesc i duzo cwiczen mam rowerek treningowy 40 kil rano i wieczorem 8 kilo mniej w 2 mies. i czasami podjadam ulubione jedzonko .Pozdrawiam i zycze sukcesow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja bym się z chęcią przyłączyła! już trochę schudłam ale moj topik padł, a mnie zostało jeszcze 4-5 kg do zrzucenia i potrzebuje wsparcia, bo tak jak większości z was, mój facet też mi wmawia że dobrze wyglądam i wciska mi wszystko co się da:/. Samej ciężko, a tak, jakbym miała się przed Wami przyznac,że zawaliłam to następnym razem był się 3 razy zastanowiła zanim bym coś zjadła zabronionego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe dziewczynki :) ja juz jestem po cwiczeniach :) ale jeszcze planuje wieczorem zrobic jakies 50 brzuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzis zagladam do was czesto ale akurat mam dzien wolny od pracy wiec moge sobie na to pozwolic :) pozniej bedzie gorzej ale obiecuje ze przynajmniej raz dziennie wejde i zdam raport , bo widze ze ja z was najwiecej waze :( tym bardziej mnie to motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smrodek
WITAM!! Przyłączam się :D 166 cm, 58 kg chcę 4-5 kg w dół moją problematyczną partią brzuch (faldki) i boczki i uda... ew jeszcze rece ;/ reszta jest raczej ok na poczatku zeszlego roku zaczelam sie "odchudzac" - jadlam zdrowo, mniej, duzo kefirow, zielonej herbaty, fisio diur, bralam delikatne suplementy diety typu l-carnityna, clarinol cla 1000, masaze prozniowe, plasterki, codzienne 40 min cwiczenia w domu (brzuszki itp) - trwalo to pol roku - i schudlam - UWAGA, UWAGA - 1 KG!! wyniklo teraz podejrzenie o problemy z tarczycą wiec to może stąd... czekają mnie badania itp, ale już szukam odpowiedniej, działającej na mnie diety, która pomoze mi zgubic brzuch (jestem typowym jabłuszkiem) kiedys mialam piekna talię! teraz... mm 4 fałdki... myslalam o diecie bezwęgowodanowej, ale jak to?? zyc zupelnie bez pieczywa, makaronu itp??? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
Kaktusowata - jedziemy na tym samym wózku. 2 kg w tą czy w tą, nie ma wielkiej różnicy ;) Mój mąż, w przeciwieństwie do waszych mężów/nie-mężów mówi mi, że powinnam schudnąć. Wie, że z taką wagą jestem nieszczęśliwa i często mam doła. A mnie jego słowa dodatkowo motywują. Tak w ogóle w ciąży przytyłam 19 kg. 14 spadło tak samo z siebie, no a te nieszczęsne 5 nijak nie chce, bo ja już od jakiegoś czasu mniej jadam, a schudłam może 0,5 kg :/ Od dziś zamierzam wprowadzić lekkie ćwiczenia (miałam cc). Na początek rowerek treningowy. Tak porządnie poćwiczę w kwietniu, bo ranę mam jeszcze dość swieżą. Ula Kulka :) jak masz chęć na słodkie to upiecz ciasteczka owsiane i zamiast cukru daj miód. Polecam. A jaka przemiana materii po nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
Rodziłam 2 miesiące temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
Robiłam ciasteczka wg tego przepisu http://zwegowani.pl/ciasteczka-owsiane/ nieco go modyfikując: 250 g płatków owsianych, 0,5 szklanki mąki - ja dałam eko razową 2000 (kupiłam w Realu) 2-3 jajka, 100 g masła, 60 g cukru - zamiast cukru 4 łyżki miodu 1 opakowanie cukru wanilinowego - olałam ten cukier 1 łyżeczka proszku do pieczenia, sól + dodałam pół szklanki otrębów pszennych, trochę słonecznika, dyni i płatków migadałowych (choć są bardzo kaloryczne) Jedno ciasteczko ma około 40 kcal, ale ja tego nie liczyłam, gdzieś wyczytałam, no i z ziarnami może mieć troszkę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepisik widze ze swiezo upieczona mama jestes :) jesli to pierwsze dziecko oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
Tak, to moje pierwsze dziecko i sądzę, że ostatnie :) Macierzyństwo świetna sprawa, ale mam traumę z pobytu w szpitalu i końcówki ciąży. A jeszcze co do diety to staram się jeść tak do 1500 kcal dziennie. Mnie gubi piwo i baileys - 100 ml ma 317 kcal :/ i podjadanie, bo ciągle siedzę w domu. Teraz nawet na spacer nie wychodzę, bo mróz jak diabli. Kaktusowata, czy Ty już wróciłaś do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wróciłam juz , meczyło mnie juz siedzenie w domu troche a ze prace mam taka ze sama sobie dyktuje ile godzin w niej siedze i od której do której to nie jest najgorzej :) poczatki tylko były straszne ja juz bym mogła miec drugie ale chce poczekac jak młody do złobka pojdzie od wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w kolejny dzien dietki :) zaraz bede jadła sniadanko dwie kromki z sałata serkiem i pomidorkiem , pozniej zjem jakiegos banana , na obiad ugotowałam sobie lekka zupe z kapusty pekinskiej a na kolacje moze jakis jogurcik z warzywami albo kefirek :") a co tam u was? a ha no i obowiazkowo cwiczenia - wczoraj zapomniałam o tych brzuszkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka987987
Hej, jest tu jeszcze ktoś? Melduję, że wczoraj pochłonęłam ok. 1200 kcal i zaczęłam ćwiczenia na rowerku. Zważę się 01.03 we wtorek i zobaczymy czy chociaż z 1 kg spadnie. Kaktusowata ja też oddaję synka do żłobka, ale mój to będzie 9-miesięczniak. Twój chyba starszy. A do pracy wracam od lipca i chciałabym jakoś wyglądać, szczególnie, że u nas wszystkie dziewczyny po macierzyńskim wyglądają dużo lepiej niż przed ciążą. Nie mogę być wyjatkiem od reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Widzę, że nas coraz więcej :) Melduję, że wczoraj po 17 nic nie jadłam :) a dziś rano stanęłam na wadze i miłe zaskoczene- 58.3 kg. :) jak widać efekty to zaraz się chce odchudzać! :D Kiedy jest najlepszy czas na ważenie się??? Stokrotka987987- gratuluje synka 🌼 werbla- powodzenia w tyciu :o Ula Kulka :) - a to tak można nie trzymać się zasad w diecie dukana? bo czytałam, że należy trzymać się zasad bo inaczej nic z tego nie będzie? :) Żona hazardzisty - 15kg w miesąc to rzeczywiście nie jest mądre. Moja szwagierka w miesiąc schudła teraz 12 kg... wczesnej też się głodziła za każdym razem kilogramy wracały ze zdwojoną siłą... ale jej nie przemówisz do rozsądku. :o Oda88 - moj mąż tez mowi, ze jestem ładna i szczupła (spróbowałby mówić inaczej!) Przyznawaj się tutaj do wszystkich grzeszków a już my Ci będziemy głowę suszyć, że nie wolno!!! Razem damy rade ;) kaktusowata- zaglądaj jak tylko będziesz mogła:) ja zawsze odpiszę, chyba,że mi laptop padnie :P Melduję, że wczoraj popołudniu zjadłam 2 cukierki w czekoladzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze troche i synka daje do niani :( trzeba pracy poszukać ale najbardziej chodzi o to, zeby nauczyl sie jezyka bo nie mieszkamy w Polsce. O cholera.... zrobilam sobie kawe ijuz jest zimna... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka987987 u mnie na szczescie dziewczyny nie pozrzucały ciążowych kilogramów ja jestem jedyna której to sie udało pamietam jak kiedys przyjechałam do pracy w odwiedziny i pokazac małego to chłopcy byli zachwyceni moim wyglądem ale wtedy wazyłam te 5 kg mniej - wiec musze chociaz tych 5 kg sie pozbyc - zeby dalej sie mna zachwycali ;) PorządnaObywatelka;mysle ze najlepiej rano i to na pusty brzuszek , proponuje nie robic tego codziennie tylko raz na tydzien :) i mały klapsik ode mnie za te dwa cukierki w czekoladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×