Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaktusowata

10kg mniej do wakacji :) dam rade

Polecane posty

he cos ta kafe tez dzis nawala wogóle nie wczytuje moich postów :( nie moge obejzec tego zdjecia :( bo musze podac jakies hasło , a hasła n ie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami kafeteria zamula z rana ale u mnie dzisiaj działa bez zarzutu. Śniadanie- 2xjajko na twardo i activa naturalna. Mąż mi gwizdnął pomidorki koktajlowe do pracy :P hi, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super pirat :) moj maz tez mi zabrał cały serek do pracy wiec musiałam w zamian zrobic sobie jajecznice z jednego jaja , ale bez grama tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach ci mężowie :D:D:D he, he, he. Mój maluch akurat śpi, całą noc z nim wojowałam.. budził się co 20minut.. ale to nie pierwszy raz :) A teraz śpi już godzinę! Co za szatan mały. Myślę, że mogą mu zęby wychodzić dlatego taki maruda się zrobił. Jutro idzemy do lekarza to się popytam co mu może doskwierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelinka;]
Też mam cel schudnąć 10 kg ;D a środkami do zdobycia tego celu w moim wypadku będzie : MŻ, koniec ze słodyczami ! a i wykupiłam sobie karnet na siłownię od marca:d 3majcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelinka;] Intensywne ćwiczenie będzie powodować przyrost mięśni, które też ważą więc się nie zdziw jak twoja waga będzie spadać pomalutku albo w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ale macie Słodziaków! :) I tacy wielcy w porównaniu z moim, ale już niedługo :) Ja wstałam dzis o równej 5, bo Rozkoszniakowi spać się odechciało, a tak ładnie spał do 7 ostatnio. No i zrobiłam męzowi na śniadanie naleśniki. Pochłonęłam 2 z serkiem wiejskim i dżemem własnej roboty z małą ilością cukru. Oszacowałam to śniadanko na jakieś 400 kcal. Zaraz będę gotowała bigos, ale chyba się nie skuszę. PorządnaObywatelko ja też jem dużo jajek (bo zauważyłam, że Ty sporawo), ale to dlatego, że jestem wegetarianką. Dziś na obiad zrobie sobie pastę ze szczypiorkiem i natką pietruszki i jogurtem naturalnym. Tylko niech mi się zachce jeść. Kaktusowata jak usmażyłaś jajo bez tłuszczu, jakaś patelnia specjalna? Na moich tak sie nie da :/ Witaj Evelinko. napisz jakie masz wymiary. I wytrwałości w ćwiczeniach życzę :) Idę, bo mój mały diabełek żąda noszenia na rękach do okna (lubi szpiegować samochody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła teflonowa ale nic mi nie przywiera byc moze dlatego ze jest nowa :) ja juz jestem po cwiczeniach :) ale kto wie moze poruszam sie jeszcze troche wieczorem jutro juz ide do pracy wiec nie bedzie mnie od rana , ale nie planuje siedziec długo wiec pewnie pozniej bede zaglądac do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem 2 jajka codziennie rano jest w nich mnostwo skladnikow odzywczych, zawieraja bialko, witaminy: A,D, B12, żelazo, cynk, fosfor, chrom, potas Aż 75 proc. stanowią zdrowe tłuszcze nienasycone omega-3 i omega-6. Można je jeść bez obaw że się utyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adaxnadiecie zaczernij sobie nicka tak dla bezpieczenstwa ja zaraz jak tylko tesciowa sie u mnie zjawi to ide na zakupy i kupie sobie kilka zdrowych rzeczy jakies warzywa i owoce kasze i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PorządnaObywatelko oj znam doskonale cenne właściwości jaj. Naprawdę jadam ich dużo. W ogóle to zazdroszczę Ci, że masz tak malutko do zrzucenia... Polecam Ci na śniadanie zamiast jaj: pół jogurtu naturalnego (albo nawet i cały) wymieszaj z otrębami pszennymi, pestkami dyni, słonecznika i łyżeczką miodu. Ja daję zamiast miodu czasem 2 pokrojone suszone śliwki, to tak, żeby było słodkie. Pyszne i pożywne z mnóstwem składników odżywczych. Płatki z mlekiem natomiast odradzam. Sam cukier i praktycznie żadnych witamin. Kaktusowata udanych zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka9879877 Wczoraj zakupiłam activie naturalną. Pyszna:) nie lubię takich udziwnien jak pestki dyni i słonecznik :o Masz racje co do tych płatków z mlekiem! :) Ok. Idę dalej sprzątać :) jak tylko usiądę do laptopa to mały w ryk :D Biedny,od tego ryku i marudzenia ma już gardło zdarte :( w nocy tak się darł, że czekałam aż sąsiedzi przyjdą :P Ok, zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wbijam
to ja się dołączę.Warzę na dzień dzisiejszy 67 kg zamierzam dojść do 58.Wg bmi będzie akurat bo będzie wynosiło trochę ponad 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopana Owieczka
to i ja się przyłącze :) ja stosuje dietę 1000 kcal. juz wczesniej ją stosowałam i spadło mi 13 kg w ciągu 3 miesięcy. chudłam ok 1 kg tygodniowo wiec mozna powiedziec ze chudłam zdrowo, bo efektu jojo nie mam, udało mi sie utrzymać wagę 64-65 kg przez ok półtora roku i tera znów działam. Mój cel: 56 kg przy wzroście 166 cm. (Na samym początku warzylam 78 kg! o_O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbijam- witamy :) zakopana owieczka- hej:) wow, 13kg w 3 miesiące ale super :) i najwazniejsze, ze bez jojo. A jaki jest twoj jadłospis? Są rzeczy zakazane, czy jesz wszystko byle tylko nie przekroczyć 1000 kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Mój też śpi, a ja gotuję bigos i cholerka dodałam do kiszonej kapusty białą zamiast odwrotnie i mi nie wyjdzie :( Jakoś się zamyśliłam. Co do diety 1000 kcal to na TVN oglądałam ostatnio wypowiedź dietetyczki i mówiła, że można jeść wszystko, byleby to nie przekroczyło owych 1000 kalorii. Tylko tak rozsądnie, żeby dostarczyć składników odżywczych, a nie kilka kawałków pizzy czy jakiegoś fast fooda :) Zakopana Owieczka i Wbijam - witajcie :) Zakopana Owieczka, ale wyczyn z tymi 13 kg w 3 miesiące. Szacun! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakunamamatataa
Cześć Kaktusowata:) jesteś jeszcze na kafe? coś mi się wydaje,że się znamy;) i miałyśmy się spotkać, a ten czas tak szybko leci...... zaraz zaczernie sobie nicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×