Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malunia333

OSTATNIE CHWILE !!! KWIECIEŃ 2011 - PRZYGOTOWANIA, PORÓD, PIERWSZE CHWILE...

Polecane posty

Nini jaki wózek wybrałas??? pochwal sie nam :) Kasienka TY tez jesli mozesz napisz jaki masz wózek .Chetnie poogladam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii pisałam tu już wcześniej, jak temat powstał :) ale dzięki za przywitanie :) do mnie na 4 tygodnie przyjedzie matka, więc jeśli chodzi o karmienie to chyba nie będę musiała na necie grzebać.Teraz jestem na etapie prania ciuszków, dziś piorę suszę a jutro prasowanie. a wózek mam http://www.comparestoreprices.co.uk/images/gr/graco-quattro-tour-travel-system.jpg ale mam wrazenie że wersja głęboka jakaś mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta30
Jesli chodzi o diete w trakcie karmienia to z corka jadlam wszystko gotowane bez przypraw a mala i tak miala kolki i mialam malo pokarmu i po 6 tyg. musialm przejsc na butelke. Teraz bede jadla normalnie oczywiscie, nie bede pic napojow gazowany i wzdymajacych potraw. Wiele moich kolezanke je tak samo jak w ciazy i nie maja zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka i masz caly zestaw do wozka ten co w linku podalas?? Duzo mam korztsa wlasnie z takich kompletow jak Ty kupilas :) widocznie sie sprawdzaja,no chyba ze chodzi o cenie-choc sie kompletnie nie orientuje ile taki wózio kosztuje :). Gdzies na jakims topicu kisalo,zeby wozek wietrzyc 2 tyg.. przed wlozeniem do niego dziecka, co Wy na to?? to juz wydziwianie?? Macie jakas posciel do wozka? czy tylko kocyk?? Ja mam taki polarkowy wklad na zamek do gondoli i w sumie to moze byc zamiast kocyka,ale tego nie pralam.. i nie wiem czy powinnam.. golego dziecka tam wsadzac nie bede ,i nie bedzie sie styk stykalo skora z tym materialem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrys11
czesc dziewczyny! ale sie naczytalam:) fajnie ze tak tloczno sie tu zrobilo! samanta pisalas cos o antykoncepcji,o tabletkach,ja z kolei czytalam ze nie mozna tabletek jak sie karmi,pozatym ja bym wolala cos innego bo z tabletek to ja wlasnie ta niespodzianke w brzuszku nosze heheheh a tak wogule to ja juz po usg,lobuz nieduzy bo 2300,ale rosnie co cieszy mnie ogromnie!! lozysko ,przeplywy i wody idealne-strasznie sie ciesze bo tak bardzo sie martwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrys11
tofii-piszesz o tym wietrzeniu-ja pootwieralam z opakowan materacy kolyske i takie tam rzeczy bo jak sa nowe to faktycznie maja takie ostre fabryczne zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coktojak
a ja mam taki wózek: http://allegro.pl/raf-pol-wozek-evo-fotelik-k-pompowane-gratisy-i1475864550.html i chociaż testowany narazie tylko "na sucho" to jestem z niego bardzo zadowolona i cena też chyba dobra...wietrzyłam go po kupieniu jakieś 2 miesiące temu, ale później mąż zapakował go do pudełka. i teraz już nie wiem czy go wyjąć i dalej wietrzyć czy tak zostawić? łóżeczko od tygodnia stoi przygotowane w pokoju z pościelą, materacykiem i całą resztą:) te wszystkie gadźety chyba najbardziej cieszą:) co do antykoncepcji to brałam kilka lat temu novynette i byłam z nich bardzo zadowolona chociaż po kilku opakowaniach przerwałam bo doszłam do wniosku, że jednak za młoda na tabletki jestem i bałam się czy to kiedyś nie wpłynie na moje dzidzi:) teraz po porodzie pewnie do nich wrócę ale dopiero jak karmić przestanę...póki co będzie trzeba innych sposobów się chwytać:) no chyba, że moje karmienie piersią nie potrwa za długo bo tak też może być... w czasie karmienia słyszałam, że można brać jedynie celeste czy coś takiego ale nie miałabym sumienia maluszka hormonami faszerować:/ max za 2 tyg pewnie będzie po wszystkim...nerwy coraz większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrys11
coktojak fajny wozeczek,a co bedzie-chlopiec czy dziewczynka?-bo kolory uniwesalne:) z tz antykoncepcja to zapytam chyba poloznej,bo jakos nie usmiecha mi sie znow niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrys11
nini twoj wozeczek tez super-taki wiosenny. a na kiedy macie dziewczyny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
My mamy termin na 4.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coktojak Ja właśnie też miałam brać z raf pola ale jednak zdecydowałam baby sportive ale ogólnie sa i tak podobne :) Fajnie się nimi jeździ gorzej tylko z dźwiganiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta30
Gabrys11 sa specjalne tabletki ktore mozna brac w trakcie karmienia piersia. maja po prostu inny sklad. Ja bralam przez 5 lat Mercilon pozniej Cilest, Steridil30 i na koncu Yaz te ostatnie byly najlepsze. Mnie tabletki nie zawiodly i na pewno bede je stosowac bo wiecej dzieci nie planuje. Ja wozka nie wietrzylam i teraz tez nie bede. W Irlandii duzo pada i nie ma szans szczegolnie teraz zeby bylapogoda na wystawianie czegokolwiek na dwor. Coktojak wozek fajny i cena tez dobra. Ja do wozka mam tylko kocyk. Gabrys11 a dlugo bralas tabletki przy ktorych zaszlas w ciaze? Moze bralas jakis antybiotyk ktory oslabil Ci ich dzialanie albo mialas zle dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu faktycznie, tłoczno się zrobiło :) i baaaardzo dobrze :D Ja dzis biegałam cały dzień... i wiecie co? Niedawno wypiłam cały litr soku ananasowego takiego zimnego, bo mnie tak duszno bylo, ze masakra... nie chce miec wywoływanego porodu, jak juz by miał byc to sok zadziała i to naturalnie. Dzis byłam w CAB i tam kobita mowila ze w 30 minut urodzila dziecko, ale jak dostała zelu to myślała, ze odpłynie na tamten swiat. Tak mnie cholera mała wystraszyła, ze mowie, ze wole juz wypic ten sok. A na mizianie sie i tak nie mam ochoty wiec nici z tego. Mam nadzieje tylko, ze moj facet nie zapomniał jak sie to robi hihi Co do antykoncepcji ja nigdy tego nie stosowałam i nie chce tego stosować. Jak bedzie trzecia dzidzia to tez nie bedzie zle :D Fajne te wózeczki, ktore tam wystawiłyscie, ja chciałam cos w stylu tych graco ale firma ze stanów inaczej sie troche nazywała. Wozek niestety nie byl sprowadzany do UK i lipaaaaaaa :( Mojemu znow sie plastiki w nich nie podobały, jak by to caly wozek byl z plastiku, przesadza moim zdaniem. Gdyby nie to ze nie sprowadzaja to bym wziela :) takie pieknuskie, pokaze Wam :) http://www.amazon.com/Baby-Trend-Stroller-Gabriella/dp/B0042ECIVO dla mnie jest on śliczniutki i ten kffiatuszek :D:D Ja natomiast wzielam wozek ( moze juz pisałam ) taki jak na demonstracji tylko, ze brazowy : http://www.youtube.com/watch?v=Ka_hR7aVrRo Jestem bardzo zadowolona z niego, ile razy byłam w tzw showroom to zawsze lecialam do niego i go sobie prowadziłam, taki leciutki, fajny :) Ej ale ja pierwsze slysze ze wozki sie wietrzy hhihi ja zakupilam dla pierwszej cory wozek, to przed narodzinami moze z 10 dni stal w pokoju :( nie wiedzialam, ze trzeba wietrzyc... no coz, teraz bede pamietac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurcze, z tego wszystkiego ze jutro mam to nastepne USG i byc moze kaza mi zostac zapomnialam sie przywitac :) DOBRY WIECZÓR WSZYSTKIM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia Twój wozeczek fajnie sie prezetuje :), piszesz ze lekko sie prowadzi a jak z jego waga?? cena tez chyba ladna byla ;) ?? To ja pisałam,ze wózki sie wietrzy,ale nie ze sama na to wpadłam,gdzies na forum jakas mamuska pisala,ale czy to ma znaczenie -nie wiem. Moj wozek po przywiezeniu do domu stal pare dni rozlozony,iwec chyba sie ,,przefiltrowal,, conieco ;) ,jak wroce z dzieckiem ze szpitala to go znowu rozlozymy zeby dziecko miało w czym lezec w dolnej czesci domu :).Planuje szybko wyjsc na spacerek-o ile pogoda bedzie odpowiednia i temperatura,zreszta chyba do 8 czy 11 dni po urodzeniu trzeba dziecko zglosic do urzedu,wiec tak czy owak bede musiala sie wybrac do centrum z maluchem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze koelzanka zaszalala z tym sokiem :) teraz bede czekac na relacje czy sa jakies jego skutki :).Ja sie troche boje tak eksperymentowac.. a jak mnie chyca skurcze ???????? Mozliwe ze jak szyjka jest gotowa to taki soczek zadziala... Malunia,bedziesz krolikiem doswiadczalnym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a no bo jak mi maja wywolywac to juz wole sama od siebie :) Wozek bardzo lekki, jest cały z aluminium, a on jest leciutki. Cena jest kosmiczna bo ponad 800 funtow, ale jakos moj sie na niego uparl, mnie ciezko z nim bylo ale z dnia na dzien zaczal sie podobac wiec nie jest zle :) Fajnie sie prowadzi tak leciutko jak by sam płynął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to super,wazne ze bedziecie zadowoleni z uzytkowania wozka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam tym mamom ,ktore maja kiepski aparat w telefonie o zbaraniu do szpitala aparatu cyfrowego.Moz ektores bada mialy szczescie i mezowie,albo polozne trzasna fotke tuz po narodzinach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kochana... wszystkie wady wychodzą w użytkowaniu danej rzeczy. Ja wiem, ze ja mam takiego pecha ze zawsze cos bedzie nie tak. Ale sie zobaczy :) Najbardziej podobaly mi sie te wlasnie niby graco z kffiatuszkiem :) i jakie tanie, bo 100 dolarow, czyli ok 80 funtow? do tego jest łózeczko skompletowane i krzeselko do karmienia. No ale truuudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia :) moze przy kolejnej dzidzi zafundujesz sobie tamten wózio z dodatkami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyy no nie żartuj :) a tu chodzie i czuje sie jak kalika ruska, bo sie poruszam jak kulawy pingwin, a TY mi o trzecim pisze hihi Nie ma mowy na dziej dzisiejszy przynajmniej :) Na najblizsze 4 lata sie nie zapowiada, w planach nie ma zadnej trzeciej dzidzi :) Poki co czekam na drugą :P Jesoooo alez ja spiaca, chyba to juz nawet widac po tym jak pisze i co pisze :/ Ja lece bo ledwo na patrzałki patrzę :) Ide liczyć baranki, trzymajcie sie cieplutko muaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobry w piatkowe przedpołudnie ;). Malunia ,daj znac jak bedziesz powizycie u lekarza :). Chyba soczek który piłas,nie podziałał narazie?? Ja moze sie dzis wkoncu spakuje... a tak mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja po wizycie u położnej, i tya mi powiedziała.. że przewiduje dziecko na koniec marca ;d w zasadzie on wylezie kiedy on będzie chciał.Uterus mierzy 35 cm, ciśnienie w normie, położenie cephalic OP.Głową w dół, ale nie wiem czy buzia do mojego kręgosłupa czy na zewnątrz.ustaliła mi jeszcze spotkanie na 8 kwietnia ale mówi że raczej wtedy zobvaczymy się już w 3.obym dotrwała do ostatniego usg, które mam 17 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasieńka nie strasz nawet ,ze tak szybko urodzisz ;). Pewnie bedziecie szły ramie w ramie z Malunia :) i Wasze dzieciaczki pierwsze przyjda na swiat . A mnie sie chce czipsów!!!!!!!! albo cos o zdecydowanym smaku...np.ostrym :) chyba zrobie sobie wycieczke do sklepu w tym celu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki drogie ja sie załamie.. od wczoraj zrobiło mi sie wecej tych paskudnych rozstepów na brzuchu!!!!!! ale DLACZEGO??????? Ok rozumiem macica rosnie,dzidzius coraz ciezszy i bedzie brzuch obciazal w dół,ale skora na zewnatrz nie jest w ogole napieta!! wiec czemu te rozstepy?? :( W dodtaku dzis pada deszcz,zimno jest.. ponuro i inne problemy.. zyc sie odechciewa.. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietnioweczka 2009....
to ta kobita co pisala smsa do ktorejs z was przy rozwarciu na 7 cm to niezla jakas, ja przy 7 cm juz sie darlam ze pozabijam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
Tofii, a na kiedy Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×