Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malunia333

OSTATNIE CHWILE !!! KWIECIEŃ 2011 - PRZYGOTOWANIA, PORÓD, PIERWSZE CHWILE...

Polecane posty

Tofii !!! Masz jakis jeszcze inny podobny nick? Czy to na poprzedniej stronie, to był podszyf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
ja zgagę zalewam wodą - mimo tego co pani od chemii mówiła w podstawówce "pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody"a nie wodę do kwasu. Ale jakoś mi pomaga :) Tylko potem w nocy o kilka spacerów do tojlet więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie noce tez tak wyglądaja, a co gorsze uwazam ze mi w ogóle nie opłaca spac chodzic skoro co 15-30 minut chodze do wc. OStatnio mam sahare w ustach nocami i musze ja zalewać sokami, bo woda u mnie wieksze pragnienie powoduje... mam tak od malego, rodzice na soczkach chowali i teraz mam :/ Choc i moja cora wody nie lubi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
najlepsze jest to, że wiem, że np. po czekoladzie zgaga mnie wykończy, ale nie mogę się oprzeć paru kosteczkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,albo mi sie wydaje...albo jestem przeczulona.. ale pachne mlekiem :O .Nic mi nie cieknie,zeby miec powody do tego. Macie cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofii ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
mi się też tak wydawało, że pachnę mlekiem, ale mój mąż nic takiego nie czuł. Stwierdziłam, że chyba mam omamy :) zmykam spać, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak czuje zapach mleka :). Chyba ze gdzies kapnelam sobie herbata z mlekiem i to mi pachnie.. hmm.. ale nigdzie nie mam plamy.. Zreszta odkad jestem w ciazy mam wech wyostrzony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia bedziesz szczepic dziecko na wszystko jak leci,czy bedziesz wybierac niektore szczepienia?? Ja jeszcze nie wiem,zdania sa podzielone na ten temat.. nie wiadomo w co wierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Tofii nie bede szczepic na wszystko... to co jest tzw obowiazkowe... zadna grypa, zadne inne, ktore są darmo a zapobiegają. Pneumokoki napewno... w Polsce ponoc placi sie za to, tutaj nie. Nie wszystkie szczepionki. Zobaczymy jakie teraz beda obowiazkowe, bo jesli chodzi o grype, nigdy sie nie zgodze na szczepienie na grype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
Dla mnie to zbędny wydatek. Taki "kokon" to podobno tylko dla małego noworodka lub wcześniaków jest przeznaczony. Nie widzę w zasadzie żadnego zastosowania tego "wynalazku". Maluch tak szybko rośnie, że wolę zainwestować w lepszy materacyk do łóżeczka niż takie cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Od rana pizza to nie dla mnie. Ja za to zjadlam sledzie:) na sniadanie. Malunia Infacol nie pomagal mojej corce a dawalam przed kazdym karmieniem. Ja zgagi nie mialam ani razu w tej ciazy a w pierwszej tylko raz. Dla mnie ten kokon to zbedny wydatek szkoda kasy bo dlugo tego sie nie uzyje a pozniej gdzie to wszystko trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tak przegldam rozne stronki dla dzieci i czasem trafi sie jakis gadzet wiec Wam podsylam,ale nie znaczy to ze odrazu sie napalam na takie rzeczy :P. Ja mam smaka na pizze :( ale nie ma okazji za bardzo zeby sie wybrac.. Za to z rana zaserowowalam sobie ananasa :) ale to taka ilosc,ze nic mi po nim nie bedzie :) i bardzo smakowal. Wybieracie sie dzisiaj na jakies spacerki?? czy w domu popoludnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno jest wiec ja sie nigdzie nie ruszam z domu. Jutro ide do pracy na popoludnie wiec dzisiaj siedze w domu i odpoczywam. Polozylam mala spac i mam chwile spokoju. Jak tam u Was pogoda bo W Irlandii teraz to przewaznie zimno i pada, od konca kwietnia robi sie lepiej. Ogolnie tutaj nie ma lata, czasem jest ladna pogoda ale nie to co w Polsce. No ale nie mozna miec wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nini_kwiecien
U nas cieplutko i słonecznie. Wróciliśmy ze spaceru. Ale brzuszek już coraz mniej chce chyba spacerować, bo napina się niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki :) U mnie nie jest zimno, ale nie jest przyjemnie, słoneczka brak, mokro w ogródku, to chyba padało :( mieszkam ok 30 minut od Londynu, tam moze jest slonce, bo tu w tym kraju czasem tak bywa, ze słońce napintala a "za rogiem leje" :P Coś pomału teraz widze ze sie rozpogadza, słoneczko próbuje wyjść, ale coś nie może... fajnie jak by dziś było cieplutko, bo wyszła bym z Małą na spacer. Nie czuje się dziś źle, wiec moze sie odważe wyjść, choć moja Mała coś sie w dół pcha, a skurcze bolesne jak przy porodzie hmmm... początkach porodu :) czyli znosne lecz nie są regularne :D Ja właśnie kończe zupkę robić,bo tez najwyzsza pora :) dawno pomidorowej nie robiłam a to moja ulubiona i mojej córy też, a ostatnio nie robiłam żadnej zupki, tylko było drugie, mięcho, knedle, makaron ze serem, nie przepadam za "słodkimi" obiadami, za to moj facet to dla niego chleb i dżem to mógł by istnieć a reszta zniknąć z minuty na minute... aaaa nutella jeszcze by mogła byc :) dobrze, ze nie ma duzych tendencji do tycia bo bylo by zle, ale do szczuplych tez nie nalzey, jak dla mnie ok i jest do czego sie przytulic :) choc teraz to on ma sie do czego przytulic hihi NIe wiem czy pisałam... 15 kg przytyłam - masakra :( w pierwszej ciazy w 42 tygodniu 9 kg a tu 37 tydzien i 15 kg :( A jak u Was z wagą :D:P Tofii, szczerze pisząc nie twierdze, że chciała byś to zakupic, ale pozwolisz, ze wydam opinie dla pomysłodawcy tego "czegos" :D Dla mnie jest to rzecz tak zbędna, ze az szkoda gadać. Jak by kosztowało 10 zł , nie kupiła bym nigdy. Za ta sume to wolała bym zakupic ładny kolorowy leżaczek lub właśnie taka hustawkę jaka posiadam ja, mozna by do niej dołozyc tylko pare piiiiiiii :D ja nie wiem kto kupuje tego typu rzeczy... chciala bym opinie poczytac na temat tego kokonka. A słuchajcie... kupujecie ta taka specjalna poduszke do karmienia? Ja raz zakupiłam ją w pierwszej ciazy i tak mi pozostała, wiec jak juz mam to sobie bede uzywac :) fajne jest bo dziecko lezy sobie na kolanach, tzn na tej poduszce i dostanie do mleka i nie musze jej trzymać na rekach, ale tez dlugo nie pouzywałam, bo tylko 3 tyg karmiłam :( mam nadzieje, ze to pokarmie dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia333 15 kg to nie tak zle, ty i tak za tydzien mozesz urodzic. Ja w pierwszej ciazy przytylam 22 ka a teraz jutro zaczne 35 tydz. i przytylam juz 15 kg. i pewnie znowu bedzie cos kolo 20 kg. Corka byla duza no a teraz maly bedzie wiekszy od niej. Zreszta ja jestem cala napuchnieta i duzo wody mi organizm zatrzymuje. zreszta nie powiem ze jem teraz duzo niezdrowych rzeczy, czasem slodycze i wiadomo z powietrza sie nie tyje. A teraz o tym nie mysle po porodzie zajme sie swoja waga. Ja nie mialam poduszki do karmienia, bo mala najlepiej mi bylo karmic na lezaco, albo bralam zwykla poduszke i tez bylo mi wygodnie. teraz kupilam sobie taka poduszke. http://www.littlewoodsireland.ie/summer-infant-body-support-pillow/582718340.prd?browseToken=%2fb%2f2249%2fq%2fpillow%2fs%2fmostrelevant%2c1&trail=2249&prdToken=/p/prod6036638-sku10093148 Myslalam ze bedzie mi sie lepiej spalo, ale jest za duza i musialabym sama spac w lozku. Mozna ja zwinac i polozyc na niej dziecko albo uzywac podczas karmienia. Zobacze czy mi sie przyda ale na razie lezy w szafie i sie kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto ja mam taką... http://www.babyearth.com/my-brest-friend-pillow-slipcover.html?att_val=838 Poki co bylo ok :) Twoja tez fajna, ale ja wlasnie tak myslalam, ze musiala bym swojego na ziemie rzucic bo by sie nie zmiescil hihi ja sobie poduszke miedzy nogi wkładam, tak mi najlepiej :) Ale tajnie tez moze sluzyc jako ten kokon ktory podesłała Tofii :) wielofunkcyjnosc tej rzeczy mnie sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia Twoja tez fajna. Wada tych poduszek jest to ze duzo miejsca zajmuja i nie ma gdzie ich trzymac. Ja tez spie ze zwykla poduszka miedzy nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu i kolorki bedziesz miala czarno niebieskie? :) Kola ma chyba pompowane? wiec pewnie da sie dziecko kolysac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, no wlasnie jest tu problem hihi, ja teraz trzymam w opakowaniu na strychu. W zasadzie dom mam 3 bedroom wiec z miejscem tez zle nie jest, ale wsadze pod łózeczko dziecka w opakowaniu i mysle, ze nie bedzie zle :D Mania, te wozki mi polecała mama, bo sie jej tez podobaja, ale ejdnak jest za duzy i za ciezki, masywny strasznie :) dzidziusiowi pewnie wygodnie w nim jest, ale ja jak pchalam wozek tego typu byl dla mnie strasznie taki rzucajacy sie hihi bo wczesniej dla mojej corki miałam chicco taki z tym, ze inny kolor : http://negoziochicco.blogspot.com/2007/04/carrozzina-trio-ct-01-auto-fix-completa.html i niestety przyzwyczajona byłam do bardziej lzejszych i mniej kolyszących sie wózkow, wiec jak ten dorwałam, bo miałam wrazenie ze zaraz dziecko z tego wózka wyrzuce hihi, ale to tak jak mowie, kwestia przyzwyczajenia sie. Takie kolyszące sie wozki sa dobre na wertepy, polskie chodniki hihi itd przynajmniej u mnie na osiedlu w PL jak sie idzie to az strach tam wozkiem wjezdzac, taki moment chodnia mamy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malunia ja tez mam dom 3 bedroom ale powiem Ci ze i tak zawsze mi tego miejsca brakuje. Ja mam taki wozek kupilam go 2 lata temu jest niebieski wiec dla malego bedzie ok. http://allegro.pl/emjot-mj-trecco-aviator-rozowy-3w1-fotel-gratis-i1485366808.html Troche duzy jest i czasami w sklepie ciezko bylo nim jezdzic. Dziewczyny a co myslicie o takim łóżeczku turystycznym: http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-kojec-niemiecki-model-gratis-i1483468099.html Moja corka spi w lozeczku drewnianym ktore mozna przerobic na normalne lozko i teraz chce kupic turystyczne tak na kilka miesiecy dla malego a pozniej przeniose go do lozeczka corki a ona pojdzie spac na normalne lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto, wózek bardzo fajny i z budowy podobny do tego co ja mam :) Nie wygląda na duzego, mi wyglada na wózeczek zgrabniutki :) ja takie lubie. Co do łóżeczka turystycznego hmmm... nie chce tego krytykować, ale w mojej wypowiedzi krytyka sie znajdzie, ale to ze względu na moje doświadczenie. Moja Mala jak miała na tyle miesiecy, ze była w stanie wstac na nozki i sie trzymac tej barierki, zawsze stała w jednym miejscu, najlepszym na oblukanie " gdzie są rodzice:D" w tym miejscu gdzie zazwyczaj stała czyli po jednej stronie lozeczka, bo po drugiej stronie to byla sciana, nic ciekawego :P nóżki zaczely sie wyginać. Są plastikowe i plastik nalezy do tych miekkich. Zreszta minus niewielki, bo przeciez Ty chcesz w pozniejszym czasie dzidziusia przełozyc do drewnianego :) Plusów chyba jest wiecej. Dziecko nie uderza sie glowka o twarde momenty lozeczka, bo takie lozeczko jest z siateczki, jest moze krótsze od drewnianych ale szersze :) Na wyzszym poziomie jak dzidzia jest, koniecznie materacyk a pod nim najlepiej jakas deske wykroic tych rozmiarów bo dno tego zawieszanego momentu na łóżeczku sklada sie z 4 czesci dlatego dziecko pod pleckami ma nierowno. Ogolnie gdyby nie ta wisząca na danym poziomie kladka bylo by ok, bo naprawde powinno sie dac tam cos co sklada sie z jednej czesci i dziecko ma rowno pod pleckami, no i te nóżki. Moze miałam pecha poprostu, ale ogolnie uwazam ze złe nie sa :) na dzien dzisiejszy mam zakupione drewniane... zobaczymy jak z tym bedzie, jakie beda minusy a jakie plusy hihi w koncu dziecko w czyms spac musi prawda ?? heheehe a idealnych rzeczy to chyba ni mo :D MOje lozeczko turystyczne jakie posiadałam ; http://cokupic.pl/produkt/Baby-Trend-Lozeczko-Turystyczne-Zanzibar-Usa-Playard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietacie jak Wam wysyłałam link z wozkiem, ktory mi sie podobał, cos ala graco, taki z kwiatuszkiem :) ale nie zakupilam go bo toysRus ze stanów nie wywyła do UK neistety. Tez mi sie bardzo podobało łóżeczko turystyczne z tego modelu :) ale tez nie wysylaja tutaj :( http://www.babygiftsoutlet.com/prd/baby-trend-playard-gabriella.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×