Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Hej! Właśnie wróciłam od rodziców. U nich biało i snieżnie... 40 km dalej a jakby inny świat... ale jestem szczęśliwa, wypoczęta i pełna energii ... Ondin, trzymam kciuki za spokojny powrót do pracy... Mam nadzieję, że krem pomógł i jesteś już dobrej formie... :-) Kawowa Damo, bardzo uśmiałam z tego filmiku! spróbuję jeszcze dziś się odezwać... Pozdrawiam Merji... Miło mi się z Tobą zaczyna dzień... Teraz już znikam. Może jeszcze zajrzę na chwilę potem, a jeśli nie, to dobrej nocy życzę ... i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuję, W Sugar... :) Tak miło i ciepło mi się zrobiło :) Do jutra. I Wam wszystkim dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ondin jak twój pierwsze dzień w pracy po chorobie? żyjesz jakoś? :) W. Sugar, pozostawiasz muzycznie do refleksji :) bardzo mi się podobał ten utwór. Merji co słychać? zostawiam Wam mało wPpolsce znany ukraiński zespół 5'nizza http://www.youtube.com/watch?v=lkhHnP0AWxk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano nie dałam rady tu wejść, bo moje dziecko wstało razem ze mną (o 5.45!!!!!!!!!!) Kawowa, ja dziś żyję wspomnieniami... :) Równo dwa lata temu leżałam na sali przedporodowej, podpięta do ktg i kompletnie nieświadoma, że zaraz po 22giej przyjdzie mi chodzić przez dwanaście godzin, w tę i z powrotem po szpitalnym korytarzu starając się przeżyć diabelnie silne skurcze i ból krzyża :) :) Ondin, machnij łapką, czy żyjesz :) Without, a jak Twój dzień i pplany na wieczór? Hadassa, odezwij się... :) Moje plany na wieczór to NW i przygotowanie się na jutro do pracy. Mam nadzieję, że starczy czasu dla moich chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam obecne i nieobecne zieloną herbatą .... Merji, to jutro macie przyjęcie urodzinkowe. Wszystkiego najlepszego życzę synkowi i całej Waszej rodzince. Ondin, gdzie jesteś? Trzymałyśmy tu kciuki za Ciebie i czekamy na wiadomość jak poszło w pracy... Kawowa D.- Bukartyka lubię. I tak się nim "stroiłam" na cały dzień, a potem zeszło ze mnie powietrze jak z balonika i tyle z tego wszystkiego... Dziś musiałam zostać dłużej w pracy, potem tylko wpadłam na chwilę do domu na obiad i pobiegłam na ćwiczenia. Niedawno wróciłam z areobiku i objadam się bezwstydnie ... O! I nie mam już sił na nic... a mam jeszcze trochę pracy na dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! W. Sugar ja też ledwie co przyszłam do domu z pracy.. To był koszmarny dzień!!! Nie wiem kiedy się z tego wszytskiego wygrzebię, bo niestety nie chodzi tylko o tą tygodniową nieobecność. Sęk w tym, że nadzoruję pracę 16 osób i odpowiadam za to wszystko... Same więc rozumiecie, dramat mam na wielu odcinkach... Do tego jedna z młodych mężatek jest na zwolnieniu i wróci pewnie za półtora roku licząc z macierzyńskim, a dziś się dowiedziałam o kolejnej. Mam młody stosunkowo zespół więc musze się z tym liczyć, ale z perspektywy "odpowiedzialnej" to dodatkowy stres.. Zatrudnię kogoś na zastępstwo, ale dopiero po 30 dniach nieobecności, a praca narasta. Musze jakoś związać koniec z końcem.. właśnie...jakoś...ech.. w końcu mówią na mnie "człowiek orkiestra" :D:D Jestem pozytywnie nastwiona i wiem że w końcu rzeczywiście jakoś to poukładam i "przepracuję". Dzisiaj jednak jestem po prostu zmęczona i śpiąca. A teraz lecę umyć włosy i jeszcze wpadnę, może kogoś spotkam?? W. Sugar podrzucam ci coś słodkiego bo sama się objadam. Zresztą zapraszam wszystkich na pyszne ciasto "wiewiórka" :D Komu? Komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Nikt nie chce ciasta???? Włsoy mam już wysuszone i powiem wam, że zkażdym myciem jestem coraz bardziej zachwycona nową suszarką :) Dzisiaj ułożyłam sobie całkowicie pokręconą fryzurkę :D Zupełnie inaczej niż normalnie i wygląda szałowo. Żeby jeszcze coś z tym kolrem wymyślić. Przymierzam się coraz częściej do ciemnego blondu, takiego zbliżonego do mojego naturalnego. Już miewałam takei blondy, więcskłaniam się ku temu coraz bardziej, choć wiem, że ciężko mi będzie się oswoić z ciemniejszą czuprynką. Mało który fryzjer potrafi zrobić ładny jasny blond, który nie żółknie. A dziś widziałam w pracy taki piękny blond, ażsie rozmarzyłam!! Dziewczyna ma takiego fryzjera zdolnego, ale uwaga w Łodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz porządnie zalakierowałam włosy i zastanawiam się jak będzie po spaniu?? Jeszcze wymyślić coś do ubrania.. No i najważniejsze: Merji utul swojego synka, życz mu dużo dużo zdrówka, niech rośnie radośnie i szczęśliwie!!!! A jutro niech ma swój piękny cudowny dzień, a ty przepełniona wspomnieniami patrz na niego z największą miłością, która szybko pozwala zapomnieć te wszystkie skurcze i boleści! Przecudnych wspomnień i wielu radości, a najważniejsze: zdówka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe dość, że zapomniałam wkelić post wyżej, to jeszcze nawias zjadłąm :O 😭 Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę Ondin :-) Za to ja już zasypiam na siedząco, więc tylko się pożegnam, bo ledwie żyję i zaraz odpłynę w ubraniu, przy komputerze... I nie ma mnie kto otulić kołderką,.. no cóż, taka karma.... Ciekawe czy uda się przywołać myslami Hadassę. Ja jej co prawda nie poznałam ale podczytywałam na początku i również czuję jej brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Sugar ja cię przytulam ciepło i serdecznie ❤️ śpij dobrze i słodko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że spotkałam cie choć przelotem :) Ja też się powli zbieram, wyjmę jakieś spodnie i koszulkę,potem zrobimy herbatkę i obejrzymy przed snem jakiś serial kryminalny :) Kawowa Damo może jutro uda nam sie spotkać :) Hadasso jeśli jeszcze tu zaglądasz to wciąż na ciebie czekamy :) Merji ucztuj śmiało i tak wybiegasz dziarsko maszerując NW :) Ogólnie żeby was nie zanudzać i nie dręczyć ściskam,pozdrawiam i do jutra! Wszystkim słodkiej nocy, a kto spragniony to i upojnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo. Ja nie wiedziałam, że Ty jesteś taką businesswoman ;-). Trzymaj się ciepło. Do jutra. Obudzę Was wcześnie rano... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Merji - po tych trudach, bólach i okropnych skurczach przychodzi na świat to wyczekane cudo, ta niepowtarzalna istotka będąca częścią nas samych, szybko zapomina się o bólu, zmeczeniu, jest za to radość i niepohamowane szczęście! Wiesz, dzis mojemu synkowi opowiadałam o małym dwulatku, który jutro obchodzić będzie swoje urodziny :) Ondin jesteś niesamowita, zarządzać pracą tylu osób to nie banalne!! Supeeeer :) W. Sugar, ja dzis czuje sie podobnie, cały dzień przy dziecku, mąż dopiero wrócił z pracy a ja padam na przysłowiowy pysk. Idę spać, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawowa Damo, lepiej bym tego nie ujęła! :) To był najwspanialszy moment w moim życiu... :) :) Niesamowite było dla mnie to, że noc wcześniej śniło mi się, że urodziłam i ten chłopiec ze snu wyglądał tak jak mój syn kiedy zobaczyłam go po raz pierwszy. Nieprawdopodobne uczucie!! :) Dziękuję Ondin ❤️ jesteś wspaniała! Mam nadzieję W. Sugar, że mój Żuczek pośpi jutro i pozwoli mi wypić z Tobą kawę ;) Dobrej nocy Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj! ja poproszę o zastrzyk ebergii, bo ledwo doczłapałam do kuchni po kawę... może zaraz się rozruszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merji Idzie misio, idzie słonik, idzie lalka no i konik, wszyscy razem z balonami, z najlepszymi życzeniami, bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :) Wszystkiego co najpiękniejsze, najlepsze i w życiu najważniejsze, życzy internetowa ciocia z synkiem :) Oby sie Wam nic takiego nie przytrafiło :) :) jak w filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=BWms7fJ5g2c&feature=player_embedded#at=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia kobiet kochaneeeeeeee I choć niektórzy nie lubią tego dnia, to ja uważam, że ma swój dyskretny urok :) Sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj W. Sugar, fajnie, że jesteś tu ze mną teraz :) Synek właśnie śpi, w nocy spał dobrze, mamę z łóżka wyrwał o 6 rano, nie jest źle ale zawsze mogłoby być lepiej :) też postawię drugą kawę :) Wiecie co, zastanawiam sie zeby przejść na wegetarianizm, coś mnie od dłuższego czasu męczy jedzenie mięsa, wędli itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×