Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Teraz rozumiem, chodzi ci o to, ze ja jestem póki co jedynym twoim rozmówcą i jeżeli Merji sie to nie spodoba to może zgłosić do usunięcia. Czyli co? Można dostać bana za odwiedzanie czyjegos topiku, gdy autor sobie tego nie życzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, a ty przeciez przedszkole już skończyłeś, ty licealistą pewnie teraz jesteś w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolekcjonerze nie zaśmiecaj mi topiku. Pozdrawiam i żegna. Kawowa Damo nie ma co się wdawać w bezsensowne dyskusje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondin, żyjesz? W. Sugar jak po pracy? Czy męska część grona zrobiła Wam jakąś miłą niespodziankę? Kawowa, odebrałaś maila? :) Hadassa, zaglądasz do nas jeszcze?? Odezwij się, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje.... Najpier musze przeczytac co tam za rozmowy były prowadzone od rana ;) Słodkości z okazji naszego święta :D Ja tam nie mam nic przeciwko i mam zamiar czuć się wyjątkowo. Niespodzianki raczej typowe hehe słodkości i kwiatki. Dobra - poczytam i wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, a cóż to był za wątek???? Przyznam że sama nie bardzo rozumiałąm o co biega, a potem już zupełnie po co ?? Muzyka od rana wam pięknie grała :) Szkoda, że ja nie mogę czasem w dzień dołączyć,przydałby sie taki zastrzyk energii :) A "Być kobietą" rewelacyjnie poprawiło mi humor, czysta radość :) Co do mięska myślę że całkiem nie byłabm w stanie go wyeliminować.. Owszem nie przepadam, ale jakieś czasem jadam :D W przeważającej jednak większości w moim menu prym wiodą owoce. Kocham owoce i mogłabym je jeść na okrągło!!! Nie wspominając o tej pysznej sałatce owocowej :) MNiam! Hmmm, tak ją często wspominam, że przy najbliższej możliwej okazji mąż mojej przyjaciółki się nie wymiga :D Sama go pięknie poproszeo sałatkę :D Mogęnawet przyjechać z siatą owoców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak ja się doczłapię do kompa to się okazuje, że wy jesteście zajęte. Mam nadzieję, że nie dostanę bana za monologi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cchciałam wam jeszcze tylko powiedzieć, że chyba za wcześnie jednak wróciłąm dopracy, bo dziś zaczyna mnie ponownie rozkładać. Nieciekawie ponieważ znowu migdały :O Pewnie poczekam jeszcze ze dwa dni żeby ocenić rozwój sytuacji, a wtedy zdecyduję co dalej tzn. czy ponownie sięgnąć po antybiotyk, bo zwolnienia już raczej nie przewiduję. Zresztą dzisiaj śmiałąm się z dziewczynami, że po takich wiadomościach chyba nie powinnam chodzić na jakiekolwiek wolne :D Co wrócę, to kolejna dziewczyna ogłasza dobrą nowinę. Ta pierwsza zrobiła to po moim dwudniowym urlopie w lutym, druga po chorobowym. Dobrze, że potrafimy się wszyscy z tego cieszyć. Nawiązując jeszcze do tematu żartów, to śmiały sie również pytając czy nie jest może potrzebne jakieś dofinansowanie do antykoncepcji :D:D Pośmiałam się, ale szczerze mówiąc mam niezłego stresa jak ja to wszystko teraz poogarniam?? No nic, zobaczymy, apóki co trzeba zakasać rękawy i wreszcie iść na zakupy - kupić kijki i wymaszerować stresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro was nie ma to znikam tymczasem, poprasuję pranie, a potem odpocznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Merji mężczyźni w mojej pracy gdzieś się rozpłynęli dzisiaj. Nie widziałm żadnego. Za to na wysokości zadania stanął zaspół rodzicielsko-chłopięcy. Było słodko i fiołkowo. Ondin, szkoda, ze Cię nie ma w ciągu dnia. Trzymaj się ciepło i nie daj się chorobie. Tylko proszę Cię wskocz do łóżka, pod kocyk, a daj spokój prasowaniu. Ale Ty masz energię!!! Dbasz o wszystkich, proszę dbaj też o siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znamy tę kołysankę W. Sugar, dziękuję, że ją zamieściłaś, bo za każdym razem niezmiennie się na niej wzruszam :) Pamiętam jak wróciłam z synkiem ze szpitala, jak wieczorem wpatrywałam się w mojego śpiącego Okruszka i słuchając tej kołysanki dziękowałam za ten mój maleńki prywatny cud :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondin, jak nie chcesz zostać sama w pracy, to lepiej nie chodź już na zwolnienia :D :D :D Pamiętam jak kiedyś odwiedziłam koleżankę i ona akurat była w ciąży. Kiedy pojechałam za kilka lat, okazało się, że znów spodziewa się dziecka, więc zapytałam kiedy mam przyjechać po raz trzeci ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Sugar -- dzięki 🌻 Chociaż musze ci powiedzieć, że znam taką jedną,tak pełną energii i pasji, że ja przy niej jestem niczym leniwiec :D Za Seweryna wielki buziak 👄 uwielbiam go!! Pranie wyprasowane, gardło póki co wypsikane jakimś odkażaczem, zobaczymy co dalej. Zła jestem troszkę na siebie, że jendak poszłam do pracy za szybko. Trudno, stało się :) Miłego wieczoru wszystkim, wpadnę jeszcze na dobranoc, może kogośspotkam :) Merji mam nadzieję, że dzień oboje spędziliście wyjątkowo, a m. przy tym równie cudownie.Jak wczorajsze NW? Przyniosło wymierne efekty? Kawowadamo wielkie dzięki, powiedz jak wyszedł ci ten boczek? Mój m. pewnie by was obie (Kawową i Sugar) wyściskał za ten boczuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, strach iść na jakiekolwiek wolne :D Dzisiaj zaproponowałam też zakupienie wielkiej korkowej tablicy, na której będziemy umieszczać "nasze" dzieci :) Zresztą już jedną mamę mam na wychowawczym, a jedną na macierzyńskim jeszcze. Obie mają córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry ;) Nie myślcie sobie, że chłopaki śpią a ja sobie tu z kawką przycupnęłam i piszę, o nie! Mój syn, postanowił chyba wstawać razem ze mną :O :O Więc jeśli chciałabym- jak kiedyś- mieć godzinę rano dla siebie, muszę nastawiać budzik na 4.30!!! No może i jestem skowronkiem, ale bez przesady! Zostawię Wam w takim razie coś optymistycznego na dzień dobry i idę zająć się moim Żukiem ;) http://www.youtube.com/watch?v=YKlbJnAGOHQ a! i kawka! c(_) c(_) c(_) c(_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne, jakbyśmy tu pełniły dyżury .... Kram z pogodnymi myślami.... My rano budzimy, Kawowa Dama w trakcie dnia trzyma straż, a Ondin wieczorem klamrą zamyka całość :-) lecę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Boczuś upieczony ale jeszcze nie ruszony, tak jak kazała W. Sugar otoczony w ziołach, dałam tymianku, rozmarynu, bazylii, posypałam odrobiną czerwonego i żółtego szafranu (ciocia mi przywiozła go z Egiptu i teraz dodaję do różnych potraw). Pachnie i wygląda świetnie, czekalismy do dziś, aż się przegryzie. Ja wczoraj byłam na dniu kobiet w kinie z koleżankami, oglądałyśmy ciepłą, lekką i sympatyczną komedię "Żona idealna" z Gerardem Depardieu i Catherine Deneuve. Potem były lody z bitą śmietaną i kawa oczywiście :) W.Sugar ta kołysanka towarzyszy nam od pierwszego dnia, kiedy wróciliśmy do domu ze szpitala, przy niej mój syn zaczął wypowiadać swoje pierwsze gggg guu :) Merji jak urodziny Wam minęły? Ondin chyba jakiś wyż ciążowy teraz mamy, u mojego męza dwie koleżanki w pracy w ciąży, dwie moje też w ciaży :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×