Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

mam to samo wrażenie :) Fajnie, że mama Cię odwiedziła :) Mój mąż wróci dzis późno z pracy, wiec sama dziś, kąpie, usypiam itp Ale za to wieczorem, waciki na oczy, maseczka na twarz i będę tak leżała 30 min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak 😠 jak nie skopiowałam posta, to oczywiście wywaliło mnie z kafe i wszystko poszło w eter.. Witam was wieczorową porą a raczej zmianą ;) Nadal przyziębiona, nieco wyczerana i z trzydniowym bólem głowy marzę jedynie o odrobinie luksusu w postaci odczucia błogości.Jeśli jeszcze jutro wstanę z bólem głowy to się chyba załamię, już dziś jestem u kresu wytrzymałości.. Plany na dziś mam więc raczej skromne, poskłądam pranie, wysuszę włosy i raczej pójdę spać. W.Sugar niekończących się tematów, K. Damo relaksu i upięknienia, Merji satysfakcjonująco - wyczerpującego NW i sił na poranek i to jak wczesny. A lubicie B. Ferry? Ja tak, a jedną z jego płyt potężnie uwielbiam http://www.youtube.com/watch?v=OVDymxideCA Miłego wieczoru!!! Nie wiem czy dam radę jeszcze wpaść, więc na wszelki wypadek spokojnej nocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Ondin zdrówka życzę! Merji, samotnie mi samej przy kawie. K. Damo mam nadzieję, że Cię złapię po południu. Wracam ok. piętnastej i może uda mi się Ciebie złapać. Na dobry dzień wszystkim zostawiam piosenkę przewodnią z mojej kiedyś ukochanej Ally...:-) http://www.youtube.com/watch?v=pVESzTCqc50&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeeee :) Super W. Sugar ,dzieki, uwielbiam Barry White'a tak bardzo jak kiedyś Ally A nóżki same gną do tańca, u mnie sypie okropnie, ale ten śnieg jest piękny, a w rytmach Barry'ego to już w ogóle :) Będę po 15, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtfigo
może sie myle , ale to nie jest raczej forum muzyczne. rozumiem, ze od czasu do czasu ktoras poleci cos fajnego ale bez przesady! czytwac sie Was nie da! zastanawialam sie czy sie nie dolaczyc i dobrze zrobilam chyba. same ą, ę paniusie sie zebraly. bełt :O :O :O :O :O kawowa jakos na innym forum nie jestes taka kurturarna :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desznik zaczyna swoją gadkę
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Rano spokojnie poszłam do pracy, a po godzinie z nieba zaczęły padać tak ogromne i gęste płatki śniegu, że bałam się co z tego będzie. Ta zima już stanowczo za długo trwa. Muszę rower zaprowadzić do przeglądu, ale po śniegu -niekoniecznie mi się chce. Teraz nastawiam kawę. Proszę o zamówienia, jeśli ktoś chce się przyłączyć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj W. Sugar Mój komentarz do powyższego: Kawowa nie bywa na innych forach, reszta- no comments!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. sugar, ja się chętnie przyłączę do wspólnego picia kawy i marudzenia na temat śniegu. Pozbawił mnie kompletnie energii :O :O Pomarańcze lubię tylko w postaci owoców. Kawowa, z zazdrością przeczytałam Twój wpis o płatkach śniegu. Fakt, że potrafiłaś znaleźć w nich coś pozytywnego. Mnie tamta piosenka Berry Whitea kojarzy się ze słońcem, ciepłem, i zielenią :) Idę coś zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spacerowo i zakupowo, rano u mnie sypał niesamowity snieg, w ciągu lekka mżawka ale ja lubię spacerować w taka pogodę Tez musimy zrobić przegląd rowerów, moj mąż chciał dzis nawet do pracy jechać rowerem, ale wyperswadował sobie ten pomysł. Mam nadzieję, że latem będziemy jeździć we troje na wycieczki rowerowe, musimy tylko małemu kupić taką przyczepkę małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, lecę do koleżanki na plotki ;) Będę wieczorkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! U mnie na szczęście obyło się bez śniegu i jest przyzwoicie zimno ;) Szeroko otwarty balkon od godziny dobitnie o tym świadczy. Tak więc dziś przeszczęśliwa wstałąm bez bólu głowy i normalnie aż chce się żyć!!!! Dzięki temu co nieco dziś pozałątwiałam, a po powrocie posprzątałam mieszkanie. Po zjedzeniu pysznej niespodzianki z lodówki powinnam znacznie więcej posprzątać hehehe, ale dziś jeszcze mamco nieco innego w planach. Robi się coraz cieplej, trzeba więc myślećo przejściu na wiosenne buty. W ramach tego poszłąm do pracy a takich nowych i niestety niebywale bolą mnie stopy!!! Już dawno stwierdziłam, że ładne buty = bolące stopy :O Szkoda, bo przez to chodzę prawie zawsze w spodniach... A i to jak widać cierpię. Macie jakieś plany wiosenne? Ja NW dzięki Merji :D Może przy okazji uda mi się rzucić palenie??? Wątpię, ale chcę przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za te łączenia, mam coś ze spacją i nie zawsze zauważam :O Zapewne wieczorami będę tu sobie sama, ale mam nadzieję, że kolejnego dnia mi odpiszecie, ja sobie poczytam co tam u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslałam dziś o Tobie, ale widzę, że jest OK. wykurowałaś się na dobre :-) i jak zwykle planujesz nowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×