Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Oj, na wędliny to trudno patrzeć i smakować, bo niby różnego rodzaju, a często smakują prawie identycznie. W sklepie częściej wybieram sery i warzywa niż wędliny. Ale mięsa nie wyrzekłabym się nigdy. Już bardziej mogłabym odstawić ciasto. Polecam swojski boczek pieczony w pikantnych przyprawach. mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mąż mi to wczoraj powiedział, jak można sie wyrzec tak dobrych rzeczy robionych z mięsa :) Na studiach miałam kolegę którego rodzice są wegetarianami i on oczywiście przez to też jest, ale on nigdy w życiu nie spróbował mięsa, nawet nie zna jego smaku, podziwiam, że go nigdy nie korciło, żeby sprawdzić smak :) A dobrego ciasta w życiu nie oddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś rodzice robili swojskie wędliny i mama zwkle chciała mnie uraczyć polędwiczką , a ja odmawiałam i wybierałm pyszny boczek. Teraz czasami piekę taki obtoczony w ziołach i dużych ilościach chili. Przepyszny. Naprawdę polecam. Ale żeby nie było uwielbiam też sery, warzywa i owoce w dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i efekt rozmowy z W. Sugar o wegetarianizmie jest taki, że pójde na targ po chudy boczek zeby go upiec w ziołach, wieczorem dam znać jak wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doskonały prawiczus
Najlepszego miłe Panie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja dalej nic nie rozumiem, jaki spam, jakich adwersarzy, i za co ten ban, wytłumacz mi po kolei, o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest na temacie jeden jedyny rozmówca ,który ze mna mówi to traktowane to jest jako spam.I konsekwencje oczywiste.Wystarczy,ze autorce tematu nie będzie sie to podobać i zgłosi jako śmieci.Wtedy juz jest precedens:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×