Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Gość a może ten topik pomoże ?
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się przy sobocie zrobiło tanecznie. Czyżby jakieś ostatki??? ;-) Miałyście sympatyczny i pożyteczny dzień? Ja raczej tak, jedynie spaceru mi zabrakło - ech ale katar nadal w nadmiarze. Poza tym Merji maść sprawuje się wyjątkowo dobrze, strup codziennie ładniejszy, ale tak poza tym po przeczytaniu ulotki zastosowałam ją na całą twarz. Po trzech dniach pielęgnacji efekty są całkiem całkiem :) Tak sie zastanawiałąm kogo mi tu brakuje i zauważyłąm że nie ma Hadasy.. Napisz jak ci idzie na siłowni. Ja prawdpodobnie nie dałabym rady. W. Sugar czy stres po wczorajszym dniu już poszedł w zapomnienie? Swoją drogą to fajnie, że masz w m. wsparcie :-) Kawowa damo pozdrowienia - wiem że w week wszystkei jesteśmy zajęte, ale to i bardzo dobrze, że nie istniejemy tylko i wyłąćznie w necie :-) Choć właśnie chwilkę musze w nim poserfować -- szukam klimatyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, że można się w duszy ucieszyć??? I jakie to słodkie... Mam nadzieję, że nie masz powodów do trosk na dziś?? Jeśli tak to możesz na te powody oficjalnie tu nakrzyczeć, czasem przynosi ulgę ;) Ja włąśnie sobie pokrzyczę na myśl o niespodziankach jakie mnie czekają w poniedziałek. Miałam przeczucie, że lekko nie będzie, ale włąśnie zakończyłam pewną rozmowę telefoniczną i niestety już wiem 😠 -- to nie ja dzwoniłam... No więc: zbiobl!!!!!ldkj;idhg!!!mnc;ohfd!!!djncf;wibbldihnj!!!! Zawsze troszkę lżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie spokojnie, solidne sprzątanie dobrze mi zrobiło, ale czasami nachodzą mnie smętki jak Kłapouchego i marudzę... ale koniec z tym... Wiem, że u Ciebie też się wszystko powiedzie, bo widząc jak ogarniasz całe grono tutaj, nie mam co do tego wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Swoją droga ciężką ma pracę. Zmykam na dziś! Spokojnej nocy W. Sugar no a jutro lepszej Pogody!!! Niech przynajmniej będzie cieplej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję 👄 Miło mi sie rozmawia i żalmi że muszę, ale musze coś załatwić z m. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) :) Za oknem piękne słońce. Aż chce się chcieć ;) W. Sugarku, z kawką czekam c !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Dziękuję za kawę... U mnie dzisiaj też słonecznie. Od razu chce się żyć... Ja już jestem po śniadaniu ale jeszcze w łóżku... Tzymam kawę na ogniu dla dziewczyn.... Ciekawe o której wstaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Reni, bo ma piękny głos, styl i mnóstwo pozytywnej energii... Nie znałam jej takiej refleksyjnej... Chcę mieć tę płytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcieeeee :) Stawiam kawę dla wszystkich :) chwile mnie nie było, sobotę miałam bardzo pracowitą, sprzątanie, pranie i nadrabianie zaległości z całego tygodnia, wieczorem bylismy z mężem w teatrze. Ja też zostawiam coś od siebie do pośmiania się, atak śmiechu gwarantowany: http://www.youtube.com/watch?v=Axks9YWR6Zg&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. Sugar Mam do Ciebie wielką prośbę, możesz do mnie napisać na priv? (echa@buziaczek.pl) Mam jeden problem z moim M, chciałabym Cie prosić o opinię w tej sprawie, czuję, że jesteś osobą, z którą mogę się podzielić, ale oczywiście nie na forum publicznym. Napisz proszę, będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sowy też już dotarły i dojrzały. Kawowa damo usmiałam sie do łez :D Za chwilkę idę zmienić pościel :) Doczekałam się swojej kwaitkowej, jest już uszyta na rozmiar. Przy okazji dałam do szycia też poduszki i jaśki z tych dużych powłok. Poza tym powoli nastawiam sie psychicznie na powrót do pracy. Pokręcę się troszkę w szafie, powyciągam rzeczy żeby rano już o tym nie myśleć. Poszperam też jeszcze za klimatyzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymęczyło mnie to szukanie... Wyślę ze dwa zapytania i zobaczę co z tego wyjdzie. A druga rzecz o jakiej poszukuję informacji to fromy inwestycji-- tu to dopiero oczy wystawiłam jak przysłowiowe 5zł. Nie bardzo chwilowo mogę się połapać, chyba na początek sięgnę po tradycyjne źródła informacji, czyli jakaś książka i może popytam w banku. Formy internetowe jakoś niespecjalnie mi odpowiadają. Nie przynudzam przy niedzieli, ale jeśli ktoraś z was sie na tym zna byłoby fajnie posłuchać rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się oddelegować na dłużej,powrót do codzienności zapowiada się absorbująco. NIedziela to ten dzień tygodnia, który mam wrażenie płynie najszybciej ze wszystkich dni tygodnia. Do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×