Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

skoro tak mowisz ? ale tak zaproponowac mnie nieznanej na necie, troche daje do myslenia piszesz ze wczoraj robiles to swej dziewczynie, nigdy nie chce miec takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
dziewczyny ja Was udusze....siedze w pracy i po przeczytaniu Waszego topika czuje duuuzy dyskomfort w spodniach:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuck marzyc mozesz bo mnie tego nie zrobisz aby mnie to zrobic trzeba spelnic wiele kryteriow po30 skocz do lazienki, a dalej juz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
bylanastolatka - hmmm to jest jakies rozwiazanie, ale glupi tak wyjsc z roziskrzonymi oczami z toalety...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
byla... - przebiegla z ciebie kobieta:) a tak szczerze to nie zabardzo przepadam za masturbacja - wole jednak dotyk kobiety:) i wypraszam sobie bo ja zadnego "gwaltu" nie proponowalem:) a zreszta wole czytac Wasze drogie panie rozwazania na temat seksy w trojke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chlopaki nie badzcie tacy delikatni jak panienki jak macie ochote to opiszcie jak zabralibyscie sie do tej minetki i jak by to przebiegalo, albo cos o trojkacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
Wole czytac o Waszych doswiadczeniach moje Panie:) ale przyznam sie ze mam za soba jedno maultkie doznanie w ukladzie 2K+1M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
bylo to ciekawe doznanie jednak nie udalo sie do konca - dziewczyna z kolezanka chcialy mnie przetestowac i czekaly na mnie nagie w lozku, dolaczylem do nich, byly pieszczoty ich i nas razem, pocalunki - jednak w pewnym momecie kolezanka zdezerterowala - my dokonczylismy we dwoje a ona sie przygladala z boku i sie piescila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche taki fallstart ja napalilam sie na to aby mnie dwoch facetow mialo, ale najbardziej jak jeden robi mi minetke drugiem ja obciagam uwielbiam francuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
no mozna tak to nazwac-ale w sumie to ta kolezanka stchurzyla, chociaz patrzec na nia jak sie piesci tez bylo milo:) wiem ze lubisz francuski i znam twoje fantazje - przeciez to one mnie nakrecily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie fantazja bardziej marzenie a wlasciwie po prostu napalenie jestem o krok o zrobienia tego, nie mam jeszcze kandydatow i mozliwe ze jak juz ich wylonie to zrezygnuje unikam w zyciu nalogow, nie pale nie pije nie cpam itd. itp a taki seks moze stac sie takim narkotykiem jedyna rzecz jaka mnie opanowala to obciaganie i mineta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
ale wolisz minete i obciaganie od ostrego rzniecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
powiem szczerze ze jestes ewenementem - sam uwielbiam orala i to w obie strony czerpie z tego przyjemnosc, ale nic nie zastapi posuwania wypietej dupki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kazdy ma inne upodobania, tez to lubie ale francuski uwielbiam, duzo jest takich osob, tez lubie wypiac dupcie w strone pieknego peniska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez 3 miesiace zylam w 3
witam witam :) a wiec z mojego sexu nic wczoraj nie wyszlo przez niezalezne od nas okolicznosci ;/. widzielismy sie na chwile bo jego wyjazd zostal przesuniety na wczorajszy wieczor i nie bylo nawet czasu, zwlaszcza, ze i ja nie moglam zrezygnowac ze swoich ehm..zobowiazan. musze teraz czekac 2 tygodnie na nieziemski sex. spotykam sie z nim juz wiele lat. to moj kochanek a nie oficjalny facet. ale po takim czasie czlowiek sie przywiazuje... zeby bylo smieszniej, dzisiaj rano odezwal sie do mnie facet od trojkata :). wprawdzie ma poukladane zycie w miare ale wspomnial, ze zapomniec o mnie nie moze hehe ;). wpadne jeszcze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tce-on
przykro mi 3 m-ce:( w spodniach sie uspokoilo, moge wracac do pracy:) wpadne potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie niestety wczoraj też było bez seksu.. nawet bez minetki... nic! ale wieczór miałam całkiem udany, rozejrzałam się za potencjalnymi przyszłymi kandydatami ;) co do preferencji seksualnych- uwielbiam francuza ( z czego ostatnio chyba nawet wolę dawać niż brać), ale 'normalny' stosunek to dla mnie podstawa.. Z resztą uwielbiam każdy rodzaj seksu ;) coraz bardziej się nakręcam na seks z 2, może nawet 3 panami. Obawiam się tylko, że mi się za bardzo spodoba ;) Śmieszne, jak człowiek się zmienia- po moim pierwszym trójkącie powiedziałam, że nigdy więcej, a teraz nie mogę przestać o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×