Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

haha spoko, tak mi się po prostu skojarzyło ;) ja? prosto z mostu? do czego pijesz? tzn. do której z moich wypowiedzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, nieśmiałą nimfę to ja mogę grać no nie wiem, u cioci na imieninach, a tu chyba nie muszę? samo życie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteś taka nimfka to nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej "ofiary" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowy całkiem udane, tam na brak ofiar nie mogłam narzekać- do wyboru do koloru.. a Polacy niestety zazwyczaj są tacy.. hmm no nie wiem.. mdli. Rzadko który ma w sobie to 'coś' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wiesz, uwielbiam seks, ale to chyba jeszcze nie uzależnienie.. tak myślę. zdarzyło mi się mieć jakieś kilku tygodniowe przerwy i przeżyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz raczej każdy "zdrowy" człowiek uwielbia sex a co do częstotliwości i libido to juz inna sprawa.... ja chciałbym to robic co chwila i to praktycznie bez wzgledu na miejsce... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chyba takie jak ja ( i dziewczyny z tego tematu) należą jednak do mniejszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo po prostu nie miałeś szczęścia, ja chce wierzyć, że jest nas więcej.. chociaż chyba nie, bo faceci nie są przyzwyczajeni do takich dziewczyn. a jestem z okolic warszawy, chociaż zazwyczaj tam nie przebywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 lata, ale na znajomości z internetu raczej się nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mam żadnych złych doświadczeń- jedyny raz kiedy się spotkałam z kimś z internetu był może z 10 lat temu i zapewniam Cię, że miałam wtedy zupełnie co innego niż teraz ;) po prostu wolę poznawać potencjalnych partnerów łóżkowych na żywo, obejrzeć, poobserwować, pogadać.. No i jestem póki co jeszcze na tyle młoda i dość ładna, że praktycznie zawsze dostaję to, czego chcę, więc zwyczajnie nie potrzebuję umawiać się z kimś w ciemno. Internet to internet, a życie to zupełnie inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, uciekam. Miłych snów życzę, co najmniej tak erotycznych jak to forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
bylanastolatka gdzie się podziewasz chyba Cię nie spłoszyłem, koteczku moja propozycja ciągle aktualna fascynujesz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
pomyłka to Ty mi walisz, a ja się uśmiecham z robótek ręcznych dawno juz wyrosłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
Nie odpisywałaś więc probowałem trudno mi zaimponować pisząc wolę zajecia praktyczne jak jestem dla Ciebie natrętem, to powiedz uszanuję każdą odpowiedż (no prawie każdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×