Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość ,,.,.,.,
kurde ja sie wlasnie boje jak myslisz cipa a nie głowa to masz sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda jeszcze ale dojrzala
Magda Dln podsumowala je calkiem trafnie. Dla mnie to tez suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,.,.,.,
poszly pewnie polowac na paly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
Parental Advisory Explicit Lyrics, Parental Guidance wcale nie pierdolę się z kim popadnie starannie dobieram partnerów doskonale zdaję sobie sprawę że sex to nie zabawa i niesie dużo niebezpieczeństw ale czym było by życie bez ... każdy żyje jak lubi po choooj wchodzicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,.,.,.,
starannie dobieram partnerow> na jedna noc , taka jednorazowka do ruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
chciałabym tez.........ignoruj:)) nie daj sie sprowokować:) jak zdrowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde ja sie wlasnie boje
chcialabym tez--> z tego co piszesz, masz kogos na stake ale venuz doslownie szuka tylko facetow na sex. to obrzydliwe taki mechaniczny sex bez chocby laczacej znajomosci/sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tez
jesli chodzi o moje zdrowie to po za swierzbem, wszawica, klykcinami, kila, rzezaczka, wysiekami, uplawami, wypadnieciem pochwy i ostrym zapaleniem waginy to nic nowego. Czyli wszystko po staremu, w poniedzialem znowu do wenerologa. Qrfa co za wstyd :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowalam nicka. w poniedzialek wenerolog, bo zlapalam syfa, we wtorek ginekolog bo pochwa mi wypadla, to po tym murzynie (Simon Mol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errare humanum est
"ależ jestem zmęczona kładę się do łóżeczka, mój men mi dzisiaj usługuje, jest moim lokajem okres + przeziębienie = masakra" chciałabym tez........... zacytowałam Cie i o to tylko pytałam........ a o reszcie pisałem ignoruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o
jesli chodzi o ofiary simona mola to jakos mi ich nie szkoda. Glupie "tolerancyjne" idiotki zachlysniete lewacka propaganda "Wysokich Obcasow" dawaly Brudnemu a on z tego korzystal. Dobrze tak sukom. Niech zdychaja na HIVa a maja ten afrykanski szczep wirusa HIV, zabojczy dla Europejek. Milego gnicia, szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos tez mi ich nie zal
skoorwily sie z malpa to niech gnija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ciekawe ile syfu maja
panie z tego topicu ktore biora jak leci. doslownie chodza na balety tylko po to zeby zlapac fiuta :/. oczywiscie o ile to wszystko prawda bo smiac mi sie chce jak taka venuz pisze ze keidys tam wyszla na impreze, zlapala pierwszego lepszego i przy ejdnym razie nagle zaliczyli wszystkie miejsca w mieszkaniu. to albo ona ma mega male mieszkanie albo przy kazdym pchnieciu zmieniali szybko miejsce. smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola qrwiszon
te wszystkie świętojebliwe będą żałować jak latek przybedzie. jak bedą stare to nawet pies ich nie wyrucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa chciałabym tez
Jak trzeba być skrzywionym psychicznie żeby życzyc drugiej osobie choroby. czarna chciałabym tez ciebie nawet pies nie chce wyruchać, dlatego jesteś tak rozgoryczona i zazdrościsz nam wrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że się niezła dyskusja wywiązała- dyskusja zasadniczo nieodpowiednia na tym temacie. Tu się rozmawia o pieprzeniu, nie o zasadach moralnych. .. ale dobrze, niech wam będzie, podchwycę i się wypowiem, bo zostałam dwukrotnie zaatakowana personalnie. Zacznę więc od tego, że nie pieprzę się z kim popadnie. Moi partnerzy przechodzą selekcję, fakt- było tych facetów sporo, ale żadnego nie żałuję. Prawdziwa, dokładna selekcja zacznie się, kiedy będę szukała faceta na związek, nie tylko na seks. Co do tego, że ktoś tam nie wierzy, w moje historie, proponuję czytać ze zrozumieniem- facet o którym mowa, był moim kochankiem, nie pierwszym lepszym poznanym na imprezie. Pieprzyliśmy się regularnie przez kilka tygodni i było nam całkiem nieźle ;) choroby weneryczne, ciąże, hiv... Pragnę zauważyć, że się zabezpieczam i dbam o swoje zdrowie- regularnie się badam i póki co jeszcze nic nie złapałam. Z tego co mi wiadomo, jesteśmy wolnymi ludźmi i każdy ma prawo żyć na swój sposób. Nie każdy musi mieć męża i dzieci, nie każdy musi uprawiać seks raz w tygodniu, po ciemku pod kołdrą. Żyjcie sobie swoje cnotliwe życie, a nam się nie wpieprzajcie do łóżka. haha frytek nie jadam, a penisa w ustach też nie miałam zdecydowanie za długo hahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Madziu, tak mnie zasypalas swoja miloscia do drugiego i komplementami ze wlasciwie nie wiem co mam na to powiedziec. Chyba to ze ta milosc do blizniego to tez nasza cecha narodowa. Tak sie przejelas mna i ewentualnymi skutkami mojej rozpusty ze jestes gotowa podjac wszelkie kroki aby mnie ratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, bardzo ci dziekuje i przysiegam ze natychmiast rozpoczynam prace nad soba. Nie przejmuj sie podatkami, jak mialam dwa latka moi kochani rodzice wyjechali z Polski, we Wrocku sie urodzilam. Co do nauki faktycznie specjalnie sie nie przykladalam, ale koncze prace doktorska. Nie wiem jednak czy do czegos sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
był... moja bogini co ja czytam wraczasz do naszego kraju gdzie wszyscy sie kochają, są życzliwi, troskliwi, jak Madzia coś tam może wskoczysz na moją pałę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuniu, nie przejmuj sie jakas tam szmata i zyj sobie spokojnie z tym gostkiem o ktorym pisalas. Jego istnienie i twoj seks z nim nikogo nie dziwi i nie powala na kolana. Chetnie poznalabym cie jestes z pewnoscia sympatyczna laseczka. Milej niedzieli, u mnie piekne slonce i 20 stopni ciepla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie traccie czasu, taka piekna pogoda moze dlugo nie potrwac, igraszki w plenerze to cos wspanialego uwazajcie tylko na przypadkowe znajomosci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
oj żeby madzia Ci przebaczyła musisz zaszyć esperal - wiadomo bzykamy sie pewnie tylko po pijaku złożyć śluby czystości codziennie obiecywać poprawę Madzi sex tylko po ślubie sex tylko z mężem sex tylko z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze stoi
wszystko to piekne, ale niestety utopia lepiej bzykac się z kim tylko chcesz np ze mną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Madziu, jeszcze raz uwaznie przeczytalam twoje pisanie, zyczyc komus smierci ? czy to przystoi takiej ulozonej pannie ? a fe. Popraw sie koniecznie !!! Jesli to prawda co piszesz o swojej milosci i udanym zyciu seksualnym to co ty robisz na tym wstretnym erotycznym ? oj, oj cos tu zbyt duzo sprzecznosci. Ja zycze ci aby to byla prawda co o sobie piszesz. Buziaki twoja Desiree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny, wygląda na to, że umoralnianie mamy już za sobą, dziewice orleańskie opuściły już chyba nasz grzeszny topik.. no więc co u was? jakieś nowe przygody? ja cierpię i umieram z braku seksu.. i z niecierpliwością odliczam dni do wyjazdu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
czemu , skoro macietakie potrzeby same się nie zaspokajacie ? z braku laku to jakieś wyjście chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pararam
wiadomo, że nie to samo , ale jak jestem głodny i w domu tylko suchary , to zjem te suchary , chociaż chciałoby się coś więcej. ty venuz wogóle wymyśliłaś sobiwe ciekawy sposób na życie , mogę wiedzieć kto ci sponsoruje takie nieustające wekejszyn , może też tam złożę cv ? chętnie pozwiedzam obce landy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×