Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

to chyba każdy miał taki okres zasypiania przy muzyce , ja ustawiłam sobie czas na wierzy u w momencie gdy już spałam automatycznie się wyłączała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, otworzyłaś setną stronę, więc stawiasz dziś %:P:D Ja bardzo lubię piosenki w takim stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale topik stworzyliśmy.... czekamy na 200 stronę??:D hmmm pamiętam czasy słuchania tej muzyki przed snem.... umiałam wtedy jeszcze marzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny :) dobrze że nie jestem sama już myślałam że powiecie "wariatka" ja puszczam na tel i mam funkcję automatyczne wył: 30 min, godzina , 2 godziny ale mi pół godziny starcza :D Dobrze jakie %% nam za serwujesz? czekamy czekamy dobrze może mi z historii napiszesz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vodko, no przeca jak Ty jesteś to muszą być i %:P A ja nie potrafię zasnąć jeśli nie mam idealnej ciszy. Dobrze, już nie potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tej okazji możecie wybierać co chcecie:D piwo, wino, vodke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że teraz to już raczej trudniej jest mi się rozmarzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zasnę przy dźwiękach deszczu, też fajnie :) Ja już dzisiaj i po kawach i po % więc pewnie nie skorzystam. W każdym razie dzisiaj oficjalnie otwarłam sezon picia na łonie natury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie marzę. Raczej żyję w wymyślonym świecie. Tworzę w swoich myślach jakieś sytuacje i zwyczajnie trwam w nich. W zależności od wymyślonej sytuacji mam albo zły humor, albo dobry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wymyślasz sobie czegoś czego nie ma :) a może spróbuj myśleć tylko o tych dobrych rzeczach .... jak tam szykowanie kolacji dla ukochanego :-P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ukochanego nie ma przy mnie, a nawet gdyby był to niestety musiałby sobie sam zrobić kolację :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze jakoś dzisiaj wyjątkowo nie mam ochoty ani na kolacje ani niespodzianki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś mi się przypomniało z tym jedzeniem ale ugryzę się w język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie mężczyźni się nie pokazali i wszystkie panienki pouciekały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary ty wiem że jesteś ... myślałam że reszta nas opuściła coś widzę że nas wena z braku faceta opuściła do pisania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wykończona, chyba kofeina przestaje działać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na to wychodzi:P ale dziewczyny udowodnijmy że bez facetów też można się bawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś 3 wypiłam żeby być do życia:P Jutro mam wynikający z planu dzień wolny, a muszę jechać na uczelnie...toż to skandal!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się własnie nad tym jaką płytę mogłabym sobie ściągnąć. Moze Zeppelina ? pojedynczych kawałków słucham, ale całej płytki nie mam. Muszę nadrobić muzyczne braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×