Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dareios

Kobiety na diecie

Polecane posty

jeżeli rano jesz razowe pieczywo z takim tuńczykiem to możesz dodać do niego łyżkę-dwie oliwy z oliwek lub 20-30g orzechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno Baska znajdzie
a nie mowilam? sledzik z rana jak smietana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze raz..
a w sumie moge bez chleba, bo nie potzrebuje ale wczoraj pisałes ze te weglowodany tez powiiny byc i raczej chlebus jak musi , (nie musi )byc to bym jadła rano w pracy. chodzi mi tez o zwiekszenie jedzenia, bo same jogurty, owoce, warzywa to na dłuzszą mete za mało, a musze tez cos innego dostarczac organizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z węglowodanami trzeba ostrożnie ale to nie znaczy że można wyciąć je w pień. chodzi o to aby ograniczyć ich ilość i spożywać węglowodany złożone. one nie powodują takiego skoku insuliny jak proste i dostarczają energię na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze raz..
dziękuje ci bardo za informacje i cierpliwośc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ktoś mądry na kafe ;) wyrazy uznania za tak długie posty rozpoczynające temat. chciałabym sie poradzic Ciebie ale wolałabym na maila tak łtwiej sie bedzie odnalezc bo tutaj to Cię wszyscy pytaniami zasypią :) wiec jeśli możesz to odezwij sie na maila margerita4@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurczee
a nie mozecie oficjalnie? kazdy cos sie dowie, bo was troszke podczytuje i zawsze cos w głowie zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka chciała mailem to napisałem mailem. jeżeli ktoś chce tutaj zadać pytanie to może śmiało zadać, postaram się pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
moja córka ma 13 lat i wazy 55 kg, a jest niska 145 cm. jest troche przy kosci mimo ze chodzi na basen i w szkole na siatkówke, ale generalnie ma bardzo rozbudowane uda i biodra. jakies konkretne cwiczenia czy po prostu musi zrzucic pare kilo aby i tam ubyło, bo wiem ze chudnie sie wszedzie. ale moze jest cos konkretnego na redukcje tych parti ciałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
w sumie jak my wszyscy. rano przewaznie kromka z wedliną albo jog.owocowy. w szkole druga mała kanapka lub drożdzówka:( albo jakies jabłko, potem obiad koło 14-jakas zupa ze smietaną, potem drugie danie koło 16. Kolacja przeróznie:albo kanapki, albo zapiekanka, jakas sałatka ,jajecznica, jajko na miekko, (róznie). czasami je rzadziej ,czasem co s podjada.nie lubi białego sera, mleka. aha, i wczesnie zaczeła sie rozwijac, od 2 lat miesiączkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba po prostu ją chudziej karmić? np nie przesadzać z tą śmietaną do zup? i na wieczór odradzam kanapki. to młoda dziewczyna, nie próbowałbym stosować u niej różnych diet. raczej zracjonalizował to co obecnie je, ewentualnie zwiększył trochę ruchu. wciąż się rozwija wiec nie ma co jej za bardzo katować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
ok, wiec co np na tą kolację? chodzi spac koło 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
aa, i co z tymi cwiczenaimi albo czego unikac zeby sie jej tam nie rozrastały> bo lubi rower, skakanke, babington, ale to raczej dla zdrowia i jej nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćwiczeń, to nie ma takich które by spalały tłuszcz miejscowo. bieganie ani rower nie zaszkodzą, to nie ten typ aktywności który rozbudowuje mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
ok:) dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauSsstynka
Moglbys podac ma jakis namiar do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauSsstynka
Chciałabym osobiscie zwrocic sie do Ciebie z pytaniami. Jakbys mogl odezwac sie do mnie chcoiazby na poczte byłabym wdzieczna. fausti1990@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauSsstynka
OOoo slicznie dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja..pytanko mam
doczytałam ze tunczyk w sosie własnym 100 g ma 1 g tłuszczu i 25 g białka, wiec według twoich zalecen- cud miód na dietke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauSsstynka
Witam:) Przeczytałam Twoj artykuł i jestem pełna podziwu. To co piszesz jest naprawde mądre i dużo wiesz jak na swoj wiek. Nie mam oczywiscie tu nic zlego na mysli,zeby nie bylo;) Tak wiec chciałabym sie doradzic? Moge liczyc na Twoja pomoc? Tak więc zawsze wazylam jakies 54kg przy wzroscie 165. Z biegiem czasu moja waga drastycznie sie zmienila, obecnie waze ponad 60kg. Stało sie tak poniewaz skonczylam szkole i ptrzez dluzszy czas siedzialam w domu, wiec mialam wiecej czasu zeby podjadac. Powstała mi straszna oponka wokol mojego duzego brzucha, uda nabrały masy i ogolnie bardzo zle czuje sie w swoim ciele. Chciałabym zrzucic pare ładnych kilo i pozbyc sie zbednego tłuszczyku z brzucha, pupy, ud i ogolnie nog. Moze doradziłbys mi co mam jesc i co i jak cwiczyc by pomoc samej sobie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz swój wiek i dokładną wagę. spokojnie, spokojnie, damy radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy??????????????????
bardziej tuczy 400kcl z ciastek z kremem czy 400kcl z ziaren słonecznika????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×