Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dareios

Kobiety na diecie

Polecane posty

prawdopodobnie dlatego tak się stało, że gdy jadłaś mniej węglowodanów i dużo tłuszczu byłaś w stanie ketozy. po zwiększeniu węgli do 40g wyszłaś z ketozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dareios, podoba mi sie co mowisz, dodam ze nigdy nie stosowalam zadnych diet i niestety w nie nie wierze. Teraz jednak chcialabym schudnac przynajmniej 5 kg. Czy moglbys napisac co robie zle? Praca siedzaca przez 8 godz. sniadanie: bulka z ziarnem, plasterek wedliny lub sera, obiad normalnie kasza, jakies mieso w sosie surowka, kolacji jako takiej nie jadam, jem jesli jestem glodna, a to warzywa na patelnie, a to kawalek obrzydliwie tlustej kielbasy, lub maslanka, zalezy na co mam ochote. W ciagu dnia 2-3 kawy rozp. z mlekiem, duzo wody. Wydaje mi sie ze nie jem duzo, wiec dlaczego ostatnio tyje?" A możesz zdradzić swój wiek? Dlaczego tyjesz? Ponieważ jesz rzadko, mało białka, a w dodatku kalorycznie na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
35 i tak od 2 lat mam problemy z waga, wczesniej stala waga 57-58, jadlam bardzo duzo o kazdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak napisałem wcześniej, przede wszystkim częste, lekkie posiłki. pominięcie kolacji to także spory błąd. na kolacje jedz raczej produkty białkowe, chude mięso np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
wiek 36 lat waga 52 kg cel 50 dieta: 8.30 2 kanapki ciemnego chleba z wedliną i warzywami 11.00 jogurt owocowy 13.00 jabłko 15.00 ryba (w oliwie, w smietanie, sałtka sledziowa - do wyboru- ok 150 gram) Trening: 4 x 80 brzuszków (4 serie po 20 na 4 maszynach na siłowni) 50 miut biezni - bieg na przemian z szybkim (7km/h) marszem na wzniosie - poziom 10. Treningi w pn, wt, sr, czw, pt. Kolacja: warzywa mrozone + filet z kurczaka lub polędwica (na zminę) - gotowane w mikrofalówce+ surówka Czasem plaster wędliny, sera lub kawałek kurczak przed snem Waga ani drgie!!!! Co tu nie gra, pomóż proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt, jabłko, to nie jest posiłek zamiast tego daj jeszcze trochę mięsa z warzywami, np po 50g. o której jesz kolację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
dzieki Dareios, sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
miedzy 19.00 a 20.00 spac chodze max o 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstaw ryby w oleju i śmietanie. zjedz po prostu np kawałek łososia + oliwa z oliwek lub olej lniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
jeszcze jedno: jestem ogólnie zadowaolna ze swojej figury, niestety oprócz okolić brzucha co polecasz by sie pozbyć tego balastu (pytam o ćwiczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu niestety nie ma specjalnej metody. to gdzie organizm odkłada tłuszcz to jest kwestia genów. trening określonej partii nie sprawi że będziemy właśnie z niej gubić tłuszcz. tak jak pisałem, mięsień to mięsień, tłuszcz to tłuszcz. osobne tkanki. możesz spróbować trenować z pasem neoprenowym ale nie daje gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
dzięki wielkie, robię brzuszki to mięsnie mam, szkoda tylko ze pod tłuszczem;) Pas sobie sprawię,.... tonący brzytwy się chwyta ;) Dzięki raz jeszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa..
witam jadam zawsze regularnie co 3 godziny 5 posiłków dziennie.. ja przedstawie co dziś zjem a Ty Dareios powiesz co robię nie tak,bo już schudlam sporo ( od stycznia 10 kg) ale nie wiem dlaczego waga się zatrzymała :( I śniadanie: 3 łyżki płatków kukurydzianych z jogurtem naturalnym + pomarańcza II śniadanie: kromka chleba chrupkiego z plasterkiem szynki drobiowej + pół papryki Obiad: ryż brązowy +warzywa na patelnie do tego pierś z indyka pieczona lub gotowana Podwieczorek: 1 szklanka kefiru + kiwi Kolacja: sałatka grecka z serem feta ,pomidorem, ogórkiem i oliwkami no i jak mój jadłospis ?? dobry?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, nie jest dobry. schudłaś 10kg, moje gratulacje. ile jeszcze chcesz zgubić? jeżeli możesz to napisz swój wiek oraz obecną wagę. odpuść sobie kefiry, jogurty, na noc powtarzam, posiłek białkowy. feta ma bardzo dużo tłuszczu, poza tym te nasze sklepowe fety mają z prawdziwą fetą tyle wspólnego co krzesło z krzesłem elektrycznym. Starajcie się dziewczyny w każdym posiłku spożywać białko. A z węglowodanami: pierwsze posiłki niech zawierają ich najwięcej, ostatnie najlepiej w ogóle. z tłuszczem też delikatnie. Pamiętajcie, że jest ponad 2 razy bardziej kaloryczny niż węglowodany i białko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa..
obecnie ważę 68-70 kg waga się waha,mam 25 lat 174cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa..
aha chciałabym ważyc 60-65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
ja mam propozycję żebyś tu uściślił co rozumiesz przez "białko" bo z tego co zauważyłam większości to słowo kojarzy się głownie z mlekiem, serami, jorurtami itp, a białko to niekoniecznie te własnie "białe produkty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białko to nie nabiał. opisywałem wcześniej najlepsze źródla białka ale mogę powtórzyć: mięso (najlepiej drób), ryby, białka jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja krótkooooo
Czy puszke makreli w pomidorach można traktować jako posiłek i jeść codzień w diecie redukcyjnej uwielbiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothinggggggg
Dareios: a co sadzisz o herbatach zielonych i czerwonych czy ich picie wraz z deieta i treningiem rzeczywicsie pomaga w odchudzaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
a czy piwo lub dwa dosyc czesto rowniez tuczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwo posiada sporo kalorii więc nie polecam. oczywiście jak wypijesz raz na jakiś czas to nic się nie stanie, ale jeżeli lubisz sobie codziennie wieczorem jedno wypić to będzie problem. herbaty, zwłaszcza zielona jak najbardziej są pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara raszpla wlasciwa
ok wiec odstawiam piwo, herbat pije bardzo duzo. A czy na kolacje moze byc pasta ze szprostki w oleju majonezu i jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo, takie posiłki zawierają naprawdę sporo niezdrowego tłuszczu, są ciężkostrawne. a pamiętaj że żołądek w nocy nie pracuje. więc treść żołądkowa będzie sobie czekać do rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie poradzę
o własnie!!! Kiedys czytałam artykuł (naukowy) na jednym z portali ze piwo ma doskonałe własciwości regenerujące po treningu (ze wzgledu na swój skład) Mozna by spokojnie zastępowac nim inny napoj regeneracyjny, zawierający chemię Ale...wiadomo, ze ze wzgledu na zawarty alkohol nie może być polecany Co jeszcze, samo w sobie nie jest tuczące ale niesamowicie wzmaga apetyt i to jest zawsze przyczyna tzw. piwnego brzuszka, nie sam napoj... Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa..
to zamiast tej sałatki greckiem na kolację mogę zjeśc wędzoną rybkę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napój regeneracyjny po treningu to właśnie przede wszystkim węglowodany. i owszem, piwo zawiera słód. Czy pomoże to odbudować glikogen po treningu? pomoże. ale z odchudzaniem niewiele ma wspólnego. owszem, po treningu warto spożyć trochę węglowodanów ale nie polecam większych ilości. lepiej zjeść jakiś owoc, jabłko, banan. nie powinno zaszkodzić ponieważ cukier zostanie wchłonięty do odbudowania zapasów glikogenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze zależy jaki trening masz na myśli. aerobowy? czy siłowy? "to zamiast tej sałatki greckiem na kolację mogę zjeśc wędzoną rybkę ??" zależy jeszcze jaką rybę masz na myśli. ryba rybie nie równa. jedne mają 15g zdrowych kwasów tłuszczowych, inne 30 g tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz jaaaa..
a które rybki mają najwięcej zdrowych tłuszczów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×