Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_joana

Związek bez zobowiązań?

Polecane posty

Gość erkaaaaaaaaa
rób jak uwazasz...szkoada ze ten szczegół pominełas i szkoada ze nie napisałas tego w pierwszym swoim poscie...zaoszczedziłabys nam duzo czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeee
15:21 " Zwiazki bez zobowiazan sa dobre dla kobiet, ktore sa dojrzale emocjonalnie" :D tia, jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takiej sytuacji? cóż... w takiej sytuacji nie wiem, nie chce żadnych poważnych związków, nie chce żeby później cierpiał, więc myślę że mogłabym się zdobyć n odwagę żeby powiedzieć że nie chce się angażować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamrożona
znam mściwych chłopaków, którzy potrafią zszargać opinię dziewcxzynie uważając, że zostali sprowadzeni do żywego wibratora. Nie tylko zszargać opinię, ale i pokazać, że sa silniejsi- także fizycznie. Autorko lepiej nie baw się tymi klimatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ten szczegół jest bez znaczenia... jakby chciał czegoś wiecej to by się starał a nie udawał przyjaciela któremu zawsze moge się wygadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaaaaaaaaa
a wszyscy tutaj sie nad TOBĄ uzalali ..ehhh... nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zapytałam czy warto w to wchodzić:) potwierdziliście że Nie i że jednak dobrze zrobiłam mówiąc że nie chce. Jestem wam za to wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w takiej sytuacji nie wiem'" Ale ja już wiem - NIE JESTEŚ GOTOWA na taki układ. "nie chce żeby później cierpiał" Dlaczego martwisz się o niego, a nie o SIEBIE? Masz idealne warunki, żeby zauroczyć sie w nim jeśli zdecydujesz sie na seks. Więc zdecydowanie odradzam. "szkoada ze ten szczegół pominełas i szkoada ze nie napisałas tego w pierwszym swoim poscie...zaoszczedziłabys nam duzo czasu...." Ten szczegół NIC nie zmienia. zamrożona "znam mściwych chłopaków, którzy potrafią zszargać opinię dziewcxzynie uważając, że zostali sprowadzeni do żywego wibratora. Nie tylko zszargać opinię, ale i pokazać, że sa silniejsi- także fizycznie. Autorko lepiej nie baw się tymi klimatami." A bo to trzeba wiedzieć z kim się ma do czynienia. Znać faceta, a nie brać z doskoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę to wszystko jeszcze dobrze przemyśleć, dziękuje za pomoc, rady i zainteresowanie. Odezwę się pewnie jeszcze kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×