Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betii79

Macierzyństwo po in vitro i nie tylko :)

Polecane posty

mam przeczucie ze ze nic z tej ciazy nie bedzie. ta niska beta mnie martwi.a moze ta ciaza juz obumarla po kilku dniach dlatego nie wzrasta. w nastepny piatek do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha Nic się nie martw!!!i "odgoń" te czarne myśli!!!!!!!!!Musi byc dobrze:-) Trzymam kciuki:-) U na staka wietrzna pogoda że szkoda słów:-( bylismy tylko pół godzinki na spacerze:-(a na końcówce zaczął padac deszcz:-(aj niech w końcu się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha ktory to dzien po transferze? nie martw sie na zapas dziewczyny czy jak przyjezdzaja dziadkowie do was to tez tak macie ze leca do nich a o was zapominaja? :) dzis przyjechali tesciowie i mali oszaleli. jak ja chce ich wziasc na rece zeby np. przewinac to wyrywaja sie i wrzeszvcza bo chca do dziadka czy babci ;) skorzystalam juz z wolnosci i pojechalam sobie na 2 h na silownie :) milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha gratulacje!!nie martw się,na pewno maluszek zadomowił się juz na 9 miesiecy:-) kiedy idziesz na usg? Betii doszły zdjęcia moich smerfów? My czekamy na cieplejsze dni,dziś był straszny wiatr i zimno.ponoc od środy będą upały i pewnie w piątek po mojej pracy pójdziemy z dziećmi na basen.musze się pochwalić,moje dzieci od 3 dni stoją przy kanapie lub przy meblach,są z tego bardzo zadowolone:-) a dziś Tymus trzymał się tylko jedna raczka i podrygiwal przy tym bo leciała muzyka w pokoju.jak zaczną chodzić to dopiero się zacznie :-) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dzieki za zdjecia. corcia ma piekne oczy po kim? :) a maly na hustawce? szybciutko buszuja na placu zabaw :) moje na plac zabaw poszly dopiero jak sie w miare dobrze trzymaly na nogach a na hustawce jakos nie lubia. mia lubi sie slizgac a sven kopac w piasku. kto jest przy dzieciach jak jestes w pracy? ja tez bym chciala wrocic ale nie mam nikogo do dzieci. musze poczekac az pojda do przedszkola a to pewnie jeszcze rok..... milej niedzieli dziewczyny . u mnie leje .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti moja corcia wg całej rodziny podobna jest do mnie a wg mnie to skora zdjęta z mojego męża.moje dzieci uwielbiają się huśtać,mieliśmy huśtawkę w domu od ich urodzenia.a na placu zabaw hustaja się gdzieś od marca.oczywiscie w huśtawce ,która ma sztywna barierkę dookoła. Mój M miał w tym tyg urlop.niestety od jutra idzie juz do pracy ale na 14.i w tym czasie kiedy on juz wyjdzie a ja jeszcze nie wrócę z dziećmi bedzie moja bratowa-chrzestna Klementysi.czyli jakas godzinke-półtorej.zaraz zmykamy na spacer,dziś u nas słoneczko ale niestety zimno .pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kilka razy mialam zamiar zadac wam to pytanie, ale kiedy otworzylam laptopa to zawsze zapominalam. aga mi przypomniala. do kogo podobne sa wasze dzieci? moj banjaminek jest bardzo podobny do mojej rodziny, do moich braci. miedzy mna a moim mlodszym bratem jest 8 lat roznicy, wiec pamietam go kiedy byl niemowlakiem. wygladal dokladnie ja benjaminek teraz. nie tylko wyglad zewn, ale i charakter bedzie mial po mojej rodzinie bo juz teraz jego zachowania, miny ida w moim kierunku. po tatusiu to mysle ze bedzie mial podobna barwe glosu, bo juz teraz da sie wyczuc i wlosy jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha wyślij fotki Benjaminka:-) mój synek ma też jasne włoski ale nie wiem po kim i długie rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mój Tobiasz to czysty mój mąż:-)Wszyscy jak Go widza tak mówia i rzeczywiście tak jest.Nawet na zdjęciach jak mój M był mały widac podobieństwo Tobiasza do Niego:-)Z kolei moja ciotka mówiła (jak Tobi był mniejszy) że jak ma czapkę jest wykapana mamuśka...i komu tu wierzyć???Naszym zdaniem "wdał" sie w rodzine męża:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha Ja równiezz proszę p rzeslanie zdjęć Twojego Skarbu:-) asia_2511@wp.pl potem ja prześle Tobiaszka(oczywiście jak będziesz chciała:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesle wam jak bede miala czas. czuje ze z tej ciazy nic nie bedzie. kiedy bylam oddac krew na test, pielegniarka spytala sie mnie jak przeczucia. odpowiedzialam jej ze nie wiem poniewaz nic nie czuje. kiedy wrocilam do domu , zaczal mnie pobolewac brzuch w dole i bolal az do wczoraj. wczoraj niestety przestal. stracilam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha nie dramatyzuj. przeciez beta jest ok . nadal nie napisalas ile dni po tf robilas test? dopoki nie masz krawien to wszystko jest ok. pamietaj ze nawet leki ktore bierzesz po tf nie zatrzymaja ci krwawien. jak zarodek nie chce sie utrzymac to dostaniesz okresu. do tego przy drugiej ciazy wiekszosc kobiet ma inne objawy niz przy 1ej glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha Tak jak pisze betii nie martw się za wczasu!!!Musisz wierzyć że będzie ok-a będzie zobaczysz:-) Dla "porównania" lub uspokojenia Cię podaje swoje wyniki bety: 11 dpt 64,21 16 dpt 490,5 więc Twoje nie są dramatyczne. Głowa do góry Kobietko:-) A my dzisiaj jedziemy na basen(jupi:-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga przyslij mi ta basenowa pogode bo u mnie 10stopni i deszcz .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betii U nas pogodarównież nas nie rozpieszcza:-( też dzisiaj padało i było 13 stopni:-( jutro podobnie ale troszkę cieplej.Stąd moja decyzja o tym baseniku:-)Tobiaszek był w siódmym niebie!!!Chlapał nóżkami,łapkami,zjeżdżaliśmy z nim na zjeżdżalni...fajnie było:-) Taki późniejszy Dzień Dziecka,a właściwie Dzień Rodzinki,bo wszyscy na tym skorzystaliśmy:-) Dziś z rana też bylismy u kuzynki i jej synka,chłopaki sie fajnie bawili,choć zabierali sobie zabawki i potylali o siebie.Tobiaszek jest starszy od kuzyna o pół roku ale i tak jakos sie dogadali. A jutro wybieramy sie do kolejnej dzidzi.Staś synek mojej koleżanki,ma 4 m-ce,ale jeszcze go nie widziałam od urodzenia i jedziemy w odwiedzinki...Oj w tym tygodniu każdego dnia gdzieś mamy "kurs" :-)fajnie przynajmniej coś się dzieje innego niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betii U nas pogodarównież nas nie rozpieszcza:-( też dzisiaj padało i było 13 stopni:-( jutro podobnie ale troszkę cieplej.Stąd moja decyzja o tym baseniku:-)Tobiaszek był w siódmym niebie!!!Chlapał nóżkami,łapkami,zjeżdżaliśmy z nim na zjeżdżalni...fajnie było:-) Taki późniejszy Dzień Dziecka,a właściwie Dzień Rodzinki,bo wszyscy na tym skorzystaliśmy:-) Dziś z rana też bylismy u kuzynki i jej synka,chłopaki sie fajnie bawili,choć zabierali sobie zabawki i potylali o siebie.Tobiaszek jest starszy od kuzyna o pół roku ale i tak jakos sie dogadali. A jutro wybieramy sie do kolejnej dzidzi.Staś synek mojej koleżanki,ma 4 m-ce,ale jeszcze go nie widziałam od urodzenia i jedziemy w odwiedzinki...Oj w tym tygodniu każdego dnia gdzieś mamy "kurs" :-)fajnie przynajmniej coś się dzieje innego niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie zaglądam tu dawna często bo moja Mili buszuje w chodziku a ja za nia nie daje mi nawet chwilki odpoczac :-) zepsuł mi sie sterylizator do butelek i szukam nowego może słyszałyscie o ozonowym sterylizatorze do zywnosci i butelek szukałam opinie w internecie ale ich nie ma moze cos wiecie na ten temat nie chce kupować czegoś o czym nie mam zielonego pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ailona ja od 5 m-ca przestalam sterylizowac cokolwiek wiec nie pomoge ;) u nas ok. dziadki rozpieszczaja wnukow, mama jezdzi na fitnes a tata pracuje . nie moge sie doczekac piatku i otwarcia euro :) ole ole ole oleeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga i Aga wyslalam wam zdjecia Benjaminka. Lilia wodna, dp ciebie tez probowalam ale wrocil. wiecej adresow mailowych nie mam, jesli tez chcecie zdjecia to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha niestety nie dostałam zdjęć Twojego Benjaminka:-( Dosia30 wyślesz zdjęcia Maciusia? Mucha kiedy masz pierwsze usg? Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dostalam zdjecia szkrabow. po ubiorze domyslilam sie kto jest Klementynka a kto Tymoteuszkiem. wydaje mi sie ze nie sa do siebie podobne. Tak? jutro znow na bete i usg.jade bez przekonania bo jestem na 80% pewna ze nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha dlaczego nic z tego? dostalas okres? jak nie masz plamien i nic sie nie dzieje to bardzo dobrze napisz jutro po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha Benjaminek to "mały pomocnik mamusi"co?No popatrz jak ładnie opróżnił zmywareczkę:-)Aj te Nasze Dzieciaczki!!! A mój Tobiasz robi się uparciuch i złośnik jak mu czegoś zakarze! Dziś się uparł na zamykanie i otwieranie drzwi i teśnowej.Jak zakazałam to tak zaczął wyć,prężyć się siłować że szok:-(Wcześniej tak nie robił...no i musiałam "ewakułować" się z nim do domu(dobrze że mieszkamy nie daleko.NIe wiem czemu się tak uparł?Może to minie a jak nie to będziemy nadal "wałkować"słowo NIE WOLNO!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażcie się ale ja postanowiłam ze nie bede wysyłać zdjęć synka bo mam zasadę aby nie wysyłać żadnych zdjęć do internetu osobom których nie znam osobiście. Staram się trzymać własnych zasad a to dla bezpieczeństwa swojego i swojej rodziny. Mam nadzieję ze rozumiecie i nie bedziecie złe na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis ponownie w klinice i jest tak jak myslalam. na usg nie bylo nic widac a beta przez tydzien urosla ze 141 do 192. mam odtawic leki i zadzwonic kiedy dostane@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mucha co za pech :( przykro mi. bedziecie probowac z mrozaczkow? masz juz synka a teraz beta tez zaskoczyla czyli na pewno zajdziesz w ciaze!!! daga zmiany zachowania sa normalne. nasze dzieci nie zostana zawsze takie male , slodkie i grzeczne ;) mia jest ostatnio straszna histeryczka. przy ubieraniu histeria i wrzaski, przy myciu zebow histeria i wrzaski. dziadkowie rozpieszczaja i jak nie chca z nia w cos grac to histeria i wrzaski. jak klade spac to sven grzecznie zasypia a ta franca wrzeszczy i szarpie lozeczkiem. ja wtedy nie wchodze i nie reaguje po chwili zasypia. wczoraj odstawila taki cyrk przez 15min. okropna sie zrobila. caly dzien albo sie wyglupia z babcia i dziadkiem a jak nie to wrzeszczy i rzuca co ma pod reka. musze zmykac do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosia Rozumiem:-) Każda z nas chce chronić swoje dziecko!!!Każda ma jakieś zasady-ja to szanuje! mucha Kurcze przykro mi:-( a już myślałam że napiszesz że wszystko jest ok. Trzymaj się Kobietko!!! betii Widze ze też czasami masz w domu "niezły cyrk".Oj mała złośnica...:-) ale cóż tak jak piszesz nie zawsze wszystko jest kolorowe:-( (czasami sobie powtarzam że może my byliśmy gorsi...:-) ) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha, ojej ..wielka szkoda, no ale nie musisz miec zadnego zabiegu tak? Bardzo mi przykro, nadzieja w mrożakach!!!!!!!!!! Dziś jest wielki dzień, Maciuś już założył dziś koszulkę biało-czerwoną z napisem Polska!!!! ZA ZWYCIĘSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×