Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

agula83 ja sie dobrze czuje, tylko troche mnie w podbrzuszu kuje, ale nysle ze to nic niepokojacego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio dziewczynki trzymam za Was kciuki! Jak napisała Malina niech e końcu, któraś z Was zaciązy!! Nio wczoraj z nocy urodziła moja dobra kolezanka, oczywiście pogratulowałam, ale mi się płakac chciało. Ja czekam na @ i się wkurzam, zeby juz przyszła juz 48dc. pojechalabym na te badania i tak czekam i juz nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1983.83
Kurcze, monjoc może zabrałabyś coś na wywołanie okesu? po co sie tak torturować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc bardzo dobrze wiem co czujesz i współczuję Ci. Wczoraj właśnie dowiedziałam się, że moja bratowa jest w ciąży. Bardzo się cieszę, ale też jest mi smutno... :( Im pewnie też było trochę przykro mimo szczęścia ponieważ dowiedzieli się, że jest w ciąży dokładnie w dniu kiedy ja się dowiedziałam, że I IUI się nie udała. Czekali ponad tydzień żeby nam powiedzieć. Kurcze trudne to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czwartek miałam pierwsze iui. Zabieg trwał krócej niż zwykle badanie gin. W niedziele rano jedziemy na usg, sprawdzic czy pękł pecherzyk . Lekarz mówił, żeby "poprawić ". Niestety tak wyszło, że tego nie zrobiliśmy.Pewnie zmniejsza to szanse na ciążę. Staram się nie nakręcać za bardzo. Ale pewnie same doskonale wiece, że jest to trudne. Z tego co czytam to ciąża po pierwszym iui zdarza się bardzo rzadko . No ale się zdarza. Juz sama nie wiem co mysles. Na razie pozostaje czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim otoczeniu też dużo ciąż. No cóż..nam też kiedyś będzie dane. Jestem tego pewna!! życzę Wam przyjemnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja nie możesz miec wyrzutów sumienia.I tak będzie co ma być, więc głowa do góry. A jak w ogóle wrażenia po pierwszej IU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, u mnie tez na okolo pelno ciezarowek mam trzy koleżanki, ktore maja termin na wrzesien, pazdziernik i grudzen, sasiadke mam co tez bedzie rodzic na dniach, ale nie zazdroszcze im, bo to czasem sie odwraca przeciwko nam. jakis tydzien temu kolezanka z pracy powiedziala mi ze jej corka jest w 3 m-cu ciazy i tak jakos wyszlo ze sie przy niej rozplakalam, oczywiscie powiedzialam ze sie ciesze i trzymam kciuki, ale jakos same od siebie przyszly zly ;(, ale powiedziala ze mi tez sie uda zebym sie niczym nie przejmowala i ze trzyma za mnie kciuki. takze dziewczyny nie ma sie co martwic, na nas tez przyjdzie czas :D ja wieze ze nam sie uda, juz sie nie moge doczekac badan, ale trzeba czekac jeszcze tydzien :( pozdrawiam i miloego week zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
dziewczyny nie możemy tracić wiary w to, ze się nam uda, choć same dobrze wiedzmy, ze trudno jest strasznie wierzyć, jak mija miesiąc za miesiącem a żadnych rezultatów nie widać. Ale ja wierzę, ze jeszcze zostaniemy mamusiami. Nie możemy się poddawać. Dzieki wam, ze jesteście na tym forum. Zawsze to raźniej. Kończe to pisanie bo dziś o 14 mamy wesele. Miłego dnia dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1983.83
hej Laseczki, jak samopoczucie po weekendzie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! po weekendzie może być. Wreszcie ta @ przyszła. Jutro mam 3 d.c. i wybieram się na badania. Tylko nie pamiętam czy trzeba być nadczo. Bo ja się wybieram po południu i nie wiem. A jak USG w 3 dc miała któras bo ja bede miala 1 raz i sie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula1983.83
monjoc hormonów nie trzeba robić na czczo, badanie możesz zrobic o każdej porze dnia. Na czczo robi sie morfologię, cukier itp. A usg sie nie stresuj. Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agula za odpowiedz!!Jutro bede cos wiecej wiedziala!!to napisze, bo odbieram tez badania meza . pozdra do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i week milol pogodnie, juz tydzien po iui, jeszcze 7 dni i bede robic badania, TRZYMAĆ KCIUKI :D:D:D, maja byc, 2 kreski i wysokie hcg :):):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mój brzusio juz nie jest taki wzdęty jak w ubiegłym tygodniu, nie wygląda juz jak balon. Piersi jednak nadal bolą. Wyczytałam, że wzsystkie objawy hiperstymulacji znikają wraz z pojawiemiem się @. Objawami przestymulowania są głównie wzdęty brzuch i duszności, ale nigdzie nie piszą o bólu piersi. Czy to możliwie, że to przez Ovitrelle? w poprzednich IUI dostawałam po 10 tys jednostek Pregnylu i nie miałam czegos takiego. malina wytańczyłaś się?? :) monjoc daj znać, jak tam wyniki męża. Życzę Wam słonecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Agula na weselu było fajnie, wytańczyłam się. Chętnie bym chodziła co tydzień heheheh. W środę idę do lekarza na kontrolne usg i będzie już wynik posiewu nasienia. Zobaczymy jakie ma bakterie i będzie brał antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Nio dzis zrobiłam badania wyniki beda za tydzien kurcze zapłaciłam 4 zł. odebrałam wyniki meza chyba nie są za dobre. ruch żywy postępowy 30 % ruch wolny postępowy 20 % ruch osocylujacy 4 % Morfologia % patologicznych 91 % Vitality plemniki żywe 87 % Plemniki prawidłowe 8 % plemniki patologiczne 92% w uwagach: patologia plemników o wysokim stopniu zaawansowania , plemniki o wyraźnie zmniejszonych akrosomach, katastrofa. Lekarz mi powiedzial ostatnio, ze przy takich badaniach dawno w ciazy powinnam byc, chyba wina lezy po stronie meza. Bo jak sa zmniejszone akrosomy to plemnik nie moze wejsc w jajeczko. kleska poprostu . wizyte mam za tydzien w srode ciekawe co powie. Boze czego ja sie tak musze meczyc.... Pozdro. Ps. Napiszcie czy maz ktorejs z Was ma podobne parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byłoby przyjemnie ,gdyby badania kosztowały po kilka złotych a nie kilkaset :) monjoc, a da się jakoś zwiekszyć te akrosomy?? na przykład przez jakieś leki ?? dochodzę do wniosku-tak z perspektywy czasu- że mogłam od razu zdecydować się na in vitro. A nie bawić się w kilkakrotną inseminację. Fakt, że za drugim razem się udało, ale straciłam dzieciątko, i od tego czasu klapa. Ale lekarze odradzali...że też ich słuchalam, mogłam postawić na swoim. Po ostatniej IUI powiedziałam mężowi, że już nie chcę tak cierpieć (po zabiegu 3 dni byłam ledwo żywa). Jestem już zdecydowana w 100% na IVF, jeśli okaże się, że znów nie wyszło. A jak Wy się Dziewczyny czujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja się się ostatnio niezbyt dobrze czuję jestem strasznie przemęczona wypadją mi włosy i w każdej wolnej chwili kładę się spać. Myślę, że to wpływ hormonów i stresu. Jeśli chodzi o in vitro to ja też już jestem zdecydowana jednak lekarz powiedział że możemy się umówić dopiero na wrzesień. Mam juz przepisane leki antykoncepcyjne na wyciszenie które mam brać 3 tygodnie przed pierwszą wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monjoc jeśli chodzi o twoje badania to nie wiem co o tym myśleć. Ruchliwość jest całkiem całkiem tylko ta budowa, u mojego m tez w badaniu wyszło tylko 17% plemników o prawidłowej morfologii, i martwi mnie to. A czy twój m pali papierosy? Bo mój pali i nie myśli rzucać i powiem wam że wkurza mnie to ba ja przyjmować tyle leków walczyć ze złym samopoczuciem a on głupich papierochów nie może rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
Krystal rozumiem twoje zdenerwowanie tym paleniem papierosów. Ja mam tak samo. Mój maż pali paczkę dziennie. Od dzisiaj przestał palić ale nie wiadomo czy wytrzyma. U nas plemniki prawidłowe to 0%, a wcześniej pól roku temu było tylko 4%. Pogorszyło się. Lekarz na wizycie od razu powiedział, żeby rzucić palenie bo nie będziemy się bawić w kotka i myszkę, do tego zalecił nam przyjmować Prenatal ProBaby. Oprócz tego żadnych innych leków typu androwit, salfazin, wit c.... bo wszystkie składniki zawarte się właśnie w tych co teraz łykamy tylko w dużych dawkach. Zobaczymy czy będzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko to 100 % patologicznych ma plemników TWÓJ M to sie pogorszylo, bo pisalas na 1 stronie ze mial 5 %. .Moj ma 8 % tylko prawidlowych i jestem załamana. Wczoraj w nocy to tak płakałam, za dzis do pracy poszlam z zapuchnietymi oczmi. mam kiepski nastroj. dobrze, ze koncze juz za tydzien prace i 2 miesiace wolnego. bo juz mi sie nic nie chce. Krystal moj M nigdy nie palił i nia pali papierosóa, nieraz piwko wypije i tyle. malinko a te specyfiki co pije Twoj M to dokładnie na co działaja ? Na ziwekszenie ilości prawidłowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina@1299
monjoc w ciągu pół roku pogorszyło się. Mąż wcześniej miał 5 % a jak zmieniliśmy lekarza i zrobiliśmy powtórnie badanie nasienia w innej klinice to wyszło, ze 0 % prawidłowych. Dlatego tez gin przepisał nam te witaminy. U mężczyzn działają właśnie na poprawę prawidłowych plemników, liczebność. Podaję link do tych witaminek : http://www.prenatale.pl/produkt/prenatal-probaby Gin powiedział, ze są one strasznie drogie, ale przynoszą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Malinko moj M robil badanie 2 lata temu i miał prawie to samo moze wiecej bylo o ruchu A i B. A te witaminy maja pomoc ze bedzie jakis % prawidłowych? Ja jade w srode za tydzien ciekawe co powie moj nowy gin. bo dopiero u niego raz byłam. Miał mi wczorraj Usg robic ale ma tydzien wolnego. To ciekawe dlaczego Malinko tak szybko wyniki Twojego M sie pogorszyly. Zaraz wchode na stronke , ktora mi przeslałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, powiedzcie mi prosze, czy jesli u mojego meza wyszly wyniki na poziomie morfologia- 4% , czy to bardzo zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×