Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

morais a robiłas jakiś dodatkowy test albo betę? ja kupiłam sikańca - zgłupiałam, wcześniej byłam przekonana, żeby jakby co na betę lecieć, ale chyba jutro sprawdzę na tym zwykłym sikańcu...sama już nie wiem. co ta nadzieja ze mną wyprawia..:-) miłego wieczorku:-) Agulla - oficjalnie zabrania się Tobie takich rzeczy!!!usiądź na kanapie i poczytaj maleństwu, oknom nic się nie stanie, jak będa brudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia - czekamy róbi nawet dzisiaj test, bo jestem bardzo ciekawa, moze Tobie akurat sie udało. Ja oczywiście mam nadwyzke testów , bo kiedys jak na allegro kupiłam to do owulacyjnych 35 hyba bylo i 5 ciazowych gratis i dzis znowu zrobiłam i zowu naegait , pewnie @ przcyjedzie lada dzien. Chyba ze te testy sa do dupy ( pocieszam sie :-)) Morais a jak u Ciebie razem @ dostaniemy to razem iui bedziemy miały. Ja sie wogole zastanawiam co rocbic w sieprniu bo moj lekarz na urlop sie wybiera akurat kolo owulacji i nici z iui, ale jak mowicie kochane jechac niech mi zastrzyki i jazda czy odpuscic nal 1-2 miesiace? Kochane i wam sie pochwale juz dach na domku niedlugo bede robila , ( m tylko co to za dom bez dzieci sama nie wiem) :-( Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morais u mnie było tak, że między 26 a 28 dniem cyklu, w którym zaszłam w ciążę, mialam okropne boleści brzucha. Jeszcze nigdy tak nie bolało i byłam pewna, że @ przyjdzie. Też wciąż sprawdzałam, czy przypadkiem już zawitała. monjoc zobaczysz, że nim ukończycie domek, będziesz w ciąży. I maluszek będzie miał już własny pokoik. Też mi się marzy dom i ogród. Póki co dopiero kupiliśmy działkę. Ale czy zdecydujemy się na budowe domu.... nie wiem, wszysko zalezy od kasy, a to jest takie duże przedsięwzięcie.... A ile czasu zajeło Wam wybudowanie domu?? Dobrej nocy Kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia bardzo mi przykro ale coz nie mozna sie poddawac i trzeba dalej probowac, takie zycie. Jedni maja latwiej drudzy troche ciezej. Morais co do objawow ciazy to tez potiwerdzam. Ja rowniez mialam takie bolesci jakby miala do mnie przyjechac ciocia wiec badz dobrej mysli. Ja z mezem po wtorkowym zastrzyku dzialalm wczoraj, ale mowie Wam tak mnie bolalo ze masakra. Nie pamietam zebym przy poprzednim razie tak miala, a moze... No nie wiem. A apropo domkow to moj juz stoi i jest w stanie surowym zamknietym, elewacje juz mamy, teraz czekamy bo bedziemy robic schody zewnetrzne, no i ogrodzenie ma przyjsc pod koniec sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tosia-czekamy zrobiłam betę w 12 dniu po IUI jak mówiła mi lekarka i beta wyszła 0. Testu nie robiłam, ale chyba będę musiała, bo nadal nic, już sama nie wiem co myśleć. Tosia bardzo mi przykro :( wiem co czujesz :( Monjco moja lekarka od połowy sierpnia wybiera się rodzić, więc w tym m-cu i tak nie miałabym IUI. Więc jeżeli tym razem się nie udało, to obie będziemy miały 1 czy 2 miesiące odpoczynku od lekarzy :) I dziewczyny natchnęłyście we mnie trochę nadziei. Ale tak się boję, że może być ona złudna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta! No Morais trzymam kciuki do końca!! Zrób ten test i tyle i pisz co wyszło! Tosia - czekamy myślałam,że Ci się uda!!Tez mi przykro chyba, ze i Twoje testy kłamia jak i moje :-) Agula my zaczelismy budowe gdzies w maju chyba, dach mamy zamiar juz niedlugo zaczynac zalezy od ludzi kiedy przyjda, potem jeszcze okna i do zimy tyle, reszta na wiosne, chyba ze za kase ktora nam zostanie strzelimy ivf sama nie wiem. Dla mnie ivf to trudna decyzja nic juz nie wiem!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morais, moze zadzwoń do swojej ginolożki ;) i zapytaj co to może byc i co robić...? U mnie @ jak w zegarku... Tam bym chciała zaraz za plemnikami wejść w swój organizm ;) i zobaczyć co się tam dzieje...czy chłopaki dochodzą do komórki czy to ona ich nie wpuszcza...czy może się łączą/dzielą tylko nie mogą się osiedlić ;) dziewczyny chodzi do solarium podczas @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Bahati, ja nie chodze na solarium wcale. W zeszlym roku nie bylam opalona wcale, a w tym troche siedze na ogrodku, wiec jest ok. Ale zima jestem cakliem blada. Co do domkow, to my kupiliscmy w 2008, teraz pod koniec Sierpnia mina 3 lata, i 1 pokoj na gorze mamy calkiem pusty :( Czeka na lokatora :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie nie planujemy budowy domu ani żadnej przeprowadzki. Mieszkamy u moich rodziców wiec mamy całe piętro dla siebie tzn. 4 pokoje i łazienkę. Nad nami jest jeszcze poddasze ale na razie nie kończymy bo nie ma takiej potrzeby. I tak w tych pokojach nie ma kto przebywać - brakuje stukotu maleńkich nóżek i tej ciekawości zaglądania w każdy kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam test i w sumie nadal nic nie wiem, bo jedna kreska była bardzo widoczna, a druga bardzo słabiutka. Czyli nadal jestem w tym samym miejscu. Poczekam jeszcze ze 3-4 dni i jak nadal nie dostanę @ to spróbuję raz jeszcze zrobić. Bahati jak nie dostanę @ do przyszłego tygodnia, to na pewno do niej zadzwonię. I tak jak Ty bardzo chciałabym wybrać z tymi chłopakami i zobaczyć co i jak się tam dzieje ;) Każda z Was mówi o budowie domu, a my nawet działki jeszcze nie mamy :( Troszkę jest to nasza wina, bo nie wiedzieliśmy dokładnie gdzie chcemy mieszkać, a kupno i sprzedaż mieszkania jest łatwiejsza niż kupno-sprzedaż domu :) Ale bardzo się cieszę, że oprócz ciąży i myślenia o niej i o dziecku macie coś jeszcze "na głowie". Człowiek tak nie wariuje. A jeżeli chodzi o solarium, to ja bardzo rzadko chodzę, ale jeżeli zbliża się jakaś impreza to się wybiorę poopalać, a jeżeli mam akurat @ to staram się aby nie iść w 2-3 pierwszych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morais no to możemy już Wam gratulować:) Gdy na testach ciążowych (w odróżnieniu do owu) pokazuje się słaba druga kreseczka.... prawie wszystko jest już jasne:) Mam nadzieję, że tak właśnie jest i w końcu to forum okaże się szczęśliwe dla nas wszystkich. TRZYMAM KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym w to wierzyć, ale poczekam jeszcze kilka dni i spróbuję raz jeszcze. Może i dla mnie wszystko byłoby jasne gdyby nie ta beta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asikj
czesc dziewczyny mam rozumiec ze tez mi nie mozecie pomóc.moj gin.tylko mówił o inv a ja sie załamałam.,moralis dziekuje za odp. trzymam kciuki żeby ta małpa nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morais może więc warto byłoby powtórzyć betę... Tak bardzo bym chciała, żeby kolejnej z nas się udało... Dobrej nocki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj tez dzialalismy a dzis wybieram sie na monitoring do gina czy pecherzyki popekaly tak jak trzeba. Trzymaj kciuki dalej :) A na solarium chodzialm majac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morais, nie czekaj, zrób jeszcze jeden test albo pędź na betę!!! ściskam kciuki najmocniej jak potrafię, żeby bylo :-) i od razu daj znać! monjoc a co u ciebie?jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morais domyslam się,że trudno Ci uwierzyć...ale coś się dzieje :) Nawet cień cienia oznacza ciążę. Męślę,że stosunkowo późno doszło u Ciebie do implantacji, stąd kreska słaba. Powtórz betę jaknajszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nakręcacie :) Zrobię jutro rano jeszcze jeden test i jak wyjdzie pozytywny (lub podobny do tego wczorajszego) to od razu pojadę na betę. A chcę zrobić test rano, mimo, że mogę w ciągu dnia też, aby mieć większą pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie usiedziała... Ale fajnie:) Pomyśl, ile testów robiłas w zyciu i czy w czasie wskazanym na tescie pojawiła Ci się 2 kreska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja myślę - na podstawie dziesiatek zasłyszanych historii, bo niestety nie z własnego doświadczenia :( - jeśli w czasie wskazanym przez producenta testu pokazało się II tobez względu jak to się zakończy - oby 9 miesiecznym błogim stanem, krotkim bólem i wielkim szczęsciem:) - to "coś się dzieje".:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morais rób już ten test i bete bo czekamy na dobre wieści.... Mam nadzieję, ze dołaczysz jako kolejna do Agulki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morais dołączam się do dziewczyn!!! Leć na betę!!! ale fajnie :) Na 17.00 mam wizyte u lekarza. Coraz bardziej się denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! Nio Agula i jak po wizycie? Morais ja bym od razu 2 zrobila, juz Ci kochana zazdrosze ale zarazem sie ciesze! U mnie @ 2 dzien juz sie pozbieralam kochane. w sierpni nie jade do lekarza bo go w okresie owulacji nie ma , wiec pojade we wrzesniu lub pazdzierniku. Teraz bede bazowala na testach owulacyjnych i tyle. A co u reszty. Tosia - czekamy? i innych! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moraris koniecznie powtorz bete. Znam przypadek mojej kolezanki ktora tez dlugo starala sie o dzidzie,zrobila bete i wyszlo ze nie jest, jednak czula sie inaczej i powtorzyla badanie ale w innej przychodni i okazalo sie ze jest. Podobno w tej pierwszej przychodni cos pomylono. A ty kiedy powinnac dostac @ ? Ja nadal czekam to 10 dzien po IUI dzis powinnam dostac @ Od wczoraj pobolewa mnie brzuch i caly czas wydaje mi sie ze juz dostalam @ Jesli nie dostane do wtorku to jade na bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane!!! W gabinecie doktora spędziłam godzinę. Badał mnie dokladnie. Bąbelek ma 41mm. Zdjęcie usg jest juz bardzo wyraźne, nie spodziewałam się, że już tyle będzie można na nim zobaczyć, rączki i nóżki ;) Maluszek wiercił się, gdy go lekarz badał. Uroczo to wyglądało :) Za 3 tygodnie mam usg genetyczne. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, super:) jak ten cza leci:) Daisy 10 dni to chyba za mało od owulacji...? Morais jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz po wizycie u gina. Po Ovitrelle pecherzyki ladnie pekly, mam sobie zrobic po 2 tyg od zastrzyku test i sie okaze. Na razie czekam... A za Was wszystkie trzymam kciuki. Agula super uczucie zobaczyc tak malenstwo co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×