Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

ściskam tulę... szkoda mi czasu na odpis dla Ciebie. Więc napisze Ci tylko: PISZ SOBIE ILE CHCESZ A JA I TAK MAM TO GDZIEŚ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Walczymy dalej. :) Miłego wieczoru Pluszak Niedyskretne pytanie. Czy zostaliście poinformowani o swoich prawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis :)
Kobietki, ja już po zabiegu. Jakoś tak dziwnie, to przed samym zabiegiem ani teraz nie stresuję się. Ktoś tu wspomniał, że jak będzie dobrze to wrócę do walki o dziecko. Nie wiem, ale chyba już nie. Pogodziłam się, że mamy z mężem siebie, że kochamy się i wspieramy w każdej chwili i widocznie tak ma być.... Ale wierzę, że Wam się uda, że Wasza cierpliwość zostanie nagrodzona. Dziękuję wszystkim i każdej z osobna za ciepłe słowa. Dla mnie były, są i będą jak podpora w tej trudnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexis wiedziałam ze wszystko ułoży się po Twojej myśli. Na razie mozecie sobie dac czas na odpoczynek ale zobaczysz na pewno Bozia da ci łaskę macierzyństwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem już po IU na niepęknietych pęcherzykach, miałam wczoraj o 11. Wyhodowałam w sumie 3 pęcherzyki wczoraj miały 20 i 2x23. NIestety jestem przeziębiona w sensie mam mega katar i obawia się, że nic z tego może nie wyjść... Teraz trzeba czekać... Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka Trochę optymizmu. Masz trzy szanse w jednym. A katar to nie choroba. Razem będziemy czekać na wyniki. Przyjdzie @ za dwa tygodnie, czy nie przyjdzie @ za dwa tygodnie... Oto jest pytanie. Alexis Życzę dobrych wyników. Wszystkim życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelka, Ksrabi trzymam kciuki za Was:) Ja kończe wczasowanie w Zakopanem. Jutro powrót, odpoczęłam aktywnie i wcale nie chce mi się do domu. Ten cykl spokój :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjdkghkdhkldfghfkd
Do widzenia ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­ ­­­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyy za wsparcie :) Te najbliższe 2 tyg będą najgorsze zważywszy na to, że jestem dość niecierpliwa ;) Pozdrawiam i życzę miłej nd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa1298
U mnie 2 IUI nieudana, ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki hormonów : wszystko w normie tylko anty TPO wyszło 347 a norma jest do 5,61. Zobaczymy co na to Pani M. Wizytę pewnie wyznaczą na grudzień, spróbuje jutro wbić się do Niej poza kolejnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o radę, bo koleżanka miała zrobiona laparoskopię, napiszcie mi czy podczas tego zabiegu można określić czy macica ma dobra budową, czy nie ma żadnej przegrody?? j a równiez miałam ten zabieg robiony i nic nie mam napisane więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki.... Malina299 -tak mozna ocenic stan macicy,jestem tydzien po tym zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itek witaj na forum. Ja również miałam robiona laparoskopię tylko nie wiem czy lekarz sprawdzał budowę macicy czy tylko ponakuwał jajniki. Pytam bo nie wiem jakiej odpowiedzi udzielić koleżance. Ona miała robioną laparoskopię ale na wypisie nic nie ma opisane o budowie macicy. Będąc w ciąży lekarz stwierdził u niej przegrodę macicy a na laparoskopii nic jej nie powiedzieli. możliwe jest żeby to przeoczyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina299 jezeli laparoskopia byla polączona z histeroskopia to lekarz musiał ocenic stan macicy.Zobacz czy na wypisie jest histeroskopia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itek dzwoniłam do niej. Miała robiona tylko laparoskopię. Wszystko wyszło dobrze, nie ma endometriozy jajowody drozne. Mowiła, ze podczas badania usg lekarz tez nic nie wspomniał o budowie macicy (a patrzył na nia) a endometrium zawsze ma dobre. Czy jest mozliwosć zeby miała przegrodę macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina299@mysle że nie ma przegrody macicy Zbyt poważna sprawa aby lekarz mógł to przeoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka, ja w śr idę na bete, będzie to 13 dzień po IUI, a 14 po Ovitrelle. Myślicie, że już coś powinno wyjść??? Generalnie od czasu do czasu coś pokłuje i nic więcej, aha jeszcze od 2 dni piersi bolą. Nie nastawiam się za bardzo, co ma być to będzie ;) Co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelkaaa tak juz po tym czasie powinno wyjsc chodz ja bym czekala pare dni po ewentualnej@ i dopiero szla na bete moze wyjsc ale i nie musi ,powiem ci czlowiek tak naprawde sie nie nastawia na powodzenie iui ale i tak gdzies w głebi serca czy to jest 1 iui czy 4 itd ma sie ta nadzieje ze sie uda i tak jest,zostaje czekac i trzymac kciuki za powodzenie IUI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka, napewno już wyjdzie, mi lekarz zawsze każe robić 14 dni po Ovitrelle. trzymam kciuki. Ja w tym cyklu odpuściłam, pewnie koło 2 listopada bedzie drugie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko witaj tylko histeroskopia jest odpowiednim badaniem określającym prawidłową budowę macicy. Laparaskopowo ocenia sie budowę jajowodów, sprawdza ich drożność, ruch "robaczkowy" ew. wycina torbiele. Mam nadzieję że pomogłam coś w tym temacie- tak tłumaczyła mi moja gin przed zabiegiem. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko witaj tylko histeroskopia jest odpowiednim badaniem określającym prawidłową budowę macicy. Laparaskopowo ocenia sie budowę jajowodów, sprawdza ich drożność, ruch "robaczkowy" ew. wycina torbiele. Mam nadzieję że pomogłam coś w tym temacie- tak tłumaczyła mi moja gin przed zabiegiem. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marietanka Bardzo miło cię usłyszeć. :) Czekamy na @. Próbowaliśmy w ciemno, bez badań i wyników. Zobaczymy co przyniesie ten tydzień. Jeżeli nic to wizyta i badanie prolaktyny. Flapi Mocno trzymam kciuki. :) Morelka Mam nadzieję, że beta będzie wysoka. Powodzenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×