Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malina299

Inseminacja

Polecane posty

Cześć Natka, Ja biorę Euthyrox 25 lub 50. Jeśli bym się nie starala o dziecko,to nawet nie muszę brać tego leku. Moje wyniki to 3,7. Teraz przystępowałam do IUI,więc doktor nakazała zbić TSH do 2,5. Mi się udało zbić do 1,68 ,z 25 wskoczyłam na miesiąc na 50,teraz po IUI cały czas zostaje na 50. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki można do Was dołączyć???? przygotowuję sie do pierwszej IUI i powiem szczerze że jestem sceptycznie nastawiona jest tu jakaś szczęsciara której się udało za pierwszym razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
Holka-76 Moj endokryn ten powiedzial ze gdyby nie ciaza to nie musze sie leczyc.Zastanawiam mnie czy podniesie mi dawke leku,zeby zbic z 4.20 na 2.50 w zaledwie trzy tyg,czy wogole jest taka mozliwosc.Po jakim czasie zbilas tsh z 3.70 na tak niskie?Nie bylo problemu ze zmiana dawki leku?Do tego widze ze kilka dni temu podchodzilas do inseminacji,napisz jak sie czujesz,cokolwiek.Trzymam kciuki,wierze ze sie uda:)Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Do Zielony blekit - mi sie udało po pierwszej IUI i tez byłam sceptycznie nastawiona :D Dodając zdanie do wypowiedzi o TSH ja tez w jeden miesiąc zbilam jego poziom dawka 25 i do teraz (8 tc) ja przyjmuje. Pozdrawiam wszystkie staraczki, cały czas Wąs podczytuje i kibicuje :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwęjąhania gratuluje serdecznie farciara :D:D:D:D podaj przepis :D oj też bym chciałaaa ale jak nie pierwsza to może któraś kolejna ...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akkma, ja miesiąc byłam na 25-tce,potem po trzech tygodniach brania 50-ątki zrobiłam badania i miałam 1,68. Może jak od razu zaczniesz brać 50,to szybciej spadnie TSH.Nie wiem czy nie zaczyna się od najmniejszej dawki,chyba że już brałaś? Drugi tydzień po IUI tak naprawdę nic nie czuje,może to dobrze.Są różne teorie. Weż i nie nasłuchuj co się dzieje z Twoim ciałem.Czasami mnie coś zakłuje w podbrzuszu. Już bym chciała wiedzieć,ale troche się boje,co się dzieje z naszą psychiką?!?!Czasami to nie mogę ze sobą wytrzymać,ze swoimi myślami... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony błękit witaj na forum. Twoja historia przypomina moją. tez udało się naturalnie zajść w ciąże ale zakończyło się to poronieniem. Mój mężuś tez na słabą morfologię plemników i również przygotowujemy się do 1 IUI. Napisz coś więcej o swojej drodze do macierzyństwa. Nazwiejahania jak się czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko dziekuje czuje sie dobrze, poza lekkim rozdraznieniem nie mam objawów i w sumie ciagle ich sie doszukuje, może to za wcześnie a może ponad dwa lata starań zostaną mi nagrodzone łagodnym przebiegiem ciazy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka witaaaj :D wiesz tak się zastanawiam czy to poronienie to nie wina tej morfologi plemników...dostał się ten zły i ciąza nie miała szans? niewiem co o tym myśleć. my się staramy 2 lata i zdecydowaliśmy udać się wreszcie do kliniki bo już wysiadam ....ja mam pcos brak owulki również cieńkie endometrium i prolaktyna mi skacze biore bromergon niewiem jak to dalej pójdzie wszystko ale staram się być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
Holka-76,ja od ponad miesiaca jestem na Eutyrox 50,a spadlo w tym czasie tylko z 5.02 na 4.20,wiec wolniej niz Tobie mimo iz wieksza mam dawke.Boje sie ze to w zyciu mi nie spadnie do 2.50.Dziewczyny mam pytanie,czy po badaniu HSG plamilyscie?Ja w piatek po zabiegu tak minimalnie ale do wieczora zniknelo,a w sobote wieczorem to mozna powiedziec dosyc sporo i tak mam juz dzis drugi dzien,ciekawi mnie czy to normalne czy powinnam sie niepokoic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
zielonyblekit-widze ze leczymy sie w tej samej klinice,jakie masz wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dziś jadę na USG zobaczymy czy badania bety HCG się potwierdzą zielony błękit u jakiego lekarza się leczysz w Provicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Aga Akma lecze się u Dr Grettki narazie nie mogę za wiele powiedzieć ale myśle że konkretny rzeczowy i zna się a to najważniejsze ale będe go wychwalać w niebo głosy jak mnie do maluszka zaprowadzi :D:D:D a wy kochane u kogo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexis :)
Ja troszkę plamiłam po HSG. Nazwęjąhania - jak ja się cieszę razem z Tobą, życzę spokojnych 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Absolutnie nie oceniam Waszego wyboru ale napiszcie proszę dlaczego tak wiele z Was wybrało PROVITĘ? Mam po nich złe wspomnienia, trzech lekarzy naciągało mnie na serie badań, ale żaden nie wpadł na pomysł wrogiego śluzu (!) co jest przecież podstawowym i najtańszym badaniem, za to wszystkie drogie zlecali oczywiście u siebie. Dr Mańka uznawany tam ponoć za największy autorytet od razu skierował nas na in vitro. Wiem, że nie można generalizować, może mieliśmy pecha. Wiem tez że nie po to jest to forum aby sie wyżalać na kliniki, ale jeśli mogę sie podzielić moim doświadczeniem to z całego serca dziękuję Bogowi że szczęśliwie trafiłam do Dr Błaszczyka który też przyjmuje w NOVOMEDICE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwę ja hania ja jestem zadowolona z tej kliniki zreszta polecaly mi moje dwie znajome którym sie udało nie narzekam mam świetnego lekarza a co do opini wszędzie sa i dobre i złe ile ludzi klinik tyle i opinii gdzie indziej llekarz robił co chciał i zapewne naciągali by mnie na iui ktore nie maja szans noi mam blisko przede wszystkim nie stac bylo by mnie na dojazdy gdzieś dalej ivf to juz gigantyczny koszt jak na moja kieszen ale tylko to zostało i duzo zalezy bezpośrednio o lekarza prowadzącego a ja troche juz ich przeszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
Ja u dr.Cholewy,wybralam go ze wzgledu na opinie o nim,a nie dlatego ze pracuje w Provicie,ja w zasadzie nawet nie mam tam kartoteki,tylko w Zabrzu,no i teraz w Zorach,tam tez mialam badanie HSG,tylko ze nie wiem czy to nazwac klinika,raczej bardziej jak prywatne gabinety.Czytalam duzo na temat dr.Gretki,na pewno wiecej dobrego niz zlego,ale o moim doktorze tez sa bardzo dobre opinie,a poza tym patrzac na jego podejscie do pacjentki to juz na pewno nie zmienie lekarza.Gdyby chcial wyciagnac ode mnie kase to zrobilby insemke na TSH 4.20,a tak ani nawet nie chcial o tym slyszec,bo jak powiedzial to ma byc skuteczna inseminacja a nie zeby tylko miec pierwsza za soba.Jest tu moze jeszcze jakas jego pacjentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony błękit ja chodze do Tomanka tez świetny fachowiec naprawde bedzie ptzeprowadzac u mnie cala procedurę ivf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja leczę się u dr Cholewy i jestem dziś już po USG potwierdził czwarty tydzień ciąży trzymam za wszystkie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
agaD77 gratulacje!!!Jestes po inseminacji czy to naturalna ciaza?Mozesz napisac cos wiecej?Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akkma32 Jestem po czwartej inseminacji która była na zastrzykach Gonal 75 widzę że leczysz się u tego samego lekarza . A jak u ciebie przebiega leczenie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Gratuluje !!!!! super że się udało życze Ci spokojnych 8 już miesięcy :D!!!!! a możesz napisać co u Was było przyczyną???? ja tam na provite nie narzekam dr Grettka jest w porządku chociaż czekam z niecierpliwością na efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkma32
agaD-u mnie w piatek byla droznosc jajowodow,lewy ok,prawy niestety niedrozny.Moglam dzis miec pierwsza inseminacje,ale ze wzgledu na TSH-4.20,nie doszla do skutku.Mam ok 3 tyg zeby zbic tsh,kolejny cykl stymulowany no i wszystko bedzie zalezalo od tsh.Gratuluje Ci ciazy i zycze duzo zdrowka dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiga
agaD77 Gratuluję i spokojnej ciąży życzę ;* Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony blenkit U nas wszystkie badania byly ok tylko jakos nie wychodzilo . Po roku wizyt u dr Cholewy wrescie sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaD77 serdeczne gratulacje dbają o siebie i maleństwo :) Dziewczyny macie racje ile pacjentek tyle opinii byle do szczęśliwego zakończenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /Natka/
holka-76 Bardzo dziękuje za podanie nazwy tego leku na zbicie FSH. Jak pojde do gina to podpytam co i jak ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Natka. Ja mam wyniki b.dobre M też,a zdecydowaliśmy się na IUI. Po 6 miesiącach prób (wcześniej poronienie- ciąża naturalna ) nie miałam już cierpliwości. Więc teraz czekamy :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×